Vezető gyártóként 20 éve. Kiváló kivitelezésünk minden igényt kielégít!
Termékek
Ön itt van: Otthon » A motor teljesítménye lóerőben » 5,5 HP / 4 kW » 5,5 HP / 4 KW 3-fázisú Váltakozó áramú villanymotor

5,5 HP / 4 kW 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor

Amikor az ipari berendezéseknek egy kicsit több izomra van szükségük – de nem egy teljes erőműre –, az 5,5 HP / 4 KW-os háromfázisú motor tökéletesen működik. Ez az az édes hely, ahol a teljesítmény, a hatékonyság és a költség mind kezet fog. A gyári padlótól a víztisztító telepekig ez a motorméret mindenhol megtalálható, csendesen ellátva az alapvető műveleteket.
  • Lábtartó, karimás rögzítés, tokra tartó

  • 112M , 132M, 160M

  • 1

  • 18 hónap

  • Háromfázisú aszinkron Váltakozó áramú villanymotor

  • Győzelem

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V

  • 5,5 HP / 4 kW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Öntöttvas ház/alumínium ház

  • Szivattyúk, kompresszorok, keverők, szállítószalagok, felvonók, daruk és emelők...

  • Elfogadható

  • Erős fa tok vagy testreszabott

  • CE CQC

Elérhetőség:
Facebook megosztás gomb
Twitter megosztás gomb
vonalmegosztás gomb
wechat megosztási gomb
linkedin megosztás gomb
pinterest megosztási gomb
WhatsApp megosztási gomb
oszd meg ezt a megosztási gombot

Termékleírás


3 fázisú motor


5.5 HP / 4 KW 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor bevezetése

Amikor az ipari berendezéseknek egy kicsit több izomra van szükségük – de nem egy teljes erőműre –, az 5,5 HP / 4 KW-os háromfázisú motor tökéletesen működik. Ez az az édes hely, ahol a teljesítmény, a hatékonyság és a költségek mind kezet fognak. A gyári padlótól a víztisztító telepekig ez a motorméret mindenhol megtalálható, csendesen ellátva az alapvető műveleteket.


Ha a motorok cipők lennének, ez lenne a mindennapi munkacipő: strapabíró, megbízható és elég kényelmes ahhoz, hogy egész nap viselje.


Mit jelent az 5,5 HP / 4 KW a Váltakozó áramú villanymotor besorolásokban?

Váltakozó áramú villanymotor értékelések megfélemlítőnek tűnhetnek, de valójában elég egyértelműek.


  • 5.5 HP (lóerő) megmutatja, mekkora mechanikai teljesítményt ad le a motor.

  • A 4 KW (kilowatt) az elektromos szabványokban általánosan használt metrikus egyenérték.


Mindkettő ugyanazt a kimenetet írja le – csak más egységekben.


Miért uralja a háromfázisú Váltakozó áramú villanymotor az ipari alkalmazásokat?

A háromfázisú motorokat részesítik előnyben, mivel a következőket kínálják:


  • Sima és folyamatos nyomaték

  • Magasabb hatásfok

  • Alacsonyabb üzemi áram

  • Csökkentett vibráció


Röviden: komoly munkára és hosszú üzemidőre készültek.



Lóerő vs Kilowatt magyarázat


Egyszerű HP konvertálás kW-ra

Íme a mindenki által használt képlet:

1 HP ≈ 0,746 KW


Így:

  • 5,5 HP × 0,746 ≈ 4,1 KW

A gyakorlatban ez szabványosított és 4 kW-os motorként kerül forgalomba.


A teljesítmény, a nyomaték és a sebesség kapcsolata

A teljesítmény a nyomaték és a sebesség kombinációja. Az 5,5-ös HP motor észrevehetően nagyobb nyomatékot kínál, mint a kisebb névleges motorok, így ideális a mozgásnak ellenálló terhelésekhez – például nyomás alatt induló szivattyúkhoz vagy nehéz anyagokat szállító szállítószalagokhoz.




微信图片_20250912094418_150_7


Egy 5,5 HP / 4 KW-os 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor额定


功率 ( kW / HP ) 机座号 (keretméret) 极数 (pólus)颬z额 定 数 (pólus)颬z műszaki specifikációi 60 Hz 效率 (100%) IE2 / IE3 / IE4 功率因数 (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 额定转 kg (Nm)
4/5.5 112M 2 2900 / 3480 85,8 / 88,1 / 90,0 0,88 / 0,88 / 0,88 13.2 35
4/5.5 112M 4 1450 / 1740 86,6 / 88,6 / 91,1 0,82 / 0,82 / 0,81 26.3 41
4/5.5 132M 6 960 / 1152 84,6 / 86,8 / 89,7 0,77 / 0,76 / 0,75 39.8 63
4/5.5 160 millió 8 720/864 82,1 / 84,5 / 88,0 0,73 / 0,72 / 0,71 53.1 108


Alapvető Váltakozó áramú villanymotor specifikációk és teljesítmény


Környezeti és működési kompatibilitás


1. Az oldal feltételei

A Victory motorok megbízhatóan működnek  a legtöbb ipari környezetben :


  • Hőmérséklet-tartomány: -15°C és +40°C között (ideális raktárakba, gyárakba és kültéri óvóhelyekre)

  • Tengerszint feletti magasság: ≤1000 méter (kompatibilis városi növényekkel, vidéki műhelyekkel és alacsony vagy közepes magassági létesítményekkel)


Ez a sokoldalúság alkalmassá teszi őket globális alkalmazásokra, nem extrém éghajlati viszonyok között, egyedi módosításokkal extrém hőmérsékletekhez (-40°C és +50°C) vagy nagy magasságú helyekhez (>1000 m).


2. Szigetelő rendszer

A motor szigetelése megfelel az  F osztályú (105K) teljesítményszabványoknak  (155°C-os folyamatos üzemre van méretezve), és B osztályú (80K) teszteléssel hitelesítették. Ez a kettős megfelelőség meghosszabbított élettartamot (20 000+ üzemóra) és állandó megbízhatóságot biztosít a hét minden napján, 24 órában üzemelő forgatókönyvekben (pl. gyártósorok, vízkezelő szivattyúk). Extrém meleg alkalmazásokhoz (pl. öntödék)  a H osztályú szigetelés (max. 180°C)  elérhető egyedi igény szerint.


3. Rezgés- és zajszabályozás

tervezett  Az A vibrációs osztályra (alacsony zajszint, minimális mechanikai kopás)  motorjaink ideálisak precíziós berendezésekhez, például csomagológépekhez vagy orvosi szerszámokhoz. Csendesebb környezetek (pl. laboratóriumok) vagy érzékeny műszerek esetén a működési zavarok csökkentése érdekében  B vibrációs osztály (simább működés)  kérhető.


4. Üzemi ciklus

tervezett  A folyamatos üzemre (S1) motorjaink korlátlan ideig üzemelnek névleges terheléssel, túlmelegedés nélkül – tökéletesek non-stop alkalmazásokhoz: ipari szivattyúkhoz, szellőzőventilátorokhoz, szállítószalagokhoz és nehézgépekhez.


Elektromos és védelmi jellemzők


1. Feszültség és frekvencia

Standard specifikációk:  380V/50Hz  (globális ipari hálózati szabvány). A testreszabási lehetőségek a következők:


  • Egyedi feszültségek: 200V–660V (pl. 220V/60Hz Észak-Amerikában, 230V/50Hz Európában)

  • Frekvencia: 50/60 Hz (vagy egyedi hangolás speciális igényekhez, például 400 Hz-es repülőgép-alkalmazásokhoz)


Váltakozó áramú villanymotor még ±5%-os feszültségingadozás mellett is fenntartja az optimális teljesítményt – ez kritikus fontosságú a távoli vagy fejlődő régiók instabil elektromos hálózata esetén.


2. Váltakozó áramú villanymotor Védelem

Növelje a biztonságot és csökkentse az állásidőt az opcionális  PTC termisztorokkal (túlmelegedés elleni védelem)  vagy  PT100 hőmérséklet-érzékelőkkel (valós idejű felügyelet) . Ezek az alkatrészek riasztást vagy automatikus leállást váltanak ki túlmelegedés esetén, megelőzve a károkat nagy terhelésű alkalmazásokban (kompresszorok, szállítószalagok) és csökkentve a hosszú távú javítási költségeket.


3. Védelmi osztály

Szabványos  IP54/IP55 behatolás elleni védelem  (porálló, vízálló) részecskék és alacsony nyomású vízsugarak elleni védelem – ideális párás/poros munkaterületekhez (élelmiszer-feldolgozó üzemek, építkezések). Kíméletlen környezethez (erős esőzések, lemosások)  IP65 (teljes porzárás + nagynyomású vízállóság)  kérésre elérhető.


4. Hűtés és szellőzés

A Victory- Váltakozó áramú villanymotor használ  teljesen zárt ventilátorhűtéses (TEFC) technológiát  ( IEC 60034-6, IC411 szerint):


  • Tömíti a motort a por, a nedvesség és a törmelék elzárása érdekében (kritikus gazdaságok, bányák vagy piszkos ipari területek számára)

  • A külső ventilátorok hatékony hőelvezetést biztosítanak, stabil hőmérsékletet tartanak fenn nagy nyomatékú, hosszú távú feladatoknál


Építési és anyagminőség


1. Tekercselés

készült  100%-ban nagy tisztaságú rézhuzalból (nem alumíniumból)  tekercseink a következőket kínálják:


  • Kiváló elektromos vezetőképesség (csökkenti az energiaveszteséget és a közüzemi számlákat)

  • Fokozott hőállóság (meghosszabbítja a motor élettartamát folyamatos üzemben)

  • Jobb teljesítmény nagy terhelésű, hosszú távú feladatoknál az alternatív anyagokhoz képest


2. Kimenő tengely

Szabványos hengeres tengely reteszeléssel; kínálunk  egyedi tengelyátmérőt/hosszat  (pl. meghosszabbított tengelyek speciális tengelykapcsolókhoz, nem szabványos kulcsméretek), hogy megfeleljen az Ön berendezése egyedi követelményeinek.


铸件


A 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor huzalozási módjai

Íme a két háromfázisú motor huzalozási módszerének egyértelmű magyarázata:


Csillag (Y) Csatlakozás

  • · Kábelezés : A motor három tekercsvége ( U2, V2, W2 ) össze van kötve (egy 'csillag' középpontot alkotva), míg a három kezdővége ( U1, V1, W1 ) a háromfázisú tápegységhez csatlakozik.

  • · Főbb elektromos jellemzők : A hálózati feszültség (tápfeszültség) √3x tekercsfeszültség; vonaláram megegyezik a tekercs áramával.

  • · Általános felhasználási eset : használható . A nagyfeszültségű bemenetre (pl. 380 V-os tápellátás 220 V-os tekercsekkel) vagy az indítási áram csökkentésére (pl. kis terhelésű alkalmazásoknál, például ventilátoroknál vagy kis szivattyúknál)


Delta (△) csatlakozás

  • · Kábelezés : A motor tekercsvégei zárt hurokban vannak csatlakoztatva: U2 - V1 , V2 - W1 , W2 - U1 . A háromfázisú tápegység a csatlakozási pontokhoz ( U1, V1, W1 ) csatlakozik.

  • · Főbb elektromos jellemzők : A vonali feszültség megegyezik a tekercsfeszültséggel; vonaláram √3x tekercsáram.

  • · Általános felhasználási eset : tervezett motorokhoz használják . Kisfeszültségű bemenetre (pl. 220 V-os tápellátás 220 V-os tekercsekkel) vagy nagy nyomatékú alkalmazásokra (pl. kompresszorok, szállítószalagok, nehézgépek)


Bekötési módszerek


Victory- Váltakozó áramú villanymotor gyártása és minőségbiztosítása


1. Elegendő nyersanyagkészlet

A Victory- Váltakozó áramú villanymotor robusztus, kiváló minőségű nyersanyagkészletet tart fenn (prémium réz tekercsek, nagy szilárdságú acélrétegek, tartós alumínium házak), amelyeket tanúsított globális beszállítóktól szereznek be. Ez kiküszöböli a gyártási késéseket, lehetővé teszi a gyors reagálást a sürgős rendelésekre vagy a hirtelen megugrott keresletre, és biztosítja, hogy a projektek az ütemezésben maradjanak – akár szabványos modellekre, akár egyedi megoldásokra van szüksége.


2. Professzionális gyártóberendezések és összeszerelő sorok

A Victory- Váltakozó áramú villanymotor műhely a legmodernebb berendezésekkel rendelkezik:


  • CNC megmunkáló központok (precíziós alkatrészgyártás)

  • Automata tekercselőgépek (konzisztens tekercsminőség)

  • Intelligens tesztelő rendszerek (valós idejű teljesítményellenőrzés)


A teljesen automatizált összeszerelő sorok csökkentik az emberi hibákat, növelik a termelés hatékonyságát, és biztosítják, hogy minden motor megfeleljen a nemzetközi minőségi szabványoknak. Folyamatosan korszerűsítjük berendezéseinket, hogy azok megfeleljenek a legújabb iparági fejlesztéseknek.


3. 100%-os minőségellenőrzés

A minőség a győzelem Váltakozó áramú villanymotor sarokköve. A Victory- Váltakozó áramú villanymotor szigorú, 100%-os ellenőrzést hajt végre a teljes gyártási folyamat során:


  • Nyersanyag ellenőrzés (biztosítja az előírásoknak való megfelelést)

  • Folyamat közbeni ellenőrzések (figyeli az alkatrészek pontosságát)

  • Végső tesztelés (felméri a hatékonyságot, a nyomatékot, a vibrációt és a szigetelési ellenállást dinamométereken, tesztereken és analizátorokon keresztül)


A betartása  ISO 9001 minőségirányítási rendszer , A Victory- Váltakozó áramú villanymotor hibamentes motorokat garantál, amelyek optimálisan teljesítenek az alkalmazásokban.


Testreszabási és szállítási megoldások


1. OEM/ODM Szolgáltatások

A Victory- Váltakozó áramú villanymotor átfogó OEM/ODM szolgáltatásokat kínál az Ön egyedi igényeire szabva:


  • Együttműködjön mérnökeinkkel a tervezéstől a végső gyártásig

  • Testreszabhatja a teljesítményt, a sebességet, a méretet, a feszültséget, a házat vagy a márkajelzést (előállítása logója alatt)

  • Átlátható folyamatok és szigorú IP-védelem (titkossági megállapodások is)


R&D és termelési szakértelmünket kihasználva költséghatékony, nagy teljesítményű megoldásokat kínálunk, amelyek összhangban vannak az Ön üzleti céljaival.


2. Export-szabványos csomagolás és szállítás

A Victory- Váltakozó áramú villanymotor használ , hab párnázással és műanyag borítással a belső védelem érdekében.  ISPM 15-kompatibilis, export szabványnak megfelelő fadobozokat  (nagy sűrűségű, nedvességálló rétegelt lemez) Ez a csomagolás:


  • Megfelel a globális vámszabályoknak

  • Megakadályozza az ütközésből, nedvességből vagy durva szállításból eredő sérüléseket

  • Testre szabható nagy/speciális formájú megrendelésekhez


Bízhat benne, hogy motorjai időben és tökéletes működési állapotban érkeznek meg, függetlenül attól, hogy milyen globális célpontja van.


3. Minőségbiztosítás és garancia

Minden motor megfelelően készült  ISO 9001 szabványoknak , biztosítva a következetes gyártási minőséget és a globális ipari előírásoknak való megfelelést. Termékeinkre vállalunk : ha a motor ezen időszakon belül nem emberi tényező (pl. gyártási hiba) miatt megsérül,  18 hónap garanciát kicseréljük. ingyenesen .


部分工业电机,3D渲染隔离在白色背景上


Paraméter táblázat:


Tétel

Műszaki adatok

Leírás

Testreszabott tételek

Váltakozó áramú villanymotor Típus

Háromfázisú váltakozó áramú motor

(mókusketrec típusú)



Váltakozó áramú villanymotor Szabvány

IEC 60034

Ez a forgó motorok szabványa, amelyet IEC fogalmazott meg.


Hatékonysági szint

IE2 / IE3 / IE4

Megfelel a IE2 IE3 IE4 IEC 60034 energiahatékonysági fokozatnak.


Feszültség

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V

A motorok jól működhetnek ± 5%-os eltérésén belül.a névleges feszültség

Testreszabható az szerint feszültség  Ön országában érvényes

Frekvencia

50/60Hz

A motorok 50 Hz-en vagy 60 Hz-en működhetnek.

Testreszabható az szerint frekvencia Ön országában érvényes

Védettségi fok

IP55

A motor 5. szintű por- és vízállósággal rendelkezik. Alkalmas ipari forgatókönyvekhez, ahol por (átmérő ≥ 1 mm) és alacsony nyomású vízpermetezés van.

IP65-ös típusra szabható

Szigetelési osztály

F

A maximális hőmérséklet, amelyet a szigetelő anyagok hosszú ideig elviselnek, 155 ℃.

Testreszabható H

Üzemmód

S1

Folyamatos működésű rendszer


Hűtési módszer

TEFC

Teljesen zárt, hűtött ventilátor IEC 60034 szabvány IC411 szabványának megfelelően.


Az oldal feltételei

Hőmérséklet: -15°C és +40°C között

Tengerszint feletti magasság: ≤  1000 m


Testreszabható a . feletti d  környezetekhez  magasabb vagy alacsonyabb hőmérsékletű és 1000 méter

 

Kanyargó

100% rézhuzal



Váltakozó áramú villanymotor Védelem

PTC/PT100

PTC: termisztoros védelem

PT100: ellenállás-tormométer védelem

 

A s lehetőség

Kimenő tengely

S standard méret

Hengeres kulccsal

A tengely átmérője és hossza testreszabható

Festék színe

Kék/szürke


Testre szabható

Névtábla

Victory márka szabvány


Testre szabható

Minőségbiztosítás

ISO 9001 Minőségügyi rendszer

Szigorú minőségirányítási szabvány, 100%-os mennyiségi  ellenőrzés


Jótállási időszak

18 hónap

Ha a motor 18 hónapon belül nem emberi ok miatt megsérül, új motort ingyen kínálunk.




Tervezési és kivitelezési jellemzők


Állórész és forgórész tervezése

Az állórész forgó mágneses teret hoz létre, míg a forgórész azt követi – egyszerű fizika, briliáns kivitelezés. A legtöbb kivitelben mókusketrec-rotort használnak a tartósság és a hatékonyság érdekében.


Szigetelési osztály és hővédelem

Az F osztályú szigetelés az alapfelszereltség része, amely magasabb hőmérséklet-tűrést és jobb hőöregedésállóságot tesz lehetővé.


Hűtőrendszerek és háztípusok

  • TEFC (IC411): Teljesen zárt, ventilátorhűtéses

  • Kényszerhűtés (IC416): Nagy teljesítményű vagy változó sebességű alkalmazásokhoz



5,5 HP / 4 KW 3-fázisú Váltakozó áramú villanymotor típusai


Indukció Váltakozó áramú villanymotor

Az iparág kedvence – egyszerű, megbízható és költséghatékony.


Mókusketrec Váltakozó áramú villanymotor

Alacsony karbantartási igény és strapabíró, ideális a folyamatos működéshez.


Csúszógyűrű Váltakozó áramú villanymotor

Ott használatos, ahol a nagy indítónyomaték kritikus, bár kevésbé gyakori ennél a névleges értéknél.



5,5 HP / 4 kW 3-fázisú Váltakozó áramú villanymotor alkalmazások


Ipari alkalmazások

  • Szivattyúk és kompresszorok

  • Szállítószalagok és keverők

  • Szerszámgépek

  • Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők -vezérelt rendszerek


Kereskedelmi alkalmazások

  • HVAC ventilátorok

  • Hűtőtornyok

  • Liftek és mozgólépcsők


Mezőgazdasági és infrastrukturális felhasználás

  • Öntözőrendszerek

  • Víztisztító telepek

  • Gabona malmok




传送带2


Az 5,5 HP / 4 kW 3-fázisú Váltakozó áramú villanymotor fő előnyei


Nagy hatékonyság és energiamegtakarítás

Az alacsonyabb veszteségek hosszú távú megtakarítást jelentenek, különösen a folyamatos üzemű alkalmazásoknál.


Erős indítónyomaték

Az igényes indításokat túlzott áramcsúcsok nélkül kezeli.


Tartósság és hosszú élettartam

Évekig tartó működésre tervezték, minimális állásidővel.



Telepítési és bekötési szempontok


Elektromos csatlakozási módok

A megfelelő kábelméretezés, túlterhelés elleni védelem és földelés elengedhetetlen.


Star-Delta indulás

  • Csillag: Csökkenti az indítóáramot

  • Delta: Teljes nyomatékot biztosít


Szerelési elrendezések

A gyakori szerelési lehetőségek a következők:


  • B3: lábra szerelhető

  • B5: Karimás rögzítés

  • B35: Talp + karima



Karbantartás és hibaelhárítás


Megelőző karbantartási ellenőrzőlista

  • Rendszeresen ellenőrizze a csapágyakat

  • Ellenőrizze a szigetelési ellenállást

  • Biztosítson megfelelő szellőzést


Gyakori Váltakozó áramú villanymotor problémák és javítások

  • Túlmelegedés → A hűtés javítása

  • Zaj → Cserélje ki a kopott csapágyakat

  • Rezgés → Ellenőrizze a beállítást



Hogyan válasszuk ki a megfelelő 5.5 HP / 4 KW 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor


Terhelési jellemzők

Tudja meg, hogy terhelése állandó, változó, vagy nagy indítónyomatékot igényel.


Működési környezet

Poros, nedves vagy robbanásveszélyes környezetben speciális motorvédelem szükséges.


Hatékonysági osztály kiválasztása ( IE2 , IE3 , IE4 )

A nagyobb hatékonyság eleve többe kerül, de idővel megtérül.




在在建的炼油厂安装新的泵送设备


Következtetés


Az 5,5 HP / 4 KW-os, háromfázisú motor egy nagy teljesítményű kompakt csomagban. Tökéletes egyensúlyt kínál a teljesítmény, a hatékonyság és a megbízhatóság között az ipari és kereskedelmi alkalmazások széles körében. Válassza ki a megfelelő specifikációkat, szerelje be megfelelően, és ez a motor fáradhatatlanul fog működni a színfalak mögött – pont úgy, ahogy egy jó ipari motornak kell.



GYIK


1. 5,5 HP egyenlő 4 kW-tal?

Körülbelül igen. Az 5,5 HP körülbelül 4,1 KW-ra alakul át, és általában 4 KW-ra értékelik.


2. Használható egy 5.5-ös HP motor a VFD -el?

Teljesen. VFD javítja a sebességszabályozást és az energiahatékonyságot.


3. Milyen hatékonysági osztály a legjobb egy 4 kW-os motorhoz?

IE3 ideális a legtöbb ipari alkalmazáshoz.


4. Hol használják általában az 5,5-ös HP 3-fázisú motorokat?

Szivattyúk, kompresszorok, szállítószalagok, HVAC rendszerek és mezőgazdasági berendezések.


5. Mennyi ideig bírja egy 5,5-ös HP 3 fázisú motor?

Megfelelő karbantartás mellett 15-20 év jellemző.


Telepítési módszerek

A 3 fázisú Váltakozó áramú villanymotor telepítési módszerei

Íme a 18 3 fázisú motorrögzítési típus strukturált áttekintése:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Tájolás:  Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Rögzítés: karima (talp nélkül)

  • · Keret mérete: 63–355

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW - 1000+ kW

  • · Alkalmazások: Szivattyúk, keverők, függőleges kompresszorok (függőleges tengelybeállítást igénylő berendezések)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Tájolás:  Függőleges  (tengely felfelé)

  • · Rögzítés: karima (talp nélkül)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Függőleges ventilátorok, emelők, kis függőleges szivattyúk


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Tájolás:  Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Rögzítés: karima (talp lábakkal)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Ipari keverők, függőleges szállítószalagok, kompakt függőleges megmunkáló berendezések


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Tájolás:  Függőleges  (tengely felfelé)

  • · Rögzítés: karima (talp lábakkal)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Kisméretű függőleges kompresszorok, emelőszerkezetek, függőleges anyagmozgatók


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Tájolás: Vízszintes

  • · Rögzítés: Kis karima (végre szerelt, talp nélkül)

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Szivattyúk, ventilátorok, élelmiszer-feldolgozó gépek, mezőgazdasági berendezések


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Tájolás:  Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Szerelés: karima (speciális talplábak)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Nagy teherbírású függőleges szivattyúk, tengeri felszerelések, offshore gépek


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Tájolás:  Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Rögzítés: karima (oldalra szerelt talplábak)

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Kompakt keverők, függőleges szállítószalagok, laboratóriumi feldolgozó berendezések


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Tájolás: Függőleges  (tengely felfelé)

  • · Rögzítés: karima (oldalra szerelt talplábak)

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Kis emelők, függőleges ventilátorok, anyagemelő rendszerek


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Tájolás: Függőleges  (tengely felfelé)

  • · Szerelés: karima (speciális talplábak)

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Offshore szivattyúk, kompakt függőleges kompresszorok, tengeri berendezések


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Tájolás:  Vízszintes

  • · Szerelés: Alap lábak + oldalkarima

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Szállítószalagok, ipari keverők, kettős rögzítési lehetőséget igénylő gépek


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Tájolás: Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Rögzítés: karima (hosszabbított talp lábak)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Nagy függőleges szivattyúk, bányászati ​​berendezések, nagy teljesítményű keverők


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Tájolás: Függőleges  (a tengely lefelé)

  • · Rögzítés: karima (eltolt alaplábak)

  • · Keret mérete: 63–132

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 75 kW között

  • · Alkalmazások: Kompakt függőleges gépek, orvosi berendezések, precíziós megmunkáló szerszámok


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Tájolás: Vízszintes

  • · Szerelés: Alap lábak (karima nélkül)

  • · Keret mérete: 63–355

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW - 1000+ kW

  • · Alkalmazások: fúvók, kompresszorok, vágógépek, ipari szivattyúk (általános nehézgépek)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Tájolás: Vízszintes

  • · Rögzítés: karima (talp nélkül)

  • · Keret mérete: 63–280

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 500 kW között

  • · Alkalmazások: Szivattyúk, ventilátorok, automatizálási berendezések, szállítószalagok


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Tájolás:  Vízszintes

  • · Szerelés: Kis karima (végre szerelt, talplábakkal)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Kis szivattyúk, laboratóriumi gépek, könnyűipari berendezések


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Tájolás: Vízszintes

  • · Szerelés: Speciális karima (végre szerelhető, talp lábakkal)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Precíziós gépek, textilipari berendezések, kis megmunkáló szerszámok


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Tájolás:  Vízszintes

  • · Rögzítés: Hosszabbított karima (végre szerelhető, talp lábakkal)

  • · Keret mérete: 63–160

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW és 110 kW között

  • · Alkalmazások: Élelmiszer-feldolgozó gépek, csomagoló berendezések, kis ipari szivattyúk


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Tájolás:  Vízszintes

  • · Szerelés: Alap lábak + karima

  • · Keret mérete: 63–355

  • · Teljesítménytartomány: ~0,12 kW - 1000+ kW

  • · Alkalmazások: Többcélú gépek, kompresszorok, nagy szivattyúk (rugalmas telepítési igények)


Vállalati profil

Indukciós Váltakozó áramú villanymotor és felszerelés Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők eladó – vezető gyártó és szállító


  • ·  Vezető Váltakozó áramú villanymotor és Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők gyártó 2007 óta


  • ·  Egylépéses OEM és ODM szolgáltatás felajánlása


  • ·  18 hónapos jótállási időszak az autóiparban megszokott 12 hónaphoz képest


  • ·  Több mint 15 000 négyzetméter gyárterület több mint 50 alkalmazottal


  • ·  11 gyártósor és évi 300 000 motorkészlet


  • ·  100%-os mennyiségi ellenőrzés a szállítás előtt


  • ·  Több mint 20 szabadalmi tanúsítvány és CE , CCC , ISO9001 tanúsítvány


  • ·  Kereskedjen több mint 80 országban és több mint 100 sikeres ügyben


Videó a győzelemről- Váltakozó áramú villanymotor ---- Indukciós Váltakozó áramú villanymotor és Gear Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők gyártó


Bízzon a Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ben Váltakozó áramú villanymotor megoldásaiért


A Victory Machinery Technology Co., Ltd. csúcskategóriás váltakozó áramú indukciós motorok és kapcsolódó termékek széles választékát kínálja, amelyek optimális hatékonyságot, megbízhatóságot és teljesítményt biztosítanak a különböző iparágakban. Legyen szó nagy hatásfokú motorokról, robbanásbiztos megoldásokról vagy testreszabott termékekről, a vállalat megbízható gyártó, aki képes megfelelni a globális piac egyedi igényeinek. A minőség, az innováció és a vevői elégedettség iránti elkötelezettségével a Victory Machinery Technology Co., Ltd. ideális partnere minden motoros megoldásának.



Elegendő nyersanyagkészlet


A Victory Machinery Technology Co., Ltd.-nél robusztus és elegendő nyersanyagkészletet tartunk fenn, hogy biztosítsuk a megszakítás nélküli termelést és a váltakozó áramú aszinkronmotoros rendelések időben történő szállítását. Kizárólag kiváló minőségű alapanyagokat – köztük prémium minőségű réztekercseket, nagy szilárdságú acélrétegeket és tartós alumínium házakat – szerezünk be minősített globális beszállítóktól, a szigorú minőségi előírások betartásával. Ez a bőséges készlet nemcsak az anyaghiány okozta gyártási késéseket küszöböli ki, hanem lehetővé teszi számunkra, hogy gyorsan reagáljunk a sürgős vevői kérésekre és a hirtelen megnövekedett rendelésekre. Akár szabványos motormodellekre, akár testreszabott megoldásokra van szüksége, jól felszerelt nyersanyagraktárunk szilárd alapot teremt a hatékony termeléshez, biztosítva, hogy projektjei az ütemtervben maradjanak.




Elegendő nyersanyagkészlet1Elegendő nyersanyagkészlet2


Professzionális gyártóberendezések és összeszerelő sorok


A Victory Machinery Technology Co., Ltd. a legmodernebb professzionális gyártóberendezésekkel és teljesen automatizált összeszerelő sorokkal büszkélkedhet, amelyek kiváló minőségű motorgyártásunk alapját képezik. Gyártóműhelyünk fejlett CNC megmunkáló központokkal, precíziós bélyegzőgépekkel, automatikus tekercselőgépekkel és intelligens vizsgálóberendezésekkel van felszerelve, biztosítva, hogy az AC indukciós motor minden alkatrésze kivételes precizitással készüljön. Az automatizált összeszerelő sorok leegyszerűsítik a gyártási folyamatot, csökkentik az emberi hibákat, miközben jelentősen javítják a termelés hatékonyságát. Folyamatosan fektetünk be berendezéseink korszerűsítésébe és a gyártási munkafolyamatok optimalizálásába, hogy lépést tartsunk az autóipar legújabb technológiai fejlesztéseivel. Professzionális gyártási képességeinkkel olyan motorokat tudunk folyamatosan szállítani, amelyek megfelelnek vagy meghaladják a nemzetközi minőségi szabványokat, megbízható teljesítményt és hosszú élettartamot biztosítva Önnek.




Professzionális gyártóberendezések és összeszerelő sorok3Professzionális gyártóberendezések és összeszerelő sorok2Professzionális gyártóberendezések és összeszerelő sorok1


100%-os minőségellenőrzés


A minőség a mi sarokkövünk. 100%-ban szigorú minőségellenőrzést hajtunk végre a gyártás során – a nyersanyagellenőrzéstől a végtermék teszteléséig. Speciális berendezések (dinamométerek, szigetelésvizsgálók, rezgéselemzők) segítségével QC csapatunk felméri a legfontosabb teljesítménymutatókat. ISO 9001 előírásainak megfelelően hibamentes motorokat garantálunk, amelyek optimálisan teljesítenek az Ön alkalmazásaiban.



100%-os minőségellenőrzés 1100%-os minőségellenőrzés 2


OEM/ODM szolgáltatás felajánlása


Átfogó OEM/ODM szolgáltatásokat kínálunk az Ön egyedi igényeire szabva. Tapasztalt mérnökeink a tervezéstől kezdve együttműködnek Önnel, hogy megértsék az alkalmazási követelményeket és a márkaépítési igényeket – testreszabják a teljesítményt, a sebességet, a méretet, a feszültséget vagy a házat, vagy az Ön márkájával gyártanak. Erős R&D és gyártási tapasztalatainkat kihasználva költséghatékony, nagy teljesítményű megoldásokat kínálunk átlátható folyamatokkal és IP-védelemmel.



OEMODM szolgáltatás felajánlása1OEMODM szolgáltatás felajánlása2


Export szabványos fadoboz: Erős csomagolás a jó állapot biztosítása érdekében érkezéskor


Csomagoláshoz ISPM 15-nek megfelelő exportszabványnak megfelelő fadobozokat használunk, belső védelemként habpárnával és műanyag csomagolással. Ez a nagy sűrűségű, nedvességálló csomagolás megfelel a globális vámszabályozásnak, és megakadályozza a szállítás közbeni sérüléseket. A nagy/különleges rendelések egyedi csomagolása biztosítja a biztonságos szállítást. Bízhat benne, hogy motorjai időben és tökéletes állapotban érkeznek meg világszerte.



Export szabványos fadoboz2Export szabványos fadoboz3Szabványos fadoboz exportálása1



Gyakran Ismételt Kérdések

1. kérdés: Milyen információkat kell megadnom a Váltakozó áramú villanymotor , Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők vagy a sebesség Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők kiválasztásakor?


A1 : A megfelelő motor vagy sebességváltó kiválasztásának leghatékonyabb módja a megfelelő paramétereket tartalmazó motorrajz elkészítése. Mérnökeink áttekintik ezeket az információkat, és javasolják az Ön alkalmazásához legmegfelelőbb modellt. Alternatív megoldásként megadhatja a következő specifikációkat:


  1. 1. Típus, modell, teljesítmény és nyomaték.

  2. 2. A kívánt arány vagy kimeneti sebesség.

  3. 3. Munkakörülmények és csatlakozási mód.

  4. 4. Telepítéshez szükséges mennyiség és gépnév.

  5. 5. Bemeneti mód és bemeneti sebesség.

  6. 6. Váltakozó áramú villanymotor márka/modell vagy karima és motortengely mérete.

Q2: Ön gyártó?


A2 : Igen, a motorok és reduktorok professzionális gyártója vagyunk 20 éves tapasztalattal, Changzhou-ban, Jiangsuban, Kínában.


Q3: Mennyi a szállítási idő?


A3 : Szállítási időnk körülbelül 10 nap mintarendeléseknél és 15 nap tömeges konténerrendeléseknél.


4. kérdés: Kaphatok először mintát?


A4 : Abszolút! Örömmel adunk mintát a teszteléshez, mielőtt hivatalos rendelést adna le.


5. kérdés: Mennyi az Ön minimális rendelési mennyisége ( MOQ )?


A5 : A MOQ modellenként 1 darab gyári márkájú termékek és csomagolás esetén. Az OEM márkajelzés és csomagolás esetében a MOQ modellenként 50 darab.


6. kérdés: Nyújt OEM/ODM szolgáltatásokat?


6. válasz : Igen, prémium OEM/ODM gyártó vagyunk, független, harmadik féltől származó értékelések tanúsítják.


7. kérdés: Hogyan biztosítja a gyára a minőség-ellenőrzést?


A7 : A minőség a legfőbb prioritásunk. Szigorú minőség-ellenőrzési rendszert követünk az egész gyártási folyamat során. Minőségellenőrző csapatunk minden szakaszban felügyeli a minőséget, és minden szállítás előtt teszteket végez a magas színvonal biztosítása érdekében.


8. kérdés: Mik a jótállási feltételei?


A8 : 18 hónapos garanciát vállalunk, a szállítási dátumtól számítva, a fuvarlevélben (B/L) meghatározottak szerint.


9. kérdés: Hogyan tarthat fenn hosszú távú és erős üzleti kapcsolatokat?


V9 : Értékeljük ügyfeleinket, és hosszú távú kapcsolatokat biztosítunk az alábbiakkal:

  1. · Kiváló minőségű termékek biztosítása versenyképes áron, ügyfeleink javára.

  2. · Minden ügyfelet barátként kezelni, és őszintén üzletelni, függetlenül a tartózkodási helyétől.


Előző: 
Következő: 

Kapcsolódó termékek

a tartalom üres!

Háromfázisú váltakozó áramú motor

Egyfázisú váltakozó áramú motor

Hajtóművek és fordulatszám-csökkentők

Miért GYŐZELEM

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. MINDEN JOG FENNTARTVA.