როგორც წამყვანი მწარმოებელი 20 წლის განმავლობაში. ჩვენი დახვეწილი ოსტატობა დააკმაყოფილებს თქვენს ყველა მოთხოვნას!
პროდუქტები
თქვენ აქ ხართ: მთავარი » ძრავის სიმძლავრე ცხენის ძალებში » 7,5 HP / 5,5 კვტ » 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა

ჩატვირთვა

7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა

როდესაც სამრეწველო აპლიკაციები მოითხოვს მეტ ბრუნვას, უფრო მაღალ საიმედოობას და უწყვეტ მუშაობას, 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზიანი ძრავა ხდება ბუნებრივი არჩევანი. ის მძლავრია დიდი ზომის გარეშე, გამძლეა სირთულის გარეშე და საკმარისად ეფექტურია საოპერაციო ხარჯების კონტროლის ქვეშ. მძიმე ტუმბოებიდან დიდ კომპრესორებამდე, ძრავის ეს ზომა გადამწყვეტ როლს თამაშობს თანამედროვე ინდუსტრიაში.
  • ფეხის სამაგრი, ფლანგზე სამაგრი, კეისის სამაგრი

  • 132S, 132M, 160M

  • 1

  • 18 თვე

  • სამფაზიანი ასინქრონული ცვლადი დენის ელექტროძრავა

  • გამარჯვება

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 7.5 HP / 5.5 kW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • თუჯის კორპუსი/ალუმინის კორპუსი

  • ტუმბოები, კომპრესორები, მიქსერები, კონვეიერები, ლიფტები, ამწეები და ამწეები...

  • მისაღებია

  • ძლიერი ხის ყუთი ან მორგებული

  • CE CQC

ხელმისაწვდომობა:
ფეისბუქის გაზიარების ღილაკი
ტვიტერის გაზიარების ღილაკი
ხაზის გაზიარების ღილაკი
wechat-ის გაზიარების ღილაკი
Linkedin-ის გაზიარების ღილაკი
pinterest გაზიარების ღილაკი
whatsapp გაზიარების ღილაკი
გააზიარეთ ეს გაზიარების ღილაკი

პროდუქტის აღწერა

ცვლადი დენის ელექტროძრავა 3 ფაზა


შესავალი 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზაში ცვლადი დენის ელექტროძრავა

როდესაც სამრეწველო აპლიკაციები მოითხოვს მეტ ბრუნვას, უფრო მაღალ საიმედოობას და უწყვეტ მუშაობას, 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზიანი ძრავა ხდება ბუნებრივი არჩევანი. ის მძლავრია დიდი ზომის გარეშე, გამძლეა სირთულის გარეშე და საკმარისად ეფექტურია საოპერაციო ხარჯების კონტროლის ქვეშ. მძიმე ტუმბოებიდან დიდ კომპრესორებამდე, ძრავის ეს ზომა გადამწყვეტ როლს თამაშობს თანამედროვე ინდუსტრიაში.


იფიქრეთ მასზე, როგორც საიმედო მუშა ცხენზე - ძლიერი, სტაბილური და ყოველთვის მზადაა თავისი სიმძიმის ასაწევად.


რას ნიშნავს 7.5 HP / 5.5 კვტ ცვლადი დენის ელექტროძრავა სიმძლავრის რეიტინგებში?

ცვლადი დენის ელექტროძრავა რეიტინგები აღწერს რა მექანიკური სიმძლავრის მიწოდებას შეუძლია ძრავას მის ლილვზე.


  • 7.5 HP (ცხენის ძალა) არის ტრადიციული ერთეული, რომელიც ჯერ კიდევ ფართოდ გამოიყენება მრავალ ინდუსტრიაში.

  • 5.5 კვტ (კილოვატი) არის მეტრული ეკვივალენტი, რომელიც ჩვეულებრივ გამოიყენება ელექტრო სტანდარტებში.


ორივე მნიშვნელობა წარმოადგენს ერთსა და იმავე გამომავალ სიმძლავრეს, უბრალოდ გამოხატული განსხვავებულად.


რატომ არის 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა ინდუსტრიის სტანდარტი

სამფაზიან ძრავებს აქვთ აშკარა უპირატესობები ერთფაზიან ძრავებთან შედარებით:


  • გლუვი და უწყვეტი ბრუნვა

  • უფრო მაღალი ეფექტურობა და უკეთესი სიმძლავრის ფაქტორი

  • ქვედა დენი იგივე გამომავალი სიმძლავრისთვის


  • შემცირებული ვიბრაცია და ხანგრძლივი სიცოცხლის ხანგრძლივობა


ამიტომ თითქმის ყველა სამრეწველო ობიექტი მათზეა დამოკიდებული.


ცხენის ძალა და კილოვატი: რა განსხვავებაა?


HP KW-მდე კონვერტაცია განმარტებულია

აქ არის მარტივი კონვერტაცია:

1 HP ≈ 0,746 კვტ


ასე რომ:

  • 7,5 HP × 0,746 ≈ 5,6 კვტ

ამიტომ ძრავა ჩვეულებრივ ფასდება და იყიდება 5.5 კვტ სიმძლავრით.


ბრუნვის სიჩქარე, სიჩქარე და დატვირთვის დინამიკა

7.5 HP ძრავა უზრუნველყოფს მნიშვნელოვნად მაღალ ბრუნვას, ვიდრე პატარა ძრავები, რაც მას იდეალურს ხდის მძიმე საწყისი დატვირთვის ან მუდმივი წინააღმდეგობის მქონე აპლიკაციებისთვის, როგორიცაა ტუმბოები, რომლებიც მუშაობენ წნევის ქვეშ ან დატვირთული კონვეიერები.




IE4 ძრავა


ტექნიკური მახასიათებლები 7,5 HP / 5,5 კვტ 3-ფაზიანი ცვლადი დენის ელექტროძრავა


ნომინალური სიმძლავრე ( kW / HP ) კადრის ზომა პოლუსი RPM 50 ჰც / 60 ჰც ეფექტურობა (100%) IE2 IE3 IE4 (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 ბრუნვის მომენტი (Nm) წონა (კგ)
5.5 / 7.5 132S 2 2900 / 3480 87.0 / 89.2 / 90.9 0.88 / 0.88 / 0.89 18.1 55
5.5 / 7.5 132S 4 1440 / 1728 წ 87.7 / 89.6 / 91.9 0.83 / 0.82 / 0.82 36.5 62
5.5 / 7.5 132 მ 6 960 / 1152 წ 86.0 / 88.0 / 90.5 0.78 / 0.78 / 0.76 54.7 78
5.5 / 7.5 160 მ 8 720 / 864 წ 83.9 / 86.2 / 89.1 0.74 / 0.73 / 0.72 72.9 115


Core ცვლადი დენის ელექტროძრავა სპეციფიკაციები და შესრულება


გარემოსდაცვითი და ოპერატიული თავსებადობა


1. საიტის პირობები

Victory ძრავები საიმედოდ მუშაობს  უმეტეს ინდუსტრიულ გარემოში :


  • ტემპერატურის დიაპაზონი: -15°C-დან +40°C-მდე (იდეალურია საწყობებისთვის, ქარხნებისთვის და გარე თავშესაფრებისთვის)

  • სიმაღლე: ≤1000 მეტრი (თავსებადია ურბანულ მცენარეებთან, სოფლის სახელოსნოებთან და დაბალი და საშუალო სიმაღლის ობიექტებთან)


ეს მრავალფეროვნება ხდის მათ შესაფერისს გლობალური გამოყენებისთვის არა ექსტრემალურ კლიმატებში, ექსტრემალური ტემპერატურის (-40°C-დან +50°C-მდე) ან მაღალი სიმაღლის ადგილებისთვის (>1000 მ) ხელმისაწვდომი მოდიფიკაციებით.


2. საიზოლაციო სისტემა

ძრავის იზოლაცია აკმაყოფილებს  F კლასის (105K) შესრულების სტანდარტებს  (შეფასებული 155°C უწყვეტი მუშაობისთვის) და დამოწმებულია B კლასის (80K) ტესტირების საშუალებით. ეს ორმაგი შესაბამისობა უზრუნველყოფს გახანგრძლივებულ სიცოცხლეს (20000+ სამუშაო საათს) და თანმიმდევრულ საიმედოობას 24/7 უწყვეტი მუშაობის სცენარებში (მაგ., საწარმოო ხაზები, წყლის გამწმენდი ტუმბოები). ექსტრემალური სითბოს გამოყენებისთვის (მაგ., სამსხმელო საწარმოებისთვის),  H კლასის იზოლაცია (მაქს. 180°C)  ხელმისაწვდომია პერსონალიზაციის სახით.


3. ვიბრაციისა და ხმაურის კონტროლი

ტექნოლოგიით  ვიბრაციის A კლასის  (დაბალი ხმაური, მინიმალური მექანიკური აცვიათ), ჩვენი ძრავები იდეალურია ზუსტი აღჭურვილობისთვის, როგორიცაა შესაფუთი მანქანები ან სამედიცინო ხელსაწყოები. უფრო წყნარ გარემოში (მაგ., ლაბორატორიები) ან მგრძნობიარე ხელსაწყოებისთვის, შეიძლება მოითხოვოს  ვიბრაციის კლასი B (უფრო მშვიდი მუშაობა)  ოპერაციული დარღვევის შესამცირებლად.


4. მოვალეობის ციკლი

შექმნილია  უწყვეტი მოვალეობის (S1) მუშაობისთვის , ჩვენი ძრავები მუშაობს განუსაზღვრელი დროით ნომინალური დატვირთვით გადახურების გარეშე - იდეალურია უწყვეტი გამოყენებისთვის: სამრეწველო ტუმბოები, ვენტილაციის ვენტილატორები, კონვეიერის სისტემები და მძიმე ტექნიკა.


ელექტრო და დამცავი ფუნქციები


1. ძაბვა და სიხშირე

სტანდარტული სპეციფიკაციები:  380V/50Hz  (გლობალური სამრეწველო ქსელის სტანდარტი). პერსონალიზაციის ვარიანტები მოიცავს:


  • ერთჯერადი ძაბვები: 200V–660V (მაგ., 220V/60Hz ჩრდილოეთ ამერიკაში, 230V/50Hz ევროპისთვის)

  • სიხშირე: 50/60Hz (ან მორგებული რეგულირება სპეციალიზებული საჭიროებისთვის, როგორიცაა 400Hz საჰაერო კოსმოსური აპლიკაციები)


ცვლადი დენის ელექტროძრავა ინარჩუნებს ოპტიმალურ შესრულებას ±5% ძაბვის რყევების შემთხვევაშიც კი, რაც მნიშვნელოვანია არასტაბილური ელექტრო ქსელებისთვის შორეულ ან განვითარებად რეგიონებში.


2. ცვლადი დენის ელექტროძრავა დაცვა

გაზარდეთ უსაფრთხოება და შეამცირეთ შეფერხების დრო არჩევითი  PTC თერმისტორებით (გახურებისგან დაცვა)  ან  PT100 ტემპერატურის სენსორებით (რეალურ დროში მონიტორინგი) . ეს კომპონენტები იწვევენ გაფრთხილებებს ან ავტომატურ გამორთვას გადახურების დროს, რაც თავიდან აიცილებს დაზიანებას მაღალი დატვირთვის აპლიკაციებში (კომპრესორები, კონვეიერები) და ამცირებს გრძელვადიან სარემონტო ხარჯებს.


3. დაცვის კლასი

სტანდარტული  IP54/IP55 შეღწევისგან დაცვა  (მტვრისგან მდგრადი, წყალგაუმტარი) ნაწილაკებისგან და დაბალი წნევის წყლის ჭავლებისგან - იდეალურია ნოტიო/მტვრიანი სამუშაო ადგილებისთვის (კვების გადამამუშავებელი ქარხნები, სამშენებლო უბნები). მკაცრი გარემოსთვის (ძლიერი წვიმა, რეცხვა),  IP65 (მტვრის სრული შებოჭილობა + მაღალი წნევის წყლის წინააღმდეგობა)  ხელმისაწვდომია მოთხოვნით.


4. გაგრილება და ვენტილაცია

Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა იყენებს  სრულად დახურული ვენტილატორით გაგრილების (TEFC) ტექნოლოგიას  (თითო IEC 60034-6, IC411):


  • დალუქავს ძრავას მტვრის, ტენიანობის და ნამსხვრევების დაბლოკვის მიზნით (კრიტიკულია ფერმებისთვის, მაღაროებისთვის ან ბინძური სამრეწველო უბნებისთვის)

  • გარე ვენტილატორები უზრუნველყოფენ სითბოს ეფექტურ გაფრქვევას, სტაბილური ტემპერატურის შენარჩუნებას მაღალი ბრუნვის და ხანგრძლივ სამუშაოებში


სამშენებლო და მასალების ხარისხი


1. გრაგნილი

აგებულია  100% მაღალი სისუფთავის სპილენძის მავთულით  (არა ალუმინის), ჩვენი გრაგნილები გთავაზობთ:


  • უმაღლესი ელექტროგამტარობა (ამცირებს ენერგიის დაკარგვას და კომუნალურ გადასახადებს)

  • გაძლიერებული სითბოს წინააღმდეგობა (ახანგრძლივებს ძრავის სიცოცხლეს უწყვეტი მუშაობისას)

  • უკეთესი შესრულება მაღალი დატვირთვით, ხანგრძლივ სამუშაოებში, ალტერნატიულ მასალებთან შედარებით


2. გამომავალი შახტი

სტანდარტული ცილინდრული ლილვი გასაღებით; ჩვენ გთავაზობთ  ლილვის მორგებულ დიამეტრს/სიგრძეს  (მაგ., გაფართოებული ლილვები კონკრეტული შეერთებისთვის, არასტანდარტული საკვანძო ზომები) თქვენი აღჭურვილობის უნიკალური მოთხოვნების შესაბამისად.


გაყვანილობის მეთოდები


3-ფაზიანი გაყვანილობის მეთოდები ცვლადი დენის ელექტროძრავა

აქ არის მკაფიო ახსნა სამფაზიანი ძრავის გაყვანილობის ორი მეთოდის შესახებ:


ვარსკვლავი (Y) კავშირი

  • · გაყვანილობის დაყენება : ძრავის სამი გრაგნილი ბოლო ( U2, V2, W2 ) ერთმანეთთან არის დაკავშირებული (ქმნის 'ვარსკვლავს' ცენტრალურ წერტილს), ხოლო სამი საწყისი ბოლო ( U1, V1, W1 ) უკავშირდება სამფაზიან ელექტრომომარაგებას.

  • · ძირითადი ელექტრული მახასიათებლები : ხაზის ძაბვა (ელექტრომომარაგების ძაბვა) არის √3x გრაგნილი ძაბვა; ხაზის დენი უდრის გრაგნილის დენს.

  • · საერთო გამოყენების შემთხვევა : გამოიყენება ძრავებისთვის, რომლებიც განკუთვნილია მაღალი ძაბვის შეყვანისთვის (მაგ., 380 ვ მიწოდება 220 ვ გრაგნილით) ან გაშვების დენის შესამცირებლად (მაგ. მსუბუქი დატვირთვის აპლიკაციებში, როგორიცაა ვენტილატორები ან პატარა ტუმბოები).


დელტა (△) კავშირი

  • · გაყვანილობის დაყენება : ძრავის გრაგნილების ბოლოები დაკავშირებულია დახურულ მარყუჟში: U2- დან მდე V1- , V2- დან მდე W1- , W2- დან მდე U1- . სამფაზიანი ელექტრომომარაგება უკავშირდება შეერთების წერტილებს ( U1, V1, W1 ).

  • · ძირითადი ელექტრული მახასიათებლები : ხაზის ძაბვა უდრის გრაგნილის ძაბვას; ხაზის დენი არის √3x გრაგნილი დენი.

  • · საერთო გამოყენების შემთხვევა : გამოიყენება ძრავებისთვის, რომლებიც განკუთვნილია დაბალი ძაბვის შეყვანისთვის (მაგ., 220 ვ მიწოდება 220 ვ გრაგნილით) ან მაღალი ბრუნვის აპლიკაციებისთვის (მაგ., კომპრესორები, კონვეიერები, მძიმე მანქანები).


Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა 's Manufacturing & Quality Assurance


1. საკმარისი ნედლეულის მარაგი

Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა ინახავს მტკიცე, მაღალი ხარისხის ნედლეულის მარაგს (პრემიუმ სპილენძის გრაგნილები, მაღალი სიმტკიცის ფოლადის ლამინირება, გამძლე ალუმინის კორპუსები) მიღებული გლობალური სერტიფიცირებული მომწოდებლებისგან. ეს გამორიცხავს წარმოების შეფერხებებს, საშუალებას აძლევს სწრაფ რეაგირებას გადაუდებელ შეკვეთებზე ან მოთხოვნის უეცარ მწვერვალზე და უზრუნველყოფს თქვენი პროექტების ვადაში დარჩენას - იქნება ეს სტანდარტული მოდელები თუ მორგებული გადაწყვეტილებები.


2. პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და ასამბლეის ხაზები

Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა სახელოსნო აღჭურვილია უახლესი ტექნიკით:


  • CNC დამუშავების ცენტრები (ზუსტი კომპონენტების წარმოება)

  • ავტომატური გრაგნილი მანქანები (თანმიმდევრული კოჭის ხარისხი)

  • ინტელექტუალური ტესტირების სისტემები (რეალურ დროში შესრულების ვალიდაცია)


სრულად ავტომატიზირებული ასამბლეის ხაზები ამცირებს ადამიანურ შეცდომებს, ზრდის წარმოების ეფექტურობას და უზრუნველყოფს, რომ თითოეული ძრავა აკმაყოფილებს ხარისხის საერთაშორისო სტანდარტებს. ჩვენ მუდმივად ვაახლებთ აღჭურვილობას ინდუსტრიის უახლეს მიღწევებთან შესაბამისობაში.


3. 100% ხარისხის შემოწმება

ხარისხი არის გამარჯვება- ცვლადი დენის ელექტროძრავა ქვაკუთხედი. Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა ახორციელებს მკაცრ 100% შემოწმებას მთელი წარმოების პროცესში:


  • ნედლეულის შემოწმება (უზრუნველყოფს სპეციფიკაციების შესაბამისობას)

  • მიმდინარე შემოწმებები (მონიტორინგს უწევს კომპონენტის სიზუსტეს)

  • საბოლოო ტესტირება (ეფექტურობის, ბრუნვის, ვიბრაციის და იზოლაციის წინააღმდეგობის შეფასება დინამომეტრების, ტესტერებისა და ანალიზატორების საშუალებით)


დაცვა  ხარისხის მართვის ISO 9001 სისტემის , Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა უზრუნველყოფს დეფექტების გარეშე ძრავებს, რომლებიც ოპტიმალურად მუშაობენ თქვენს აპლიკაციებში.


მორგება და მიწოდების გადაწყვეტილებები


1. OEM/ODM სერვისები

Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა გთავაზობთ ყოვლისმომცველ OEM/ODM სერვისებს, რომლებიც მორგებულია თქვენს უნიკალურ საჭიროებებზე:


  • ითანამშრომლეთ ჩვენს ინჟინრებთან დიზაინიდან საბოლოო წარმოებამდე

  • სიმძლავრის, სიჩქარის, ზომის, ძაბვის, კორპუსის ან ბრენდის მორგება (წარმოება თქვენი ლოგოს ქვეშ)

  • გამჭვირვალე პროცესები და მკაცრი IP დაცვა (კონფიდენციალურობის ხელშეკრულებები შედის)


ჩვენი R&D და წარმოების ექსპერტიზის გამოყენებით, ჩვენ ვაძლევთ ხარჯთეფექტურ, მაღალი ხარისხის გადაწყვეტილებებს, რომლებიც შეესაბამება თქვენს ბიზნეს მიზნებს.


2. ექსპორტი-სტანდარტული შეფუთვა და მიწოდება

Victory- ცვლადი დენის ელექტროძრავა იყენებს  ISPM 15-თან შესაბამის საექსპორტო სტანდარტებს ხის ყუთებს  (მაღალი სიმკვრივის, ტენიანობის რეზისტენტული პლაივუდი) ქაფიანი საფენით და პლასტმასის შესაფუთი შიდა დაცვისთვის. ეს შეფუთვა:


  • შეესაბამება გლობალურ საბაჟო რეგულაციებს

  • ხელს უშლის დარტყმის, ტენიანობის ან უხეში ტრანსპორტის დაზიანებას

  • შეიძლება მორგებული იყოს დიდი/სპეციალური ფორმის შეკვეთებისთვის


შეგიძლიათ ენდოთ, რომ თქვენი ძრავები ჩამოვა დროულად და იდეალურ სამუშაო მდგომარეობაში, მიუხედავად თქვენი გლობალური დანიშნულების ადგილისა.


3. ხარისხის უზრუნველყოფა და გარანტია

ყველა ძრავა აგებულია  ISO 9001 სტანდარტებით , რაც უზრუნველყოფს წარმოების თანმიმდევრულ ხარისხს და შესაბამისობას გლობალურ ინდუსტრიულ რეგულაციებთან. ჩვენ მხარს ვუჭერთ ჩვენს პროდუქტებს  18 თვიანი გარანტიით : თუ ძრავა დაზიანებულია არაადამიანური ფაქტორებით (მაგ., წარმოების დეფექტებით) ამ პერიოდში, ჩვენ მას  უფასოდ ვცვლით..


ყოფილი ძრავა


პარამეტრის ცხრილი

ელემენტი

სპეციფიკაციები

აღწერა

მორგებული ნივთები

ცვლადი დენის ელექტროძრავა ტიპი

სამფაზიანი AC ძრავა

(ციყვი-გალიის ტიპი)



ცვლადი დენის ელექტროძრავა სტანდარტი

IEC 60034

ეს არის მბრუნავი ძრავების სტანდარტი, რომელიც ჩამოყალიბებულია IEC ით.


ეფექტურობის დონე

IE2 / IE3 / IE4

ის აკმაყოფილებს IE2 IE3 IE4 ენერგოეფექტურობის ხარისხს IEC 60034.


ძაბვა

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690 ვ

ძრავებს შეუძლიათ კარგად იმუშაონ ± 5%-ის ფარგლებში.ნომინალური ძაბვის

მისი მორგება შესაძლებელია მიხედვით ძაბვის  თქვენს ქვეყანაში არსებული

სიხშირე

50/60 ჰც

ძრავებს შეუძლიათ იმუშაონ 50 ან 60 ჰც სიხშირით.

მისი მორგება შესაძლებელია მიხედვით სიხშირის თქვენს ქვეყანაში არსებული

დაცვის ხარისხი

IP55

ძრავას აქვს 5 დონის მტვერი და წყალგაუმტარი მოქმედება. იგი განკუთვნილია ინდუსტრიული სცენარებისთვის, სადაც არის მტვერი (დიამეტრი ≥ 1 მმ) და დაბალი წნევის წყლის შესხურება.

მისი მორგება შესაძლებელია როგორც IP65

საიზოლაციო კლასი

ფ

მაქსიმალური ტემპერატურა, რომელსაც შეუძლია გაუძლოს საიზოლაციო მასალებს დიდი ხნის განმავლობაში, არის 155 ℃.

მისი მორგება შესაძლებელია როგორც H

ოპერაციული რეჟიმი

S1

უწყვეტი მუშაობის სისტემა


გაგრილების მეთოდი

TEFC

მთლიანად დახურული ვენტილატორი გაცივებულია IC411-ის შესაბამისად IEC 60034-დან.


საიტის პირობები

ტემპერატურა: -15°C-დან +40°C-მდე

სიმაღლე: ≤  1000 მ


მისი შესაძლებელია უფრო მაღალი ან დაბალი ტემპერატურის მორგება .გარემოსთვის  მქონე  და 1000 მეტრზე მეტი

 

გრაგნილი

100% სპილენძის მავთული



ცვლადი დენის ელექტროძრავა დაცვა

PTC/PT100

PTC: თერმისტორების დაცვა

PT100: წინააღმდეგობის თორმომეტრების დაცვა

 

ს ვარიანტი

გამომავალი ლილვი

S სტანდარტული ზომა

ცილინდრული გასაღებით

ლილვის დიამეტრი და სიგრძე შეიძლება მორგებული იყოს

საღებავის ფერი

ლურჯი / ნაცრისფერი


მისი მორგება შესაძლებელია

სახელწოდება

გამარჯვების ბრენდის სტანდარტი


მისი მორგება შესაძლებელია

ხარისხის უზრუნველყოფა

ISO 9001 ხარისხის სისტემა

მკაცრი ხარისხის მართვის სტანდარტი, 100%  შემოწმებული რაოდენობა


საგარანტიო პერიოდი

18 თვე

ჩვენ გთავაზობთ ახალ ძრავას უფასოდ, თუ ძრავა დაზიანდება არაადამიანური ფაქტორების გამო 18 თვის განმავლობაში.



დიზაინისა და მშენებლობის მახასიათებლები


სტატორისა და როტორის დიზაინი

სტატორი ქმნის მბრუნავ მაგნიტურ ველს, ხოლო როტორი - ჩვეულებრივ ციყვის გალიის ტიპი - შეუფერხებლად მიჰყვება მას. ეს მარტივი დიზაინი უზრუნველყოფს გამძლეობას და მინიმალურ შენარჩუნებას.


საიზოლაციო კლასი და თერმული დაცვა

F კლასის იზოლაცია იძლევა უფრო მაღალი ტემპერატურის ტოლერანტობის საშუალებას, აუმჯობესებს საიმედოობას მომთხოვნ გარემოში.


გაგრილების მეთოდები და დანართის ტიპები

  • TEFC (IC411): სტანდარტი უმეტეს სამრეწველო გამოყენებისთვის

  • იძულებითი ვენტილაცია (IC416): იდეალურია ცვლადი სიჩქარის ან მაღალი დატვირთვის აპლიკაციებისთვის



ტიპები 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა


ინდუქცია ცვლადი დენის ელექტროძრავა

ყველაზე გავრცელებული არჩევანი სიმარტივისა და საიმედოობის გამო.


ციყვის გალია ცვლადი დენის ელექტროძრავა

დაბალი მოვლა და შესანიშნავია უწყვეტი მუშაობისთვის.


ბეჭედი ცვლადი დენის ელექტროძრავა

გამოიყენება, როდესაც საჭიროა ძალიან მაღალი საწყისი ბრუნვის მომენტი, თუმცა ნაკლებად გავრცელებულია ამ სიმძლავრის რეიტინგში.



煤矿


7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა აპლიკაციები


სამრეწველო აპლიკაციები

  • მძიმე ტუმბოები

  • ჰაერისა და გაზის კომპრესორები

  • კონვეიერები და გამანადგურებლები

  • მიქსერები და აგიტატორები


კომერციული აპლიკაციები

  • HVAC სისტემები

  • გამაგრილებელი კოშკები

  • ვენტილაციის დიდი ვენტილატორები


სოფლის მეურნეობისა და ინფრასტრუქტურის გამოყენება

  • სარწყავი სატუმბი სისტემები

  • წყლის გამწმენდი ნაგებობები

  • მარცვლეულის გადამამუშავებელი მოწყობილობა



7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზის ცვლადი დენის ელექტროძრავა გამოყენების უპირატესობები


მაღალი საწყისი ბრუნვის მომენტი

იდეალურია აპლიკაციებისთვის, რომლებიც საჭიროებენ გაშვების ძლიერ შესრულებას.


ენერგოეფექტურობა

დაბალი დანაკარგები დროთა განმავლობაში იწვევენ დაბალ საოპერაციო ხარჯებს.


ხანგრძლივი მომსახურების ვადა

შექმნილია უწყვეტი მუშაობისთვის მინიმალური შეფერხებით.



ინსტალაციისა და გაყვანილობის მოსაზრებები


ელექტრო კავშირები

კაბელის სწორი ზომა, გადატვირთვისაგან დაცვა და დამიწება აუცილებელია უსაფრთხო მუშაობისთვის.


Star-Delta Starting

  • ვარსკვლავი: ამცირებს საწყისი დენი

  • დელტა: აწვდის სრულ ბრუნვას ნორმალური მუშაობის დროს


სამონტაჟო პარამეტრები

საერთო სამონტაჟო ღონისძიებები მოიცავს:

  • B3: ფეხზე დამონტაჟებული

  • B5: ფლანგზე დამონტაჟებული

  • B35: ფეხი და ფლანგი




Yongzhuan 3 ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა


მოვლა და პრობლემების მოგვარება


რუტინული მოვლის საკონტროლო სია

  • შეამოწმეთ ტარების მდგომარეობა

  • გაზომეთ საიზოლაციო წინააღმდეგობა

  • დარწმუნდით, რომ გაგრილების ჰაერის ნაკადი შეუფერხებელია


საერთო პრობლემები და გადაწყვეტილებები

  • გადახურება → გააუმჯობესეთ ვენტილაცია ან შეამცირეთ დატვირთვა

  • ხმაური → შეამოწმეთ საკისრები და გასწორება

  • ვიბრაცია → წონასწორობა დატვირთვა და ლილვი



როგორ ავირჩიოთ სწორი 7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზა ცვლადი დენის ელექტროძრავა


დატვირთვის ტიპი და მოვალეობის ციკლი

გესმოდეთ არის თუ არა თქვენი დატვირთვა მუდმივი, ცვალებადი ან მოითხოვს მაღალი საწყისი ბრუნვის მომენტს.


ოპერაციული გარემო

მკაცრი გარემო შეიძლება მოითხოვოს უფრო მაღალი IP დაცვა ან სპეციალური საფარი.


ეფექტურობის კლასის შერჩევა ( IE2 , IE3 , IE4 )

IE3 ძრავები ხშირად საუკეთესო ბალანსია წინასწარ ღირებულებასა და ენერგიის გრძელვადიან დაზოგვას შორის.




რა არის ინდუქცია ცვლადი დენის ელექტროძრავა


დასკვნა


7.5 HP / 5.5 კვტ 3-ფაზიანი ძრავა არის საიმედო, ეფექტური და ძლიერი გადაწყვეტა მომთხოვნი სამრეწველო აპლიკაციებისთვის. ის ახშობს უფსკრული საშუალო და მძიმე ძრავებს შორის, გთავაზობთ ძლიერ შესრულებას ზედმეტი სირთულის გარეშე. სწორი შერჩევით, ინსტალაციისა და მოვლის საშუალებით, ამ ძრავას შეუძლია უზრუნველყოს საიმედო მომსახურება ათწლეულების განმავლობაში.



ხშირად დასმული კითხვები


1. 7.5 HP იგივეა რაც 5.5 კვტ?

კი, დაახლოებით. 7.5 HP გარდაიქმნება დაახლოებით 5.6 კვტ-ად და ჩვეულებრივ ფასდება როგორც 5.5 კვტ.


2. შეიძლება თუ არა 7.5 HP ძრავის გამოყენება VFD -თან ერთად?

დიახ. VFD ის გამოყენება აუმჯობესებს სიჩქარის კონტროლს და ენერგოეფექტურობას.


3. ჩარჩოს რა ზომაა გავრცელებული 5,5 კვტ სიმძლავრის ძრავისთვის?

IEC ჩარჩო 132S ან 132M ყველაზე გავრცელებულია.


4. რომელ ინდუსტრიებში გამოიყენება 7.5 HP 3-ფაზიანი ძრავები?

წარმოება, HVAC, წყლის დამუშავება, სოფლის მეურნეობა და მასალების დამუშავება.


5. რამდენ ხანს ძლებს 7.5 HP 3-ფაზიანი ძრავა?

სათანადო მოვლის შემთხვევაში, ტიპიურია 15-20 წელი ან მეტი.


ინსტალაციის მეთოდები

3-ფაზიანი ინსტალაციის მეთოდები ცვლადი დენის ელექტროძრავა

აქ არის სტრუქტურირებული მიმოხილვა 18 3-ფაზიანი ძრავის სამონტაჟო ტიპების შესახებ:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 1000+ kW მდე

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, მიქსერები, ვერტიკალური კომპრესორები (მოწყობილობა, რომელიც მოითხოვს ლილვის ვერტიკალურ გასწორებას)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · აპლიკაციები: ვერტიკალური ვენტილატორები, ამწეები, მცირე ვერტიკალური ტუმბოები


3. IM V5 (IM 1011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ბაზის ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · პროგრამები: სამრეწველო მიქსერები, ვერტიკალური კონვეიერები, კომპაქტური ვერტიკალური დამუშავების მოწყობილობა


4. IM V6 (IM 1031)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ბაზის ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · აპლიკაციები: მცირე ვერტიკალური კომპრესორები, ამწე მექანიზმები, ვერტიკალური მასალების დამმუშავებლები


5. IM B14 (IM 3601)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: პატარა ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, ძირის გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, ვენტილატორები, საკვების გადამამუშავებელი დანადგარები, სასოფლო-სამეურნეო ტექნიკა


6. IM V15 (IM 2011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (სპეციალური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · პროგრამები: მძიმე ვერტიკალური ტუმბოები, საზღვაო აღჭურვილობა, ოფშორული მანქანები


7. IM V17 (IM 2111)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგა (გვერდით დამონტაჟებული საბაზისო ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · პროგრამები: კომპაქტური მიქსერები, ვერტიკალური კონვეიერები, ლაბორატორიული დამუშავების მოწყობილობა


8. IM V18 (IM 3611)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგა (გვერდით დამონტაჟებული საბაზისო ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · აპლიკაციები: მცირე ამწეები, ვერტიკალური ვენტილატორები, მასალების ამწევი სისტემები


9. IM V19 (IM 3631)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (სპეციალური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · პროგრამები: ოფშორული ტუმბოები, კომპაქტური ვერტიკალური კომპრესორები, საზღვაო აღჭურვილობა


10. IM B34 (IM 2101)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები + გვერდითი ფლანგა

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · აპლიკაციები: კონვეიერები, სამრეწველო მიქსერები, მანქანები, რომლებიც საჭიროებენ ორმაგი სამონტაჟო ვარიანტებს


11. IM V35 (IM 2031)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (გაფართოებული ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · პროგრამები: დიდი ვერტიკალური ტუმბოები, სამთო აღჭურვილობა, მძიმე სამუშაო მიქსერები


12. IM V37 (IM 2131)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ოფსეტური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 75 kW -მდე

  • · პროგრამები: კომპაქტური ვერტიკალური მანქანები, სამედიცინო აღჭურვილობა, ზუსტი დამუშავების ხელსაწყოები


13. IM B3 (IM 1001)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები (ფრანგის გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 1000+ kW მდე

  • · აპლიკაციები: აფეთქებები, კომპრესორები, საჭრელი მანქანები, სამრეწველო ტუმბოები (ზოგადი მძიმე ტექნიკა)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–280

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW 500 kW

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, ვენტილატორები, ავტომატიზაციის აღჭურვილობა, კონვეიერის სისტემები


15. IM B6 (IM 1051)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: პატარა ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · პროგრამები: მცირე ტუმბოები, ლაბორატორიული დანადგარები, მსუბუქი სამრეწველო აღჭურვილობა


16. IM B7 (IM 1061)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: სპეციალური ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · პროგრამები: ზუსტი მანქანები, ტექსტილის აღჭურვილობა, მცირე გადამამუშავებელი ხელსაწყოები


17. IM B8 (IM 1071)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: გაფართოებული ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 110-მდე kW

  • · აპლიკაციები: საკვების გადამამუშავებელი მანქანები, შესაფუთი მოწყობილობა, მცირე სამრეწველო ტუმბოები


18. IM B35 (IM 2001)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები + ფლანგა

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 kW -დან 1000+ kW მდე

  • · პროგრამები: მრავალფუნქციური დანადგარები, კომპრესორები, დიდი ტუმბოები (მოქნილი ინსტალაციის საჭიროებები)


კომპანიის პროფილი

ინდუქციური ცვლადი დენის ელექტროძრავა და მექანიზმი გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები იყიდება - წამყვანი მწარმოებელი და მიმწოდებელი


  • ·  წამყვანი ცვლადი დენის ელექტროძრავა და გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები მწარმოებელი 2007 წლიდან


  • ·  გთავაზობთ ერთსაფეხურიან OEM&ODM სერვისს


  • ·  გთავაზობთ 18 თვიან საგარანტიო ვადას, საავტომობილო ინდუსტრიაში ჩვეულებრივ 12 თვესთან შედარებით


  • ·  15000 კვადრატულ მეტრზე მეტი ქარხნის ფართობი 50-ზე მეტი თანამშრომლით


  • ·  11 საწარმოო ხაზი და წლიური გამოშვება 300,000 კომპლექტი ძრავა


  • ·  100% რაოდენობის შემოწმება მიწოდებამდე


  • ·  20-ზე მეტი პატენტის სერტიფიკატი და CE , CCC , ISO9001 სერტიფიკატი


  • ·  ვაჭრობა მომხმარებლებთან 80+ ქვეყანაში და 100+ წარმატებულ შემთხვევაში


გამარჯვების ვიდეო- ცვლადი დენის ელექტროძრავა ---- ინდუქციური ცვლადი დენის ელექტროძრავა & Gear გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები მწარმოებელი


ენდეთ Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ს თქვენი ცვლადი დენის ელექტროძრავა გადაწყვეტილებისთვის


Victory Machinery Technology Co., Ltd. გთავაზობთ უმაღლესი დონის AC ინდუქციური ძრავების ფართო არჩევანს და მათთან დაკავშირებულ პროდუქტებს, რომლებიც შექმნილია ოპტიმალური ეფექტურობის, საიმედოობისა და მუშაობის უზრუნველსაყოფად სხვადასხვა ინდუსტრიაში. მიუხედავად იმისა, თქვენ ეძებთ მაღალი ეფექტურობის ძრავებს, აფეთქების საწინააღმდეგო გადაწყვეტილებებს ან მორგებულ პროდუქტებს, კომპანია არის სანდო მწარმოებელი, რომელსაც შეუძლია დააკმაყოფილოს გლობალური ბაზრის უნიკალური საჭიროებები. ხარისხის, ინოვაციებისა და მომხმარებელთა კმაყოფილების ერთგულებით, Victory Machinery Technology Co., Ltd. არის თქვენი იდეალური პარტნიორი ყველა თქვენი საავტომობილო გადაწყვეტილებისთვის.



საკმარისი ნედლეულის მარაგი


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ში, ჩვენ ვინახავთ მყარ და საკმარის ნედლეულის მარაგს, რათა უზრუნველვყოთ თქვენი AC ინდუქციური ძრავის შეკვეთების უწყვეტი წარმოება და დროული მიწოდება. ჩვენ ვიღებთ მხოლოდ მაღალი ხარისხის ნედლეულს - მათ შორის პრემიუმ სპილენძის გრაგნილებს, მაღალი სიმტკიცის ფოლადის ლამინირებას და გამძლე ალუმინის კორპუსებს - სერტიფიცირებული გლობალური მომწოდებლებისგან, ხარისხის მკაცრი სტანდარტების დაცვით. ეს უხვი ინვენტარი არა მხოლოდ გამორიცხავს წარმოების შეფერხებებს, რომლებიც გამოწვეულია მატერიალური დეფიციტით, არამედ საშუალებას გვაძლევს სწრაფად ვუპასუხოთ მომხმარებელთა გადაუდებელ მოთხოვნებს და შეკვეთების მოულოდნელ ზრდას. მიუხედავად იმისა, გჭირდებათ ძრავის სტანდარტული მოდელები თუ მორგებული გადაწყვეტილებები, ჩვენი კეთილმოწყობილი ნედლეულის საწყობი ქმნის მყარ საფუძველს ეფექტური წარმოებისთვის, რაც უზრუნველყოფს თქვენი პროექტების გრაფიკს.




საკმარისი ნედლეულის მარაგი1საკმარისი ნედლეულის მარაგი2


პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები


Victory Machinery Technology Co., Ltd. ამაყობს უახლესი პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობით და სრულად ავტომატიზირებული ასამბლეის ხაზებით, რომლებიც არის ჩვენი მაღალი ხარისხის ძრავის წარმოების საფუძველი. ჩვენი საწარმოო სახელოსნო აღჭურვილია მოწინავე CNC დამუშავების ცენტრებით, ზუსტი ჭედური მანქანებით, ავტომატური გრაგნილი მანქანებით და ინტელექტუალური ტესტირების მოწყობილობით, რაც უზრუნველყოფს AC ინდუქციური ძრავის ყველა კომპონენტის დამზადებას განსაკუთრებული სიზუსტით. ავტომატური ასამბლეის ხაზები აუმჯობესებს წარმოების პროცესს, ამცირებს ადამიანურ შეცდომებს და მნიშვნელოვნად აუმჯობესებს წარმოების ეფექტურობას. ჩვენ მუდმივად ვახორციელებთ ინვესტიციებს ჩვენი აღჭურვილობის განახლებასა და წარმოების სამუშაო ნაკადების ოპტიმიზაციაში, რათა გავუყვეთ ტემპს საავტომობილო ინდუსტრიის უახლეს ტექნოლოგიურ მიღწევებთან. ჩვენი პროფესიონალური წარმოების შესაძლებლობებით, ჩვენ შეგვიძლია თანმიმდევრულად მივაწოდოთ ძრავები, რომლებიც აკმაყოფილებს ან აღემატება ხარისხის საერთაშორისო სტანდარტებს, უზრუნველყოფენ საიმედო მუშაობას და ხანგრძლივ მომსახურებას.




პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები3პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები2პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები1


100% ხარისხის შემოწმება


ხარისხი ჩვენი ქვაკუთხედია. ჩვენ ვახორციელებთ ხარისხის 100% მკაცრ შემოწმებას მთელი წარმოების განმავლობაში - ნედლეულის შემოწმებიდან საბოლოო პროდუქტის ტესტირებამდე. მოწინავე აღჭურვილობის გამოყენებით (დინამომეტრები, საიზოლაციო ტესტერები, ვიბრაციის ანალიზატორები), ჩვენი QC გუნდი აფასებს შესრულების ძირითად ინდიკატორებს. ISO 9001 -ის დაცვით, ჩვენ გარანტიას ვაძლევთ დეფექტების გარეშე ძრავებს, რომლებიც ოპტიმალურად მუშაობენ თქვენს აპლიკაციებში.



100% ხარისხის შემოწმება 1100% ხარისხის შემოწმება 2


გთავაზობთ OEM/ODM სერვისს


ჩვენ გთავაზობთ ყოვლისმომცველ OEM/ODM სერვისებს, რომლებიც მორგებულია თქვენს უნიკალურ საჭიროებებზე. ჩვენი გამოცდილი ინჟინრები თანამშრომლობენ თქვენთან დიზაინიდან, რათა გაიგონ აპლიკაციის მოთხოვნები და ბრენდინგის საჭიროებები — სიმძლავრის, სიჩქარის, ზომის, ძაბვის ან კორპუსის მორგება ან თქვენი ბრენდის ქვეშ წარმოების წარმოება. ძლიერი R&D და წარმოების გამოცდილების გამოყენებით, ჩვენ ვაძლევთ ხარჯთეფექტურ, მაღალი ხარისხის გადაწყვეტილებებს გამჭვირვალე პროცესებითა და IP დაცვით.



გთავაზობთ OEMODM სერვისს1გთავაზობთ OEMODM სერვისს2


სტანდარტული ხის ყუთის ექსპორტი: ძლიერი შეფუთვა კარგი მდგომარეობის უზრუნველსაყოფად ჩამოსვლისას


ჩვენ ვიყენებთ ISPM 15-ის შესაბამის ექსპორტის სტანდარტების ხის ყუთებს შესაფუთად, ქაფით და პლასტმასის შესაფუთით შიდა დაცვისთვის. ეს მაღალი სიმკვრივის, ტენიანობისადმი მდგრადი შეფუთვა შეესაბამება გლობალურ საბაჟო რეგულაციებს და ხელს უშლის ტრანზიტის დროს დაზიანებას. დიდი/სპეციალური შეკვეთების მორგებული შეფუთვა უზრუნველყოფს უსაფრთხო მიწოდებას. შეგიძლიათ ენდოთ, რომ თქვენი ძრავები დროულად და იდეალურ მდგომარეობაში ჩამოვა მთელ მსოფლიოში.



ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი2ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი3ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი1



ხშირად დასმული კითხვები

Q1: რა ინფორმაცია უნდა მივაწოდო ცვლადი დენის ელექტროძრავა , გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები ან სიჩქარე გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები ის არჩევისას?


A1 : სწორი ძრავის ან გადაცემათა კოლოფის არჩევის ყველაზე ეფექტური გზაა ძრავის ნახაზის უზრუნველყოფა შესაბამისი პარამეტრებით. ჩვენი ინჟინრები განიხილავენ ამ ინფორმაციას და გირჩევენ ყველაზე შესაფერის მოდელს თქვენი განაცხადისთვის. გარდა ამისა, შეგიძლიათ მიუთითოთ შემდეგი სპეციფიკაციები:


  1. 1. ტიპი, მოდელი, სიმძლავრე და ბრუნვის მომენტი.

  2. 2. სასურველი თანაფარდობა ან გამომავალი სიჩქარე.

  3. 3. სამუშაო პირობები და კავშირის მეთოდი.

  4. 4. რაოდენობა და მანქანის დასახელება ინსტალაციისთვის.

  5. 5. შეყვანის რეჟიმი და შეყვანის სიჩქარე.

  6. 6. ცვლადი დენის ელექტროძრავა ბრენდის/მოდელის ან ფლანგისა და ძრავის ლილვის ზომა.

Q2: თქვენ ხართ მწარმოებელი?


A2 : დიახ, ჩვენ ვართ ძრავების და რედუქტორების პროფესიონალი მწარმოებელი 20 წლიანი გამოცდილებით, რომელიც მდებარეობს ჩანგჯოუში, ჯიანგსუში, ჩინეთი.


Q3: რა არის თქვენი მიწოდების დრო?


A3 : ჩვენი მიწოდების დრო არის დაახლოებით 10 დღე ნიმუშის შეკვეთებისთვის და 15 დღე ნაყარი კონტეინერის შეკვეთებისთვის.


Q4: შემიძლია თუ არა პირველი ნიმუშის მიღება?


A4 : აბსოლუტურად! ჩვენ მოხარული ვიქნებით მოგაწოდოთ ნიმუში ტესტირებისთვის, სანამ ოფიციალურ შეკვეთას განათავსებთ.


Q5: რა არის თქვენი შეკვეთის მინიმალური რაოდენობა ( MOQ )?


A5 : MOQ არის 1 ცალი თითო მოდელზე ქარხნული ბრენდის პროდუქტებისა და შეფუთვისთვის. OEM ბრენდინგისა და შეფუთვისთვის, MOQ არის 50 ცალი თითო მოდელზე.


Q6: გთავაზობთ OEM/ODM სერვისებს?


A6 : დიახ, ჩვენ ვართ პრემიუმ OEM/ODM მწარმოებელი, დამოწმებული დამოუკიდებელი მესამე მხარის შეფასებებით.


Q7: როგორ უზრუნველყოფს თქვენი ქარხანა ხარისხის კონტროლს?


A7 : ხარისხი ჩვენი მთავარი პრიორიტეტია. ჩვენ ვიცავთ ხარისხის კონტროლის მკაცრ სისტემას წარმოების პროცესში. ჩვენი QC გუნდი აკონტროლებს ხარისხს ყველა ეტაპზე და ატარებს ტესტებს ყოველი გადაზიდვის წინ, რათა უზრუნველყოს მაღალი სტანდარტები.


Q8: როგორია თქვენი გარანტიის პირობები?


A8 : ჩვენ გთავაზობთ 18 თვიან გარანტიას, დაწყებული მიწოდების თარიღიდან, როგორც მითითებულია ზედნადებში (B/L).


Q9: როგორ ინარჩუნებთ გრძელვადიან და ძლიერ საქმიან ურთიერთობებს?


A9 : ჩვენ ვაფასებთ ჩვენს მომხმარებლებს და ვუზრუნველყოფთ გრძელვადიან ურთიერთობებს:

  1. · მაღალი ხარისხის პროდუქციის მიწოდება კონკურენტულ ფასებში ჩვენი მომხმარებლების სასარგებლოდ.

  2. · თითოეულ მომხმარებელს მოეპყარით როგორც მეგობარს და აწარმოებთ ბიზნესს გულწრფელად, განურჩევლად მათი მდებარეობისა.


წინა: 
შემდეგი: 

დაკავშირებული პროდუქტები

შინაარსი ცარიელია!

სამფაზიანი ცვლადი დენის ძრავა

ერთფაზიანი ცვლადი დენის ძრავა

გადაცემათა კოლოფები და სიჩქარის რედუქტორები

რატომ VICTORY

© საავტორო უფლებები 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ყველა უფლება დაცულია.