1
1 an
Motor asincron monofazat
Yongzhuan
2880rpm 1450rpm 2800rpm 1400rpm 2900rpm...
220/380V 230/440V 380/660V 400/690V
0,37kw/0,5cp 0,55kw 3/4cp 0,75kw/1cp 1,1kw/1,5cp 1,5kw/2cp 2,2kw/3cp...
50HZ 60HZ
2P 4P 6P 8P 10P 12P
IE4 IE3 IE2
Carcasă din fontă/Carcasă din aluminiu
Pompe, compresoare, mixere, benzi transportoare, ascensoare, macarale și palanuri...
Acceptabil
Carcasă puternică din lemn sau personalizată
CE CCC
| Disponibilitate: | |
|---|---|
Descriere produs

Motoarele cu inducție monofazate sunt piatra de temelie a mașinilor moderne, conducând totul, de la aparate de uz casnic până la unelte industriale. Un motor cu inducție monofazat este un tip de motor AC care necesită o singură fază de energie electrică pentru a funcționa. Spre deosebire de omologul său trifazat, se bazează pe un singur curent alternativ pentru a crea câmpul magnetic necesar pentru rotație. Aceste motoare sunt cu pornire automată, datorită diferitelor mecanisme de pornire și sunt ideale pentru aplicații cu putere redusă.
Căutați un motor cu inducție monofazat de încredere de vânzare? Indiferent dacă modernizați echipamente sau începeți un nou proiect, găsirea motorului potrivit este esențială. Aceste motoare sunt utilizate pe scară largă în medii rezidențiale, comerciale și industriale, cunoscute pentru fiabilitatea, accesibilitatea și eficiența lor. Acest ghid vă va ajuta să înțelegeți de ce motoarele cu inducție monofazate sunt alegerea potrivită și cum să-l selectați pe cel mai potrivit pentru nevoile dumneavoastră.

Un motor cu inducție monofazat cu un singur condensator este un tip de motor electric utilizat în mod obișnuit în aplicațiile de putere redusă. Funcționează pe o sursă de alimentare monofazată și utilizează un condensator pentru a îmbunătăți performanța. Condensatorul joacă un rol crucial în îmbunătățirea cuplului de pornire și pentru a permite o funcționare mai lină. Aceste motoare sunt recunoscute pe scară largă pentru simplitatea, eficiența și accesibilitatea lor.
O sursă de alimentare monofazată generează doar un câmp magnetic pulsatoriu, care singur nu poate porni motorul. Pentru a depăși acest lucru, se adaugă un condensator pentru a crea o schimbare de fază între înfășurarea principală și înfășurarea auxiliară. Această schimbare de fază generează un câmp magnetic rotativ, care permite motorului să pornească și să funcționeze eficient.
Odată ce motorul atinge o viteză suficientă, înfășurarea auxiliară se decuplează adesea (în motoarele de pornire cu condensator), iar motorul continuă să funcționeze numai pe înfășurarea principală.
· Electrocasnice: ventilatoare, mașini de spălat și aparate de aer condiționat.
· Pompe de apă: sisteme de pompare rezidenţiale şi agricole mici.
· Sisteme HVAC: Ventilatoare și suflante.
· Unelte mici: burghie, ferăstraie și polizoare.

Un motor de inducție monofazat cu condensator cu două valori este un design de motor specializat care utilizează doi condensatori - unul pentru pornire și altul pentru funcționare. Această configurație permite motorului să combine cuplul de pornire ridicat cu funcționarea eficientă și lină. Este folosit în mod obișnuit în aplicații care necesită atât performanță puternică de pornire, cât și funcționare continuă fiabilă.
Acest motor are doi condensatori distincti:
Condensator de pornire:
· Conectat în serie cu înfășurarea auxiliară în timpul pornirii.
· Oferă o schimbare de fază mai mare, rezultând un cuplu de pornire ridicat.
Condensator de funcționare:
· Rămâne în circuit în timpul funcționării.
· Asigură performanță de rulare eficientă, lină și mai silențioasă.
La pornire, ambii condensatori lucrează împreună pentru a produce câmpul magnetic rotativ necesar pentru pornirea motorului. Odată ce motorul atinge o anumită turație, un comutator centrifugal sau un releu deconectează condensatorul de pornire, lăsând doar condensatorul de funcționare în funcțiune.
Motoarele cu inducție monofazate cu condensator cu două valori sunt utilizate în mod obișnuit în:
· Aer condiționat: Pentru compresoare și suflante.
· Frigidere: Asigurarea funcționării fiabile în sistemele de răcire.
· Pompe: cuplul mare de pornire le face ideale pentru pompele de apă.
· Ventilatoare industriale: pentru un flux de aer constant în sistemele grele.
· Compresoare: gestionează eficient sarcinile mari de pornire.

| Caracteristică Motor | cu condensator cu două valori Motor | cu un singur condensator |
|---|---|---|
| Cuplul de pornire | Ridicat | Moderat |
| Eficiență de rulare | Ridicat (cu condensator de funcționare) | Moderat spre ridicat (în funcție de tip) |
| Aplicații | Greutate (pompe, compresoare) | Sarcină ușoară până la moderată (ventilatoare, suflante) |
| Cost | Superior | Mai jos |
| Întreţinere | Mai complex | Mai ușor și mai simplu |
| Dimensiune si Greutate | Mai mare și mai grea | Mai compact și mai ușor |
| Zgomot și vibrații | Scăzut (funcționare lină) | Mai mare (în funcție de tip) |
| Model de motor cu inducție monofazat Putere | de ieșire Tensiune | (V) | Curent (A) | Viteză (r/min) | Eficiență (%) | Factor de putere cosφ | Cuplu de blocare Cuplu nominal (Tst/Tn) | Curentul rotor blocat Curent nominal (Ist/ln) | Cuplu maxim Cuplul nominal (Tmax/Tn) | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HP | KW | |||||||||
| YCL80a-2 | 1/2 | 0.37 | 220 | 3.7 | 2880 | 62 | 0.73 | 2.8 | 6.5 | 1.8 |
| YCL80B-2 | 3/4 | 0.55 | 220 | 5.3 | 2880 | 65 | 0.73 | 2.8 | 6.5 | 1.8 |
| YCL80c-2 | 1 | 0.75 | 220 | 6.7 | 2880 | 68 | 0.75 | 2.8 | 6.5 | 1.8 |
| YCL90s-2 | 1.5 | 1.1 | 220 | 9.1 | 2880 | 71 | 0.77 | 2.4 | 7.0 | 1.8 |
| YCL90L-2 | 2 | 1.5 | 220 | 12.1 | 2900 | 72 | 0.78 | 2.4 | 7.0 | 1.8 |
| YCL100L-2 | 3 | 2.2 | 220 | 17.1 | 2900 | 74 | 0.79 | 2.1 | 7.0 | 1.8 |
| YCL112M1-2 | 4 | 3 | 220 | 21.4 | 2900 | 76 | 0.84 | 2.2 | 7.0 | 1.8 |
| YCL112M2-2 | 5 | 3.7 | 220 | 24.8 | 1450 | 79 | 0.86 | 2.2 | 7.0 | 1.8 |
| YCL80a-4 | 1/3 | 0.25 | 220 | 3.4 | 1450 | 56 | 0.60 | 2.8 | 6 | 1.8 |
| YCL80b-4 | 1/2 | 0.37 | 220 | 4.5 | 1450 | 60 | 0.62 | 2.8 | 6 | 1.8 |
| YCL80c-4 | 3/4 | 0.55 | 220 | 6.0 | 1450 | 64 | 0.65 | 2.8 | 6 | 1.8 |
| YCL90s-4 | 1 | 0.75 | 220 | 7.7 | 1450 | 67 | 0.66 | 2.4 | 6.5 | 1.8 |
| YCL100L-4 | 2 | 1.5 | 220 | 13.5 | 1450 | 72 | 0.70 | 2.4 | 6.5 | 1.8 |
| YCL112M-4 | 3 | 2.2 | 220 | 19.3 | 1450 | 72 | 0.72 | 2.2 | 6.5 | 1.8 |
| YCL132SA-4 | 4 | 3 | 220 | 25.2 | 1450 | 74 | 0.73 | 2.1 | 6.5 | 1.8 |
| YCL132SB-4 | 5 | 3.7 | 220 | 30 | 1450 | 75 | 0.74 | 2.1 | 6.5 | 1.8 |
| YCL132M-4 | 7.5 | 5.5 | 220 | 32.5 | 1450 | 81 | 0.95 | 2.1 | 6.5 | 1.8 |
Fișa cu parametrii de produs a motorului de inducție monofazat.pdf
Motoarele cu inducție monofazată sunt unul dintre cele mai utilizate tipuri de motoare pentru aplicații rezidențiale, comerciale și industriale mici. Construcția lor simplă, performanța fiabilă și accesibilitatea le fac o alegere ideală pentru alimentarea mașinilor și aparatelor mici.

Motoarele cu inducție monofazată au un design simplu, cu mai puține componente în comparație cu alte tipuri de motoare. Această simplitate îi face:
· Ușor de fabricat: rezultând costuri de producție mai mici.
· Durabil: Cu mai puține piese susceptibile la uzură, aceste motoare durează mai mult.
Datorită construcției lor simple și cerințelor reduse de material, motoarele cu inducție monofazate sunt accesibile. Sunt o soluție rentabilă pentru aplicații care necesită putere moderată.
Motoarele cu inducție monofazate necesită întreținere minimă datorită designului lor robust. Cu mai puține componente, cum ar fi perii sau comutatoare, acestea se confruntă cu o uzură mecanică mai mică, ceea ce duce la costuri de întreținere mai mici și timpi de nefuncționare.
Motoarele cu inducție monofazate sunt foarte fiabile în funcționare. Designul lor simplu minimizează riscul defecțiunilor mecanice, făcându-le ideale pentru utilizare continuă în aparate și mașini.
Deși nu sunt la fel de eficiente ca motoarele trifazate, motoarele cu inducție monofazate sunt proiectate să consume mai puțină energie, oferind în același timp un cuplu suficient pentru aplicații la scară mică. Această caracteristică asigură economii de energie în timp.
Motoarele cu inducție monofazate sunt potrivite pentru o gamă largă de aplicații, inclusiv:
· Electrocasnice: ventilatoare, mașini de spălat, frigidere și aparate de aer condiționat.
· Pompe: Pompe de apă pentru uz rezidențial și agricol.
· Unelte mici: mașină de găurit, șlefuit și ferăstrău.
· Sisteme HVAC: Ventilatoare și suflante.
Motoarele cu inducție monofazate sunt compacte și ușoare, făcându-le ideale pentru instalațiile în care spațiul este limitat. De asemenea, portabilitatea lor le face ușor de transportat și instalat.
Motoarele cu inducție monofazată, în special cele cu pornire prin condensator, oferă un cuplu de pornire ridicat. Această caracteristică este crucială pentru aplicațiile în care motorul trebuie să pornească sub sarcină, cum ar fi compresoarele sau pompele.
Proiectate pentru a minimiza zgomotul și vibrațiile, motoarele cu inducție monofazate oferă o funcționare mai silențioasă. Acest lucru este deosebit de important pentru aplicațiile de uz casnic și de birou, unde reducerea zgomotului este o prioritate.
Motoarele cu inducție monofazată sunt disponibile pe scară largă în diferite dimensiuni, puteri nominale și design. Această accesibilitate facilitează găsirea unui motor care se potrivește cerințelor specifice aplicației.
Alegerea potrivit motorului cu inducție monofazat pentru aplicația dvs. este esențială pentru a asigura performanță, eficiență și fiabilitate optime. Indiferent dacă alegeți un motor pentru un aparat rezidențial, mașini mici sau echipamente industriale ușoare, este important să luați în considerare câțiva factori cheie înainte de a lua o decizie.

Primul pas în selectarea unui motor cu inducție monofazat este să înțelegeți cerințele de putere pentru aplicația dvs. Motoarele sunt evaluate în cai putere (CP) sau kilowați (kW).
· Cai putere (CP) : puterea de ieșire a unui motor este măsurată în cai putere. Pentru aplicații ușoare, un motor de 1/2 CP sau 1 CP poate fi suficient, în timp ce aplicațiile mai grele pot necesita motoare mai puternice, cum ar fi 2 CP sau mai mult.
· Tensiune și frecvență : Asigurați-vă că motorul este compatibil cu sursa electrică locală (de exemplu, 120V, 240V, 50Hz, 60Hz).
Cantitatea de cuplu de pornire necesară aplicației dumneavoastră este un alt factor crucial în alegerea motorului cu inducție monofazat potrivit.
· Cuplu de pornire ridicat : Dacă aplicația dumneavoastră implică sarcini mari care necesită un impuls inițial mare pentru a se mișca (de exemplu, compresoare, pompe sau transportoare), luați în considerare un singur condensator sau un motor cu două valori pentru un cuplu de pornire mai bun.
· Cuplu de pornire mic până la moderat : pentru aplicațiile care necesită o pornire ușoară, cum ar fi ventilatoarele sau aparatele mici, un motor cu fază divizată sau cu poli umbrit poate fi suficient.
motorului Eficiența afectează în mod direct atât costurile operaționale, cât și performanța. Alegeți un motor cu inducție monofazat cu o eficiență mai mare pentru a economisi costurile cu energia, în special pentru aplicațiile cu funcționare continuă.
· Motoarele cu condensator cu două valori sunt cunoscute pentru eficiența lor mai mare în funcționare continuă în comparație cu motoarele cu fază divizată sau cu poli umbriți.
· Evaluări IE2, IE3 și IE4 : Verificați motoarele cu eficiență mai mare (IE2, IE3 sau IE4) pentru a vă asigura că selectați o opțiune eficientă din punct de vedere energetic.
Luați în considerare mediul în care motorul cu inducție monofazat va funcționa, deoarece acest lucru va influența durata de viață și performanța motorului.
· Utilizare în interior vs. în exterior : Dacă motorul va fi expus la condiții dure exterioare, asigurați-vă că are o carcasă rezistentă la intemperii sau cu clasificare IP pentru protecție împotriva prafului, umidității sau substanțelor chimice.
· Temperatura : Selectați un motor care este proiectat să suporte temperatura ambiantă în care va funcționa.
· Vibrații și zgomot : Dacă motorul va fi utilizat într-un mediu în care zgomotul și vibrațiile trebuie reduse la minimum (cum ar fi în sistemele HVAC), luați în considerare motoarele care sunt proiectate pentru funcționare silențioasă și funcționare lină.
Motoarele cu inducție monofazată au diferite viteze, de obicei fie sincrone (viteză fixă) fie cu inducție (viteză variabilă). Înțelegerea RPM (rotații pe minut) necesare a motorului vă va ajuta să vă restrângeți opțiunile.
· Viteză fixă : Dacă aveți nevoie de un motor care să funcționeze la o viteză constantă pentru majoritatea sarcinilor, alegeți un motor cu un design de motor cu o singură viteză sau sincron.
· Viteză variabilă : pentru aplicațiile care necesită flexibilitate și viteză reglabilă, luați în considerare un motor compatibil cu o unitate de frecvență variabilă (VFD) , care vă permite să controlați viteza motorului în funcție de nevoile dvs.
Există mai multe tipuri de motoare cu inducție monofazate, fiecare cu caracteristicile sale specifice de construcție și performanță. Iată o defalcare a celor mai comune tipuri:
· Motor cu inducție monofazat cu condensator cu două valori :
Acest motor este echipat cu doi condensatori - un condensator de pornire și un condensator de funcționare. Condensatorul de pornire oferă un cuplu de pornire mai mare , făcând acest motor ideal pentru aplicațiile care necesită o apăsare inițială puternică, cum ar fi compresoare, pompe și ventilatoare. Dacă aplicația dvs. necesită un cuplu de pornire ridicat pentru a depăși inerția sau sarcinile grele, motorul condensator cu două valori este alegerea mai bună.
· Motor cu inducție monofazat cu un singur condensator :
Un motor cu un singur condensator are de obicei un condensator care este fie folosit pentru pornire, fie pentru funcționare. Acest motor oferă un cuplu de pornire moderat , care este potrivit pentru sarcini mai ușoare. Dacă aplicația dvs. implică mașini ușoare care nu necesită un impuls ridicat de pornire, cum ar fi ventilatoare mici, pompe mici sau aparate electrocasnice, un motor cu un singur condensator ar fi suficient.
· Cerințe de întreținere : Dacă alegeți un motor cu inducție monofazat pentru funcționare continuă, asigurați-vă că are componente ușor de întreținut . Motoarele cu rulmenți etanșați și modele auto-lubrifiante necesită mai puțină întreținere și sunt mai fiabile în timp.
· Durabilitate : Căutați motoare cu construcție rezistentă pentru aplicații dificile, în special în medii industriale.
Deși alegerea unui motor cu inducție monofazat cu eficiență și performanță ridicată este importantă, este la fel de esențial să luați în considerare costul . Unele motoare pot avea un cost inițial mai mare datorită caracteristicilor mai bune sau eficienței mai mari, dar pot economisi costuri operaționale pe termen lung datorită consumului redus de energie.
Atunci când selectați un motor cu inducție monofazat pentru aplicația dvs., alegerea unui motor fiabil și de înaltă performanță este crucială pentru asigurarea unei funcționări eficiente și a durabilității pe termen lung. Motoarele cu inducție monofazate Yongzhuan se remarcă pe piață pentru calitatea excelentă, fiabilitatea și caracteristicile avansate. Iată principalele motive pentru care ar trebui să alegeți Yongzhuan pentru nevoile dvs. de motor:

Cu un inventar extins, garantăm expedierea și livrarea rapidă pentru a respecta termenele proiectului dumneavoastră.
Echipa noastră de profesioniști este pregătită să vă ajute în alegerea motorului cu inducție monofazat potrivit pentru nevoile dumneavoastră specifice.
Aveți nevoie de o configurație personalizată? Oferim soluții personalizate pentru a se potrivi cerințelor unice ale aplicațiilor.
Toate motoarele noastre cu inducție monofazate vin cu garanții complete și asistență post-vânzare dedicată.
Yongzhuan oferă motoare cu inducție monofazate de înaltă calitate la prețuri competitive, asigurându-vă că obțineți cea mai bună valoare pentru investiția dvs. Cu motoarele noastre care oferă un amestec de calitate, eficiență și prețuri accesibile, puteți obține performanțe excelente fără a vă depăși bugetul.
Rulmenții de înaltă calitate, componentele alese cu grijă și tehnicile avansate de fabricație asigură că fiecare motor cu inducție monofazat îndeplinește standarde stricte de calitate, oferind performanțe excepționale, prelungind durata de viață și reducând costurile de întreținere.
Yongzhuan oferă o gamă largă de motoare cu inducție monofazate, inclusiv: motor cu două valori și motor cu un singur condensator , răspund nevoilor de aplicații diferite ale clienților. Între timp, cu eficiența IE2, IE3 și IE4, motoarele Yongzhuan oferă un echilibru excelent între performanță și economii de energie, făcându-le o alegere inteligentă atât pentru uz rezidențial, cât și industrial.
| prezintă | motoare cu inducție monofazate Yongzhuan | mărci concurente |
|---|---|---|
| Calitate și durabilitate | Materialele de înaltă calitate pentru construcție asigură o durată de viață extinsă a motorului cu cerințe reduse de întreținere | Componente de calitate inferioară care duc la rate mai mari de uzură, necesitând reparații sau înlocuiri mai frecvente. |
| Eficiență și economii de energie | Obține o eficiență de până la 95%, minimizând risipa de energie. | Adesea, sunt scurte, cu rate de eficiență mai apropiate de 90%. |
| Cost și accesibilitate | Structura competitivă a prețurilor care reduce costurile operaționale | Facturi mai mari la energie și costuri de întreținere mai frecvente |
| Niveluri de zgomot și vibrații | Ingineria de precizie și componentele netede asigură că motoarele funcționează silențios | Tind să producă mai mult zgomot și vibrații, mai ales în timpul utilizării prelungite |
| Serviciu Clienți și Asistență | Disponibil pentru a ajuta la instalare, depanare și furnizarea de asistență tehnică continuă | Asistență limitată sau timpi de răspuns mai lungi |
| Opțiuni de personalizare | Permite adaptarea specificațiilor motorului, indiferent dacă este vorba despre puterea nominală, tensiune sau viteză | limitat sau indisponibil în special de la producătorii care se concentrează pe producția de masă |

Motoarele Yongzhuan sunt folosite în aparatele de uz casnic, echipamente industriale, unelte agricole și echipamente de birou.
Da, motoarele Yongzhuan sunt proiectate pentru o eficiență energetică ridicată, reducând consumul de energie, menținând în același timp performanța optimă.
Motoarele Yongzhuan sunt potrivite pentru aplicații medii, dar pot să nu fie ideale pentru sarcini industriale extrem de grele.
Cu o întreținere adecvată, motoarele Yongzhuan pot dura mulți ani, oferind servicii de încredere pe termen lung.
Da, motoarele Yongzhuan vin de obicei cu o garanție, oferind liniște sufletească pentru achiziția dvs.
Da, oferim opțiuni de transport internațional sigure și de încredere.
Motoarele cu inducție monofazate Yongzhuan oferă o eficiență, precizie și durabilitate de neegalat într-o varietate de aplicații. Dacă aveți mai multe întrebări sau aveți nevoie de asistență pentru selectarea reductorului de viteze cicloidal potrivit, contactați echipa noastră astăzi! Permiteți-ne să vă ajutăm să vă optimizați operațiunile cu soluțiile noastre de încredere.
Catalog de produse-Yongzhuan Motor.pdf
Profilul Companiei
Changzhou Yongzhuan Motor Co., LTD este o întreprindere cuprinzătoare de proiectare și fabricare a motoarelor, cu o experiență de 25 de ani. Este situat în Changzhou, Jiangsu, China. Fabrica noastră acoperă o suprafață de 10.000 de metri pătrați, un capital social de 80 de milioane de yuani și o producție anuală de 3000.000 de motoare.
Avem o forță tehnică și de proiectare puternică, două linii de producție au implementat utilizarea robotului inteligent și a producției automate, echipamentele inteligente de testare a performanței motorului au mai mult de 10 seturi.
Produsele noastre principale sunt YE3(IE3), YE4(IE4) motor cu inducție trifazat de înaltă eficiență, motor cu inducție trifazat rezistent la explozie YBX3, motor cu angrenaje, reductor cu angrenaje, cutie de viteze și alte motoare speciale personalizate. Produsele au trecut 3C, CE, teste de calitate autorizate de la terți și alte certificări. Produsele noastre sunt exportate în principal în Statele Unite, Germania, Japonia, Italia și alte zeci de țări și regiuni.
Aderăm întotdeauna la scopul „proiectării atente, de înaltă calitate și eficiență ridicată, respectăm credibilitatea, clientul în primul rând”, pentru a „sluji societatea, inovație curajoasă, pionierat înainte” ca principiu al întreprinderii, servim din toată inima clientul.
1990-2005: Acumularea experienței - Fondatorul a fost inginer șef al mașinilor electrice deținute de stat timp de 15 ani.
2005-2007: Compania a fost înființată - mai bine de zece ani de cultivare a industriei, mai mulți oameni au dat drumul și au decis să-și înceapă propria afacere.
2007-2009: La începutul înființării - ateliere în stil familial, dificultăți de rotație a capitalului, fără clienți, parteneri s-au retras.
2009-2019: Dezvoltare viguroasă - Odată cu dezvoltarea rapidă a economiei naționale, cu produse de înaltă calitate și integritate și model de afaceri câștig-câștig, volumul de comenzi a dus la o creștere explozivă, devenind liderul producătorului de motoare din Jiangsu.
2019-2024: Provocări și oportunități - Cererea de pe piață tinde să fie saturată, iar concurența în industrie este acerbă. Cercetați și dezvoltați în mod activ produse noi, asigurați calitatea produsului ca rezultat, îmbunătățiți valoarea adăugată a produselor și dezvoltați piețe de vârf și piețe de peste mări.
FAQ
A1 : Cel mai bun mod este de a furniza desenul motorului cu parametrul. Inginerul nostru va verifica și va recomanda cel mai potrivit model pentru referința dvs. Sau puteți furniza și specificațiile de mai jos:
1. Tip, model, putere și cuplu.
2. Raportul sau viteza de ieșire
3. Starea de lucru și metoda de conectare
4. Cantitatea și numele mașinii instalate
5. Modul de intrare și viteza de intrare
6. Modelul mărcii motorului sau dimensiunea flanșei și arborelui motorului
A2 : Da. Suntem un producător profesionist de motoare și reductoare de 20 de ani, situat în Changzhou, Jiangsu, China.
A3 : 10 zile pentru comanda de mostre, 15 zile pentru comanda containerului.
A4 : Sigur, suntem onorați să vă oferim eșantion pentru testare înainte de a plasa o comandă oficială.
A5 : 1 buc per model pentru marca și pachet de fabrică, 50 buc per model pentru marca și pachetul OEM.
A6 : Da, suntem producători premium OEM/ODM care sunt evaluați de terți independenți.
A7 : Calitatea este prioritară. Toate procesele de producție trebuie să respecte sistemul de calitate, echipa QC verifică calitatea în timpul producției și face testul înainte de fiecare expediere.
A8 : Garanție: 1 an de la data expedierii împotriva B/L.
A9 : 1. Păstrăm o calitate bună și un preț competitiv pentru a ne asigura că clienții noștri beneficiază; 2. Respectăm fiecare client ca prieten și sincer facem afaceri și ne împrietenim cu ei, indiferent de unde provin.
conținutul este gol!
Motor AC monofazat
Reductor/Cutie de viteze
De ce VICTORIE