Jalakinnitus, äärikukinnitus, korpuse kinnitus
112M , 132M, 160M
1
18 kuud
Kolmefaasiline asünkroonne Vahelduvvoolu elektrimootor
Võit
3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM
200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V
5,5 HP / 4 kW
50HZ 60HZ
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
Malmist korpus/alumiiniumkorpus
Pumbad, kompressorid, segistid, konveierid, liftid, kraanad ja tõstukid...
Vastuvõetav
Tugev puidust korpus või kohandatud
CE CQC
| Saadavus: | |
|---|---|
Toote kirjeldus

Kui tööstusseadmed vajavad veidi rohkem lihasmassi – kuid mitte täisvõimsust –, lülitub 5,5 HP / 4 kW 3-faasiline mootor suurepäraselt sisse. See on see armas koht, kus jõudlus, tõhusus ja kulu suruvad kätt. Alates tehase põrandatest kuni veepuhastusjaamadeni on see mootor kõikjal, mis tagab vaikselt olulisi toiminguid.
Kui mootorid oleksid kingad, oleks see igapäevane töösaabas: vastupidav, töökindel ja piisavalt mugav kogu päeva kandmiseks.
Vahelduvvoolu elektrimootor hinnangud võivad tunduda hirmutavad, kuid tegelikult on need üsna lihtsad.
5.5 HP (hobujõud) näitab, kui palju mehaanilist võimsust mootor annab.
4 KW (kilovatt) on elektristandardites tavaliselt kasutatav meetriline ekvivalent.
Mõlemad kirjeldavad sama väljundit - ainult erinevates ühikutes.
Eelistatakse kolmefaasilisi mootoreid, kuna need pakuvad:
Sujuv ja pidev pöördemoment
Suurem efektiivsus
Madalam töövool
Vähendatud vibratsioon
Lühidalt öeldes on need loodud tõsiseks tööks ja pikkadeks töötundideks.
Siin on valem, mida kõik kasutavad:
1 HP ≈ 0,746 KW
Niisiis:
5,5 HP × 0,746 ≈ 4,1 kW
Praktikas on see standardiseeritud ja seda turustatakse 4 kW mootorina.
Võimsus on pöördemomendi ja kiiruse kombinatsioon. 5,5 HP mootor pakub märgatavalt suuremat pöördemomenti kui väiksemad nimiväärtused, muutes selle ideaalseks koormate jaoks, mis takistavad liikumist – näiteks rõhu all käivituvad pumbad või rasket materjali vedavad konveierid.

| 额定功率 ( kW / HP ) | 机座号 (raami suurus) | 极数 (poolus)颬z定 | 数轢60 Hz | 效率 (100%) IE2 / IE3 / IE4 | 功率因数 (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 | 额定转 | kg (Nm) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 / 5,5 | 112M | 2 | 2900 / 3480 | 85,8 / 88,1 / 90,0 | 0,88 / 0,88 / 0,88 | 13.2 | 35 |
| 4 / 5,5 | 112M | 4 | 1450 / 1740 | 86,6 / 88,6 / 91,1 | 0,82 / 0,82 / 0,81 | 26.3 | 41 |
| 4 / 5,5 | 132 miljonit | 6 | 960 / 1152 | 84,6 / 86,8 / 89,7 | 0,77 / 0,76 / 0,75 | 39.8 | 63 |
| 4 / 5,5 | 160 miljonit | 8 | 720/864 | 82,1 / 84,5 / 88,0 | 0,73 / 0,72 / 0,71 | 53.1 | 108 |
Victory mootorid töötavad usaldusväärselt enamikus tööstuskeskkondades :
Temperatuurivahemik: -15°C kuni +40°C (ideaalne ladudele, tehastele ja välisvarjupaikadele)
Kõrgus: ≤1000 meetrit (ühildub linnataimede, maatöökodade ja madala kuni mõõduka kõrgusega rajatistega)
See mitmekülgsus muudab need sobilikuks ülemaailmseks kasutamiseks mitteekstreemsetes kliimatingimustes, kusjuures kohandatud modifikatsioonid on saadaval äärmuslike temperatuuride (-40 °C kuni +50 °C) või kõrgmäestiku (>1000 m) jaoks.
Mootori isolatsioon vastab klassi F (105K) jõudlusstandarditele (nimetatud pidevaks tööks temperatuuril 155 °C) ja see on kinnitatud klassi B (80K) testimisega. See topeltvastavus tagab pikema eluea (20 000+ töötundi) ja püsiva töökindluse ööpäevaringse töörežiimi korral (nt tootmisliinid, veepuhastuspumbad). Äärmusliku kuumusega rakenduste jaoks (nt valukojad) H-klassi isolatsioon (max 180 °C) . on kohandatud
Meie mootorid, mis on konstrueeritud vibratsiooniklassile A (madal müra, minimaalne mehaaniline kulumine), sobivad ideaalselt täppisseadmete jaoks, nagu pakkimismasinad või meditsiinitööriistad. Vaiksemate keskkondade (nt laborid) või tundlike mõõteriistade jaoks vibratsiooniklassi B (sujuvam töö) . võib tööhäirete vähendamiseks nõuda
Meie mootorid, mis on loodud pidevaks tööks (S1) , töötavad määramata aja jooksul nimikoormusel ilma ülekuumenemiseta – sobivad suurepäraselt pidevaks kasutamiseks: tööstuslikud pumbad, ventilatsiooniventilaatorid, konveiersüsteemid ja rasked masinad.
Standardsed spetsifikatsioonid: 380V/50Hz (ülemaailmne tööstusvõrgu standard). Kohandamise valikud hõlmavad järgmist:
Üksikud pinged: 200 V–660 V (nt 220 V/60 Hz Põhja-Ameerika jaoks, 230 V/50 Hz Euroopa jaoks)
Sagedus: 50/60 Hz (või kohandatud häälestus erivajaduste jaoks, nagu 400 Hz kosmoserakendused)
Vahelduvvoolu elektrimootor säilitab optimaalse jõudluse isegi ±5% pingekõikumiste korral – see on äärmiselt oluline ebastabiilsete elektrivõrkude jaoks kaugetes või arenevates piirkondades.
Suurendage ohutust ja vähendage seisakuid valikuliste PTC-termistoride (ülekuumenemiskaitse) või PT100 temperatuurianduritega (reaalajas jälgimine) . Need komponendid käivitavad ülekuumenemise ajal hoiatusi või automaatseid väljalülitusi, vältides kahjustusi suure koormusega rakendustes (kompressorid, konveierid) ja alandades pikaajalisi remondikulusid.
Standardne IP54/IP55 sissetungimise kaitse (tolmukindel, veekindel) kaitseb osakeste ja madala rõhuga veejugade eest – ideaalne niisketes/tolmustes tööruumides (toidutöötlemisettevõtted, ehitusplatsid). Karmides keskkondades (tugev vihm, pesu) on IP65 (täielik tolmukindlus + kõrgsurve veekindlus) saadaval nõudmisel.
Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor kasutab täielikult suletud ventilaatoriga jahutatud (TEFC) tehnoloogiat ( IEC 60034-6, IC411 järgi):
Tihendab mootorit, et blokeerida tolmu, niiskust ja prahti (oluline farmide, kaevanduste või määrdunud tööstuspiirkondade jaoks)
Välisventilaatorid tagavad tõhusa soojuse hajumise, säilitades stabiilse temperatuuri suure pöördemomendiga ja pikaajaliste ülesannete puhul
Valmistatud 100% kõrge puhtusastmega vasktraadist (mitte alumiiniumist), pakuvad meie mähised:
Suurepärane elektrijuhtivus (vähendab energiakadusid ja kommunaalmakseid)
Suurenenud kuumakindlus (pikendab mootori eluiga pidevas töös)
Parem jõudlus suure koormusega ja pikaajaliste ülesannete puhul võrreldes alternatiivsete materjalidega
Standardne silindriline võtmeavaga võll; pakume kohandatud võlli läbimõõtu/pikkust (nt pikendatud võllid konkreetsete haakeseadiste jaoks, mittestandardsed võtme suurused), mis vastavad teie seadme ainulaadsetele nõuetele.

Siin on kahe kolmefaasilise mootori juhtmestiku kahe meetodi selge selgitus:
· Juhtmete seadistamine : mootori kolm mähiseotsa ( U2, V2, W2 ) on omavahel ühendatud (moodustades 'tähe' keskpunkti), samas kui kolm algusotsa ( U1, V1, W1 ) ühendatakse kolmefaasilise toiteallikaga.
· Peamised elektrilised omadused : liini pinge (toiteallika pinge) on √3x mähise pinge; liini vool võrdub mähise vooluga.
· Tavakasutus : kasutatakse mootorite jaoks, mis on ette nähtud kõrgepinge sisendiks (nt 380 V toide 220 V mähistega) või käivitusvoolu vähendamiseks (nt väikese koormusega rakendustes, nagu ventilaatorid või väikesed pumbad).
· Juhtmete seadistamine : Mootori mähise otsad on ühendatud suletud ahelaga: U2 kuni V1 , V2 kuni W1 , W2 kuni U1 . Kolmefaasiline toiteallikas ühendub ühenduspunktidega ( U1, V1, W1 ).
· Peamised elektrilised omadused : liini pinge võrdub mähise pingega; liinivool on √3x mähisvool.
· Tavakasutus : kasutatakse mootorite jaoks, mis on ette nähtud madalpinge sisendiks (nt 220 V toide 220 V mähistega) või suure pöördemomendiga rakenduste jaoks (nt kompressorid, konveierid, rasked masinad).

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor haldab tugevat ja kvaliteetset toorainet (premium vaskmähised, ülitugevast terasest laminaadid, vastupidavad alumiiniumkorpused), mis on hangitud sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt. See välistab tootmise viivitused, võimaldab kiiresti reageerida kiireloomulistele tellimustele või äkilistele nõudluse suurenemisele ning tagab teie projektide ajakava püsimise – olenemata sellest, kas vajate standardmudeleid või kohandatud lahendusi.
Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor töökojas on tipptasemel varustus:
CNC-töötlemiskeskused (täppiskomponentide tootmine)
Automaatsed kerimismasinad (ühtlane mähise kvaliteet)
Intelligentsed testimissüsteemid (reaalajas jõudluse valideerimine)
Täisautomaatsed koosteliinid vähendavad inimlikke vigu, suurendavad tootmise efektiivsust ja tagavad, et iga mootor vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Täiendame seadmeid pidevalt, et viia need vastavusse valdkonna uusimate edusammudega.
Kvaliteet on võidu Vahelduvvoolu elektrimootor nurgakivi. Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor rakendab kogu tootmisprotsessis ranget 100% kontrolli:
Tooraine kontrollimine (tagab vastavuse spetsifikatsioonidele)
Protsessisisesed kontrollid (jälgib komponentide täpsust)
Lõplik testimine (hindab tõhusust, pöördemomenti, vibratsiooni ja isolatsioonitakistust dünamomeetrite, testerite ja analüsaatorite abil)
järgimine Kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 , Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor tagab defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.
Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor pakub kõikehõlmavaid OEM/ODM teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele:
Tehke koostööd meie inseneridega alates projekteerimisest kuni lõpptootmiseni
Kohandage võimsust, kiirust, suurust, pinget, korpust või kaubamärki (toote oma logo all)
Läbipaistvad protsessid ja range intellektuaalomandi kaitse (kaasa arvatud konfidentsiaalsuslepingud)
Kasutades ära oma R&D ja tootmisteadmisi, pakume kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi, mis vastavad teie ärieesmärkidele.
Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor kasutab ISPM 15 standardile vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste (kõrge tihedusega, niiskuskindel vineer), millel on vahtpolster ja sisekaitseks plastümbris. See pakend:
Vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele
Hoiab ära löökidest, niiskusest või raskest transpordist põhjustatud kahjustused
Saab kohandada suurte/erikujuliste tellimuste jaoks
Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad kohale õigeaegselt ja ideaalses töökorras, olenemata teie ülemaailmsest sihtkohast.
Iga mootor on ehitatud ISO 9001 standarditele , tagades ühtse tootmiskvaliteedi ja vastavuse ülemaailmsetele tööstuseeskirjadele. Tagame oma toodetele 18-kuulise garantii : kui mootor saab selle perioodi jooksul kahjustada mitteinimlikke tegureid (nt tootmisdefektid), vahetame selle tasuta välja..

Üksus |
Tehnilised andmed |
Kirjeldus |
Kohandatud esemed |
Vahelduvvoolu elektrimootor Tüüp |
Kolmefaasiline vahelduvvoolu mootor (oravapuuri tüüp) |
||
Vahelduvvoolu elektrimootor Standardne |
IEC 60034 |
See on pöörlevate mootorite standard, mille koostas IEC . |
|
Tõhususe tase |
IE2 / IE3 / IE4 |
See vastab IE2 IE3 IE4 energiatõhususe klassile IEC 60034. |
|
Pinge |
110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V |
Mootorid võivad töötada hästi nimipingest ± 5% ulatuses. |
Seda saab kohandada vastavalt pingele teie riigi |
Sagedus |
50/60 Hz |
Mootorid võivad töötada sagedusega 50Hz või 60Hz. |
Seda saab kohandada vastavalt sagedusele teie riigi |
Kaitseaste |
IP55 |
Mootoril on 5. taseme tolmu- ja veekindel jõudlus. See sobib tööstuslikuks stsenaariumiks, kus on tolmu (läbimõõt ≥ 1 mm) ja madala rõhuga vett. |
Seda saab kohandada IP65-ga |
Isolatsiooniklass |
F |
Maksimaalne temperatuur, mida isolatsioonimaterjalid pikka aega taluvad, on 155 ℃. |
Seda saab kohandada kui H |
Töörežiim |
S1 |
Pidevalt töötav süsteem |
|
Jahutusmeetod |
TEFC |
Täielikult suletud ventilaator, mida jahutatakse vastavalt IEC 60034 standardile IC411. |
|
Saidi tingimused |
Temperatuur: -15°C kuni +40°C Kõrgus: ≤ 1000 m |
Seda saab kohandada .d jaoks kõrgema või madalama temperatuuriga ja üle 1000 meetri keskkondade
|
|
Kerimine |
100% vasktraat |
||
Vahelduvvoolu elektrimootor Kaitse |
PTC/PT100 |
PTC: termistoride kaitse PT100: resistentsustormomeetrite kaitse
|
A s variant |
Väljundvõll |
S standard suurus |
Silindriline võtmega |
Võlli läbimõõtu ja pikkust saab kohandada |
Värvi värv |
Sinine/hall |
Seda saab kohandada |
|
Nimesilt |
Võidu kaubamärgi standard |
Seda saab kohandada |
|
Kvaliteedi tagamine |
ISO 9001 Kvaliteedisüsteem |
Range kvaliteedijuhtimise standard, 100% kogus kontrollitud |
|
Garantiiperiood |
18 kuud |
Pakume uut mootorit tasuta, kui mootor saab 18 kuu jooksul kahjustada mitteinimlikul põhjusel. |
Staator loob pöörleva magnetvälja, rootor aga järgib seda – lihtne füüsika, suurepärane teostus. Enamikus disainilahendustes kasutatakse oravapuuri rootorit . vastupidavuse ja tõhususe tagamiseks
Klass F isolatsioon on standardne, võimaldades kõrgemat temperatuuritaluvust ja paremat vastupidavust termilisele vananemisele.
TEFC (IC411): täielikult suletud, ventilaatorjahutusega
Sundjahutus (IC416): raskeveokite või muutuva kiirusega rakenduste jaoks
Tööstusharu lemmik – lihtne, usaldusväärne ja kulutõhus.
Vähe hooldust ja vastupidav, ideaalne pidevaks tööks.
Kasutatakse seal, kus suur käivitusmoment on kriitilise tähtsusega, kuigi selle võimsuse puhul harvem.
Pumbad ja kompressorid
Konveierid ja segistid
Tööpingid
Käigukastid ja kiiruse vähendajad -põhised süsteemid
HVAC puhurid
Jahutustornid
Liftid ja eskalaatorid
Niisutussüsteemid
Veepuhastusjaamad
Teraviljaveskid

Väiksemad kaod tähendavad pikaajalist kokkuhoidu, eriti pideva tööga rakendustes.
Saab hakkama nõudlike käivitustega ilma liigsete voolupiiskadeta.
Mõeldud töötama aastaid minimaalse seisakuajaga.
Õige kaabli suurus, ülekoormuskaitse ja maandus on olulised.
Täht: vähendab käivitusvoolu
Delta: tagab täieliku pöördemomendi
Levinud paigaldusvõimalused hõlmavad järgmist:
B3: jalale kinnitatav
B5: Äärikule paigaldatud
B35: jalg + äärik
Kontrollige laagreid regulaarselt
Kontrollige isolatsioonitakistust
Tagada korralik ventilatsioon
Ülekuumenemine → Parandage jahutamist
Müra → Vahetage kulunud laagrid välja
Vibratsioon → Kontrollige joondamist
Tea, kas teie koormus on konstantne, muutuv või nõuab suurt käivitusmomenti.
Tolmune, märg või plahvatusohtlik keskkond nõuab spetsiaalset mootorikaitset.
Suurem tõhusus maksab juba ette, kuid tasub aja jooksul ära.

5,5 HP / 4 KW 3-faasiline mootor on kompaktses pakendis jõuallikas. See pakub täiuslikku tasakaalu jõudluse, tõhususe ja töökindluse vahel paljude tööstuslike ja kaubanduslike rakenduste jaoks. Valige õiged spetsifikatsioonid, paigaldage see korralikult ja see mootor töötab kulisside taga väsimatult – täpselt nii, nagu üks hea tööstusmootor peaks.
Ligikaudu jah. 5,5 HP teisendab umbes 4,1 KW ja selle võimsuseks on tavaliselt 4 KW.
Absoluutselt. VFD parandavad kiiruse reguleerimist ja energiatõhusust.
IE3 sobib ideaalselt enamiku tööstuslike rakenduste jaoks.
Pumbad, kompressorid, konveierid, HVAC-süsteemid ja põllumajandusseadmed.
Nõuetekohase hoolduse korral on tavaline 15–20 aastat.
Paigaldusmeetodid
Siin on struktureeritud ülevaade 18 3-faasilise mootori kinnitustüübist:

· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: pumbad, segistid, vertikaalsed kompressorid (seadmed, mis nõuavad võlli vertikaalset joondamist)
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: vertikaalventilaatorid, tõstukid, väikesed vertikaalsed pumbad
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Tööstuslikud segistid, vertikaalsed konveierid, kompaktsed vertikaalsed töötlemisseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Väikesed vertikaalsed kompressorid, tõstemehhanismid, vertikaalsed materjalikäitlusseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: väike äärik (otsa kinnitatud, ilma jalataldadeta)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: pumbad, ventilaatorid, toiduainete töötlemise masinad, põllumajandusseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: raskeveokite vertikaalsed pumbad, laevaseadmed, avameremasinad
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: Kompaktsed segistid, vertikaalsed konveierid, laboritöötlusseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: Väikesed tõstukid, vertikaalventilaatorid, materjali tõstesüsteemid
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: avamerepumbad, kompaktsed vertikaalsed kompressorid, laevaseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldus: Alusjalad + külgäärik
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: konveierid, tööstuslikud segistid, masinad, mis vajavad kahte paigaldusvõimalust
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (pikendatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Suured vertikaalsed pumbad, kaevandusseadmed, raskeveokite segistid
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: äärik (nihutatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: kompaktsed vertikaalsed masinad, meditsiiniseadmed, täppistöötlustööriistad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: alusjalad (ilma äärikuta)
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: puhurid, kompressorid, lõikemasinad, tööstuspumbad (üldrasked masinad)
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–280
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 500 kW
· Kasutusalad: Pumbad, ventilaatorid, automaatikaseadmed, konveiersüsteemid
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: Väike äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Väikesed pumbad, laborimasinad, kerged tööstusseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: spetsiaalne äärik (otsa paigaldatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Täppismasinad, tekstiiliseadmed, väikesed töötlemistööriistad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: pikendatud äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: toiduainete töötlemise masinad, pakkimisseadmed, väikesed tööstuslikud pumbad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldus: Alusjalad + äärik
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: mitmeotstarbelised masinad, kompressorid, suured pumbad (paindlikud paigaldusvajadused)
Ettevõtte profiil
· Juhtiv Vahelduvvoolu elektrimootor ja Käigukastid ja kiiruse vähendajad tootja alates 2007. aastast
· Pakkuge üheastmelist OEM- ja ODM-teenust
· Pakkumise garantiiaeg on 18 kuud, võrreldes tavalise 12-kuulise autotööstuses
· Rohkem kui 15 000 ruutmeetrit tehasepinda, kus töötab üle 50 töötaja
· 11 tootmisliini ja aastane toodang 300 000 mootorikomplekti
· 100% koguse kontroll enne tarnimist
· Rohkem kui 20 patendisertifikaati ja CE , CCC , ISO9001 sertifikaat
· Kauplege klientidega enam kui 80+ riigis ja üle 100 eduka juhtumi
Victory Machinery Technology Co., Ltd. pakub laia valikut tipptasemel vahelduvvoolu asünkroonmootoreid ja nendega seotud tooteid, mis on loodud optimaalse tõhususe, töökindluse ja jõudluse tagamiseks erinevates tööstusharudes. Ükskõik, kas otsite suure tõhususega mootoreid, plahvatuskindlaid lahendusi või kohandatud tooteid, on ettevõte usaldusväärne tootja, kes suudab rahuldada maailmaturu ainulaadsed vajadused. Tänu oma pühendumusele kvaliteedile, innovatsioonile ja klientide rahulolule on Victory Machinery Technology Co., Ltd. teie ideaalne partner kõigi teie mootorilahenduste jaoks.
Victory Machinery Technology Co., Ltd.-s on meil tugev ja piisav toorainevaru, et tagada katkematu tootmine ja teie vahelduvvoolu asünkroonmootorite tellimuste õigeaegne kohaletoimetamine. Hankime sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt ainult kõrgekvaliteedilisi toormaterjale, sealhulgas esmaklassilisi vaskmähiseid, ülitugevast terasest lamineerimist ja vastupidavaid alumiiniumkorpusi, järgides rangeid kvaliteedistandardeid. See rikkalik laovaru ei välista mitte ainult materjalipuudusest põhjustatud viivitusi tootmises, vaid võimaldab meil kiiresti reageerida kiireloomulistele klientide nõudmistele ja järsule tellimuste suurenemisele. Ükskõik, kas vajate standardseid mootorimudeleid või kohandatud lahendusi, meie hästi varustatud tooraineladu loob tugeva aluse tõhusale tootmisele, tagades, et teie projektid jäävad ajakavasse.


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-l on tipptasemel professionaalsed tootmisseadmed ja täielikult automatiseeritud koosteliinid, mis on meie kvaliteetse mootoritootmise tuum. Meie tootmistsehh on varustatud täiustatud CNC-töötlemiskeskuste, täppisstantsimismasinate, automaatsete mähismasinate ja intelligentsete testimisseadmetega, tagades, et vahelduvvoolu asünkroonmootori kõik komponendid on valmistatud erakordse täpsusega. Automatiseeritud koosteliinid muudavad tootmisprotsessi sujuvamaks, vähendades inimlikke vigu, parandades samal ajal oluliselt tootmise efektiivsust. Investeerime pidevalt oma seadmete uuendamisse ja tootmise töövoogude optimeerimisse, et pidada sammu autotööstuse uusimate tehnoloogiliste edusammudega. Oma professionaalsete tootmisvõimalustega suudame järjepidevalt tarnida mootoreid, mis vastavad või ületavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele, tagades teile usaldusväärse jõudluse ja pika kasutusea.



Kvaliteet on meie nurgakivi. Rakendame 100% ranget kvaliteedikontrolli kogu tootmises – alates tooraine kontrollimisest kuni lõpptoote testimiseni. Täiustatud seadmete (dünamomeetrid, isolatsioonitestrid, vibratsioonianalüsaatorid) abil hindab meie kvaliteedikontrolli meeskond peamisi jõudlusnäitajaid. Järgides ISO 9001 , garanteerime defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.


Pakume kõikehõlmavaid OEM/ODM teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele. Meie kogenud insenerid teevad teiega koostööd alates disainist, et mõista rakendusnõudeid ja kaubamärgiga seotud vajadusi – kohandades võimsust, kiirust, suurust, pinget või korpust või tootma teie kaubamärgi all. Kasutades tugevat R&D ja tootmiskogemust, pakume läbipaistvate protsesside ja IP-kaitsega kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi.


Pakendamiseks kasutame ISPM 15 nõuetele vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste, mille sisekaitseks on vahtpolster ja plastikümbris. See suure tihedusega niiskuskindel pakend vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele ja hoiab ära kahjustused transiidi ajal. Kohandatud pakend suurte/eritellimuste jaoks tagab ohutu kohaletoimetamise. Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad õigeaegselt ja ideaalses seisukorras kogu maailmas.



Korduma kippuvad küsimused
A1 : Kõige tõhusam viis õige mootori või käigukasti valimiseks on esitada mootorijoonis asjakohaste parameetritega. Meie insenerid vaatavad selle teabe üle ja soovitavad teie rakenduse jaoks sobivaima mudeli. Teise võimalusena võite esitada järgmised spetsifikatsioonid.
1. Tüüp, mudel, võimsus ja pöördemoment.
2. Soovitud suhe või väljundkiirus.
3. Töötingimused ja ühendusviis.
4. Paigaldamise kogus ja masina nimi.
5. Sisendrežiim ja sisendkiirus.
6. Vahelduvvoolu elektrimootor mark/mudel või ääriku ja mootori võlli suurus.
A2 : Jah, me oleme 20-aastase kogemusega professionaalne mootorite ja reduktorite tootja, mis asub Hiinas Changzhous, Jiangsus.
A3 : Meie tarneaeg on näidistellimuste puhul ligikaudu 10 päeva ja hulgikonteinerite tellimuste puhul 15 päeva.
A4 : Absoluutselt! Anname hea meelega proovi testimiseks enne ametliku tellimuse esitamist.
A5 : MOQ on 1 tükk tehase kaubamärgiga toodete ja pakendite mudeli kohta. OEM-i kaubamärgi ja pakendamise puhul on MOQ 50 tükki mudeli kohta.
V6 : Jah, me oleme esmaklassiline OEM/ODM tootja, kellel on sõltumatu kolmanda osapoole hinnangud.
A7 : kvaliteet on meie prioriteet. Järgime ranget kvaliteedikontrolli süsteemi kogu tootmisprotsessi vältel. Meie QC meeskond jälgib kvaliteeti igal etapil ja teeb enne iga saadetist teste, et tagada kõrged standardid.
A8 : Pakume 18-kuulist garantiid alates tarnekuupäevast, nagu on märgitud konossemendis (B/L).
A9 : Väärtustame oma kliente ja tagame pikaajalised suhted:
· Kvaliteetsete toodete pakkumine konkurentsivõimeliste hindadega, et saada kasu meie klientidele.
· Kohtleda iga klienti kui sõpra ja ajada äri siiralt, olenemata tema asukohast.
sisu on tühi!
Kolmefaasiline vahelduvvoolumootor
Ühefaasiline vahelduvvoolumootor
Käigukastid ja kiiruse vähendajad
Miks VÕIT