Juhtiva tootjana 20 aastat. Meie peen viimistlus vastab kõigile teie nõudmistele!
Tooted
Olete siin: Kodu » Mootori võimsus hobujõududes » 7,5 HP / 5,5 kW » 7,5 HP / 5,5 KW 3-faasiline Vahelduvvoolu elektrimootor

7,5 HP / 5,5 kW 3-faasiline Vahelduvvoolu elektrimootor

Kui tööstuslikud rakendused nõuavad suuremat pöördemomenti, suuremat töökindlust ja pidevat jõudlust, muutub 7,5 HP / 5,5 kW 3-faasiline mootor loomulikuks valikuks. See on võimas, ilma et oleks liiga suur, vastupidav, ilma et oleks keeruline, ja piisavalt tõhus, et hoida tegevuskulusid kontrolli all. Alates rasketest pumpadest kuni suurte kompressoriteni on see mootori suurus tänapäevases tööstuses ülioluline.
  • Jalakinnitus, äärikukinnitus, korpuse kinnitus

  • 132S, 132M, 160M

  • 1

  • 18 kuud

  • Kolmefaasiline asünkroonne Vahelduvvoolu elektrimootor

  • Võit

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V

  • 7,5 HP / 5,5 kW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Malmist korpus/alumiiniumkorpus

  • Pumbad, kompressorid, segistid, konveierid, liftid, kraanad ja tõstukid...

  • Vastuvõetav

  • Tugev puidust korpus või kohandatud

  • CE CQC

Saadavus:
Facebooki jagamisnupp
twitteris jagamise nupp
rea jagamise nupp
wechati jagamisnupp
linkedini jagamisnupp
pinteresti jagamisnupp
whatsapi jagamisnupp
jaga seda jagamisnuppu

Toote kirjeldus

Vahelduvvoolu elektrimootor 3 faas


7,5 HP / 5,5 kW 3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor tutvustus

Kui tööstuslikud rakendused nõuavad suuremat pöördemomenti, suuremat töökindlust ja pidevat jõudlust, muutub 7,5 HP / 5,5 kW 3-faasiline mootor loomulikuks valikuks. See on võimas, ilma et oleks liiga suur, vastupidav, ilma et oleks keeruline, ja piisavalt tõhus, et hoida tegevuskulusid kontrolli all. Alates rasketest pumpadest kuni suurte kompressoriteni on see mootori suurus tänapäevases tööstuses ülioluline.


Mõelge sellele kui usaldusväärsele tööhobusele – tugev, stabiilne ja alati valmis oma raskust tõmbama.


Mida tähendab 7,5 HP / 5,5 KW Vahelduvvoolu elektrimootor võimsuse hinnangutes?

Vahelduvvoolu elektrimootor hinnangud kirjeldavad, kui palju mehaanilist võimsust mootor oma võllile suudab anda.


  • 7.5 HP (hobujõud) on traditsiooniline mõõtühik, mida kasutatakse endiselt laialdaselt paljudes tööstusharudes.

  • 5,5 KW (kilovatt) on elektristandardites tavaliselt kasutatav meetriline ekvivalent.


Mõlemad väärtused esindavad sama väljundvõimsust, lihtsalt väljendatud erinevalt.


Miks on 3-faasilised Vahelduvvoolu elektrimootor tööstusstandardid?

Kolmefaasilised mootorid pakuvad selgeid eeliseid võrreldes ühefaasiliste mootoritega:


  • Sujuv ja pidev pöördemoment

  • Suurem efektiivsus ja parem võimsustegur

  • Väiksem vool sama väljundvõimsuse jaoks


  • Vähendatud vibratsioon ja pikem eluiga


Seetõttu toetuvad neile peaaegu kõik tööstusrajatised.


Hobujõud vs kilovatt: mis vahe on?


HP KW-le teisendamise selgitus

Siin on lihtne teisendus:

1 HP ≈ 0,746 KW


Niisiis:

  • 7,5 HP × 0,746 ≈ 5,6 kW

Seetõttu hinnatakse mootorit tavaliselt võimsusega 5,5 kW ja seda müüakse.


Pöördemomendi, kiiruse ja koormuse dünaamika

7,5 HP mootor tagab oluliselt suurema pöördemomendi kui väiksemad mootorid, mistõttu on see ideaalne rakenduste jaoks, kus on suur käivituskoormus või pidev takistus, näiteks rõhu all töötavad pumbad või koormatud konveierid.




IE4 mootor


7,5 HP / 5,5 KW 3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor


nimivõimsuse ( kW / HP ) tehnilised andmed kaadri suurus pooluse RPM 50 Hz / 60 Hz Kasutegur (100%) IE2 / } / IE4 IE3 /3 (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 Pöördemoment (Nm) Kaal (kg)
5,5 / 7,5 132S 2 2900 / 3480 87,0 / 89,2 / 90,9 0,88 / 0,88 / 0,89 18.1 55
5,5 / 7,5 132S 4 1440 / 1728 87,7 / 89,6 / 91,9 0,83 / 0,82 / 0,82 36.5 62
5,5 / 7,5 132 miljonit 6 960 / 1152 86,0 / 88,0 / 90,5 0,78 / 0,78 / 0,76 54.7 78
5,5 / 7,5 160 miljonit 8 720/864 83,9 / 86,2 / 89,1 0,74 / 0,73 / 0,72 72.9 115


Põhilised Vahelduvvoolu elektrimootor spetsifikatsioonid ja jõudlus


Keskkonna- ja tööühilduvus


1. Saidi tingimused

Victory mootorid töötavad usaldusväärselt  enamikus tööstuskeskkondades :


  • Temperatuurivahemik: -15°C kuni +40°C (ideaalne ladudele, tehastele ja välisvarjupaikadele)

  • Kõrgus: ≤1000 meetrit (ühildub linnataimede, maatöökodade ja madala kuni mõõduka kõrgusega rajatistega)


See mitmekülgsus muudab need sobilikuks ülemaailmseks kasutamiseks mitteekstreemsetes kliimatingimustes, kusjuures kohandatud modifikatsioonid on saadaval äärmuslike temperatuuride (-40 °C kuni +50 °C) või kõrgmäestiku (>1000 m) jaoks.


2. Isolatsioonisüsteem

Mootori isolatsioon vastab  klassi F (105K) jõudlusstandarditele  (nimetatud pidevaks tööks temperatuuril 155 °C) ja see on kinnitatud klassi B (80K) testimisega. See topeltvastavus tagab pikema eluea (20 000+ töötundi) ja püsiva töökindluse ööpäevaringse töörežiimi korral (nt tootmisliinid, veepuhastuspumbad). Äärmusliku kuumusega rakenduste jaoks (nt valukojad)  H-klassi isolatsioon (maksimaalselt 180 °C) . on kohandatud


3. Vibratsiooni- ja mürakontroll

Meie mootorid, mis on konstrueeritud  vibratsiooniklassile A  (madal müra, minimaalne mehaaniline kulumine), sobivad ideaalselt täppisseadmete jaoks, nagu pakkimismasinad või meditsiinitööriistad. Vaiksemate keskkondade (nt laborid) või tundlike mõõteriistade jaoks  vibratsiooniklassi B (sujuvam töö) . võib tööhäirete vähendamiseks nõuda


4. Töötsükkel

Meie mootorid, mis on loodud  pidevaks tööks (S1) , töötavad määramata aja jooksul nimikoormusel ilma ülekuumenemiseta – sobivad suurepäraselt pidevaks kasutamiseks: tööstuslikud pumbad, ventilatsiooniventilaatorid, konveiersüsteemid ja rasked masinad.


Elektrilised ja kaitsefunktsioonid


1. Pinge ja sagedus

Standardsed spetsifikatsioonid:  380V/50Hz  (ülemaailmne tööstusvõrgu standard). Kohandamise valikud hõlmavad järgmist:


  • Üksikud pinged: 200 V–660 V (nt 220 V/60 Hz Põhja-Ameerika jaoks, 230 V/50 Hz Euroopa jaoks)

  • Sagedus: 50/60 Hz (või kohandatud häälestus erivajaduste jaoks, nagu 400 Hz kosmoserakendused)


Vahelduvvoolu elektrimootor säilitab optimaalse jõudluse isegi ±5% pingekõikumiste korral – see on äärmiselt oluline ebastabiilsete elektrivõrkude jaoks kaugetes või arenevates piirkondades.


2. Vahelduvvoolu elektrimootor Kaitse

Suurendage ohutust ja vähendage seisakuid valikuliste  PTC-termistoride (ülekuumenemiskaitse)  või  PT100 temperatuurianduritega (reaalajas jälgimine) . Need komponendid käivitavad ülekuumenemise ajal hoiatusi või automaatseid väljalülitusi, vältides kahjustusi suure koormusega rakendustes (kompressorid, konveierid) ja alandades pikaajalisi remondikulusid.


3. Kaitseklass

Standardne  IP54/IP55 sissetungimise kaitse  (tolmukindel, veekindel) kaitseb osakeste ja madala rõhuga veejugade eest – ideaalne niisketes/tolmustes tööruumides (toidutöötlemisettevõtted, ehitusplatsid). Karmides keskkondades (tugev vihm, pesu) on  IP65 (täielik tolmukindlus + kõrgsurve veekindlus)  saadaval nõudmisel.


4. Jahutus ja ventilatsioon

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor kasutab  täielikult suletud ventilaatoriga jahutatud (TEFC) tehnoloogiat  ( IEC 60034-6, IC411 järgi):


  • Tihendab mootorit, et blokeerida tolmu, niiskust ja prahti (oluline farmide, kaevanduste või määrdunud tööstuspiirkondade jaoks)

  • Välisventilaatorid tagavad tõhusa soojuse hajumise, säilitades stabiilse temperatuuri suure pöördemomendiga ja pikaajaliste ülesannete puhul


Ehitus- ja materjalikvaliteet


1. Mähis

Valmistatud  100% kõrge puhtusastmega vasktraadist  (mitte alumiiniumist), pakuvad meie mähised:


  • Suurepärane elektrijuhtivus (vähendab energiakadusid ja kommunaalmakseid)

  • Suurenenud kuumakindlus (pikendab mootori eluiga pidevas töös)

  • Parem jõudlus suure koormusega ja pikaajaliste ülesannete puhul võrreldes alternatiivsete materjalidega


2. Väljundvõll

Standardne silindriline võtmeavaga võll; pakume  kohandatud võlli läbimõõtu/pikkust  (nt pikendatud võllid konkreetsete haakeseadiste jaoks, mittestandardsed võtme suurused), mis vastavad teie seadme ainulaadsetele nõuetele.


Juhtmete ühendamise meetodid


3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor juhtmestiku meetodid

Siin on kahe kolmefaasilise mootori juhtmestiku kahe meetodi selge selgitus:


Tärn (Y) Ühendus

  • · Juhtmete seadistamine : mootori kolm mähiseotsa ( U2, V2, W2 ) on omavahel ühendatud (moodustades 'tähe' keskpunkti), samas kui kolm algusotsa ( U1, V1, W1 ) ühendatakse kolmefaasilise toiteallikaga.

  • · Peamised elektrilised omadused : liini pinge (toiteallika pinge) on √3x mähise pinge; liini vool võrdub mähise vooluga.

  • · Tavakasutus : kasutatakse mootorite jaoks, mis on ette nähtud kõrgepinge sisendiks (nt 380 V toide 220 V mähistega) või käivitusvoolu vähendamiseks (nt väikese koormusega rakendustes, nagu ventilaatorid või väikesed pumbad).


Delta (△) ühendus

  • · Juhtmete seadistamine : Mootori mähise otsad on ühendatud suletud ahelaga: U2 kuni V1 , V2 kuni W1 , W2 kuni U1 . Kolmefaasiline toiteallikas ühendub ühenduspunktidega ( U1, V1, W1 ).

  • · Peamised elektrilised omadused : liini pinge võrdub mähise pingega; liinivool on √3x mähisvool.

  • · Tavakasutus : kasutatakse mootorite jaoks, mis on ette nähtud madalpinge sisendiks (nt 220 V toide 220 V mähistega) või suure pöördemomendiga rakenduste jaoks (nt kompressorid, konveierid, rasked masinad).


Võit – Vahelduvvoolu elektrimootor tootmine ja kvaliteedi tagamine


1. Piisav toorainevaru

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor haldab tugevat ja kvaliteetset toorainet (premium vaskmähised, ülitugevast terasest laminaadid, vastupidavad alumiiniumkorpused), mis on hangitud sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt. See välistab tootmise viivitused, võimaldab kiiresti reageerida kiireloomulistele tellimustele või äkilistele nõudluse suurenemisele ning tagab teie projektide ajakava püsimise – olenemata sellest, kas vajate standardmudeleid või kohandatud lahendusi.


2. Professionaalsed tootmisseadmed ja montaažiliinid

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor töökojas on tipptasemel varustus:


  • CNC-töötlemiskeskused (täppiskomponentide tootmine)

  • Automaatsed kerimismasinad (ühtlane pooli kvaliteet)

  • Intelligentsed testimissüsteemid (reaalajas jõudluse valideerimine)


Täisautomaatsed koosteliinid vähendavad inimlikke vigu, suurendavad tootmise efektiivsust ja tagavad, et iga mootor vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Täiendame seadmeid pidevalt, et viia need vastavusse valdkonna uusimate edusammudega.


3. 100% kvaliteedikontroll

Kvaliteet on võidu Vahelduvvoolu elektrimootor nurgakivi. Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor rakendab kogu tootmisprotsessis ranget 100% kontrolli:


  • Tooraine kontrollimine (tagab vastavuse spetsifikatsioonidele)

  • Protsessisisesed kontrollid (jälgib komponentide täpsust)

  • Lõplik testimine (hindab tõhusust, pöördemomenti, vibratsiooni ja isolatsioonitakistust dünamomeetrite, testerite ja analüsaatorite abil)


järgimine  Kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001 , Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor tagab defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.


Kohandamine ja kohaletoimetamise lahendused


1. OEM/ODM Teenused

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor pakub kõikehõlmavaid OEM/ODM teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele:


  • Tehke koostööd meie inseneridega alates projekteerimisest kuni lõpptootmiseni

  • Kohandage võimsust, kiirust, suurust, pinget, korpust või kaubamärki (toote oma logo all)

  • Läbipaistvad protsessid ja range intellektuaalomandi kaitse (kaasa arvatud konfidentsiaalsuslepingud)


Kasutades ära oma R&D ja tootmisteadmisi, pakume kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi, mis vastavad teie ärieesmärkidele.


2. Ekspordi-standardne pakend ja kohaletoimetamine

Victory- Vahelduvvoolu elektrimootor kasutab  ISPM 15 standardile vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste  (kõrge tihedusega, niiskuskindel vineer), millel on vahtpolster ja sisekaitseks plastümbris. See pakend:


  • Vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele

  • Hoiab ära löökidest, niiskusest või raskest transpordist põhjustatud kahjustused

  • Saab kohandada suurte/erikujuliste tellimuste jaoks


Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad kohale õigeaegselt ja ideaalses töökorras, olenemata teie ülemaailmsest sihtkohast.


3. Kvaliteedi tagamine ja garantii

Iga mootor on ehitatud  ISO 9001 standarditele , tagades ühtse tootmiskvaliteedi ja vastavuse ülemaailmsetele tööstuseeskirjadele. Tagame oma toodetele  18-kuulise garantii : kui mootor saab selle perioodi jooksul kahjustada mitteinimlikke tegureid (nt tootmisdefektid), vahetame selle  tasuta välja..


endine mootor


Parameetrite tabel

Üksus

Tehnilised andmed

Kirjeldus

Kohandatud esemed

Vahelduvvoolu elektrimootor Tüüp

Kolmefaasiline vahelduvvoolu mootor

(oravapuuri tüüp)



Vahelduvvoolu elektrimootor Standardne

IEC 60034

See on pöörlevate mootorite standard, mille koostas IEC .


Tõhususe tase

IE2 / IE3 / IE4

See vastab IE2 IE3 IE4 energiatõhususe klassile IEC 60034.


Pinge

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V

Mootorid võivad töötada hästi nimipingest ± 5% ulatuses.

Seda saab kohandada vastavalt  pingele teie riigi

Sagedus

50/60 Hz

Mootorid võivad töötada sagedusega 50Hz või 60Hz.

Seda saab kohandada vastavalt  sagedusele teie riigi

Kaitseaste

IP55

Mootoril on 5. taseme tolmu- ja veekindel jõudlus. See sobib tööstuslikuks stsenaariumiks, kus on tolmu (läbimõõt ≥ 1 mm) ja madala rõhuga vett.

Seda saab kohandada IP65-ga

Isolatsiooniklass

F

Maksimaalne temperatuur, mida isolatsioonimaterjalid pikka aega taluvad, on 155 ℃.

Seda saab kohandada kui H

Töörežiim

S1

Pidevalt töötav süsteem


Jahutusmeetod

TEFC

Täielikult suletud ventilaator, mida jahutatakse vastavalt IEC 60034 standardile IC411.


Saidi tingimused

Temperatuur: -15°C kuni +40°C

Kõrgus: ≤  1000 m


Seda saab kohandada .d  jaoks  kõrgema või madalama temperatuuriga ja üle 1000 meetri keskkondade

 

Kerimine

100% vasktraat



Vahelduvvoolu elektrimootor Kaitse

PTC/PT100

PTC: termistoride kaitse

PT100: resistentsustormomeetrite kaitse

 

A s variant

Väljundvõll

S standardsuurus

Silindriline võtmega

Võlli läbimõõtu ja pikkust saab kohandada

Värvi värv

Sinine/hall


Seda saab kohandada

Nimesilt

Võidu kaubamärgi standard


Seda saab kohandada

Kvaliteedi tagamine

ISO 9001 Kvaliteedisüsteem

Range kvaliteedijuhtimise standard, 100% kogus  kontrollitud


Garantiiperiood

18 kuud

Pakume uut mootorit tasuta, kui mootor saab 18 kuu jooksul kahjustada mitteinimlikul põhjusel.



Disaini ja ehituse omadused


Staatori ja rootori disain

Staator loob pöörleva magnetvälja, samal ajal kui rootor – tavaliselt oravapuuri tüüpi – järgib seda sujuvalt. See lihtne disain tagab vastupidavuse ja minimaalse hoolduse.


Isolatsiooniklass ja soojuskaitse

F-klassi isolatsioon võimaldab kõrgemat temperatuuritaluvust, parandades töökindlust nõudlikes keskkondades.


Jahutusmeetodid ja korpuse tüübid

  • TEFC (IC411): standard enamiku tööstuslike kasutuste jaoks

  • Sundventilatsioon (IC416): ideaalne muutuva kiirusega või suure koormusega rakenduste jaoks



7,5 HP / 5,5 KW 3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor tüübid


Induktsioon Vahelduvvoolu elektrimootor

Kõige tavalisem valik lihtsuse ja töökindluse tõttu.


Orava puur Vahelduvvoolu elektrimootor

Madal hooldusvajadus ja suurepärane pidev tööks.


Slip Ring Vahelduvvoolu elektrimootor

Kasutatakse siis, kui on vaja väga suurt käivitusmomenti, kuigi selle võimsuse puhul harvem.



煤矿


Rakendused 7,5 HP / 5,5 kW 3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor


Tööstuslikud rakendused

  • Tugevad pumbad

  • Õhu- ja gaasikompressorid

  • Konveierid ja purustid

  • Mikserid ja segajad


Kaubanduslikud rakendused

  • HVAC süsteemid

  • Jahutustornid

  • Suured ventilatsiooniventilaatorid


Põllumajandus- ja infrastruktuurikasutus

  • Niisutuspumbasüsteemid

  • Veepuhastusjaamad

  • Teravilja töötlemise seadmed



7,5 HP / 5,5 KW 3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor kasutamise eelised


Kõrge käivitusmoment

Ideaalne rakendustele, mis nõuavad tugevat käivitusjõudlust.


Energiatõhusus

Väiksemad kaod tähendavad aja jooksul väiksemaid tegevuskulusid.


Pikk kasutusiga

Mõeldud pidevaks tööks minimaalse seisakuajaga.



Paigaldamise ja juhtmestikuga seotud kaalutlused


Elektriühendused

Õige kaabli suurus, ülekoormuskaitse ja maandus on ohutuks tööks hädavajalikud.


Star-Delta start

  • Täht: vähendab käivitusvoolu

  • Delta: annab normaalse töö ajal täispöördemomendi


Paigaldusvalikud

Üldised paigaldusviisid hõlmavad järgmist:

  • B3: jalale kinnitatav

  • B5: Äärikule paigaldatud

  • B35: jalg ja äärik




Yongzhuani 3. faas Vahelduvvoolu elektrimootor


Hooldus ja tõrkeotsing


Rutiinse hoolduse kontrollnimekiri

  • Kontrollige laagrite seisukorda

  • Mõõtke isolatsioonitakistus

  • Veenduge, et jahutusõhuvool oleks takistusteta


Levinud probleemid ja lahendused

  • Ülekuumenemine → Parandage ventilatsiooni või vähendage koormust

  • Müra → Kontrollige laagreid ja joondamist

  • Vibratsioon → Tasakaalustage koormus ja võll



Kuidas valida õige 7,5 HP / 5,5 kW 3-faasiline Vahelduvvoolu elektrimootor


Koormuse tüüp ja töötsükkel

Saate aru, kas teie koormus on püsiv, muutuv või nõuab suurt käivitusmomenti.


Töökeskkond

Karmid keskkonnad võivad nõuda kõrgemat IP-kaitset või spetsiaalseid katteid.


Tõhususklassi valik ( IE2 , IE3 , IE4 )

IE3 mootorid on sageli parim tasakaal algkulude ja pikaajalise energiasäästu vahel.




Mis on induktsioon Vahelduvvoolu elektrimootor


Järeldus


7,5 HP / 5,5 KW 3-faasiline mootor on usaldusväärne, tõhus ja võimas lahendus nõudlikeks tööstuslikeks rakendusteks. See ületab lõhe keskmise ja suure koormusega mootorite vahel, pakkudes tugevat jõudlust ilma tarbetu keerukuseta. Õige valiku, paigaldamise ja hooldusega võib see mootor pakkuda töökindlat teenust aastakümneteks.



KKK-d


1. Kas 7,5 HP on sama mis 5,5 kW?

Jah, ligikaudu. 7,5 HP teisendab umbes 5,6 KW ja selle võimsuseks on tavaliselt 5,5 KW.


2. Kas 7,5 HP mootorit saab kasutada koos VFD -ga?

Jah. VFD kasutamine parandab kiiruse reguleerimist ja energiatõhusust.


3. Milline raami suurus on tavaline 5,5 KW mootoril?

IEC Kõige tavalisem on raam 132S või 132M.


4. Millistes tööstusharudes kasutatakse 7,5 HP 3-faasilisi mootoreid?

Tootmine, HVAC, veetöötlus, põllumajandus ja materjalikäitlus.


5. Kui kaua 7,5 HP 3-faasiline mootor kestab?

Nõuetekohase hoolduse korral on tüüpiline 15–20 aastat või rohkem.


Paigaldusmeetodid

3-faasilise Vahelduvvoolu elektrimootor paigaldusmeetodid

Siin on struktureeritud ülevaade 18 3-faasilise mootori kinnitustüübist:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)

  • · Raami suurus: 63–355

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW

  • · Kasutusalad: pumbad, segistid, vertikaalsed kompressorid (seadmed, mis nõuavad võlli vertikaalset joondamist)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll ülespoole)

  • · Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: vertikaalventilaatorid, tõstukid, väikesed vertikaalsed pumbad


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: Tööstuslikud segistid, vertikaalsed konveierid, kompaktsed vertikaalsed töötlemisseadmed


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll ülespoole)

  • · Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: Väikesed vertikaalsed kompressorid, tõstemehhanismid, vertikaalsed materjalikäitlusseadmed


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Orientatsioon: Horisontaalne

  • · Paigaldamine: väike äärik (otsa kinnitatud, ilma jalataldadeta)

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: pumbad, ventilaatorid, toiduainete töötlemise masinad, põllumajandusseadmed


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: raskeveokite vertikaalsed pumbad, laevaseadmed, avameremasinad


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Suunatus:  vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: Kompaktsed segistid, vertikaalsed konveierid, laboritöötlusseadmed


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Suunatus: vertikaalne  (võll ülespoole)

  • · Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: Väikesed tõstukid, vertikaalventilaatorid, materjali tõstesüsteemid


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Suunatus: vertikaalne  (võll ülespoole)

  • · Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: avamerepumbad, kompaktsed vertikaalsed kompressorid, laevaseadmed


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Orientatsioon:  Horisontaalne

  • · Paigaldus: Alusjalad + külgäärik

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: konveierid, tööstuslikud segistid, masinad, mis vajavad kahte paigaldusvõimalust


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Suunatus: vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldamine: äärik (pikendatud alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: Suured vertikaalsed pumbad, kaevandusseadmed, raskeveokite segistid


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Suunatus: vertikaalne  (võll allapoole)

  • · Paigaldus: äärik (nihutatud alusjalad)

  • · Raami suurus: 63–132

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW

  • · Kasutusalad: kompaktsed vertikaalsed masinad, meditsiiniseadmed, täppistöötlustööriistad


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Orientatsioon: Horisontaalne

  • · Paigaldamine: alusjalad (ilma äärikuta)

  • · Raami suurus: 63–355

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW

  • · Kasutusalad: puhurid, kompressorid, lõikemasinad, tööstuspumbad (üldrasked masinad)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Orientatsioon: Horisontaalne

  • · Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)

  • · Raami suurus: 63–280

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 500 kW

  • · Kasutusalad: Pumbad, ventilaatorid, automaatikaseadmed, konveiersüsteemid


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Orientatsioon:  Horisontaalne

  • · Paigaldamine: Väike äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: Väikesed pumbad, laborimasinad, kerged tööstusseadmed


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Orientatsioon: Horisontaalne

  • · Paigaldamine: spetsiaalne äärik (otsa paigaldatud, alusjalgadega)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: Täppismasinad, tekstiiliseadmed, väikesed töötlemistööriistad


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Orientatsioon:  Horisontaalne

  • · Paigaldamine: pikendatud äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)

  • · Raami suurus: 63–160

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW

  • · Kasutusalad: toiduainete töötlemise masinad, pakkimisseadmed, väikesed tööstuslikud pumbad


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Orientatsioon:  Horisontaalne

  • · Paigaldus: Alusjalad + äärik

  • · Raami suurus: 63–355

  • · Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW

  • · Kasutusalad: mitmeotstarbelised masinad, kompressorid, suured pumbad (paindlikud paigaldusvajadused)


Ettevõtte profiil

Müügil induktsioon Vahelduvvoolu elektrimootor ja varustus Käigukastid ja kiiruse vähendajad – juhtiv tootja ja tarnija


  • ·  Juhtiv Vahelduvvoolu elektrimootor ja Käigukastid ja kiiruse vähendajad tootja alates 2007. aastast


  • ·  Pakkuge üheastmelist OEM- ja ODM-teenust


  • ·  Pakkumise garantiiaeg on 18 kuud, võrreldes tavalise 12-kuulise autotööstuses


  • ·  Rohkem kui 15 000 ruutmeetrit tehasepinda, kus töötab üle 50 töötaja


  • ·  11 tootmisliini ja aastane toodang 300 000 mootorikomplekti


  • ·  100% koguse kontroll enne tarnimist


  • ·  Rohkem kui 20 patendisertifikaati ja CE , CCC , ISO9001 sertifikaat


  • ·  Kauplege klientidega enam kui 80+ riigis ja üle 100 eduka juhtumi


Video võidust- Vahelduvvoolu elektrimootor ---- Induktsioon Vahelduvvoolu elektrimootor ja käik Käigukastid ja kiiruse vähendajad Tootja


Usaldage oma Vahelduvvoolu elektrimootor lahendusi Victory Machinery Technology Co., Ltd


Victory Machinery Technology Co., Ltd. pakub laia valikut tipptasemel vahelduvvoolu asünkroonmootoreid ja nendega seotud tooteid, mis on loodud optimaalse tõhususe, töökindluse ja jõudluse tagamiseks erinevates tööstusharudes. Ükskõik, kas otsite suure tõhususega mootoreid, plahvatuskindlaid lahendusi või kohandatud tooteid, on ettevõte usaldusväärne tootja, kes suudab rahuldada maailmaturu ainulaadsed vajadused. Tänu oma pühendumusele kvaliteedile, innovatsioonile ja klientide rahulolule on Victory Machinery Technology Co., Ltd. teie ideaalne partner kõigi teie mootorilahenduste jaoks.



Piisav toorainevaru


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-s on meil tugev ja piisav toorainevaru, et tagada katkematu tootmine ja teie vahelduvvoolu asünkroonmootorite tellimuste õigeaegne kohaletoimetamine. Hankime sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt ainult kõrgekvaliteedilisi toormaterjale, sealhulgas esmaklassilisi vaskmähiseid, ülitugevast terasest lamineerimist ja vastupidavaid alumiiniumkorpusi, järgides rangeid kvaliteedistandardeid. See rikkalik laovaru ei välista mitte ainult materjalipuudusest põhjustatud viivitusi tootmises, vaid võimaldab meil kiiresti reageerida kiireloomulistele klientide nõudmistele ja järsule tellimuste suurenemisele. Ükskõik, kas vajate standardseid mootorimudeleid või kohandatud lahendusi, meie hästi varustatud tooraineladu loob tugeva aluse tõhusale tootmisele, tagades, et teie projektid jäävad ajakavasse.




Piisav toorainevaru1Piisav toorainevaru2


Professionaalsed tootmisseadmed ja koosteliinid


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-l on tipptasemel professionaalsed tootmisseadmed ja täielikult automatiseeritud koosteliinid, mis on meie kvaliteetse mootoritootmise tuum. Meie tootmistsehh on varustatud täiustatud CNC-töötlemiskeskuste, täppisstantsimismasinate, automaatsete mähismasinate ja intelligentsete testimisseadmetega, tagades, et vahelduvvoolu asünkroonmootori kõik komponendid on valmistatud erakordse täpsusega. Automatiseeritud koosteliinid muudavad tootmisprotsessi sujuvamaks, vähendades inimlikke vigu, parandades samal ajal oluliselt tootmise efektiivsust. Investeerime pidevalt oma seadmete uuendamisse ja tootmise töövoogude optimeerimisse, et pidada sammu autotööstuse uusimate tehnoloogiliste edusammudega. Oma professionaalsete tootmisvõimalustega suudame järjepidevalt tarnida mootoreid, mis vastavad või ületavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele, tagades teile usaldusväärse jõudluse ja pika kasutusea.




Professionaalsed tootmisseadmed ja koosteliinid3Professionaalsed tootmisseadmed ja koosteliinid2Professionaalsed tootmisseadmed ja koosteliinid1


100% kvaliteedikontroll


Kvaliteet on meie nurgakivi. Rakendame 100% ranget kvaliteedikontrolli kogu tootmises – alates tooraine kontrollimisest kuni lõpptoote testimiseni. Täiustatud seadmete (dünamomeetrid, isolatsioonitestrid, vibratsioonianalüsaatorid) abil hindab meie kvaliteedikontrolli meeskond peamisi jõudlusnäitajaid. Järgides ISO 9001 , garanteerime defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.



100% kvaliteedikontroll 1100% kvaliteedikontroll 2


Pakkuge teenust OEM/ODM


Pakume kõikehõlmavaid OEM/ODM teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele. Meie kogenud insenerid teevad teiega koostööd alates disainist, et mõista rakendusnõudeid ja kaubamärgiga seotud vajadusi – kohandades võimsust, kiirust, suurust, pinget või korpust või tootma teie kaubamärgi all. Kasutades tugevat R&D ja tootmiskogemust, pakume läbipaistvate protsesside ja IP-kaitsega kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi.



Paku OEMODMi teenust1Paku OEMODMi teenust2


Ekspordi standardne puidust kast: tugev pakkimine, et tagada saabumisel hea seisukord


Pakendamiseks kasutame ISPM 15 nõuetele vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste, mille sisekaitseks on vahtpolster ja plastikümbris. See suure tihedusega niiskuskindel pakend vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele ja hoiab ära kahjustused transiidi ajal. Kohandatud pakend suurte/eritellimuste jaoks tagab ohutu kohaletoimetamise. Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad õigeaegselt ja ideaalses seisukorras kogu maailmas.



Ekspordi standardne puidust kast2Ekspordi standardne puidust kast3Ekspordi standardne puidust kast1



Korduma kippuvad küsimused

1. küsimus: millist teavet peaksin esitama Vahelduvvoolu elektrimootor , Käigukastid ja kiiruse vähendajad või kiiruse Käigukastid ja kiiruse vähendajad valimisel?


A1 : Kõige tõhusam viis õige mootori või käigukasti valimiseks on esitada mootorijoonis asjakohaste parameetritega. Meie insenerid vaatavad selle teabe üle ja soovitavad teie rakenduse jaoks sobivaimat mudelit. Teise võimalusena võite esitada järgmised spetsifikatsioonid.


  1. 1. Tüüp, mudel, võimsus ja pöördemoment.

  2. 2. Soovitud suhe või väljundkiirus.

  3. 3. Töötingimused ja ühendusviis.

  4. 4. Paigaldamise kogus ja masina nimi.

  5. 5. Sisendrežiim ja sisendkiirus.

  6. 6. Vahelduvvoolu elektrimootor kaubamärk/mudel või ääriku ja mootori võlli suurus.

Q2: kas olete tootja?


A2 : Jah, me oleme 20-aastase kogemusega professionaalne mootorite ja reduktorite tootja, mis asub Hiinas Changzhous, Jiangsus.


Q3: Mis on teie tarneaeg?


A3 : Meie tarneaeg on näidistellimuste puhul ligikaudu 10 päeva ja hulgikonteinerite tellimuste puhul 15 päeva.


Q4: kas ma saan kõigepealt proovi saada?


A4 : Absoluutselt! Anname hea meelega proovide testimiseks enne ametliku tellimuse esitamist.


K5: Mis on teie minimaalne tellimuse kogus ( MOQ )?


A5 : MOQ on 1 tükk tehase kaubamärgiga toodete ja pakendite mudeli kohta. OEM-i kaubamärgi ja pakendamise puhul on MOQ 50 tükki mudeli kohta.


6. küsimus: kas pakute OEM/ODM teenuseid?


V6 : Jah, me oleme esmaklassiline OEM/ODM tootja, kellel on sõltumatu kolmanda osapoole hinnangud.


K7: Kuidas teie tehas tagab kvaliteedikontrolli?


A7 : kvaliteet on meie prioriteet. Järgime ranget kvaliteedikontrolli süsteemi kogu tootmisprotsessi vältel. Meie QC meeskond jälgib kvaliteeti igas etapis ja teeb enne iga saadetist teste, et tagada kõrged standardid.


Q8: Millised on teie garantiitingimused?


A8 : Pakume 18-kuulist garantiid alates tarnekuupäevast, nagu on märgitud konossemendis (B/L).


K9: Kuidas hoida pikaajalisi ja tugevaid ärisuhteid?


A9 : Väärtustame oma kliente ja tagame pikaajalised suhted:

  1. · Kvaliteetsete toodete pakkumine konkurentsivõimeliste hindadega, et saada kasu meie klientidele.

  2. · Kohtleda iga klienti kui sõpra ja ajada äri siiralt, olenemata tema asukohast.


Eelmine: 
Järgmine: 

Seotud tooted

sisu on tühi!

Kolmefaasiline vahelduvvoolumootor

Ühefaasiline vahelduvvoolumootor

Käigukastid ja kiiruse vähendajad

Miks VÕIT

© AUTORIÕIGUSED 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. KÕIK ÕIGUSED reserveeritud.