پایه پایه، پایه فلنج، پایه کیس
100L ، 132S، 132M
1
18 ماه
سه فاز ناهمزمان موتور الکتریکی AC
پیروزی
3600 دور در دقیقه، 3000 دور در دقیقه، 1800 دور در دقیقه، 1500 دور در دقیقه، 1200 دور در دقیقه، 1000 دور در دقیقه، 900 دور در دقیقه، 750 دور در دقیقه
200 ولت، 210 ولت، 220 ولت، 230 ولت، 240 ولت، 380 ولت، 400 ولت، 415 ولت، 440 ولت، 460 ولت، 480 ولت، 660 ولت، 690 ولت
4 HP / 3 kW
50 هرتز 60 هرتز
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
محفظه چدنی / محفظه آلومینیومی
پمپ، کمپرسور، میکسر، نوار نقاله، آسانسور، جرثقیل و بالابر...
قابل قبول
قاب چوبی محکم یا سفارشی
CE CQC
| در دسترس بودن: | |
|---|---|
توضیحات محصول

اگر تا به حال از کف کارخانه عبور کرده باشید یا به داخل یک ایستگاه پمپاژ نگاه کرده باشید، به احتمال زیاد یک موتور 3 فاز 4 HP / 3 کیلووات را دیده اید که به آرامی کارهای سنگین را انجام می دهد. این موتورها قهرمانان گمنام صنعت هستند - قابل اعتماد، کارآمد و ساخته شده اند تا بدون هیچ شکایتی کار کنند. اما دقیقاً چه چیزی باعث محبوبیت آنها شده است و چرا مهندسان مدام به آنها مراجعه می کنند؟
بیایید آن را به زبان انگلیسی ساده، بدون مدرک مهندسی، تجزیه کنیم.
در هسته خود، این رتبه بندی موتور به سادگی به شما می گوید که موتور چقدر قدرت مکانیکی می تواند ارائه دهد.
4 HP (اسب بخار) یک واحد سنتی است که هنوز به طور گسترده در اندازه موتورهای صنعتی استفاده می شود.
3 کیلووات (کیلووات) معادل متریک است که معمولاً در مشخصات فنی استفاده می شود.
آنها دو روی یک سکه هستند که فقط به 'زبان' متفاوت صحبت می شوند.
برق تک فاز را مانند دوچرخه سواری در سربالایی در نظر بگیرید - کار می کند، اما صاف نیست. از طرف دیگر برق سه فاز مانند رانندگی با ماشین در بزرگراه است. این توان مداوم و متعادل را ارائه می دهد که به این معنی است:
عملیات روان تر
راندمان بالاتر
گشتاور بهتر
عمر موتور بیشتر
به همین دلیل است که موتورهای 3 فاز بر محیط های صنعتی و تجاری غالب هستند.

این هم عدد جادویی:
1 HP ≈ 0.746 KW
بنابراین:
4 HP × 0.746 ≈ 2.98 KW ، معمولاً به 3 KW گرد می شود
ریاضی ساده، تاثیر بزرگ.
قدرت فقط به سرعت مربوط نمی شود، بلکه به گشتاور نیز مربوط می شود. یک موتور 4 HP / 3 کیلووات گشتاور کافی برای تحمل بارهای متوسط مانند نوار نقاله ها، کمپرسورها و پمپ ها را بدون شکستن عرق فراهم می کند.
| ( kW / HP ) | اندازه فریم | قطب | RPM 50 هرتز / | راندمان 60 هرتز (100%) IE2 / IE3 IE4 | IE2 / IE3 IE4 | گشتاور (نیوتن متر) | وزن (کیلوگرم) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3/4 | 100L | 2 | 2890 / 3468 | 84.6 / 87.1 / 89.1 | 0.87 / 0.87 / 0.87 | 9.9 | 31 |
| 3/4 | 100L | 4 | 1440 / 1728 | 85.5 / 87.7 / 90.4 | 0.82 / 0.82 / 0.81 | 20.2 | 33 |
| 3/4 | 132S | 6 | 960 / 1152 | 83.3 / 85.6 / 88.6 | 0.76 / 0.75 / 0.74 | 29.8 | 53 |
| 3/4 | 132 میلیون | 8 | 710/852 | 80.6 / 83.1 / 86.8 | 0.73 / 0.72 / 0.70 | 40.4 | 63 |
موتورهای ویکتوری به طور قابل اعتماد در اکثر محیط های صنعتی کار می کنند :
محدوده دما: -15 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد (ایده آل برای انبارها، کارخانه ها و پناهگاه های فضای باز)
ارتفاع: ≤1000 متر (سازگار با گیاهان شهری، کارگاه های روستایی و امکانات با ارتفاع کم تا متوسط)
این تطبیق پذیری آنها را برای کاربردهای جهانی در آب و هوای غیر شدید، با تغییرات سفارشی در دسترس برای دماهای شدید (40- تا 50 درجه سانتی گراد) یا مکان های با ارتفاع بالا (> 1000 متر) مناسب می کند.
عایق موتور مطابق با استانداردهای عملکرد کلاس F (105K) (برای عملکرد مداوم 155 درجه سانتیگراد) و از طریق آزمایش کلاس B (80K) تأیید شده است. این انطباق دوگانه طول عمر طولانی (+ 20000 ساعت کار) و قابلیت اطمینان ثابت را در سناریوهای 24/7 کار مداوم (مانند خطوط تولید، پمپ های تصفیه آب) تضمین می کند. برای کاربردهای گرمای شدید (مانند ریخته گری)، عایق کلاس H (حداکثر 180 درجه سانتیگراد) به صورت سفارشی در دسترس است.
موتورهای ما که مطابق با کلاس ارتعاش A (سر و صدای کم، حداقل سایش مکانیکی) طراحی شده اند، برای تجهیزات دقیق مانند ماشین آلات بسته بندی یا ابزار پزشکی ایده آل هستند. برای محیطهای ساکتتر (مثلاً آزمایشگاهها) یا ابزار دقیق، کلاس ارتعاش B (عملیات روانتر) برای کاهش اختلال عملیاتی درخواست کرد. میتوان از
موتورهای ما که برای عملکرد مستمر (S1) طراحی شدهاند ، به طور نامحدود با بار نامی بدون گرمای بیش از حد کار میکنند - برای کاربردهای بیوقفه: پمپهای صنعتی، فنهای تهویه، سیستمهای نوار نقاله و ماشینآلات سنگین مناسب است.
مشخصات استاندارد: 380V/50Hz (استاندارد جهانی شبکه صنعتی). گزینه های سفارشی سازی عبارتند از:
تک ولتاژ: 200 ولت تا 660 ولت (به عنوان مثال، 220 ولت / 60 هرتز برای آمریکای شمالی، 230 ولت / 50 هرتز برای اروپا)
فرکانس: 50/60 هرتز (یا تنظیم سفارشی برای نیازهای تخصصی مانند برنامه های هوافضا 400 هرتز)
موتور الکتریکی AC عملکرد بهینه را حتی با نوسانات ولتاژ ± 5% حفظ میکند که برای شبکههای برق ناپایدار در مناطق دورافتاده یا در حال توسعه حیاتی است.
با ترمیستورهای اختیاری PTC (محافظت در برابر گرمای بیش از حد) یا سنسورهای دمای PT100 (مانیتورینگ بلادرنگ) ایمنی را افزایش دهید و زمان خرابی را کاهش دهید . این قطعات هشدارها یا خاموش شدن خودکار را در هنگام گرمای بیش از حد ایجاد می کنند، از آسیب در برنامه های پر بار (کمپرسورها، نوار نقاله ها) جلوگیری می کنند و هزینه های تعمیر طولانی مدت را کاهش می دهند.
حفاظت از نفوذ استاندارد IP54/IP55 (مقاوم در برابر گرد و غبار، مقاوم در برابر آب) در برابر ذرات و جت های آب کم فشار - ایده آل برای محیط های کاری مرطوب/گرد و غبار (کارخانه های فرآوری مواد غذایی، سایت های ساخت و ساز). برای محیطهای سخت (بارانهای شدید، شستشو)، IP65 (مقاومت کامل در برابر گرد و غبار + مقاومت در برابر آب فشار بالا) در صورت درخواست در دسترس است.
Victory- موتور الکتریکی AC استفاده می کند از فناوری کاملاً محصور شده با فن خنک کننده (TEFC) (به ازای IEC 60034-6، IC411):
موتور را برای جلوگیری از گرد و غبار، رطوبت و زباله (که برای مزارع، معادن یا مناطق صنعتی کثیف حیاتی است) آب بندی می کند.
فن های خارجی اتلاف گرمای کارآمد را تضمین می کند و دمای پایدار را در کارهای با گشتاور بالا و طولانی مدت حفظ می کند.
سیمپیچهای ما که با 100٪ سیم مسی با خلوص بالا (نه آلومینیومی) ساخته شده است:
هدایت الکتریکی برتر (کاهش اتلاف انرژی و قبوض آب و برق)
افزایش مقاومت حرارتی (افزایش عمر موتور در کار مداوم)
عملکرد بهتر در کارهای پر بار و طولانی مدت در مقایسه با مواد جایگزین
شفت استوانه ای استاندارد با کلید. ما قطر/طول شفت سفارشی (به عنوان مثال، شفتهای توسعهیافته برای کوپلینگهای خاص، اندازههای کلید غیراستاندارد) را متناسب با نیازهای منحصر به فرد تجهیزات شما ارائه میکنیم.

Victory- موتور الکتریکی AC موجودی مواد خام قوی و با عیار بالا (سیمپیچهای مسی ممتاز، ورقههای فولادی با استحکام بالا، محفظههای آلومینیومی بادوام) را که از تامینکنندگان معتبر جهانی تامین میشود، حفظ میکند. این تاخیر تولید را حذف میکند، پاسخهای سریع به سفارشهای فوری یا افزایش ناگهانی تقاضا را امکانپذیر میکند و تضمین میکند که پروژههای شما طبق برنامه باقی میمانند - چه به مدلهای استاندارد یا راهحلهای سفارشی نیاز داشته باشید.
کارگاه Victory- موتور الکتریکی AC دارای تجهیزات پیشرفته است:
مراکز ماشینکاری CNC (تولید قطعات دقیق)
ماشین های سیم پیچ اتوماتیک (کیفیت کویل ثابت)
سیستمهای تست هوشمند (اعتبارسنجی عملکرد در زمان واقعی)
خطوط مونتاژ کاملاً خودکار خطای انسانی را کاهش می دهد، راندمان تولید را افزایش می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر موتور با استانداردهای کیفیت بین المللی مطابقت دارد. ما به طور مداوم تجهیزات را برای هماهنگی با آخرین پیشرفت های صنعت ارتقا می دهیم.
کیفیت پیروزی است- موتور الکتریکی AC سنگ بنا. Victory- موتور الکتریکی AC بازرسی 100% دقیق را در کل فرآیند تولید اجرا می کند:
تأیید مواد خام (اطمینان از انطباق با مشخصات)
بررسی های در حال انجام (نظارت بر صحت اجزا)
تست نهایی (ارزیابی کارایی، گشتاور، لرزش و مقاومت عایق از طریق دینامومترها، تسترها و آنالایزرها)
پایبندی به سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 , Victory- موتور الکتریکی AC موتورهای بدون عیب را تضمین می کند که در برنامه های شما عملکرد بهینه ای دارند.

Victory- موتور الکتریکی AC خدمات جامع OEM/ODM را متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهد:
از طراحی تا تولید نهایی با مهندسان ما همکاری کنید
توان، سرعت، اندازه، ولتاژ، مسکن یا نام تجاری را سفارشی کنید (تولید در زیر لوگوی شما)
فرآیندهای شفاف و حفاظت دقیق IP (شامل قراردادهای محرمانه)
ما با استفاده از تخصص R&D و تولید خود، راهحلهای مقرونبهصرفه و با کارایی بالا ارائه میکنیم که با اهداف کسبوکار شما همسو میشوند.
Victory- موتور الکتریکی AC استفاده میکند . از جعبههای چوبی استاندارد صادراتی مطابق با استاندارد ISPM 15 (پلیوود با چگالی بالا و مقاوم در برابر رطوبت) با لایهبندی فوم و بستهبندی پلاستیکی برای محافظت داخلی این بسته بندی:
مطابق با مقررات گمرکی جهانی است
از آسیب ناشی از ضربه، رطوبت یا حمل و نقل خشن جلوگیری می کند
می توان برای سفارشات بزرگ / خاص سفارشی کرد
می توانید اطمینان داشته باشید که موتورهای شما بدون توجه به مقصد جهانی شما به موقع و در شرایط کار عالی می رسند.
هر موتور بر اساس استانداردهای ISO 9001 ساخته شده است که کیفیت ساخت ثابت و مطابقت با مقررات صنعتی جهانی را تضمین می کند. ما محصولات خود را با گارانتی 18 ماهه پشتیبان می کنیم : اگر موتوری در این مدت توسط عوامل غیر انسانی (مثلاً نقص در ساخت) آسیب ببیند، آن را به صورت رایگان تعویض می کنیم..
مورد |
مشخصات |
توضیحات |
موارد سفارشی |
موتور الکتریکی AC تایپ کنید |
موتور سه فاز AC (نوع قفس سنجابی) |
||
موتور الکتریکی AC استاندارد |
IEC 60034 |
این یک استاندارد برای موتورهای دوار است که توسط IEC فرموله شده است. |
|
سطح کارایی |
IE2 / IE3 / IE4 |
دارای درجه بهره وری انرژی IE2 IE3 IE4 IEC 60034 است. |
|
ولتاژ |
110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690 ولت |
موتورها می توانند در تغییرات ± 5% از ولتاژ نامی به خوبی کار کنند. |
می توان آن را با توجه به ولتاژ در کشور شما سفارشی کرد |
فرکانس |
50/60 هرتز |
موتورها می توانند در فرکانس 50 هرتز یا 60 هرتز کار کنند. |
می توان آن را با توجه به فرکانس در کشور شما سفارشی کرد |
درجه حفاظت |
IP55 |
این موتور دارای عملکرد ضد گرد و غبار و ضد آب در سطح 5 است. برای سناریوهای صنعتی که گرد و غبار (قطر ≥ 1 میلی متر) و پاشش آب کم فشار وجود دارد مناسب است. |
می توان آن را به عنوان IP65 سفارشی کرد |
کلاس عایق |
اف |
حداکثر دمایی که مواد عایق می توانند برای مدت طولانی تحمل کنند 155 درجه سانتیگراد است. |
می توان آن را به عنوان H سفارشی کرد |
حالت عملیاتی |
S1 |
سیستم کار مداوم |
|
روش خنک کننده |
TEFC |
فن کاملا محصور که مطابق با IC411 از IEC 60034 خنک شده است. |
|
شرایط سایت |
دما: -15 تا +40 درجه سانتیگراد ارتفاع: ≤ 1000 متر |
آن توان می سفارشی کرد .را برای محیط هایی با دمای بالاتر یا پایین تر و بیش از 1000 متر
|
|
سیم پیچ |
سیم 100% مسی |
||
موتور الکتریکی AC حفاظت |
PTC/PT100 |
PTC: حفاظت از ترمیستورها PT100: محافظت از دماسنج های مقاومتی
|
sگزینه |
شفت خروجی |
Sاندازه استاندارد |
استوانه ای با کلید |
قطر و طول شفت را می توان سفارشی کرد |
رنگ رنگ |
آبی / خاکستری |
می توان آن را سفارشی کرد |
|
پلاک نام |
استاندارد برند ویکتوری |
می توان آن را سفارشی کرد |
|
تضمین کیفیت |
ISO 9001 سیستم کیفیت |
استاندارد مدیریت کیفیت دقیق، 100٪ کمیت بازرسی شده است |
|
دوره گارانتی |
18 ماه |
اگر موتور در اثر عوامل غیر انسانی در مدت 18 ماه آسیب ببیند، موتور جدید را به صورت رایگان ارائه می دهیم. |
استاتور میدان مغناطیسی دوار را تولید می کند، در حالی که روتور مانند یک شریک رقص دنبال می شود. در بیشتر موارد، روتور از نوع قفس سنجابی ناهموار است - ساده، قوی و قابل اعتماد.
عایق کلاس F استاندارد است و اجازه می دهد دمای عملیاتی بالاتر و طول عمر بیشتری داشته باشد.
IC411: فن کاملا محصور خنک شده (TEFC)
IC416: تهویه اجباری برای شرایط سخت تر
رایج ترین و مقرون به صرفه ترین انتخاب.
تعمیر و نگهداری کم، مستحکم و مناسب برای کار مداوم.
در جاهایی استفاده می شود که گشتاور راه اندازی بالا مورد نیاز است، هرچند در این محدوده قدرت کمتر رایج است.
نوار نقاله
ماشین ابزار
کمپرسورها
گیربکسها و کاهندههای سرعت es
سیستم های HVAC
آسانسورها
سیستم های گردش آب
پمپ های آبیاری
سیستم های جابجایی غلات
کارخانه های فرآوری کوچک

تلفات برق کمتر به معنای کاهش قبض برق است.
قطعات متحرک کمتر = سردرد کمتر.
ساخته شده برای انجام عملیات مداوم در محیطهای سخت.
اندازه مناسب کابل و وسایل حفاظتی بسیار مهم است.
ستاره: جریان راه اندازی کمتر
دلتا: عملیات گشتاور کامل
بر اساس فضا و نیازهای کاربردی انتخاب کنید.
بلبرینگ ها را چک کنید
مانیتور دما
مقاومت عایق را بررسی کنید
گرمای بیش از حد → تهویه را بررسی کنید
نویز ← بلبرینگ ها را بررسی کنید
لرزش → محور را به درستی تراز کنید
همیشه موتور را بر اساس بار واقعی اندازه گیری کنید، نه حدس و گمان.
مناطق گرد و غبار، مرطوب یا انفجاری ممکن است به محفظه های خاصی نیاز داشته باشند.
راندمان بالاتر هزینه های اولیه بیشتری دارد اما در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه می شود.

یک موتور 3 فاز 4 HP / 3 کیلووات میانه کاملی است—به اندازه کافی برای کارهای جدی قدرتمند است، اما جمع و جور و مقرون به صرفه است. چه در حال رانندگی با پمپ، چرخاندن یک فن یا برق رسانی به یک نوار نقاله باشید، این موتور عملکرد ثابتی را با حداقل سر و صدا ارائه می دهد. مشخصات مناسب را انتخاب کنید، آن را به درستی نصب کنید و سال ها خدمات قابل اعتماد به شما پاداش خواهد داد.
دقیقا نه ولی نزدیکه 4 HP تقریباً برابر با 2.98 KW است که معمولاً به 3 KW گرد میشود.
نه مستقیم. به یک مبدل فاز یا VFD نیاز دارید.
اکثر موتورهای مدرن بین سطح راندمان IE2 و IE3 قرار دارند.
تولید، HVAC، کشاورزی، تصفیه آب و جابجایی مواد.
با نگهداری مناسب، 10 تا 20 سال یا بیشتر رایج است.
روش های نصب
در اینجا یک نمای کلی ساختار یافته از 18 نوع نصب موتور 3 فاز آورده شده است:
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (بدون پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–355
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 1000+ kW
· کاربردها: پمپ ها، میکسرها، کمپرسورهای عمودی (تجهیزاتی که نیاز به تراز شفت عمودی دارند)
· جهت: عمودی (شفت به سمت بالا)
· نصب: فلنج (بدون پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: فن های عمودی، بالابرها، پمپ های عمودی کوچک
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (با پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: میکسرهای صنعتی، نوار نقاله های عمودی، تجهیزات پردازش عمودی فشرده
· جهت: عمودی (شفت به سمت بالا)
· نصب: فلنج (با پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: کمپرسورهای عمودی کوچک، مکانیسم های بالابر، دسته های عمودی مواد
· جهت: افقی
· نصب: فلنج کوچک (در انتهای نصب شده، بدون پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: پمپ ها، فن ها، ماشین های فرآوری مواد غذایی، تجهیزات کشاورزی
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (پای پایه ویژه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: پمپ های عمودی سنگین، تجهیزات دریایی، ماشین آلات دریایی
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (پای پایه نصب شده در کنار)
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: میکسرهای فشرده، نوار نقاله های عمودی، تجهیزات پردازش آزمایشگاهی
· جهت: عمودی (شفت به سمت بالا)
· نصب: فلنج (پای پایه نصب شده در کنار)
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: بالابرهای کوچک، فن های عمودی، سیستم های بلند کردن مواد
· جهت: عمودی (شفت به سمت بالا)
· نصب: فلنج (پای پایه ویژه)
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: پمپ های دریایی، کمپرسورهای عمودی فشرده، تجهیزات دریایی
· جهت: افقی
· نصب: پایه پایه + فلنج جانبی
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: نوار نقاله، میکسرهای صنعتی، ماشین آلاتی که به گزینه های نصب دوگانه نیاز دارند
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (پای پایه بلند)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: پمپ های عمودی بزرگ، تجهیزات معدن، میکسرهای سنگین
· جهت: عمودی (شفت رو به پایین)
· نصب: فلنج (پای پایه افست)
· اندازه قاب: 63–132
محدوده توان: ~0.12 kW تا 75 kW
· کاربردها: ماشین آلات عمودی فشرده، تجهیزات پزشکی، ابزارهای پردازش دقیق
· جهت: افقی
· نصب: پایه پایه (بدون فلنج)
· اندازه قاب: 63–355
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 1000+ kW
· کاربردها: دمنده ها، کمپرسورها، دستگاه های برش، پمپ های صنعتی (ماشین آلات سنگین عمومی)
· جهت: افقی
· نصب: فلنج (بدون پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–280
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 500 kW
· کاربردها: پمپ ها، فن ها، تجهیزات اتوماسیون، سیستم های نوار نقاله
· جهت: افقی
· نصب: فلنج کوچک (نصب شده، با پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: پمپ های کوچک، ماشین آلات آزمایشگاهی، تجهیزات صنعتی سبک
· جهت: افقی
· نصب: فلنج مخصوص (نصب شده، با پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: ماشین آلات دقیق، تجهیزات نساجی، ابزارهای پردازش کوچک
· جهت: افقی
· نصب: فلنج کشیده (در انتهای نصب شده، با پایه پایه)
· اندازه قاب: 63–160
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 110 kW
· کاربردها: ماشین آلات فرآوری مواد غذایی، تجهیزات بسته بندی، پمپ های صنعتی کوچک
· جهت: افقی
· نصب: پایه پایه + فلنج
· اندازه قاب: 63–355
· محدوده توان: ~0.12 kW تا 1000+ kW
· کاربردها: ماشین آلات چند منظوره، کمپرسورها، پمپ های بزرگ (نیازهای نصب انعطاف پذیر)
مشخصات شرکت
· تولید کننده پیشرو موتور الکتریکی AC و گیربکسها و کاهندههای سرعت از سال 2007
· خدمات OEM&ODM یک مرحله ای را ارائه دهید
· ارائه دوره گارانتی 18 ماهه در مقایسه با 12 ماه متداول در صنعت موتور
· بیش از 15000 متر مربع مساحت کارخانه با بیش از 50 کارمند
· 11 خط تولید و خروجی سالانه 300000 مجموعه موتور
· 100٪ بازرسی مقدار قبل از تحویل
· بیش از 20 گواهی ثبت اختراع و گواهینامه CE , CCC , ISO9001
· تجارت با مشتریان در بیش از 80 کشور و بیش از 100 مورد موفق
Victory Machinery Technology Co., Ltd. طیف گسترده ای از موتورهای القایی AC درجه یک و محصولات مرتبط را ارائه می دهد که برای ارائه راندمان، قابلیت اطمینان و عملکرد بهینه در صنایع مختلف طراحی شده اند. چه به دنبال موتورهای با راندمان بالا، راه حل های ضد انفجار یا محصولات سفارشی شده باشید، این شرکت به عنوان یک تولید کننده قابل اعتماد است که می تواند نیازهای منحصر به فرد بازار جهانی را برآورده کند. با تعهد به کیفیت، نوآوری و رضایت مشتری Victory Machinery Technology Co., Ltd. شریک ایده آل شما برای تمام راه حل های موتوری شما است.
در Victory Machinery Technology Co., Ltd.، ما موجودی مواد اولیه قوی و کافی را برای اطمینان از تولید بی وقفه و تحویل به موقع سفارشات موتور القایی AC شما حفظ می کنیم. ما فقط مواد خام درجه یک - از جمله سیمپیچهای مسی ممتاز، لایههای فولادی با استحکام بالا، و محفظههای آلومینیومی بادوام - را از تامینکنندگان معتبر جهانی و با رعایت استانداردهای کیفیت دقیق تهیه میکنیم. این موجودی فراوان نه تنها تأخیرهای تولید ناشی از کمبود مواد را حذف میکند، بلکه ما را قادر میسازد تا به سرعت به درخواستهای فوری مشتریان و افزایش ناگهانی سفارش پاسخ دهیم. خواه به مدلهای موتور استاندارد یا راهحلهای سفارشیشده نیاز داشته باشید، انبار مواد خام ما که به خوبی انبار شده است، پایهای محکم برای تولید کارآمد ایجاد میکند و تضمین میکند که پروژههای شما طبق برنامه باقی میمانند.


Victory Machinery Technology Co., Ltd. دارای پیشرفته ترین تجهیزات تولید حرفه ای و خطوط مونتاژ کاملاً خودکار است که هسته اصلی تولید موتور با کیفیت بالا ما هستند. کارگاه تولید ما مجهز به مراکز ماشینکاری پیشرفته CNC، ماشین های مهر زنی دقیق، ماشین های سیم پیچ اتوماتیک و تجهیزات تست هوشمند است و اطمینان حاصل می کند که هر جزء از موتور القایی AC با دقت استثنایی ساخته شده است. خطوط مونتاژ خودکار فرآیند تولید را ساده می کند و خطای انسانی را کاهش می دهد و در عین حال کارایی تولید را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. ما به طور مداوم در ارتقاء تجهیزات خود و بهینه سازی گردش کار تولید سرمایه گذاری می کنیم تا همگام با آخرین پیشرفت های فناوری در صنعت موتور باشیم. با قابلیتهای تولید حرفهای خود، میتوانیم به طور مداوم موتورهایی را ارائه دهیم که استانداردهای کیفیت بینالمللی را برآورده میکنند یا از آن فراتر میروند و عملکرد قابل اعتماد و عمر طولانی را برای شما فراهم میکنند.



کیفیت سنگ بنای ماست. ما 100٪ بازرسی کیفیت دقیق را در سراسر تولید اجرا می کنیم - از تأیید مواد اولیه تا آزمایش محصول نهایی. تیم QC ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته (دینامومتر، تست کننده عایق، آنالایزر لرزش)، شاخص های کلیدی عملکرد را ارزیابی می کند. با رعایت ISO 9001 ، موتورهای بدون عیب را تضمین میکنیم که در برنامههای شما عملکرد مطلوبی دارند.


ما خدمات جامع OEM/ODM را متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما ارائه می دهیم. مهندسان مجرب ما از طراحی تا درک الزامات برنامه و نیازهای برند - سفارشی کردن توان، سرعت، اندازه، ولتاژ یا محفظه یا تولید تحت نام تجاری شما، با شما همکاری می کنند. ما با بهره گیری از تجربه قوی R&D و تولید، راه حل های مقرون به صرفه و با کارایی بالا را با فرآیندهای شفاف و حفاظت IP ارائه می دهیم.


ما از جعبههای چوبی استاندارد صادراتی مطابق با استاندارد ISPM 15 برای بستهبندی، با لایههای فوم و بستهبندی پلاستیکی برای محافظت داخلی استفاده میکنیم. این بسته بندی با چگالی بالا و مقاوم در برابر رطوبت مطابق با قوانین گمرکی جهانی است و از آسیب در حین حمل و نقل جلوگیری می کند. بسته بندی سفارشی برای سفارش های بزرگ/خاص، تحویل ایمن را تضمین می کند. می توانید اطمینان داشته باشید که موتورهای شما به موقع و در شرایط عالی در سرتاسر جهان خواهند رسید.



سوالات متداول
A1 : موثرترین راه برای انتخاب موتور یا گیربکس مناسب، ارائه نقشه موتور با پارامترهای مربوطه است. مهندسان ما این اطلاعات را بررسی کرده و مناسب ترین مدل را برای برنامه شما توصیه می کنند. همچنین می توانید مشخصات زیر را ارائه دهید:
1. نوع، مدل، قدرت و گشتاور.
2. نسبت یا سرعت خروجی مورد نظر.
3. شرایط کار و روش اتصال.
4. مقدار و نام دستگاه برای نصب.
5. حالت ورودی و سرعت ورودی.
6. موتور الکتریکی AC مارک/مدل یا فلنج و اندازه شافت موتور.
A2 : بله، ما یک تولید کننده حرفه ای موتور و کاهنده با 20 سال تجربه هستیم که در چانگژو، جیانگ سو، چین واقع شده است.
A3 : زمان تحویل ما تقریباً 10 روز برای سفارشات نمونه و 15 روز برای سفارشات ظروف فله است.
A4 : قطعا! ما خوشحال خواهیم شد که قبل از ثبت سفارش رسمی، نمونه ای برای آزمایش ارائه دهیم.
A5 : MOQ 1 قطعه در هر مدل برای محصولات و بسته بندی با مارک کارخانه است. برای برندسازی و بسته بندی OEM، MOQ 50 قطعه در هر مدل است.
A6 : بله، ما یک تولید کننده ممتاز OEM/ODM هستیم که توسط ارزیابی های شخص ثالث مستقل تایید شده است.
A7 : کیفیت اولویت اصلی ما است. ما در طول فرآیند تولید از یک سیستم کنترل کیفیت دقیق پیروی می کنیم. تیم QC ما کیفیت را در هر مرحله نظارت می کند و قبل از هر حمل و نقل آزمایشاتی را برای اطمینان از استانداردهای بالا انجام می دهد.
A8 : ما 18 ماه گارانتی ارائه می دهیم، از تاریخ حمل و نقل، همانطور که در بارنامه (B/L) مشخص شده است.
A9 : ما برای مشتریان خود ارزش قائل هستیم و از طریق:
· ارائه محصولات با کیفیت بالا با قیمت های رقابتی به نفع مشتریان.
· با هر مشتری به عنوان یک دوست رفتار کنید و بدون توجه به موقعیت مکانی آنها، تجارت را با صمیمیت انجام دهید.
محتوا خالی است!
گیربکسها و کاهندههای سرعت
چرا پیروزی