Voetmontage, flensmontage, behuizingsmontage
200L 225S 250M 280S
1
18 maanden
Driefasige asynchrone motor
Overwinning
3600 tpm, 3000 tpm, 1800 tpm, 1500 tpm, 1200 tpm, 1000 tpm, 900 tpm, 750 tpm
200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V
50 PK / 37 KW
50 Hz 60 Hz
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
Gietijzeren behuizing/aluminium behuizing
Pompen, compressoren, mixers, transportbanden, liften, kranen en takels...
Aanvaardbaar
Sterke houten kist of aangepast
CE CQC
| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
Productbeschrijving
In moderne industrieën zorgen krachtige machines ervoor dat de werkzaamheden dag en nacht in beweging blijven. Achter veel van deze machines schuilt een robuust apparaat: de 50 PK / 37 KW driefasenmotor.
Dit motorformaat wordt veel gebruikt in middelzware tot zware industriële toepassingen . Het biedt de juiste balans tussen kracht, duurzaamheid en energie-efficiëntie. Of het nu gaat om het aandrijven van grote pompen, compressoren, transportbanden of ventilatiesystemen, deze motor levert betrouwbare prestaties.
Maar wat maakt een motor van 50 pk nu precies zo krachtig en betrouwbaar? Laten we het stap voor stap opsplitsen.

Voordat we dieper duiken, is het belangrijk om te begrijpen wat de cijfers 50 pk / 37 kW eigenlijk vertegenwoordigen.
Paardenkracht is een eenheid van kracht die oorspronkelijk werd gebruikt om het werk van machines te vergelijken met de kracht van paarden.
Bij elektrische motoren:
1 PK = 746 watt
Een motor van 50 pk kan dus ongeveer produceren . 37.300 watt aan mechanisch vermogen
Kilowatt is de internationale standaardeenheid voor elektrisch vermogen.
1 kW = 1000 watt
Om deze reden worden industriële motoren vaak zowel in pk als kW beoordeeld om de specificaties wereldwijd duidelijk te maken.
De algemene conversieformule is:
1 PK ≈ 0,746 kW
Daarom:
50 pk ≈ 37 kW
Dit is de reden dat motoren het label 50 PK / 37 KW dragen.
Driefasige motoren domineren industriële toepassingen omdat ze een soepele, efficiënte en krachtige werking bieden.
In de motor bevat de stator elektrische wikkelingen. Wanneer elektriciteit door deze wikkelingen stroomt, roterend magnetisch veld . ontstaat er een
Dit roterende veld werkt samen met de rotor, waardoor deze gaat draaien en mechanische beweging produceert.
Zie het als een magnetische draaikolk die de rotor voortdurend rondtrekt.
Driefasige elektriciteit levert stroom via drie wisselstromen , elk gescheiden door 120 graden.
Dit resulteert in:
Constant koppel
Soepele rotatie
Hogere efficiëntie
Betere startprestaties
Dat is de reden waarom industriële installaties driefasige motoren verkiezen boven enkelfasige alternatieven.
Verschillende technische specificaties bepalen hoe de motor presteert in reële omstandigheden.
| ( | ) | ( | Nm | ) | COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 | ( | kg) (参考 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37 / 50 | 200L | 2 | 2960/3552 | 92,8 / 93,7 / 94,8 | 0,90 / 0,90 / 0,90 | 119.4 | 260 |
| 37 / 50 | 225S | 4 | 1480/1776 | 93,1 / 93,9 / 95,2 | 0,87 / 0,87 / 0,86 | 238.8 | 305 |
| 37 / 50 | 250M | 6 | 985/1182 | 92,3 / 93,3 / 94,7 | 0,83 / 0,82 / 0,81 | 358.5 | 455 |
| 37 / 50 | 280S | 8 | 740/888 | 91,3 / 92,5 / 94,1 | 0,79 / 0,78 / 0,77 | 477.5 | 560 |
Victory-motoren werken betrouwbaar in de meeste industriële omgevingen :
Temperatuurbereik: -15°C tot +40°C (ideaal voor magazijnen, fabrieken en buitenverblijven)
Hoogte: ≤1000 meter (compatibel met stadsplanten, landelijke werkplaatsen en faciliteiten op lage tot middelmatige hoogte)
Deze veelzijdigheid maakt ze geschikt voor wereldwijde toepassingen in niet-extreme klimaten, met aangepaste aanpassingen beschikbaar voor extreme temperaturen (-40°C tot +50°C) of locaties op grote hoogte (>1000m).
De isolatie van de motor voldoet aan de prestatienormen van klasse F (105K) (gespecificeerd voor continu gebruik bij 155 °C) en is gevalideerd via tests van klasse B (80K). Deze dubbele naleving garandeert een langere levensduur (meer dan 20.000 bedrijfsuren) en consistente betrouwbaarheid in 24/7 continubedrijfsscenario's (bijvoorbeeld productielijnen, waterbehandelingspompen). Voor toepassingen bij extreme hitte (bijvoorbeeld gieterijen) is klasse H-isolatie (max. 180°C) op maat verkrijgbaar.
Onze motoren zijn ontworpen volgens trillingsklasse A (laag geluidsniveau, minimale mechanische slijtage) en zijn ideaal voor precisieapparatuur zoals verpakkingsmachines of medische hulpmiddelen. Voor stillere omgevingen (bijvoorbeeld laboratoria) of gevoelige instrumentatie kan trillingsklasse B (soepelere werking) worden aangevraagd om operationele verstoringen te verminderen.
Onze motoren zijn ontworpen voor continu gebruik (S1) en draaien voor onbepaalde tijd op nominale belasting zonder oververhitting – perfect voor non-stop toepassingen: industriële pompen, ventilatieventilatoren, transportsystemen en zware machines.

Standaardspecificaties: 380V/50Hz (wereldwijde industriële netwerkstandaard). Aanpassingsopties omvatten:
Enkele spanningen: 200V–660V (bijv. 220V/60Hz voor Noord-Amerika, 230V/50Hz voor Europa)
Frequentie: 50/60 Hz (of aangepaste afstemming voor gespecialiseerde behoeften zoals 400 Hz ruimtevaarttoepassingen)
Motoren behouden optimale prestaties, zelfs bij spanningsschommelingen van ±5% – van cruciaal belang voor onstabiele elektriciteitsnetten in afgelegen of ontwikkelingsgebieden.
Verbeter de veiligheid en verminder de uitvaltijd met optionele PTC-thermistors (bescherming tegen oververhitting) of PT100-temperatuursensoren (real-time monitoring) . Deze componenten activeren waarschuwingen of automatische uitschakelingen bij oververhitting, waardoor schade bij toepassingen met hoge belasting (compressoren, transportbanden) wordt voorkomen en de reparatiekosten op de lange termijn worden verlaagd.
Standaard IP54/IP55 Ingress Protection (stofdicht, waterbestendig) beschermt tegen deeltjes en waterstralen onder lage druk – ideaal voor vochtige/stoffige werkruimtes (voedselverwerkingsfabrieken, bouwplaatsen). Voor zware omstandigheden (zware regen, washdowns) is IP65 (volledige stofdichtheid + hogedrukwaterbestendigheid) op aanvraag verkrijgbaar.
Victory-Motor maakt gebruik van Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC) technologie (volgens IEC 60034-6, IC411):
Sluit de motor af om stof, vocht en vuil tegen te houden (cruciaal voor boerderijen, mijnen of vuile industriële gebieden)
Externe ventilatoren zorgen voor een efficiënte warmteafvoer en handhaven stabiele temperaturen bij langdurige taken met een hoog koppel

Onze wikkelingen zijn gemaakt van 100% zeer zuiver koperdraad (geen aluminium) en bieden:
Superieure elektrische geleidbaarheid (vermindert energieverlies en energierekeningen)
Verbeterde hittebestendigheid (verlengt de levensduur van de motor bij continu gebruik)
Betere prestaties bij taken met hoge belasting en lange duur in vergelijking met alternatieve materialen
Standaard cilindrische as met spiebaan; wij bieden aangepaste asdiameter/lengte (bijv. verlengde assen voor specifieke koppelingen, niet-standaard sleutelmaten) om aan de unieke vereisten van uw apparatuur te voldoen.

Hier is een duidelijke uitleg van de twee driefasige motorbedradingsmethoden:
· Bedrading instellen : De drie wikkeluiteinden van de motor ( U2, V2, W2 ) zijn met elkaar verbonden (vormen een 'ster'-middelpunt), terwijl de drie startuiteinden ( U1, V1, W1 ) zijn aangesloten op de driefasige voeding.
· Belangrijkste elektrische kenmerken : Lijnspanning (voedingsspanning) is √3x wikkelspanning; lijnstroom is gelijk aan wikkelstroom.
· Algemeen gebruik : gebruikt voor motoren die zijn ontworpen voor hoogspanningsinvoer (bijvoorbeeld 380V-voeding met 220V-wikkelingen) of om de opstartstroom te verminderen (bijvoorbeeld in toepassingen met lichte belasting, zoals ventilatoren of kleine pompen).
· Bedrading instellen : De wikkeluiteinden van de motor zijn aangesloten in een gesloten lus: U2 tot V1 , V2 tot W1 , W2 tot U1 . De driefasige voeding wordt aangesloten op de knooppunten ( U1, V1, W1 ).
· Belangrijkste elektrische kenmerken : Lijnspanning is gelijk aan wikkelspanning; lijnstroom is √3x wikkelstroom.
· Algemeen gebruiksscenario : gebruikt voor motoren die zijn ontworpen voor laagspanningsinvoer (bijv. 220V-voeding met 220V-wikkelingen) of toepassingen met een hoog koppel (bijv. compressoren, transportbanden, zware machines).
Victory-Motor onderhoudt een robuuste, hoogwaardige grondstoffeninventaris (eersteklas koperwikkelingen, zeer sterke stalen lamellen, duurzame aluminium behuizingen) afkomstig van gecertificeerde wereldwijde leveranciers. Dit elimineert productievertragingen, maakt snelle reacties op urgente bestellingen of plotselinge vraagpieken mogelijk en zorgt ervoor dat uw projecten op schema blijven, of u nu standaardmodellen of maatwerkoplossingen nodig heeft.
De werkplaats van Victory-Motor beschikt over de modernste uitrusting:
CNC-bewerkingscentra (productie van precisiecomponenten)
Automatische wikkelmachines (constante spoelkwaliteit)
Intelligente testsystemen (real-time prestatievalidatie)
Volledig geautomatiseerde assemblagelijnen verminderen menselijke fouten, verhogen de productie-efficiëntie en zorgen ervoor dat elke motor voldoet aan de internationale kwaliteitsnormen. We upgraden apparatuur voortdurend om deze aan te passen aan de nieuwste ontwikkelingen in de sector.
Kwaliteit is de hoeksteen van Victory-Motor . Victory-Motor implementeert strenge 100% inspecties gedurende het gehele productieproces:
Grondstofverificatie (zorgt voor naleving van specificaties)
Controles tijdens het proces (bewaakt de nauwkeurigheid van componenten)
Eindtesten (beoordeelt efficiëntie, koppel, trillingen en isolatieweerstand via rollenbanken, testers en analysatoren)
Door het ISO 9001 kwaliteitsmanagementsysteem te volgen, garandeert , Victory-Motor defectvrije motoren die optimaal presteren in uw toepassingen.

Victory-Motor biedt uitgebreide OEM/ODM-diensten die zijn afgestemd op uw unieke behoeften:
Werk samen met onze ingenieurs van ontwerp tot uiteindelijke productie
Pas vermogen, snelheid, grootte, spanning, behuizing of branding aan (produceer onder uw logo)
Transparante processen en strikte IE-bescherming (inclusief vertrouwelijkheidsovereenkomsten)
Door gebruik te maken van onze R&D- en productie-expertise, leveren wij kosteneffectieve, hoogwaardige oplossingen die aansluiten bij uw bedrijfsdoelstellingen.
Victory-Motor maakt gebruik van houten kisten die voldoen aan de ISPM 15-standaard (vochtbestendig multiplex met hoge dichtheid) met schuimvulling en plastic omhulsel voor interne bescherming. Deze verpakking:
Voldoet aan de wereldwijde douanevoorschriften
Voorkomt schade door stoten, vocht of ruw transport
Kan worden aangepast voor grote/speciale bestellingen
U kunt erop vertrouwen dat uw motoren op tijd en in perfecte staat aankomen, ongeacht uw wereldwijde bestemming.
Elke motor is gebouwd volgens de ISO 9001-normen , waardoor een consistente productiekwaliteit en naleving van de wereldwijde industriële regelgeving wordt gegarandeerd. We ondersteunen onze producten met een garantie van 18 maanden : als een motor binnen deze periode wordt beschadigd door niet-menselijke factoren (bijvoorbeeld fabricagefouten), vervangen we deze gratis.

Item |
Specificaties |
Beschrijving |
Aangepaste artikelen |
Motortype |
Driefasige AC-motor (type eekhoornkooi) |
||
Motorstandaard |
IEC60034 |
Het is een norm voor roterende motoren, geformuleerd door IEC. |
|
Efficiëntieniveau |
IE2 / IE3 / IE4 |
Het voldoet aan de energie-efficiëntieklasse IE2 IE3 IE4 van IEC60034. |
|
Spanning |
110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V |
De motoren kunnen goed werken binnen variaties van ± 5% van de nominale spanning. |
Het kan worden aangepast aan de spanning in uw land |
Frequentie |
50/60 Hz |
De motoren kunnen werken in 50Hz of 60Hz. |
Het kan worden aangepast aan de frequentie in uw land |
Mate van bescherming |
IP55 |
De motor heeft stof- en waterdichte prestaties van niveau 5. Hij is geschikt voor industriële scenario's met stof (diameter ≥ 1 mm) en watersproeien onder lage druk. |
Het kan worden aangepast als IP65 |
Isolatieklasse |
F |
De maximale temperatuur waar isolatiematerialen lang tegen kunnen is 155 ℃. |
Het kan worden aangepast als H |
Bedrijfsmodus |
S1 |
Continu werkend systeem |
|
Koelmethode |
TEFC |
Volledig gesloten ventilator gekoeld in overeenstemming met IC411 van IEC60034. |
|
Locatievoorwaarden |
Temperatuur: -15°C tot +40°C Hoogte: ≤ 1000 m |
Het kan worden aangepast voor omgevingen met hogere of lagere temperaturen en meer dan 1000 meter.
|
|
Wikkeling |
100% koperdraad |
||
Motorbeveiliging |
PTC/PT100 |
PTC: thermistorenbescherming PT100: bescherming van weerstandsthermometers
|
Een s-optie |
Uitgangsas |
Standaard maat |
Cilindrisch met sleutel |
De diameter en lengte van de as kunnen worden aangepast |
Kleur verf |
Blauw / Grijs |
Het kan worden aangepast |
|
Naambord |
Victory merkstandaard |
Het kan worden aangepast |
|
Kwaliteitsborging |
ISO 9001 kwaliteitssysteem |
Strenge kwaliteitsmanagementnorm, 100% kwantiteit geïnspecteerd |
|
Garantieperiode |
18 maanden |
Wij bieden gratis een nieuwe motor aan als de motor binnen 18 maanden door niet-menselijke factoren beschadigd raakt. |
Niet alle motoren zijn identiek. Verschillende ontwerpen dienen verschillende toepassingen.
Inductiemotoren zijn de meest gebruikte industriële motoren.
Ze worden gewaardeerd om hun:
Eenvoudige constructie
Lange levensduur
Weinig onderhoud
Hoge betrouwbaarheid
De meeste 50 pk-motoren in fabrieken zijn inductiemotoren met eekhoornkooien.
Synchrone motoren draaien op een exact constant toerental , ongeacht de belastingsveranderingen.
Ze worden vaak gebruikt bij:
Precisieproductie
Correctie van de arbeidsfactor
Grote industriële aandrijvingen
In gevaarlijke omgevingen zoals olie- en gasfabrieken zijn explosieveilige motoren essentieel.
Deze motoren zijn gebouwd om vonken of interne explosies tegen te houden , waardoor ontbranding van brandbare gassen wordt voorkomen.
De motor van 50 pk / 37 kW drijft vele soorten zwaar industrieel materieel aan.
Grote pompen in waterzuiveringsinstallaties en oliepijpleidingen vertrouwen op motoren van dit formaat.
Ze verplaatsen grote hoeveelheden vloeistof efficiënt.
Luchtcompressoren hebben een sterk koppel nodig om lucht te comprimeren voor industriële processen.
Een motor van 50 pk levert consistent vermogen voor deze systemen.
Productiefabrieken gebruiken transportbanden om materialen en producten te transporteren.
Dit motorformaat kan lange transportlijnen met zware lasten aandrijven.
Grote ventilatoren die in fabrieken, mijnen en ventilatiesystemen worden gebruikt, vereisen krachtige motoren om enorme hoeveelheden lucht te verplaatsen.
Waarom worden deze motoren zo veel gebruikt in de industrie?
Met 50 pk kan de motor met gemak zware machines aandrijven.
Het biedt een sterk koppel en een betrouwbare werking.
Driefasige motoren zetten elektriciteit zeer efficiënt om in mechanisch vermogen.
Dit helpt de energiekosten in grote industriële faciliteiten te verlagen.
Industriële motoren zijn gebouwd voor continu gebruik , vaak 24 uur per dag.
Duurzaamheid is een van hun grootste troeven.
Energie-efficiëntie wordt steeds belangrijker in industriële systemen.
Motoren worden gecategoriseerd op basis van efficiëntieniveaus:
IE1 – Standaardefficiëntie
IE2 – Hoog rendement
IE3 – Premium-efficiëntie
IE4 – Super Premium-efficiëntie
De meeste moderne industriële motoren voldoen aan de IE3-efficiëntienormen.
Motoren met een hoger rendement verminderen:
Energieverbruik
Bedrijfskosten
Warmteopwekking
Op termijn kunnen deze besparingen aanzienlijk zijn.
Een juiste installatie garandeert een veilige werking en een lange levensduur.
Belangrijke overwegingen zijn onder meer:
Correcte spanningsvoorziening
Goede aarding
Bescherming tegen overbelasting
Motorstarters of VFD's
Verkeerde bedrading kan de motor snel beschadigen.
Motoren moeten stevig worden gemonteerd om trillingen te verminderen.
Veel voorkomende montagemethoden zijn onder meer:
Voet montage
Flens montage
Nauwkeurige uitlijning met aangedreven apparatuur is essentieel.
Motoren genereren warmte tijdens bedrijf.
Voldoende ventilatie en koeling voorkomen oververhitting en behouden de efficiëntie.
Routineonderhoud zorgt ervoor dat de motoren soepel blijven werken.
Lagers moeten periodiek worden gesmeerd om wrijving en slijtage te voorkomen.
Elektrische isolatie beschermt de statorwikkelingen.
Regelmatig testen helpt bij het opsporen van problemen voordat er storingen optreden.
Een verkeerde uitlijning kan overmatige trillingen veroorzaken en de levensduur van de motor verkorten.
Regelmatige inspecties helpen een goede uitlijning te behouden.
Zelfs de beste motoren kunnen na verloop van tijd problemen ondervinden.
Mogelijke oorzaken zijn onder meer:
Overbelasting
Slechte ventilatie
Spanningsonbalans
Als de motor niet wil starten, kan de oorzaak zijn:
Defecte startmotor
Lage spanning
Beschadigde wikkelingen
Lawaai duidt vaak op mechanische problemen zoals versleten lagers.
Vroegtijdige diagnose voorkomt ernstige schade.

Het kiezen van de juiste motor vereist een zorgvuldige afweging.
Verschillende machines vereisen verschillende koppelprofielen.
Stem de motor altijd af op de belastingvereisten.
In ruwe omgevingen kunnen speciale functies nodig zijn, zoals:
Bescherming tegen stof
Corrosiebestendige coatings
Explosieveilige behuizingen
Motoren zijn ontworpen voor verschillende bedrijfspatronen:
Continue dienst
Intermitterende dienst
Zware fietsen
Het selecteren van de juiste beoordeling zorgt voor betrouwbare prestaties.
Veiligheid moet altijd voorop staan.
Belangrijke veiligheidsmaatregelen zijn onder meer:
Lockout/tagout-procedures
Goede aarding
Regelmatige inspecties
Beschermende apparaten
Deze stappen voorkomen ongevallen en schade aan apparatuur.
De motortechnologie blijft zich snel ontwikkelen.
Opkomende innovaties zijn onder meer:
Slimme motoren met ingebouwde sensoren
IoT-gebaseerd voorspellend onderhoud
Hogere efficiëntienormen
Integratie met frequentieregelaars (VFD's)
Deze technologieën verbeteren de prestaties en verminderen de downtime.
De 50 pk / 37 kW driefasige motor is een krachtig en betrouwbaar werkpaard in de moderne industrie. Het vermogen om een sterk koppel, hoge efficiëntie en continue werking te leveren, maakt hem ideaal voor veeleisende toepassingen.
Van pompen en compressoren tot transportbanden en industriële ventilatoren : deze motor speelt een cruciale rol bij het soepel laten werken van industriële systemen. Met de juiste installatie en onderhoud kan een motor van 50 pk jarenlang betrouwbare service en uitstekende prestaties bieden.
In veel opzichten is het de stille motor die de moderne productie- en zware industrie aandrijft.
De meeste werken op driefasige stroom van 380 V, 400 V, 415 V, 440 V of 460 V , afhankelijk van de regionale normen.
Bij 460 V trekt een typische motor van 50 pk ongeveer 65 ampère , hoewel de exacte waarden variëren afhankelijk van de efficiëntie en het ontwerp.
Moderne motoren bereiken doorgaans een efficiëntie van 93-96% , vooral motoren met de classificatie IE3 of IE4.
Ja. De meeste industriële motoren zijn ontworpen voor continu gebruik (24/7), mits op de juiste manier gekoeld en onderhouden.
Ze worden veel gebruikt in de productie, waterbehandeling, mijnbouw, olie en gas, HVAC-systemen en landbouw.
Installatiemethoden
Hier vindt u een gestructureerd overzicht van de 18 montagetypes voor driefasige motoren:

· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (geen basisvoeten)
· Framemaat: 63–355
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW
· Toepassingen: pompen, mixers, verticale compressoren (apparatuur waarbij verticale asuitlijning vereist is)
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar boven)
· Montage: Flens (geen basisvoeten)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: Verticale ventilatoren, takels, kleine verticale pompen
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (met voetjes)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: industriële mixers, verticale transportbanden, compacte verticale verwerkingsapparatuur
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar boven)
· Montage: Flens (met voetjes)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: kleine verticale compressoren, hefmechanismen, verticale overslagmachines
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: kleine flens (aan het uiteinde gemonteerd, geen basisvoeten)
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: pompen, ventilatoren, voedselverwerkende machines, landbouwmachines
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (speciale voetjes)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: zware verticale pompen, uitrusting van zeeschepen, offshore-machines
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (aan de zijkant gemonteerde basisvoeten)
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: compacte mixers, verticale transportbanden, laboratoriumverwerkingsapparatuur
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar boven)
· Montage: Flens (aan de zijkant gemonteerde basisvoeten)
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: kleine takels, verticale ventilatoren, materiaalhefsystemen
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar boven)
· Montage: Flens (speciale voetjes)
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: Offshore-pompen, compacte verticale compressoren, uitrusting van zeeschepen
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: Basisvoeten + zijflens
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: transportbanden, industriële mixers, machines die dubbele montagemogelijkheden vereisen
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (verlengde basisvoeten)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: grote verticale pompen, mijnbouwapparatuur, zware mixers
· Oriëntatie: Verticaal (schacht naar beneden)
· Montage: Flens (offset basisvoeten)
· Framemaat: 63–132
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW
· Toepassingen: compacte verticale machines, medische apparatuur, precisiebewerkingsgereedschappen
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: Basisvoeten (geen flens)
· Framemaat: 63–355
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW
· Toepassingen: Blowers, compressoren, snijmachines, industriële pompen (algemene zware machines)
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: Flens (geen basisvoeten)
· Framemaat: 63–280
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 500 kW
· Toepassingen: pompen, ventilatoren, automatiseringsapparatuur, transportsystemen
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: kleine flens (aan het uiteinde gemonteerd, met voetjes)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: kleine pompen, laboratoriummachines, licht industriële apparatuur
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: speciale flens (eindmontage, met voetjes)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: precisiemachines, textielapparatuur, kleine verwerkingsgereedschappen
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: Verlengde flens (aan het uiteinde gemonteerd, met basisvoeten)
· Framemaat: 63–160
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW
· Toepassingen: Voedselverwerkingsmachines, verpakkingsapparatuur, kleine industriële pompen
· Oriëntatie: Horizontaal
· Montage: Basisvoeten + flens
· Framemaat: 63–355
· Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW
· Toepassingen: multifunctionele machines, compressoren, grote pompen (flexibele installatiebehoeften)
Bedrijfsprofiel
· Toonaangevende fabrikant van AC-elektromotoren en reductiemotoren sinds 2007
· Bied OEM- en ODM-service in één stap aan
· Aanbiedingsgarantieperiode van 18 maanden, vergeleken met de gebruikelijke 12 maanden in de auto-industrie
· Meer dan 15.000 vierkante meter fabrieksoppervlakte met meer dan 50 medewerkers
· 11 productielijnen en een jaarlijkse productie van 300.000 sets motoren
· 100% kwantiteitsinspectie vóór levering
· Meer dan 20 patentcertificaten en CE-, CCC-, ISO9001-certificaat
· Handel met klanten in meer dan 80+ landen en 100+ succesvolle cases
Victory Machinery Technology Co., Ltd. biedt een brede selectie AC-inductiemotoren van het hoogste niveau en aanverwante producten die zijn ontworpen om optimale efficiëntie, betrouwbaarheid en prestaties te bieden in verschillende industrieën. Of u nu op zoek bent naar hoogefficiënte motoren, explosieveilige oplossingen of op maat gemaakte producten, het bedrijf staat bekend als een vertrouwde fabrikant die in staat is om aan de unieke behoeften van de wereldmarkt te voldoen. Met zijn toewijding aan kwaliteit, innovatie en klanttevredenheid is Victory Machinery Technology Co., Ltd. uw ideale partner voor al uw motoroplossingen.
Bij Victory Machinery Technology Co., Ltd. houden we een robuuste en voldoende grondstoffeninventaris bij om een ononderbroken productie en tijdige levering van uw bestellingen voor AC-inductiemotoren te garanderen. We betrekken alleen hoogwaardige grondstoffen, waaronder hoogwaardige koperen wikkelingen, hoogwaardige stalen lamellen en duurzame aluminium behuizingen, van gecertificeerde wereldwijde leveranciers, die zich houden aan strikte kwaliteitsnormen. Deze overvloedige voorraad elimineert niet alleen productievertragingen veroorzaakt door materiaaltekorten, maar stelt ons ook in staat snel te reageren op dringende klantverzoeken en plotselinge orderverhogingen. Of u nu standaardmotormodellen of maatwerkoplossingen nodig heeft, ons goed gevulde grondstoffenmagazijn legt een solide basis voor een efficiënte productie, zodat uw projecten op schema blijven.


Victory Machinery Technology Co., Ltd. beschikt over ultramoderne professionele productieapparatuur en volledig geautomatiseerde assemblagelijnen, die de kern vormen van onze hoogwaardige motorproductie. Onze productiewerkplaats is uitgerust met geavanceerde CNC-bewerkingscentra, precisiestempelmachines, automatische wikkelmachines en intelligente testapparatuur, waardoor elk onderdeel van de AC-inductiemotor met uitzonderlijke precisie wordt vervaardigd. De geautomatiseerde assemblagelijnen stroomlijnen het productieproces, verminderen menselijke fouten en verbeteren de productie-efficiëntie aanzienlijk. We investeren voortdurend in het upgraden van onze apparatuur en het optimaliseren van productieworkflows om gelijke tred te houden met de nieuwste technologische ontwikkelingen in de auto-industrie. Met onze professionele productiecapaciteiten kunnen we consequent motoren leveren die voldoen aan de internationale kwaliteitsnormen of deze zelfs overtreffen, waardoor u betrouwbare prestaties en een lange levensduur krijgt.



Kwaliteit is onze hoeksteen. We implementeren 100% strenge kwaliteitsinspecties tijdens de hele productie, van de verificatie van grondstoffen tot het testen van het eindproduct. Met behulp van geavanceerde apparatuur (dynamometers, isolatietesters, trillingsanalysatoren) beoordeelt ons QC-team de belangrijkste prestatie-indicatoren. Met inachtneming van ISO 9001 garanderen wij defectvrije motoren die optimaal presteren in uw toepassingen.


Wij bieden uitgebreide OEM/ODM-diensten die zijn afgestemd op uw unieke behoeften. Onze ervaren technici werken met u samen vanaf het ontwerp om de toepassingsvereisten en merkbehoeften te begrijpen: het aanpassen van vermogen, snelheid, grootte, spanning of behuizing, of produceren onder uw merk. Door gebruik te maken van sterke R&D- en productie-ervaring, leveren wij kosteneffectieve, hoogwaardige oplossingen met transparante processen en IP-bescherming.


Voor de verpakking gebruiken we ISPM 15-conforme, exportstandaard houten kisten, met schuimvulling en plastic verpakking voor interne bescherming. Deze vochtbestendige verpakking met hoge dichtheid voldoet aan de wereldwijde douanevoorschriften en voorkomt schade tijdens het transport. Aangepaste verpakking voor grote/speciale bestellingen zorgt voor een veilige levering. U kunt erop vertrouwen dat uw motoren wereldwijd op tijd en in perfecte staat aankomen.



Veelgestelde vragen
A1 : De meest effectieve manier om de juiste motor of versnellingsbak te selecteren is door een motortekening met relevante parameters aan te leveren. Onze ingenieurs zullen deze informatie beoordelen en het meest geschikte model voor uw toepassing aanbevelen. Als alternatief kunt u de volgende specificaties opgeven:
1. Type, model, vermogen en koppel.
2. Gewenste verhouding of uitvoersnelheid.
3. Arbeidsomstandigheden en aansluitmethode.
4. Aantal en machinenaam voor installatie.
5. Invoermodus en invoersnelheid.
6. Merk/model motor of flens en maat motoras.
A2 : Ja, wij zijn een professionele fabrikant van motoren en reductoren met 20 jaar ervaring, gevestigd in Changzhou, Jiangsu, China.
A3 : Onze levertijd bedraagt ongeveer 10 dagen voor monsterbestellingen en 15 dagen voor bulkcontainerbestellingen.
A4 : Absoluut! Voordat u een formele bestelling plaatst, verstrekken wij u graag een monster om te testen.
A5 : De MOQ is 1 stuk per model voor producten en verpakkingen van fabrieksmerken. Voor OEM-branding en verpakking is de MOQ 50 stuks per model.
A6 : Ja, wij zijn een premium OEM/ODM-fabrikant, gecertificeerd door onafhankelijke beoordelingen door derden.
A7 : Kwaliteit is onze topprioriteit. We volgen een strikt kwaliteitscontrolesysteem gedurende het hele productieproces. Ons QC-team bewaakt de kwaliteit in elke fase en voert tests uit vóór elke verzending om hoge normen te garanderen.
A8 : Wij bieden 18 maanden garantie, vanaf de verzenddatum, zoals gespecificeerd in de vrachtbrief (B/L).
A9 : Wij waarderen onze klanten en zorgen voor langdurige relaties door:
· Het leveren van producten van hoge kwaliteit tegen concurrerende prijzen ten behoeve van onze klanten.
· Elke klant als vriend behandelen en met oprechtheid zakendoen, ongeacht hun locatie.
inhoud is leeg!
Driefasige wisselstroommotor
Eenfasige wisselstroommotor
Reductiemiddel/versnellingsbak
Waarom OVERWINNING