Jako přední výrobce již 20 let. Naše vynikající řemeslo dokáže splnit všechny vaše požadavky!
Produkty
Nacházíte se zde: Domov » Výkon motoru » 50 HP / 37 kW » 50 HP / 37 KW 3-fázový motor

3-fázový motor 50 HP / 37 KW

V moderních průmyslových odvětvích zajišťují výkonné stroje provoz ve dne i v noci. Za mnoha z těchto strojů stojí robustní zařízení: **3fázový motor 50 HP / 37 KW**.

Tato velikost motoru je široce používána ve **středních až těžkých průmyslových aplikacích**. Nabízí správnou rovnováhu mezi výkonem, odolností a energetickou účinností. Ať už se jedná o pohon velkých čerpadel, kompresorů, dopravníků nebo ventilačních systémů, tento motor poskytuje spolehlivý výkon.

Ale co přesně dělá **50 HP motor** tak výkonným a spolehlivým? Pojďme si to rozebrat krok za krokem.
  • Držák na patku, držák na přírubu, držák na pouzdro

  • 200L 225S 250M 280S

  • 1

  • 18 měsíců

  • Třífázový asynchronní motor

  • Vítězství

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 50 HP / 37 kW

  • 50 Hz 60 Hz

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Pouzdro z litiny/Hliníkové pouzdro

  • Čerpadla, kompresory, mixéry, dopravníky, výtahy, jeřáby a kladkostroje...

  • Přijatelný

  • Pevné dřevěné pouzdro nebo přizpůsobené

  • CE CQC

Dostupnost:
tlačítko sdílení na facebooku
tlačítko sdílení na twitteru
tlačítko sdílení linky
tlačítko sdílení wechat
tlačítko sdílení linkedin
tlačítko sdílení na pinterestu
tlačítko sdílení whatsapp
sdílet toto tlačítko sdílení

Popis produktu

Úvod do 3-fázových motorů 50 HP / 37 KW

V moderních průmyslových odvětvích zajišťují výkonné stroje provoz ve dne i v noci. Za mnoha z těchto strojů stojí robustní zařízení: 3-fázový motor o výkonu 50 HP / 37 kW.

Tato velikost motoru je široce používána ve středních až těžkých průmyslových aplikacích . Nabízí správnou rovnováhu mezi výkonem, odolností a energetickou účinností. Ať už se jedná o pohon velkých čerpadel, kompresorů, dopravníků nebo ventilačních systémů, tento motor poskytuje spolehlivý výkon.

Ale co přesně dělá motor o výkonu 50 HP tak výkonným a spolehlivým? Pojďme si to rozebrat krok za krokem.



定子铁芯


Pochopení jmenovitého výkonu motoru

Než se ponoříte hlouběji, je důležité pochopit, co čísla 50 HP / 37 KW ve skutečnosti představují.

Co je koňská síla (HP)?

Koňská síla je jednotka síly původně používaná k porovnání práce vykonané stroji se silou koní.

V elektrických motorech:

1 HP = 746 wattů

Takže motor o výkonu 50 HP může produkovat asi 37 300 wattů mechanického výkonu.

Co je kilowatt (KW)?

Kilowatt je standardní mezinárodní jednotka pro elektrickou energii.

1 kW = 1000 wattů

Z tohoto důvodu jsou průmyslové motory často hodnoceny v HP i KW , aby byly specifikace celosvětově jasné.

Převod HP na KW

Obecný převodní vzorec je:

1 HP ≈ 0,746 kW

Proto:

50 HP ≈ 37 kW

To je důvod, proč jsou motory označeny 50 HP / 37 kW.


Jak funguje 3fázový motor

Třífázové motory dominují průmyslovým aplikacím, protože poskytují hladký, efektivní a výkonný provoz.

Princip rotujícího magnetického pole

Uvnitř motoru obsahuje stator elektrické vinutí. Když elektřina protéká těmito vinutími, rotující magnetické pole . vytváří se

Toto točivé pole interaguje s rotorem a způsobuje jeho roztočení a mechanický pohyb.

Představte si to jako magnetickou vířivku, která neustále táhne rotor.

Role třífázové elektřiny

Třífázová elektřina dodává energii prostřednictvím tří střídavých proudů , z nichž každý je oddělen o 120 stupňů.

Výsledkem je:

  • Konstantní kroutící moment

  • Plynulé otáčení

  • Vyšší účinnost

  • Lepší startovací výkon

To je důvod, proč průmyslová zařízení preferují třífázové motory před jednofázovými alternativami.


Klíčové specifikace motoru 50 HP / 37 kW

Několik technických specifikací definuje jak si motor vede v reálných podmínkách.


) 重量 , ( IE2 / IE3 / IE4额定转矩 (COS$phi$ Nm) (kg) (参考)
37/50 200L 2 2960 / 3552 92,8 / 93,7 / 94,8 0,90 / 0,90 / 0,90 119.4 260
37/50 225S 4 1480/1776 93,1 / 93,9 / 95,2 0,87 / 0,87 / 0,86 238.8 305
37/50 250 mil 6 985/1182 92,3 / 93,3 / 94,7 0,83 / 0,82 / 0,81 358.5 455
37/50 280S 8 740/888 91,3 / 92,5 / 94,1 0,79 / 0,78 / 0,77 477.5 560

Základní specifikace motoru a výkon


Ekologická a provozní kompatibilita


1. Podmínky webu

Victory motory fungují spolehlivě ve  většině průmyslových prostředí :


  • Teplotní rozsah: -15°C až +40°C (ideální pro sklady, továrny a venkovní přístřešky)

  • Nadmořská výška: ≤ 1000 metrů (kompatibilní s městskými závody, venkovskými dílnami a zařízeními s nízkou až střední nadmořskou výškou)


Tato všestrannost je činí vhodnými pro globální aplikace v neextrémních podnebích, s vlastními úpravami dostupnými pro extrémní teploty (-40 °C až +50 °C) nebo místa ve vysokých nadmořských výškách (> 1000 m).


2. Izolační systém

Izolace motoru splňuje  výkonnostní normy třídy F (105K)  (určené pro nepřetržitý provoz 155°C) a je ověřena testováním třídy B (80K). Tato dvojí shoda zajišťuje prodlouženou životnost (20 000+ provozních hodin) a konzistentní spolehlivost ve scénářích nepřetržitého provozu 24/7 (např. výrobní linky, čerpadla na úpravu vody). Pro aplikace s extrémním teplem (např. slévárny) je k dispozici  izolace třídy H (max. 180 °C)  jako přizpůsobení.


3. Kontrola vibrací a hluku

Naše motory jsou navrženy podle  vibrační třídy A  (nízká hlučnost, minimální mechanické opotřebení) a jsou ideální pro přesná zařízení, jako jsou balicí stroje nebo lékařské nástroje. Pro tišší prostředí (např. laboratoře) nebo citlivá instrumentace  vibrační třída B (plynulejší provoz), aby se snížilo provozní rušení. může být požadována


4. Pracovní cyklus

Naše motory jsou navrženy pro  nepřetržitý provoz (S1) a běží neomezeně dlouho při jmenovité zátěži bez přehřívání – ideální pro nepřetržité aplikace: průmyslová čerpadla, ventilační ventilátory, dopravníkové systémy a těžké stroje.


3fázový motor modrý


Elektrické a ochranné prvky


1. Napětí a frekvence

Standardní specifikace:  380V/50Hz  (globální standard průmyslové sítě). Možnosti přizpůsobení zahrnují:


  • Jednotlivá napětí: 200V–660V (např. 220V/60Hz pro Severní Ameriku, 230V/50Hz pro Evropu)

  • Frekvence: 50/60Hz (nebo vlastní ladění pro speciální potřeby, jako jsou 400Hz letecké aplikace)


Motory si udržují optimální výkon i při ±5% kolísání napětí, což je kritické pro nestabilní rozvodné sítě ve vzdálených nebo rozvojových oblastech.


2. Ochrana motoru

Zvyšte bezpečnost a zkraťte prostoje pomocí volitelných  termistorů PTC (ochrana proti přehřátí)  nebo  teplotních senzorů PT100 (monitorování v reálném čase) . Tyto komponenty spouštějí výstrahy nebo automatické vypnutí při přehřátí, čímž zabraňují poškození při vysoce zatěžovaných aplikacích (kompresory, dopravníky) a snižují dlouhodobé náklady na opravy.


3. Třída ochrany

Standardní  krytí IP54/IP55  (prachotěsné, voděodolné) chrání před částicemi a nízkotlakým proudem vody – ideální pro vlhké/prašné pracovní prostory (potravinářské závody, staveniště). Pro drsná prostředí (silný déšť, oplachy)  IP65 (úplná prachotěsnost + odolnost proti vysokotlaké vodě) . je na vyžádání k dispozici


4. Chlazení a ventilace

Victory-Motor  využívá  technologii TEFC (Totally Enclosed Fan-Cooled)  (podle IEC 60034-6, IC411):


  • Utěsní motor, aby zablokoval prach, vlhkost a nečistoty (kritické pro farmy, doly nebo špinavé průmyslové oblasti)

  • Externí ventilátory zajišťují účinný odvod tepla a udržují stabilní teploty při úkolech s vysokým točivým momentem a dlouhou životností


Motor 3 fázový


Konstrukce a kvalita materiálu


1. Navíjení

Naše vinutí jsou vyrobena ze  100% vysoce čistého měděného drátu  (ne hliníku) a nabízejí:


  • Vynikající elektrická vodivost (snižuje energetické ztráty a účty za energie)

  • Zvýšená tepelná odolnost (prodlužuje životnost motoru v nepřetržitém provozu)

  • Lepší výkon při vysokém zatížení a dlouhodobých úlohách ve srovnání s alternativními materiály


2. Výstupní hřídel

Standardní válcová hřídel s drážkou pro pero; nabízíme  vlastní průměr/délku hřídele  (např. prodloužené hřídele pro specifické spojky, nestandardní velikosti klíčů), aby vyhovovaly jedinečným požadavkům vašeho zařízení.


Způsoby zapojení


Způsoby zapojení 3-fázového motoru

Zde je jasné vysvětlení dvou způsobů zapojení třífázového motoru:


Hvězdicové (Y) připojení

  • · Nastavení zapojení : Tři konce vinutí motoru  ( U2, V2, W2 )  jsou spojeny dohromady (vytvářejí středový bod 'hvězda', zatímco tři konce vinutí ( U1, V1, W1 ) jsou připojeny k třífázovému napájení.

  • · Klíčové elektrické vlastnosti : Síťové napětí (napájecí napětí) je  √3x  napětí vinutí; linkový proud se rovná proudu vinutí.

  • · Běžný případ použití : Používá se pro motory navržené pro  vysokonapěťový vstup  (např. napájení 380 V s vinutím 220 V) nebo pro snížení spouštěcího proudu (např. v aplikacích s nízkou zátěží, jako jsou ventilátory nebo malá čerpadla).


Delta (△) připojení

  • · Nastavení zapojení : Konce vinutí motoru jsou spojeny v uzavřené smyčce:  U2  až  V1 , V2  až  W1 , W2  až  U1 . Třífázové napájení se připojuje ke spojovacím bodům ( U1, V1, W1 ).

  • · Klíčové elektrické vlastnosti : Síťové napětí se rovná napětí vinutí; linkový proud je  √3x  proud vinutím.

  • · Běžný případ použití : Používá se pro motory navržené pro  nízkonapěťový vstup  (např. napájení 220V s vinutím 220V) nebo aplikace s vysokým točivým momentem (např. kompresory, dopravníky, těžké stroje).


Victory-Motor's Manufacturing & Quality Assurance


1. Dostatečná zásoba surovin

Victory-Motor  udržuje robustní zásoby vysoce kvalitních surovin (prémiové měděné vinutí, vysoce pevné ocelové laminace, odolná hliníková pouzdra), které pocházejí od certifikovaných světových dodavatelů. To eliminuje zpoždění výroby, umožňuje rychlé reakce na naléhavé objednávky nebo náhlé výkyvy poptávky a zajišťuje, že vaše projekty zůstanou podle plánu – ať už potřebujete standardní modely nebo vlastní řešení.


2. Profesionální výrobní zařízení a montážní linky

Dílna Victory-Motor  nabízí nejmodernější vybavení:


  • CNC obráběcí centra (výroba přesných součástí)

  • Automatické navíjecí stroje (konzistentní kvalita cívky)

  • Inteligentní testovací systémy (ověření výkonu v reálném čase)


Plně automatizované montážní linky snižují lidskou chybu, zvyšují efektivitu výroby a zajišťují, že každý motor splňuje mezinárodní standardy kvality. Zařízení neustále modernizujeme, aby odpovídalo nejnovějším průmyslovým pokrokům.


3. 100% kontrola kvality

Základním kamenem je kvalita  Victory-Motor  .  Victory-Motor  zavádí přísnou 100% kontrolu v celém výrobním procesu:


  • Ověření surovin (zajišťuje shodu se specifikacemi)

  • Průběžné kontroly (monitoruje přesnost součástí)

  • Závěrečné testování (hodnotí účinnost, točivý moment, vibrace a izolační odpor pomocí dynamometrů, testerů a analyzátorů)


Dodržování  systému řízení kvality ISO 9001 , Victory-Motor  zaručuje bezvadné motory, které optimálně fungují ve vašich aplikacích.


yongzhuan & vítězný motor


Přizpůsobení a řešení dodání


1. Služby OEM/ODM

Victory-Motor  nabízí komplexní služby OEM/ODM přizpůsobené vašim jedinečným potřebám:


  • Spolupracujte s našimi inženýry od návrhu až po finální výrobu

  • Přizpůsobte si výkon, rychlost, velikost, napětí, pouzdro nebo značku (vyrábějte pod vaším logem)

  • Transparentní procesy a přísná IP ochrana (včetně dohod o mlčenlivosti)


S využitím našich odborných znalostí v oblasti výzkumu, vývoje a výroby dodáváme nákladově efektivní a vysoce výkonná řešení, která jsou v souladu s vašimi obchodními cíli.


2. Exportní standardní balení a dodávka

Victory-Motor  používá  dřevěné krabice podle standardu exportu ISPM 15  (překližka s vysokou hustotou, odolná proti vlhkosti) s pěnovou výplní a plastovým obalem pro vnitřní ochranu. Tento obal:


  • Splňuje globální celní předpisy

  • Zabraňuje poškození nárazem, vlhkostí nebo hrubým transportem

  • Lze přizpůsobit pro velké zakázky/objednávky speciálního tvaru


Můžete se spolehnout, že vaše motory dorazí včas a v perfektním provozním stavu, bez ohledu na vaši globální destinaci.


3. Zajištění kvality a záruka

Každý motor je vyroben podle  norem ISO 9001 , což zajišťuje konzistentní kvalitu výroby a shodu s globálními průmyslovými předpisy. Na naše produkty poskytujeme  záruku 18 měsíců : pokud je motor během této doby poškozen nelidskými faktory (např. výrobní vady), vyměníme jej  zdarma.


bývalý motor


Tabulka parametrů

Položka

Specifikace

Popis

Přizpůsobené položky

Typ motoru

Třífázový střídavý motor

(typ klece pro veverky)



Motor Standard

IEC60034

Je to norma pro točivé motory formulovaná IEC.


Úroveň účinnosti

IE2 / IE3 / IE4

Splňuje třídu energetické účinnosti IE2 IE3 IE4 podle IEC60034.


Napětí

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V

Motory mohou dobře pracovat v rozsahu odchylek  ± 5 % od jmenovitého napětí.

Lze jej přizpůsobit  podle  napětí  ve vaší zemi

Frekvence

50/60 Hz

Motory mohou pracovat v 50Hz nebo 60Hz.

Lze jej přizpůsobit  podle  frekvence  ve vaší zemi

Stupeň ochrany

IP55

Motor má prachotěsný a vodotěsný výkon úrovně 5. Je vhodný pro průmyslové scénáře, kde se vyskytuje prach (průměr ≥ 1 mm) a nízkotlaké rozstřikování vody.

Lze jej přizpůsobit jako IP65

Třída izolace

F

Maximální teplota, kterou izolační materiály vydrží po dlouhou dobu, je 155 ℃.

Lze jej přizpůsobit jako H

Provozní režim

S1

Nepřetržitý pracovní systém


Způsob chlazení

TEFC

Zcela uzavřený ventilátor chlazený v souladu s IC411 IEC60034.


Podmínky webu

Teplota:  -15°C až +40°C

Nadmořská výška:  ≤  1000 m


Může  být  přizpůsoben  pro prostředí s vyšší nebo  nižší  teplotou a nad 1000 metrů.

 

Navíjení

100% měděný drát



Ochrana motoru

PTC/PT100

PTC: ochrana termistorů

PT100: ochrana odporových teploměrů

 

A sMožnost

Výstupní hřídel

SStandardní velikost

Válcový s klíčem

Průměr a délku hřídele lze přizpůsobit

Barva laku

Modrá / šedá


Lze jej přizpůsobit

Typový štítek

Standard značky Victory


Lze jej přizpůsobit

Zajištění kvality

Systém jakosti ISO 9001

Přísný standard řízení kvality, 100%  kontrola množství


Záruční doba

18 měsíců

Nabízíme nový motor zdarma, pokud dojde k poškození motoru v důsledku jiných než lidských faktorů do 18 měsíců.


Typy 50 HP třífázových motorů

Ne všechny motory jsou identické. Různé designy slouží různým aplikacím.

Indukční motory

Indukční motory jsou nejrozšířenější průmyslové motory.

Jsou ceněni pro své:

  • Jednoduchá konstrukce

  • Dlouhá životnost

  • Nízká údržba

  • Vysoká spolehlivost

Většina motorů o výkonu 50 HP v továrnách jsou indukční motory s veverkovou klecí.

Synchronní motory

Synchronní motory běží přesně konstantní rychlostí bez ohledu na změny zatížení.

Často se používají v:

  • Precizní výroba

  • Korekce účiníku

  • Velké průmyslové pohony

Motory s ochranou proti výbuchu

V nebezpečných prostředích, jako jsou ropné a plynové elektrárny , jsou motory v nevýbušném provedení nezbytné.

Tyto motory jsou konstruovány tak, aby zadržovaly jiskry nebo vnitřní exploze , čímž se zabránilo vznícení hořlavých plynů.


Hlavní průmyslové aplikace

Motor o výkonu 50 HP / 37 KW pohání mnoho typů těžkých průmyslových zařízení.

Průmyslové čerpací systémy

Velká čerpadla v úpravnách vody a ropovodech spoléhají na motory této velikosti.

Účinně pohybují obrovské objemy kapaliny.

Vzduchové kompresory

Vzduchové kompresory vyžadují silný krouticí moment ke stlačování vzduchu pro průmyslové procesy.

Motor o výkonu 50 HP poskytuje těmto systémům konzistentní výkon.

Dopravníkové systémy

Výrobní závody používají k přepravě materiálů a produktů dopravníky.

Tato velikost motoru může pohánět dlouhé dopravníkové linky s velkým zatížením.

Průmyslové ventilátory a dmychadla

Velké ventilátory používané v továrnách, dolech a ventilačních systémech vyžadují k pohybu obrovského množství vzduchu výkonné motory.


Výhody motoru 50 HP / 37 KW

Proč jsou tyto motory tak široce používány v průmyslu?

Vysoký výstupní výkon

S výkonem 50 koní může motor snadno pohánět těžké stroje.

Poskytuje silný točivý moment a spolehlivý provoz.

Efektivní využití energie

Třífázové motory velmi efektivně přeměňují elektřinu na mechanickou energii.

To pomáhá snížit náklady na energii ve velkých průmyslových zařízeních.

Spolehlivý provoz

Průmyslové motory jsou konstruovány pro nepřetržitý provoz , často běžící 24 hodin denně.

Odolnost je jednou z jejich největších předností.


Normy energetické účinnosti

Energetická účinnost je v průmyslových systémech stále důležitější.

Třídy účinnosti IE

Motory jsou rozděleny do kategorií podle úrovní účinnosti:

  • IE1 – Standardní účinnost

  • IE2 – Vysoká účinnost

  • IE3 – prémiová účinnost

  • IE4 – Super Premium Efficiency

Většina moderních průmyslových motorů splňuje normy účinnosti IE3.

Výhody úspory energie

Motory s vyšší účinností snižují:

  • Spotřeba energie

  • Provozní náklady

  • Tvorba tepla

V průběhu času mohou být tyto úspory značné.


Požadavky na instalaci

Správná instalace zajišťuje bezpečný provoz a dlouhou životnost.

Elektrické nastavení

Mezi důležité úvahy patří:

  • Správné napájení

  • Správné uzemnění

  • Ochrana proti přetížení

  • Spouštěče motorů nebo VFD

Nesprávné zapojení může rychle poškodit motor.

Mechanická montáž

Motory musí být bezpečně namontovány, aby se snížily vibrace.

Mezi běžné způsoby montáže patří:

  • Montáž nohou

  • Montáž příruby

Přesné vyrovnání s poháněným zařízením je zásadní.

Požadavky na chlazení

Motory během provozu vytvářejí teplo.

Dostatečná ventilace a chlazení zabraňují přehřívání a udržují účinnost.


Nejlepší postupy údržby

Běžná údržba zajišťuje hladký chod motorů.

Mazání ložisek

Ložiska musí být pravidelně mazána, aby se zabránilo tření a opotřebení.

Testování izolace

Elektrická izolace chrání vinutí statoru.

Pravidelné testování pomáhá odhalit problémy dříve, než dojde k selhání.

Monitorování vyrovnání a vibrací

Nesprávné seřízení může způsobit nadměrné vibrace a zkrátit životnost motoru.

Pravidelné kontroly pomáhají udržovat správné vyrovnání.


Běžné problémy s motorem a jejich řešení

I ty nejlepší motory mohou mít časem problémy.

Přehřívání

Mezi možné příčiny patří:

  • Přetížení

  • Špatné větrání

  • Nerovnováha napětí

Počáteční selhání

Pokud motor nenastartuje, může být příčinou:

  • Vadný startér

  • Nízké napětí

  • Poškozená vinutí

Nadměrný hluk

Hluk často ukazuje na mechanické problémy, jako jsou opotřebovaná ložiska.

Včasná diagnostika zabrání vážnému poškození.



业务.


Výběr správného motoru 50 HP

Výběr správného motoru vyžaduje pečlivé zvážení.

Charakteristiky zatížení

Různé stroje vyžadují různé profily točivého momentu.

Vždy přizpůsobte motor požadavkům na zatížení.

Environmentální faktory

Náročná prostředí mohou vyžadovat speciální funkce, jako jsou:

  • Ochrana proti prachu

  • Nátěry odolné proti korozi

  • Skříně odolné proti výbuchu

Úvahy o pracovním cyklu

Motory jsou navrženy pro různé provozní režimy:

  • Nepřetržitá povinnost

  • Přerušovaná povinnost

  • Těžké cykly

Výběr správného hodnocení zajišťuje spolehlivý výkon.


Bezpečnostní pokyny pro průmyslové motory

Bezpečnost by měla být vždy na prvním místě.

Mezi důležitá bezpečnostní opatření patří:

  • Postupy uzamčení/označení

  • Správné uzemnění

  • Pravidelné kontroly

  • Ochranná zařízení

Tyto kroky zabrání nehodám a poškození zařízení.


Budoucí trendy v technologii průmyslových motorů

Technologie motorů se stále rychle vyvíjí.

Mezi nově vznikající inovace patří:

  • Chytré motory s vestavěnými senzory

  • Prediktivní údržba založená na IoT

  • Vyšší standardy účinnosti

  • Integrace s frekvenčními měniči (VFD)

Tyto technologie zlepšují výkon a zároveň snižují prostoje.


Závěr

Třífázový motor o výkonu 50 HP / 37 KW je výkonným a spolehlivým dříčem v moderním průmyslu. Jeho schopnost dodávat silný točivý moment, vysoká účinnost a nepřetržitý provoz z něj činí ideální řešení pro náročné aplikace.

Od čerpadel a kompresorů po dopravníky a průmyslové ventilátory hraje tento motor klíčovou roli při udržování hladkého chodu průmyslových systémů. Při správné instalaci a údržbě může motor o výkonu 50 HP poskytovat roky spolehlivé služby a vynikající výkon.

V mnoha ohledech je to tichý motor, který pohání moderní výrobu a těžký průmysl.


Nejčastější dotazy

1. Jaké napětí používá 3-fázový motor o výkonu 50 HP?

Většina pracuje na třífázovém napájení 380 V, 400 V, 415 V, 440 V nebo 460 V , v závislosti na regionálních normách.

2. Kolik proudu odebírá motor o výkonu 50 HP?

Při 460 V odebírá typický motor o výkonu 50 HP přibližně 65 ampérů , i když přesné hodnoty se liší podle účinnosti a konstrukce.

3. Jak účinný je motor o výkonu 50 HP?

Moderní motory obvykle dosahují účinnosti 93–96 % , zejména motory s hodnocením IE3 nebo IE4.

4. Může motor o výkonu 50 HP běžet nepřetržitě?

Ano. Většina průmyslových motorů je navržena pro nepřetržitý provoz (24/7), pokud je správně chlazena a udržována.

5. Jaká průmyslová odvětví běžně používají motory o výkonu 50 HP?

Jsou široce používány ve výrobě, úpravě vody, těžbě ropy a zemního plynu, systémech HVAC a zemědělství.


Způsoby instalace

Způsoby instalace 3-fázového motoru

Zde je strukturovaný přehled 18 typů montáže 3fázových motorů:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Čerpadla, mísiče, vertikální kompresory (zařízení vyžadující vertikální vyrovnání hřídele)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Vertikální ventilátory, kladkostroje, malá vertikální čerpadla


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Průmyslové míchačky, vertikální dopravníky, kompaktní vertikální zpracovatelská zařízení


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Malé vertikální kompresory, zdvihací mechanismy, vertikální manipulátory s materiálem


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Malá příruba (namontovaná na konci, bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Čerpadla, ventilátory, potravinářské stroje, zemědělská technika


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (speciální patky)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Vertikální čerpadla pro velká zatížení, námořní zařízení, stroje na moři


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (postranně namontované základní nohy)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Kompaktní míchačky, vertikální dopravníky, laboratorní zařízení


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (postranně namontované základní nohy)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Malé kladkostroje, vertikální ventilátory, systémy zvedání materiálu


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (speciální patky)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Pobřežní čerpadla, kompaktní vertikální kompresory, námořní zařízení


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Základní nohy + boční příruba

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Dopravníky, průmyslové míchačky, stroje vyžadující dvojí montáž


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (prodloužené patky základny)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Velká vertikální čerpadla, důlní zařízení, vysoce výkonná míchadla


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (odsazené patky základny)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Kompaktní vertikální stroje, lékařská zařízení, nástroje pro přesné zpracování


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Základní nohy (bez příruby)

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Dmychadla, kompresory, řezací stroje, průmyslová čerpadla (obecné těžké stroje)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–280

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 500 kW

  • · Použití: Čerpadla, ventilátory, automatizační zařízení, dopravníkové systémy


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Malá příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Malá čerpadla, laboratorní stroje, zařízení lehkého průmyslu


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Speciální příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Přesné stroje, textilní zařízení, malé zpracovatelské nástroje


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Prodloužená příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Potravinářské stroje, balicí zařízení, malá průmyslová čerpadla


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Základní patky + příruba

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Víceúčelové stroje, kompresory, velká čerpadla (potřeby flexibilní instalace)


Profil společnosti

Prodej indukčního motoru a převodovky – přední výrobce a dodavatel


  • ·  Přední výrobce střídavých elektromotorů a reduktorů od roku 2007


  • ·  Nabídka jednokrokové služby OEM & ODM


  • ·  Nabídka záruční doby 18 měsíců oproti běžným 12 měsícům v automobilovém průmyslu


  • ·  Více než 15 000 metrů čtverečních tovární plochy s více než 50 zaměstnanci


  • ·  11 výrobních linek a roční produkce 300 000 sad motorů


  • ·  100% kontrola množství před dodáním


  • ·  Více než 20 patentových certifikátů a certifikátů CE, CCC, ISO9001


  • ·  Obchodujte se zákazníky ve více než 80 zemích a ve více než 100 úspěšných případech


Video Victory-Motor ---- indukčního motoru a převodovky Výrobce


Důvěřujte Victory Machinery Technology Co., Ltd. pro vaše motorová řešení


Victory Machinery Technology Co., Ltd. nabízí široký výběr špičkových střídavých indukčních motorů a souvisejících produktů navržených tak, aby poskytovaly optimální účinnost, spolehlivost a výkon v různých průmyslových odvětvích. Ať už hledáte vysoce účinné motory, řešení odolná proti výbuchu nebo přizpůsobené produkty, společnost je důvěryhodným výrobcem schopným uspokojit jedinečné potřeby globálního trhu. Se svým závazkem ke kvalitě, inovacím a spokojenosti zákazníků je Victory Machinery Technology Co., Ltd. vaším ideálním partnerem pro všechna vaše motorová řešení.



Dostatečná zásoba surovin


Ve Victory Machinery Technology Co., Ltd. udržujeme robustní a dostatečné zásoby surovin, abychom zajistili nepřerušenou výrobu a včasné dodání vašich objednávek indukčních motorů na střídavý proud. Odebíráme pouze vysoce kvalitní suroviny – včetně prémiových měděných vinutí, vysoce pevných ocelových laminací a odolných hliníkových krytů – od certifikovaných světových dodavatelů, kteří dodržují přísné normy kvality. Tato bohatá zásoba nejen eliminuje zpoždění výroby způsobená nedostatkem materiálu, ale také nám umožňuje rychle reagovat na naléhavé požadavky zákazníků a náhlé zvýšení objednávek. Ať už potřebujete standardní modely motorů nebo přizpůsobená řešení, náš dobře zásobený sklad surovin položí pevný základ pro efektivní výrobu a zajistí, že vaše projekty zůstanou podle plánu.




Dostatečná zásoba surovin1Dostatečná zásoba surovin2


Profesionální výrobní zařízení a montážní linky


Victory Machinery Technology Co., Ltd. se může pochlubit nejmodernějším profesionálním výrobním zařízením a plně automatizovanými montážními linkami, které jsou jádrem naší vysoce kvalitní výroby motorů. Naše výrobní dílna je vybavena pokročilými CNC obráběcími centry, přesnými lisovacími stroji, automatickými navíjecími stroji a inteligentním testovacím zařízením, které zajišťují, že každý komponent AC indukčního motoru je vyroben s výjimečnou přesností. Automatizované montážní linky zefektivňují výrobní proces, snižují lidskou chybu a zároveň výrazně zvyšují efektivitu výroby. Neustále investujeme do modernizace našeho vybavení a optimalizace výrobních pracovních postupů, abychom udrželi krok s nejnovějšími technologickými pokroky v automobilovém průmyslu. Díky našim profesionálním výrobním schopnostem můžeme trvale dodávat motory, které splňují nebo překračují mezinárodní standardy kvality, a poskytují vám spolehlivý výkon a dlouhou životnost.




Profesionální výrobní zařízení a montážní linky3Profesionální výrobní zařízení a montážní linky2Profesionální výrobní zařízení a montážní linky1


100% kontrola kvality


Kvalita je naším základním kamenem. Zavádíme 100% přísnou kontrolu kvality v celé výrobě – od ověřování surovin až po testování finálního produktu. Náš tým kontroly kvality pomocí pokročilého vybavení (dynamometry, testery izolace, analyzátory vibrací) vyhodnocuje klíčové ukazatele výkonnosti. V souladu s ISO 9001 garantujeme bezchybné motory, které optimálně fungují ve vašich aplikacích.



100% kontrola kvality 1100% kontrola kvality 2


Nabídka služeb OEM/ODM


Nabízíme komplexní služby OEM/ODM přizpůsobené vašim jedinečným potřebám. Naši zkušení inženýři s vámi spolupracují od návrhu, aby porozuměli aplikačním požadavkům a potřebám značky – přizpůsobení výkonu, rychlosti, velikosti, napětí nebo krytu nebo výrobu pod vaší značkou. S využitím silných zkušeností z výzkumu, vývoje a výroby dodáváme nákladově efektivní, vysoce výkonná řešení s transparentními procesy a ochranou IP.



Nabídka služby OEMODM1Nabídka služby OEMODM2


Exportní standardní dřevěná krabice: Silné balení pro zajištění dobrého stavu při příjezdu


K balení používáme dřevěné krabice podle standardu exportu ISPM 15 s pěnovou výplní a plastovým obalem pro vnitřní ochranu. Tento obal s vysokou hustotou a vlhkostí je v souladu s celosvětovými celními předpisy a zabraňuje poškození během přepravy. Vlastní balení pro velké/speciální objednávky zajišťuje bezpečné doručení. Můžete se spolehnout, že vaše motory dorazí včas a v perfektním stavu po celém světě.



Exportní standardní dřevěná krabice2Exportní standardní dřevěná krabice 3Exportní standardní dřevěná krabice1



Často kladené otázky

Q1: Jaké informace bych měl poskytnout při výběru motoru, převodovky nebo reduktoru rychlosti?


A1 : Nejúčinnějším způsobem výběru správného motoru nebo převodovky je poskytnutí výkresu motoru s příslušnými parametry. Naši inženýři tyto informace zkontrolují a doporučí nejvhodnější model pro vaši aplikaci. Případně můžete poskytnout následující specifikace:


  1. 1. Typ, model, výkon a točivý moment.

  2. 2. Požadovaný poměr nebo výstupní rychlost.

  3. 3. Pracovní podmínky a způsob připojení.

  4. 4. Množství a název počítače pro instalaci.

  5. 5. Vstupní režim a vstupní rychlost.

  6. 6. Značka/model motoru nebo velikost příruby a hřídele motoru.

Q2: Jste výrobce?


A2 : Ano, jsme profesionální výrobce motorů a reduktorů s 20letými zkušenostmi se sídlem v Changzhou, Jiangsu, Čína.


Q3: Jaká je vaše dodací lhůta?


A3 : Naše dodací lhůta je přibližně 10 dní pro vzorové objednávky a 15 dní pro hromadné objednávky kontejnerů.


Q4: Mohu nejprve získat vzorek?


A4 : Rozhodně! Rádi vám poskytneme vzorek pro testování, než zadáte formální objednávku.


Q5: Jaké je vaše minimální množství objednávky (MOQ)?


A5 : MOQ je 1 kus na model pro produkty a balení tovární značky. Pro značku a balení OEM je MOQ 50 kusů na model.


Q6: Poskytujete služby OEM/ODM?


A6 : Ano, jsme prémiový výrobce OEM/ODM, certifikovaný nezávislými hodnoceními třetích stran.


Q7: Jak vaše továrna zajišťuje kontrolu kvality?


A7 : Kvalita je naší nejvyšší prioritou. Během celého výrobního procesu dodržujeme přísný systém kontroly kvality. Náš tým kontroly kvality monitoruje kvalitu v každé fázi a před každou zásilkou provádí testy, aby byly zajištěny vysoké standardy.


Q8: Jaké jsou vaše záruční podmínky?


A8 : Nabízíme 18měsíční záruku, počínaje datem odeslání, jak je uvedeno v nákladním listu (B/L).


Q9: Jak si udržujete dlouhodobé a silné obchodní vztahy?


A9 : Vážíme si našich zákazníků a zajišťujeme dlouhodobé vztahy:

  1. · Poskytování vysoce kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny ve prospěch našich zákazníků.

  2. · Ke každému zákazníkovi přistupujte jako k příteli a obchodujte upřímně, bez ohledu na to, kde se nachází.


Předchozí: 
Další: 

Související produkty

obsah je prázdný!

Třífázový AC motor

Jednofázový AC motor

Reduktor/převodovka

Proč VÍTĚZSTVÍ

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.