Som en ledende produsent i 20 år. Vårt utsøkte håndverk kan oppfylle alle dine krav!
Produkter
Du er her: Hjem » Motor hestekrefter » 30 HK / 22 KW » 30 HK / 22 KW 3-fase motor

30 HK / 22 KW 3-fase motor

Når industrielt utstyr krever alvorlig mekanisk kraft, blir 30 HK / 22 KW 3-fasemotoren en pålitelig løsning. Denne motorstørrelsen er mye brukt i tunge industrimiljøer der maskiner må kjøre kontinuerlig og håndtere betydelige belastninger.
  • Fotfeste, flensfeste, koffertfeste

  • 180M 180L 200L 225S

  • 1

  • 18 måneder

  • Trefase asynkronmotor

  • Seier

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 30 HK / 22 KW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Støpejernshus/Aluminiumshus

  • Pumper, kompressorer, blandere, transportører, heiser, kraner og taljer...

  • Akseptabel

  • Sterk trekoffert eller tilpasset

  • CE CQC

Tilgjengelighet:
Facebook delingsknapp
twitter-delingsknapp
linjedelingsknapp
wechat-delingsknapp
linkedin delingsknapp
pinterest delingsknapp
whatsapp delingsknapp
del denne delingsknappen

Produktbeskrivelse


防爆电机-橙色


Introduksjon til 30 HK / 22 KW 3-fasemotorer

Når industrielt utstyr krever alvorlig mekanisk kraft, blir 30 HK / 22 KW 3-fasemotoren en pålitelig løsning. Denne motorstørrelsen er mye brukt i tunge industrimiljøer der maskiner må kjøre kontinuerlig og håndtere betydelige belastninger.

Fra store produksjonsanlegg til vannbehandlingsanlegg driver disse motorene utstyr som kompressorer, pumper, transportører og knusere. Deres kombinasjon av sterkt dreiemoment, effektiv ytelse og robust konstruksjon gjør dem uunnværlige i moderne industri.

Tenk på denne motoren som kraftsenteret bak mange storskalaoperasjoner – rolig gjør det harde arbeidet som holder fabrikkene i gang.


Forstå effektvurderingen: 30 hk vs 22 kW

Motorverdier indikerer hvor mye mekanisk utgangseffekt motoren kan levere.

  • 30 HK (hestekrefter) er en tradisjonell enhet som er mye brukt i industrien.

  • 22 KW (Kilowatt) er den metriske ekvivalenten som brukes i internasjonale elektriske standarder.

Begge klassifiseringene representerer omtrent samme effekt, bare uttrykt i forskjellige målesystemer.


Hvorfor 3-fasemotorer er essensielle for industrielle applikasjoner

Trefasemotorer dominerer industrielle applikasjoner av flere grunner:

  • Jevn og kontinuerlig dreiemomentproduksjon

  • Høyere effektivitet sammenlignet med enfasemotorer

  • Lavere strøm for samme effekt

  • Redusert vibrasjon og mekanisk slitasje

Disse fordelene gjør dem ideelle for å drive store maskineri og kontinuerlige prosesser.


Hestekrefter vs Kilowatt Forklart

HP til KW konverteringsformel

Standardkonverteringen mellom hestekrefter og kilowatt er:

1 HK ≈ 0,746 KW

Derfor:

30 HK × 0,746 ≈ 22,38 KW

Dette er grunnen til at motoren vanligvis er vurdert til 22 KW.

Hvordan dreiemoment, hastighet og kraft fungerer sammen

Motoreffekten avhenger av både dreiemoment og rotasjonshastighet. En 30 HK motor gir høyt dreiemoment, noe som gjør at den kan drive tungt industrielt utstyr som knusere, blandere og høykapasitetspumper.


Tekniske spesifikasjoner for en 30 HK / 22 KW 3-fase motor

额定功率 (kW / HK) 机座号 (rammestørrelse) 极数 (pol) 额定转速 (RPM) 50Hz / 60Hz IE / 30Hz IE (200%) IE4 功率因数 (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 额定转矩 (Nm) 重量 (kg) (参考)
22/30 180 millioner 2 2950 / 3540 91,7 / 92,7 / 94,0 0,89 / 0,89 / 0,90 71.2 165
22/30 180L 4 1475 / 1770 92,1 / 93,0 / 94,5 0,86 / 0,85 / 0,84 142.4 185
22/30 200L 6 980 / 1176 91,2 / 92,2 / 93,7 0,82 / 0,81 / 0,80 214.4 255
22/30 225S 8 735 / 882 89,9 / 91,2 / 93,0 0,77 / 0,76 / 0,75 285.8 320



Kjernemotorspesifikasjoner og ytelse


Miljø- og driftskompatibilitet


1. Site Betingelser

Victory-motorer fungerer pålitelig i  de fleste industrielle miljøer :


  • Temperaturområde: -15°C til +40°C (ideelt for varehus, fabrikker og utendørs tilfluktsrom)

  • Høyde: ≤1000 meter (kompatibel med urbane planter, landlige verksteder og anlegg med lav til moderat høyde)


Denne allsidigheten gjør dem egnet for globale applikasjoner i ikke-ekstremt klima, med tilpassede modifikasjoner tilgjengelig for ekstreme temperaturer (-40°C til +50°C) eller steder i stor høyde (>1000m).


2. Isolasjonssystem

Motorens isolasjon oppfyller  ytelsesstandarder i klasse F (105K)  (vurdert for 155°C kontinuerlig drift) og er validert via testing i klasse B (80K). Denne doble overensstemmelsen sikrer en forlenget levetid (20 000+ driftstimer) og konsekvent pålitelighet i 24/7 kontinuerlig drift (f.eks. produksjonslinjer, vannbehandlingspumper). For bruk med ekstrem varme (f.eks. støperier), er  Klasse H-isolasjon (maks. 180°C)  tilgjengelig som en tilpasning.


3. Vibrasjons- og støykontroll

Konstruert til  vibrasjonsklasse A  (lav støy, minimal mekanisk slitasje), våre motorer er ideelle for presisjonsutstyr som pakkemaskiner eller medisinsk verktøy. For roligere miljøer (f.eks. laboratorier) eller sensitiv instrumentering, kan  vibrasjonsklasse B (jevnere drift)  forespørres for å redusere driftsforstyrrelser.


4. Driftssyklus

Motorene våre er designet for  kontinuerlig drift (S1) og kjører på ubestemt tid med nominell belastning uten overoppheting – perfekt for non-stop-applikasjoner: industrielle pumper, ventilasjonsvifter, transportbåndsystemer og tungt maskineri.


3 fase motor blå


Elektriske og beskyttende funksjoner


1. Spenning og frekvens

Standardspesifikasjoner:  380V/50Hz  (global industrinettstandard). Tilpasningsalternativer inkluderer:


  • Enkeltspenninger: 200V–660V (f.eks. 220V/60Hz for Nord-Amerika, 230V/50Hz for Europa)

  • Frekvens: 50/60Hz (eller tilpasset tuning for spesialiserte behov som 400Hz romfartsapplikasjoner)


Motorer opprettholder optimal ytelse selv med ±5 % spenningssvingninger – kritisk for ustabile strømnett i avsidesliggende områder eller regioner i utvikling.


2. Motorvern

Øk sikkerheten og reduser nedetiden med valgfrie  PTC-termistorer (overopphetingsbeskyttelse)  eller  PT100 temperatursensorer (sanntidsovervåking) . Disse komponentene utløser varsler eller automatiske avstengninger under overoppheting, forhindrer skade i høybelastningsapplikasjoner (kompressorer, transportbånd) og reduserer langsiktige reparasjonskostnader.


3. Beskyttelsesklasse

Standard  IP54/IP55 inntrengningsbeskyttelse  (støvtett, vannavstøtende) beskytter mot partikler og lavtrykksvannstråler – ideell for fuktige/støvete arbeidsområder (matforedlingsanlegg, byggeplasser). For tøffe miljøer (kraftig regn, vask) er  IP65 (full støvtetthet + høytrykksvannmotstand)  tilgjengelig på forespørsel.


4. Kjøling og ventilasjon

Victory-Motor  bruker  Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC) teknologi  (i henhold til IEC 60034-6, IC411):


  • Forsegler motoren for å blokkere støv, fuktighet og rusk (kritisk for gårder, gruver eller skitne industriområder)

  • Eksterne vifter sørger for effektiv varmespredning og opprettholder stabile temperaturer i langvarige oppgaver med høyt dreiemoment


Motor 3 fase


Konstruksjon og materialkvalitet


1. Vikling

Konstruert med  100 % kobbertråd med høy renhet  (ikke aluminium), tilbyr våre viklinger:


  • Overlegen elektrisk ledningsevne (reduserer energitap og strømregninger)

  • Forbedret varmebestandighet (forlenger motorens levetid ved kontinuerlig drift)

  • Bedre ytelse ved høybelastning og langvarige oppgaver sammenlignet med alternative materialer


2. Utgangsaksel

Standard sylindrisk aksel med kilespor; vi tilbyr  tilpasset akseldiameter/lengde  (f.eks. utvidede aksler for spesifikke koblinger, ikke-standard nøkkelstørrelser) for å passe utstyrets unike krav.


Kablingsmetoder


Kablingsmetoder for 3-fase motor

Her er en klar forklaring på de to trefasede motorkablingsmetodene:


Stjerne (Y) Tilkobling

  • · Kablingsoppsett : Motorens tre viklingsender  ( U2, V2, W2 )  er koblet sammen (danner et 'stjerne' midtpunkt), mens de tre startendene ( U1, V1, W1 ) kobles til den trefasede strømforsyningen.

  • · Viktige elektriske egenskaper : Linjespenning (strømforsyningsspenning) er  √3x  viklingsspenning; linjestrøm er lik viklingsstrøm.

  • · Vanlig bruk : Brukes for motorer designet for  høyspenningsinngang  (f.eks. 380V-forsyning med 220V-viklinger) eller for å redusere oppstartsstrømmen (f.eks. i applikasjoner med lett belastning som vifter eller små pumper).


Delta (△) tilkobling

  • · Kablingsoppsett : Motorens viklingsender er koblet i en lukket sløyfe:  U2  til  V1 , V2  til  W1 , W2  til  U1 . Den trefasede strømforsyningen kobles til koblingspunktene ( U1, V1, W1 ).

  • · Viktige elektriske egenskaper : Nettspenning tilsvarer viklingsspenning; linjestrømmen er  √3x  viklingsstrøm.

  • · Vanlig bruk : Brukes for motorer designet for  lavspenningsinngang  (f.eks. 220V forsyning med 220V viklinger) eller applikasjoner med høyt dreiemoment (f.eks. kompressorer, transportbånd, tungt maskineri).


Victory-Motors produksjon og kvalitetssikring


1. Tilstrekkelig råvarelager

Victory-Motor  opprettholder en robust råvarebeholdning av høy kvalitet (premium kobberviklinger, høyfast stållaminering, holdbare aluminiumshus) hentet fra sertifiserte globale leverandører. Dette eliminerer produksjonsforsinkelser, muliggjør raske svar på presserende bestillinger eller plutselige etterspørselstopper, og sikrer at prosjektene dine holder tidsplanen – enten du trenger standardmodeller eller tilpassede løsninger.


2. Profesjonelt produksjonsutstyr og monteringslinjer

Victory-Motor  verksted har toppmoderne utstyr:


  • CNC maskineringssentre (presisjonskomponentproduksjon)

  • Automatiske viklingsmaskiner (konsistent spolekvalitet)

  • Intelligente testsystemer (ytelsesvalidering i sanntid)


Helautomatiserte samlebånd reduserer menneskelige feil, øker produksjonseffektiviteten og sikrer at hver motor oppfyller internasjonale kvalitetsstandarder. Vi oppgraderer kontinuerlig utstyr for å tilpasse oss de siste fremskrittene i bransjen.


3. 100 % kvalitetskontroll

Kvalitet er  Victory-Motor  hjørnestein.  Victory-Motor  implementerer streng 100 % inspeksjon gjennom hele produksjonsprosessen:


  • Råvareverifisering (sikrer samsvar med spesifikasjoner)

  • Kontroller under prosessen (overvåker komponentens nøyaktighet)

  • Slutttesting (vurderer effektivitet, dreiemoment, vibrasjon og isolasjonsmotstand via dynamometre, testere og analysatorer)


Overholdelse av  ISO 9001 kvalitetsstyringssystemet , Victory-Motor  garanterer feilfrie motorer som yter optimalt i dine applikasjoner.


yongzhuan & seier motor


Tilpasnings- og leveringsløsninger


1. OEM/ODM-tjenester

Victory-Motor  tilbyr omfattende OEM/ODM-tjenester skreddersydd for dine unike behov:


  • Samarbeid med våre ingeniører fra design til sluttproduksjon

  • Tilpass kraft, hastighet, størrelse, spenning, hus eller merkevarebygging (produser under logoen din)

  • Transparente prosesser og streng IP-beskyttelse (konfidensialitetsavtaler inkludert)


Ved å utnytte vår FoU- og produksjonsekspertise leverer vi kostnadseffektive, høyytelsesløsninger som er i tråd med forretningsmålene dine.


2. Eksport-standard emballasje og levering

Victory-Motor  bruker  ISPM 15-kompatible eksportstandard trebokser  (høy tetthet, fuktbestandig kryssfiner) med skumpolstring og plastinnpakning for intern beskyttelse. Denne emballasjen:


  • Overholder globale tollforskrifter

  • Forhindrer skade fra støt, fuktighet eller røff transport

  • Kan tilpasses for store/spesialformede bestillinger


Du kan stole på at motorene dine kommer i tide og i perfekt stand, uansett din globale destinasjon.


3. Kvalitetssikring og garanti

Hver motor er bygget i henhold til  ISO 9001-standarder , noe som sikrer konsistent produksjonskvalitet og samsvar med globale industrielle forskrifter. Vi støtter produktene våre med en  18-måneders garanti : hvis en motor er skadet av ikke-menneskelige faktorer (f.eks. produksjonsfeil) innen denne perioden, erstatter vi den  gratis.


eks motor


Parametertabell

Punkt

Spesifikasjoner

Beskrivelse

Tilpassede varer

Motortype

Trefase AC motor

(ekorn-bur type)



Motor standard

IEC60034

Det er en standard for roterende motorer formulert av IEC.


Effektivitetsnivå

IE2 / IE3 / IE4

Den oppfyller IE2 IE3 IE4 energieffektivitetsgraden IEC60034.


Spenning

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V

Motorene kan fungere godt innenfor variasjoner på  ± 5 % fra nominell spenning.

Den kan tilpasses  i henhold til  spenningen  i ditt land

Hyppighet

50/60 Hz

Motorene kan fungere i 50Hz eller 60Hz.

Den kan tilpasses  i henhold til  frekvensen  i ditt land

Grad av beskyttelse

IP55

Motoren har støv- og vanntett ytelse på nivå 5. Den er egnet for industrielle scenarier der det er støv (diameter ≥ 1 mm) og lavtrykksvannsprøyting.

Den kan tilpasses som IP65

Isolasjonsklasse

F

Den maksimale temperaturen som isolasjonsmaterialer tåler i lang tid er 155 ℃.

Den kan tilpasses som H

Driftsmodus

S1

Kontinuerlig arbeidende system


Kjølemetode

TEFC

Helt lukket vifte avkjølt i henhold til IC411 i IEC60034.


Site Betingelser

Temperatur:  -15°C til +40°C

Høyde:  ≤  1000 m


Den  kan  tilpasses  d for miljøer  med  høyere eller lavere temperatur, og over 1000 meter.

 

Vikling

100% kobbertråd



Motorvern

PTC/PT100

PTC: termistorbeskyttelse

PT100: beskyttelse mot motstandstormometre

 

Et s alternativ

Utgående aksel

S tandard størrelse

Sylindrisk med nøkkel

Diameteren og lengden på skaftet kan tilpasses

Maling farge

Blå / grå


Den kan tilpasses

Navneskilt

Victory merkevarestandard


Den kan tilpasses

Kvalitetssikring

ISO 9001 kvalitetssystem

Streng kvalitetsstyringsstandard, 100% mengde  inspisert


Garantiperiode

18 måneder

Vi tilbyr en ny motor gratis dersom motoren er skadet på grunn av ikke-menneskelige faktorer innen 18 måneder.


Motordesign og konstruksjon

Stator og rotorstruktur

Statoren produserer et roterende magnetfelt som driver rotoren. De fleste motorer av denne størrelsen bruker en ekorn-burrotor , kjent for sin enkle design, holdbarhet og minimale vedlikehold.

Isolasjonsklasse og termisk beskyttelse

Klasse F-isolasjon brukes ofte fordi den tillater høyere driftstemperaturer og forbedrer motorens levetid.

Kjølemetoder og kapslingstyper

Vanlige kjølesystemer inkluderer:

  • TEFC – Helt lukket viftekjølt (IC411)

  • Forsert ventilasjon (IC416) for høybelastningsapplikasjoner eller VFD-drevne motorer.


Typer 30 HK / 22 KW 3-fasemotorer

Induksjonsmotor

Den vanligste motortypen på grunn av sin enkelhet, pålitelighet og kostnadseffektivitet.

Squirrel Cage Motor

Gir sterk ytelse og lave vedlikeholdskrav.

Slip Ring Motor

Brukes når ekstremt høyt startmoment er nødvendig for tung belastning.



image_1773458864-prm9yb4p


Bruk av 30 HK / 22 KW motorer

Industriell produksjon

  • Knusere og kverner

  • Industrielle transportører

  • Materialhåndteringsutstyr

  • Maskiner for blanding og prosessering

Kommersielle systemer

  • Store VVS-installasjoner

  • Kjøletårn

  • Industrielle ventilasjonssystemer

Landbruk og infrastruktur

  • Vanningspumpestasjoner

  • Vannbehandlingsanlegg

  • Kornfreseanlegg


Fordeler med å bruke en 30 HK / 22 KW motor

Høy effekt

Denne motoren leverer den sterke mekaniske kraften som trengs for stort industrielt utstyr.

Energieffektivitet

Moderne høyeffektive motorer reduserer strømforbruket betydelig.

Pålitelighet og holdbarhet

Med riktig vedlikehold kan disse motorene fungere kontinuerlig i mange år.


Installasjon og elektriske hensyn

Riktig kabling og beskyttelse

Riktig kabeldimensjonering, overbelastningsbeskyttelse og jording er avgjørende for sikker drift.

Star-Delta start- og mykstarter

  • Star-Delta Starting: Reduserer startstrømmen under oppstart

  • Mykstarter eller VFD: Gir jevnere akselerasjon og forbedret motorbeskyttelse.

Monteringskonfigurasjoner

Vanlige monteringsalternativer inkluderer:

  • B3 – Fotmontert

  • B5 – Flensmontert

  • B35 – Kombinasjon av fot og flens


Vedlikehold og feilsøking

Sjekkliste for rutinemessig vedlikehold

  • Inspiser lagre og smøring

  • Sjekk isolasjonsmotstanden med jevne mellomrom

  • Hold kjølevifter og ventilasjonsveier rene

Vanlige motorproblemer og løsninger

  • Overoppheting: Sjekk ventilasjon og belastningsforhold

  • Overdreven støy: Inspiser lagre og justering

  • Vibrasjon: Kontroller montering og akselbalanse


Hvordan velge riktig 30 HK / 22 KW motor

Lastekrav

Bestem dreiemomentet og kraftbehovet til utstyret som drives.

Driftsmiljø

Vurder miljøfaktorer som støv, fuktighet og farlige forhold.

Effektivitetsklasser (IE2, IE3, IE4)

Motorer med høyere effektivitet gir lavere energiforbruk og langsiktige kostnadsbesparelser.


Konklusjon

30 HK / 22 KW 3-fasemotoren er et kraftig og pålitelig valg for krevende industrielle operasjoner. Dens sterke dreiemoment, effektive ytelse og robuste konstruksjon gjør den egnet for tunge maskiner og kontinuerlige systemer. Ved å velge riktige spesifikasjoner og utføre regelmessig vedlikehold, kan industrien stole på denne motoren for konsistent og langvarig ytelse.


Vanlige spørsmål

1. Er 30 HK lik 22 KW?

Ja, omtrent. 30 HK konverterer til omtrent 22,38 KW, som vanligvis er vurdert til 22 KW.

2. Hvor er 30 HK motorer vanligvis brukt?

De er mye brukt i produksjonsanlegg, vannbehandlingsanlegg, landbruk, HVAC-systemer og tunge industrielle prosesser.

3. Kan en 30 HK motor styres ved hjelp av en VFD?

Ja. En VFD tillater hastighetskontroll, energisparing og forbedret systembeskyttelse.

4. Hvilken rammestørrelse er typisk for en 22 KW motor?

IEC Frame 180L eller 200L brukes ofte.

5. Hva er den typiske levetiden til en 30 HK industrimotor?

Med riktig installasjon og vedlikehold kan disse motorene vare i 20–25 år eller mer.


Installasjonsmetoder

Installasjonsmetoder for 3-fase motor

Her er en strukturert oversikt over de 18 3-fase motormonteringstypene:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Pumper, miksere, vertikale kompressorer (utstyr som krever vertikal akseljustering)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Vertikale vifter, taljer, små vertikale pumper


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Industrielle blandere, vertikale transportører, kompakt vertikal prosessutstyr


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Små vertikale kompressorer, løftemekanismer, vertikale materialhåndterere


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Liten flens (endemontert, ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Pumper, vifter, matforedlingsmaskiner, landbruksutstyr


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (spesielle fotføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Kraftige vertikale pumper, marineutstyr, offshoremaskineri


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (sidemonterte bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Kompakte blandere, vertikale transportører, laboratoriebehandlingsutstyr


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Orientering: Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (sidemonterte bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Små taljer, vertikale vifter, materialløftesystemer


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Orientering: Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (spesielle fotføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Offshore pumper, kompakte vertikale kompressorer, marine utstyr


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Baseføtter + sideflens

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Transportører, industrielle blandere, maskineri som krever doble monteringsmuligheter


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Orientering: Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (forlenget bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Store vertikale pumper, gruveutstyr, kraftige blandere


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Orientering: Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (offset base føtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Kompakt vertikalt maskineri, medisinsk utstyr, presisjonsbehandlingsverktøy


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Baseføtter (ingen flens)

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Blåsere, kompressorer, skjæremaskiner, industripumper (generelt tungt maskineri)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–280

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 500 kW

  • · Bruksområder: Pumper, vifter, automasjonsutstyr, transportørsystemer


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Liten flens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Små pumper, laboratoriemaskineri, lett industrielt utstyr


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Spesialflens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Presisjonsmaskineri, tekstilutstyr, små bearbeidingsverktøy


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Forlenget flens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Matforedlingsmaskiner, pakkeutstyr, små industrielle pumper


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Baseføtter + flens

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Flerbruksmaskineri, kompressorer, store pumper (fleksible installasjonsbehov)


Bedriftsprofil

Induksjonsmotor og girreduksjon til salgs – ledende produsent og leverandør


  • ·  Ledende AC elektrisk motor og reduksjonsprodusent siden 2007


  • ·  Tilby ett trinn OEM & ODM service


  • ·  Tilbyr garantiperiode på 18 måneder, sammenlignet med vanlige 12 måneder i bilindustrien


  • ·  Mer enn 15 000 kvadratmeter med fabrikkareal med mer enn 50 ansatte


  • ·  11 produksjonslinjer og årlig produksjon på 300 000 sett med motorer


  • ·  100 % mengdekontroll før levering


  • ·  Mer enn 20 patentsertifikater og CE, CCC, ISO9001 sertifikat


  • ·  Handel med kunder i mer enn 80+ land og 100+ vellykkede saker


Video av Victory-Motor ---- induksjonsmotor og girreduksjon Produsent av


Stol på Victory Machinery Technology Co., Ltd. for dine motorløsninger


Victory Machinery Technology Co., Ltd. tilbyr et bredt utvalg av førsteklasses AC-induksjonsmotorer og relaterte produkter designet for å gi optimal effektivitet, pålitelighet og ytelse på tvers av ulike bransjer. Enten du leter etter høyeffektive motorer, eksplosjonssikre løsninger eller tilpassede produkter, står selskapet som en pålitelig produsent som er i stand til å møte de unike behovene til det globale markedet. Med sin forpliktelse til kvalitet, innovasjon og kundetilfredshet er Victory Machinery Technology Co., Ltd. din ideelle partner for alle dine motorløsninger.



Tilstrekkelig lager av råvarer


Hos Victory Machinery Technology Co., Ltd. opprettholder vi et robust og tilstrekkelig lager av råvarer for å sikre uavbrutt produksjon og rettidig levering av bestillingene dine på AC-induksjonsmotorer. Vi henter kun råvarer av høy kvalitet – inkludert førsteklasses kobberviklinger, høyfast stållaminering og holdbare aluminiumshus – fra sertifiserte globale leverandører, som overholder strenge kvalitetsstandarder. Dette rikelig lageret eliminerer ikke bare produksjonsforsinkelser forårsaket av materialmangel, men gjør oss også i stand til raskt å svare på presserende kundeforespørsler og plutselige ordreøkninger. Enten du trenger standard motormodeller eller tilpassede løsninger, legger vårt velfylte råvarelager et solid grunnlag for effektiv produksjon, og sikrer at prosjektene dine holder tidsplanen.




Tilstrekkelig råvarelager1Tilstrekkelig råvarelager2


Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd


Victory Machinery Technology Co., Ltd. kan skryte av toppmoderne profesjonelt produksjonsutstyr og helautomatiserte samlebånd, som er kjernen i vår høykvalitets motorproduksjon. Vårt produksjonsverksted er utstyrt med avanserte CNC-maskineringssentre, presisjonsstemplingsmaskiner, automatiske viklingsmaskiner og intelligent testutstyr, som sikrer at hver komponent i AC-induksjonsmotoren er produsert med eksepsjonell presisjon. De automatiserte samlebåndene strømlinjeformer produksjonsprosessen, reduserer menneskelige feil samtidig som produksjonseffektiviteten forbedres betydelig. Vi investerer kontinuerlig i å oppgradere utstyret vårt og optimalisere produksjonsarbeidsflytene for å holde tritt med de siste teknologiske fremskritt i bilindustrien. Med våre profesjonelle produksjonsevner kan vi konsekvent levere motorer som oppfyller eller overgår internasjonale kvalitetsstandarder, og gir deg pålitelig ytelse og lang levetid.




Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd3Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd2Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd1


100 % kvalitetskontroll


Kvalitet er vår hjørnestein. Vi implementerer 100 % streng kvalitetsinspeksjon gjennom hele produksjonen – fra råvareverifisering til sluttprodukttesting. Ved å bruke avansert utstyr (dynamometre, isolasjonstestere, vibrasjonsanalysatorer) vurderer vårt QC-team nøkkelytelsesindikatorer. I henhold til ISO 9001 garanterer vi feilfrie motorer som yter optimalt i dine applikasjoner.



100 % kvalitetskontroll 1100 % kvalitetskontroll 2


Tilby OEM/ODM-tjeneste


Vi tilbyr omfattende OEM/ODM-tjenester skreddersydd for dine unike behov. Våre erfarne ingeniører samarbeider med deg fra design for å forstå applikasjonskrav og merkevarebehov – tilpasse kraft, hastighet, størrelse, spenning eller hus, eller produsere under ditt merke. Ved å utnytte sterk FoU- og produksjonserfaring leverer vi kostnadseffektive, høyytelsesløsninger med transparente prosesser og IP-beskyttelse.



Tilby OEMODM-tjeneste1Tilby OEMODM-tjeneste2


Eksport standard treboks: Sterk pakking for å sikre god stand ved ankomst


Vi bruker ISPM 15-kompatible eksportstandard trebokser for emballasje, med skumpolstring og plastinnpakning for intern beskyttelse. Denne fuktbestandige emballasjen med høy tetthet overholder globale tollforskrifter og forhindrer skade under transport. Tilpasset emballasje for store/spesielle bestillinger sikrer trygg levering. Du kan stole på at motorene dine kommer i tide og i perfekt stand over hele verden.



Eksporter standard treboks2Eksporter standard treboks3Eksporter standard treboks1



Ofte stilte spørsmål

Spørsmål 1: Hvilken informasjon bør jeg gi når jeg velger en motor, girkasse eller hastighetsdemper?


A1 : Den mest effektive måten å velge riktig motor eller girkasse på er ved å gi en motortegning med relevante parametere. Våre ingeniører vil gjennomgå denne informasjonen og anbefale den mest passende modellen for din applikasjon. Alternativt kan du oppgi følgende spesifikasjoner:


  1. 1. Type, modell, effekt og dreiemoment.

  2. 2. Ønsket forhold eller utgangshastighet.

  3. 3. Arbeidsforhold og tilkoblingsmetode.

  4. 4. Antall og maskinnavn for installasjon.

  5. 5. Inngangsmodus og inngangshastighet.

  6. 6. Motormerke/modell eller flens- og motorakselstørrelse.

Q2: Er du en produsent?


A2 : Ja, vi er en profesjonell produsent av motorer og reduksjonsgir med 20 års erfaring, lokalisert i Changzhou, Jiangsu, Kina.


Q3: Hva er din leveringstid?


A3 : Vår leveringstid er omtrent 10 dager for prøvebestillinger og 15 dager for bulkbeholderbestillinger.


Q4: Kan jeg få en prøve først?


A4 : Absolutt! Vi vil gjerne gi en prøve for testing før du legger inn en formell bestilling.


Spørsmål 5: Hva er din minste bestillingsmengde (MOQ)?


A5 : MOQ er 1 stk per modell for fabrikkmerkede produkter og emballasje. For OEM merkevarebygging og emballasje er MOQ 50 stykker per modell.


Q6: Tilbyr du OEM/ODM-tjenester?


A6 : Ja, vi er en premium OEM/ODM-produsent, sertifisert av uavhengige tredjepartsvurderinger.


Q7: Hvordan sikrer fabrikken din kvalitetskontroll?


A7 : Kvalitet er vår høyeste prioritet. Vi følger et strengt kvalitetskontrollsystem gjennom hele produksjonsprosessen. QC-teamet vårt overvåker kvaliteten på alle trinn og utfører tester før hver forsendelse for å sikre høye standarder.


Q8: Hva er dine garantivilkår?


A8 : Vi tilbyr 18 måneders garanti, fra leveringsdatoen, som spesifisert i fraktbrevet (B/L).


Spørsmål 9: Hvordan opprettholder du langsiktige og sterke forretningsforhold?


A9 : Vi verdsetter våre kunder og sikrer langsiktige relasjoner ved å:

  1. · Å tilby produkter av høy kvalitet til konkurransedyktige priser til fordel for våre kunder.

  2. · Behandle hver kunde som en venn og drive forretninger med oppriktighet, uavhengig av hvor de befinner seg.


Tidligere: 
Neste: 

Relaterte produkter

innholdet er tomt!

Trefase AC-motor

Enfase AC-motor

Reduser/girkasse

Hvorfor VICTORY

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ALLE RETTIGHETER FORBEHOLDT.