Som en ledende produsent i 20 år. Vårt utsøkte håndverk kan oppfylle alle dine krav!
Produkter
Du er her: Hjem » Motoreffekt i hestekrefter » 7,5 HP / 5,5 KW » 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor

7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor

Når industrielle applikasjoner krever mer dreiemoment, høyere pålitelighet og kontinuerlig ytelse, blir 7,5 HP / 5,5 KW 3-fasemotor et naturlig valg. Den er kraftig uten å være overdimensjonert, robust uten å være komplisert og effektiv nok til å holde driftskostnadene under kontroll. Fra tunge pumper til store kompressorer, denne motorstørrelsen spiller en kritisk rolle i moderne industri.
  • Fotfeste, flensfeste, koffertfeste

  • 132S, 132M, 160M

  • 1

  • 18 måneder

  • Trefase asynkron Vekselstrømsmotor

  • Seier

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 7.5 HP / 5.5 kW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Støpejernshus/Aluminiumshus

  • Pumper, kompressorer, blandere, transportører, heiser, kraner og taljer...

  • Akseptabel

  • Sterk trekoffert eller tilpasset

  • CE CQC

Tilgjengelighet:
Facebook delingsknapp
twitter-delingsknapp
linjedeling-knapp
wechat-delingsknapp
linkedin delingsknapp
pinterest delingsknapp
whatsapp delingsknapp
del denne delingsknappen

Produktbeskrivelse

Vekselstrømsmotor 3 fase


Introduksjon til 7,5 HP / 5,5 KW 3-Phase Vekselstrømsmotor

Når industrielle applikasjoner krever mer dreiemoment, høyere pålitelighet og kontinuerlig ytelse, blir 7,5 HP / 5,5 KW 3-fasemotor et naturlig valg. Den er kraftig uten å være overdimensjonert, robust uten å være komplisert og effektiv nok til å holde driftskostnadene under kontroll. Fra tunge pumper til store kompressorer, denne motorstørrelsen spiller en kritisk rolle i moderne industri.


Tenk på den som den pålitelige arbeidshesten – sterk, stødig og alltid klar til å trekke vekten.


Hva betyr 7,5 HP / 5,5 KW i Vekselstrømsmotor effektkarakterer?

Vekselstrømsmotor karakterer beskriver hvor mye mekanisk kraft motoren kan levere ved sin aksel.


  • 7.5 HP (Hestekrefter) er en tradisjonell enhet som fortsatt er mye brukt i mange bransjer.

  • 5,5 KW (Kilowatt) er den metriske ekvivalenten som vanligvis brukes i elektriske standarder.


Begge verdiene representerer samme utgangseffekt, bare uttrykt annerledes.


Hvorfor 3-Phase Vekselstrømsmotor er industristandarden

Trefasemotorer gir klare fordeler fremfor enfasemotorer:


  • Jevnt og kontinuerlig dreiemoment

  • Høyere effektivitet og bedre effektfaktor

  • Lavere strøm for samme utgangseffekt


  • Redusert vibrasjon og lengre levetid


Det er derfor nesten alle industrianlegg er avhengige av dem.


Hestekrefter vs Kilowatt: Hva er forskjellen?


HP til KW-konvertering forklart

Her er den enkle konverteringen:

1 HP ≈ 0,746 KW


Så:

  • 7,5 HP × 0,746 ≈ 5,6 KW

Dette er grunnen til at motoren vanligvis er vurdert og solgt som 5,5 KW.


Dreiemoment, hastighet og lastdynamikk

En 7,5 HP motor gir betydelig høyere dreiemoment enn mindre motorer, noe som gjør den ideell for applikasjoner med store startbelastninger eller konstant motstand, for eksempel pumper som opererer under trykk eller belastede transportbånd.




IE4 motor


Tekniske spesifikasjoner for en 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor


Nominell effekt ( kW / HP ) Rammestørrelse Pol RPM 50Hz / 60Hz Effektivitet (100%) IE2 / IE3 IE4 Effekt Factor (COS$phi$) IE2 / IE3 / IE4 Moment (Nm) Vekt (kg)
5,5 / 7,5 132S 2 2900 / 3480 87,0 / 89,2 / 90,9 0,88 / 0,88 / 0,89 18.1 55
5,5 / 7,5 132S 4 1440 / 1728 87,7 / 89,6 / 91,9 0,83 / 0,82 / 0,82 36.5 62
5,5 / 7,5 132M 6 960 / 1152 86,0 / 88,0 / 90,5 0,78 / 0,78 / 0,76 54.7 78
5,5 / 7,5 160 millioner 8 720 / 864 83,9 / 86,2 / 89,1 0,74 / 0,73 / 0,72 72.9 115


Kjerne Vekselstrømsmotor spesifikasjoner og ytelse


Miljø- og driftskompatibilitet


1. Site Betingelser

Victory-motorer fungerer pålitelig i  de fleste industrielle miljøer :


  • Temperaturområde: -15°C til +40°C (ideelt for varehus, fabrikker og utendørs tilfluktsrom)

  • Høyde: ≤1000 meter (kompatibel med urbane planter, landlige verksteder og anlegg med lav til moderat høyde)


Denne allsidigheten gjør dem egnet for globale applikasjoner i ikke-ekstremt klima, med tilpassede modifikasjoner tilgjengelig for ekstreme temperaturer (-40°C til +50°C) eller steder i stor høyde (>1000m).


2. Isolasjonssystem

Motorens isolasjon oppfyller  ytelsesstandarder i klasse F (105K)  (vurdert for 155°C kontinuerlig drift) og er validert via testing i klasse B (80K). Denne doble overensstemmelsen sikrer en forlenget levetid (20 000+ driftstimer) og konsekvent pålitelighet i 24/7 kontinuerlig drift (f.eks. produksjonslinjer, vannbehandlingspumper). For bruk med ekstrem varme (f.eks. støperier), er  Klasse H-isolasjon (maks. 180°C)  tilgjengelig som en tilpasning.


3. Vibrasjons- og støykontroll

Konstruert til  vibrasjonsklasse A  (lav støy, minimal mekanisk slitasje), våre motorer er ideelle for presisjonsutstyr som pakkemaskiner eller medisinsk verktøy. For roligere miljøer (f.eks. laboratorier) eller sensitiv instrumentering, kan  vibrasjonsklasse B (jevnere drift)  forespørres for å redusere driftsforstyrrelser.


4. Driftssyklus

Motorene våre er designet for  kontinuerlig drift (S1) og kjører på ubestemt tid med nominell belastning uten overoppheting – perfekt for non-stop-applikasjoner: industrielle pumper, ventilasjonsvifter, transportbåndsystemer og tungt maskineri.


Elektriske og beskyttende funksjoner


1. Spenning og frekvens

Standardspesifikasjoner:  380V/50Hz  (global industrinettstandard). Tilpasningsalternativer inkluderer:


  • Enkeltspenninger: 200V–660V (f.eks. 220V/60Hz for Nord-Amerika, 230V/50Hz for Europa)

  • Frekvens: 50/60Hz (eller tilpasset tuning for spesialiserte behov som 400Hz romfartsapplikasjoner)


Vekselstrømsmotor opprettholder optimal ytelse selv med ±5 % spenningssvingninger – kritisk for ustabile strømnett i avsidesliggende områder eller regioner i utvikling.


2. Vekselstrømsmotor Beskyttelse

Øk sikkerheten og reduser nedetiden med valgfrie  PTC-termistorer (overopphetingsbeskyttelse)  eller  PT100 temperatursensorer (sanntidsovervåking) . Disse komponentene utløser varsler eller automatiske avstengninger under overoppheting, forhindrer skade i høybelastningsapplikasjoner (kompressorer, transportbånd) og reduserer langsiktige reparasjonskostnader.


3. Beskyttelsesklasse

Standard  IP54/IP55 inntrengningsbeskyttelse  (støvtett, vannavstøtende) beskytter mot partikler og lavtrykksvannstråler – ideell for fuktige/støvete arbeidsområder (matforedlingsanlegg, byggeplasser). For tøffe miljøer (kraftig regn, vask) er  IP65 (full støvtetthet + høytrykksvannmotstand)  tilgjengelig på forespørsel.


4. Kjøling og ventilasjon

Victory- Vekselstrømsmotor bruker  Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC) teknologi  (i henhold til IEC 60034-6, IC411):


  • Forsegler motoren for å blokkere støv, fuktighet og rusk (kritisk for gårder, gruver eller skitne industriområder)

  • Eksterne vifter sørger for effektiv varmespredning og opprettholder stabile temperaturer i langvarige oppgaver med høyt dreiemoment


Konstruksjon og materialkvalitet


1. Vikling

Konstruert med  100 % kobbertråd med høy renhet  (ikke aluminium), tilbyr våre viklinger:


  • Overlegen elektrisk ledningsevne (reduserer energitap og strømregninger)

  • Forbedret varmebestandighet (forlenger motorens levetid ved kontinuerlig drift)

  • Bedre ytelse ved høybelastning og langvarige oppgaver sammenlignet med alternative materialer


2. Utgangsaksel

Standard sylindrisk aksel med kilespor; vi tilbyr  tilpasset akseldiameter/lengde  (f.eks. utvidede aksler for spesifikke koblinger, ikke-standard nøkkelstørrelser) for å passe utstyrets unike krav.


Kablingsmetoder


Kablingsmetoder for 3-fase Vekselstrømsmotor

Her er en klar forklaring på de to trefasede motorkablingsmetodene:


Stjerne (Y) Tilkobling

  • · Kablingsoppsett : Motorens tre viklingsender ( U2, V2, W2 ) er koblet sammen (danner et 'stjerne' midtpunkt), mens de tre startendene ( U1, V1, W1 ) kobles til den trefasede strømforsyningen.

  • · Viktige elektriske egenskaper : Linjespenning (strømforsyningsspenning) er √3x viklingsspenning; linjestrøm er lik viklingsstrøm.

  • · Vanlig bruk : Brukes for motorer designet for høyspenningsinngang (f.eks. 380V-forsyning med 220V-viklinger) eller for å redusere oppstartsstrømmen (f.eks. i applikasjoner med lett belastning som vifter eller små pumper).


Delta (△) tilkobling

  • · Kablingsoppsett : Motorens viklingsender er koblet i en lukket sløyfe: U2 til V1 , V2 til W1 , W2 til U1 . Den trefasede strømforsyningen kobles til koblingspunktene ( U1, V1, W1 ).

  • · Viktige elektriske egenskaper : Nettspenning tilsvarer viklingsspenning; linjestrømmen er √3x viklingsstrøm.

  • · Vanlig bruk : Brukes for motorer designet for lavspenningsinngang (f.eks. 220V forsyning med 220V viklinger) eller applikasjoner med høyt dreiemoment (f.eks. kompressorer, transportbånd, tungt maskineri).


Victory- Vekselstrømsmotor sin produksjon og kvalitetssikring


1. Tilstrekkelig råvarelager

Victory- Vekselstrømsmotor opprettholder en robust råvarebeholdning av høy kvalitet (premium kobberviklinger, høyfast stållaminering, holdbare aluminiumshus) hentet fra sertifiserte globale leverandører. Dette eliminerer produksjonsforsinkelser, muliggjør raske svar på presserende bestillinger eller plutselige etterspørselstopper, og sikrer at prosjektene dine holder tidsplanen – enten du trenger standardmodeller eller tilpassede løsninger.


2. Profesjonelt produksjonsutstyr og monteringslinjer

Victory- Vekselstrømsmotor verksted har toppmoderne utstyr:


  • CNC maskineringssentre (presisjonskomponentproduksjon)

  • Automatiske viklingsmaskiner (konsistent spolekvalitet)

  • Intelligente testsystemer (ytelsesvalidering i sanntid)


Helautomatiserte samlebånd reduserer menneskelige feil, øker produksjonseffektiviteten og sikrer at hver motor oppfyller internasjonale kvalitetsstandarder. Vi oppgraderer kontinuerlig utstyr for å tilpasse oss de siste fremskrittene i bransjen.


3. 100 % kvalitetskontroll

Kvalitet er seier - Vekselstrømsmotor hjørnestein. Victory- Vekselstrømsmotor implementerer streng 100 % inspeksjon gjennom hele produksjonsprosessen:


  • Råvareverifisering (sikrer samsvar med spesifikasjoner)

  • Kontroller under prosessen (overvåker komponentens nøyaktighet)

  • Slutttesting (vurderer effektivitet, dreiemoment, vibrasjon og isolasjonsmotstand via dynamometre, testere og analysatorer)


Overholdelse av  kvalitetsstyringssystemet ISO 9001 , Victory- Vekselstrømsmotor garanterer feilfrie motorer som yter optimalt i dine applikasjoner.


Tilpasnings- og leveringsløsninger


1. OEM/ODM Tjenester

Victory- Vekselstrømsmotor tilbyr omfattende OEM/ODM tjenester skreddersydd for dine unike behov:


  • Samarbeid med våre ingeniører fra design til sluttproduksjon

  • Tilpass kraft, hastighet, størrelse, spenning, hus eller merkevarebygging (produser under logoen din)

  • Transparente prosesser og streng IP-beskyttelse (konfidensialitetsavtaler inkludert)


Ved å utnytte vår R&D og produksjonsekspertise leverer vi kostnadseffektive, høyytelsesløsninger som er i tråd med forretningsmålene dine.


2. Eksport-standard emballasje og levering

Victory- Vekselstrømsmotor bruker  ISPM 15-kompatible eksportstandard trebokser  (høy tetthet, fuktbestandig kryssfiner) med skumpolstring og plastinnpakning for intern beskyttelse. Denne emballasjen:


  • Overholder globale tollforskrifter

  • Forhindrer skade fra støt, fuktighet eller røff transport

  • Kan tilpasses for store/spesialformede bestillinger


Du kan stole på at motorene dine kommer i tide og i perfekt stand, uansett din globale destinasjon.


3. Kvalitetssikring og garanti

Hver motor er bygget i henhold til  ISO 9001 standarder , og sikrer konsistent produksjonskvalitet og samsvar med globale industrielle forskrifter. Vi støtter produktene våre med en  18-måneders garanti : hvis en motor er skadet av ikke-menneskelige faktorer (f.eks. produksjonsfeil) innen denne perioden, erstatter vi den  gratis.


eks motor


Parametertabell

Punkt

Spesifikasjoner

Beskrivelse

Tilpassede varer

Vekselstrømsmotor Skriv

Trefase AC motor

(ekorn-bur type)



Vekselstrømsmotor Standard

IEC 60034

Det er en standard for roterende motorer formulert av IEC .


Effektivitetsnivå

IE2 / IE3 / IE4

Den oppfyller IE2 IE3 IE4 energieffektivitetsgrad på IEC 60034.


Spenning

110/200/220/ 230/240/380/400/415/440/460/480/ 660/ 690V

Motorene kan fungere godt innenfor variasjoner på ± 5 % fra nominell spenning.

Den kan tilpasses i henhold til  spenningen  i ditt land

Hyppighet

50/60 Hz

Motorene kan fungere i 50Hz eller 60Hz.

Den kan tilpasses i henhold til  frekvensen i ditt land

Grad av beskyttelse

IP55

Motoren har støv- og vanntett ytelse på nivå 5. Den er egnet for industrielle scenarier der det er støv (diameter ≥ 1 mm) og lavtrykksvannsprøyting.

Den kan tilpasses som IP65

Isolasjonsklasse

F

Den maksimale temperaturen som isolasjonsmaterialer tåler i lang tid er 155 ℃.

Den kan tilpasses som H

Driftsmodus

S1

Kontinuerlig arbeidende system


Kjølemetode

TEFC

Helt lukket vifte avkjølt i henhold til IC411 av IEC 60034.


Site Betingelser

Temperatur: -15°C til +40°C

Høyde: ≤  1000 m


Den kan tilpasses d for miljøer  med  høyere eller lavere temperatur, og over 1000 meter.

 

Vikling

100% kobbertråd



Vekselstrømsmotor Beskyttelse

PTC/PT100

PTC: termistorbeskyttelse

PT100: beskyttelse mot motstandstormometre

 

Et s alternativ

Utgående aksel

S tandard størrelse

Sylindrisk med nøkkel

Diameteren og lengden på skaftet kan tilpasses

Maling farge

Blå / grå


Den kan tilpasses

Navneskilt

Victory merkevarestandard


Den kan tilpasses

Kvalitetssikring

ISO 9001 Kvalitetssystem

Streng kvalitetsstyringsstandard, 100% mengde  inspisert


Garantiperiode

18 måneder

Vi tilbyr en ny motor gratis dersom motoren er skadet på grunn av ikke-menneskelige faktorer innen 18 måneder.



Design og konstruksjonsfunksjoner


Stator- og rotordesign

Statoren skaper et roterende magnetfelt, mens rotoren - vanligvis en ekornburtype - følger den jevnt. Denne enkle designen sikrer holdbarhet og minimalt vedlikehold.


Isolasjonsklasse og termisk beskyttelse

Klasse F-isolasjon tillater høyere temperaturtoleranse, og forbedrer påliteligheten i krevende miljøer.


Kjølemetoder og kapslingstyper

  • TEFC (IC411): Standard for de fleste industrielle bruksområder

  • Tvunget ventilasjon (IC416): Ideell for applikasjoner med variabel hastighet eller høy belastning



Typer på 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor


Induksjon Vekselstrømsmotor

Det vanligste valget på grunn av enkelhet og pålitelighet.


Ekornbur Vekselstrømsmotor

Lite vedlikehold og utmerket for kontinuerlig bruk.


Slipering Vekselstrømsmotor

Brukes når det kreves veldig høyt startmoment, men mindre vanlig ved denne effektklassen.



煤矿


Applikasjoner på 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor


Industrielle applikasjoner

  • Kraftige pumper

  • Luft- og gasskompressorer

  • Transportører og knusere

  • Blandere og røreverk


Kommersielle applikasjoner

  • VVS-systemer

  • Kjøletårn

  • Store ventilasjonsvifter


Bruk av landbruk og infrastruktur

  • Vanningspumpesystemer

  • Vannbehandlingsanlegg

  • Utstyr for behandling av korn



Fordeler med å bruke en 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor


Høyt startmoment

Perfekt for applikasjoner som krever sterk oppstartsytelse.


Energieffektivitet

Lavere tap gir lavere driftskostnader over tid.


Lang levetid

Designet for kontinuerlig drift med minimal nedetid.



Installasjons- og kablingshensyn


Elektriske tilkoblinger

Riktig kabeldimensjonering, overbelastningsbeskyttelse og jording er avgjørende for sikker drift.


Star-Delta Starting

  • Stjerne: Reduserer startstrømmen

  • Delta: Leverer fullt dreiemoment under normal drift


Monteringsmuligheter

Vanlige monteringsarrangement inkluderer:

  • B3: Fotmontert

  • B5: Flensmontert

  • B35: Fot og flens




Yongzhuan 3-fase Vekselstrømsmotor


Vedlikehold og feilsøking


Sjekkliste for rutinemessig vedlikehold

  • Sjekk lagerets tilstand

  • Mål isolasjonsmotstanden

  • Sørg for at kjøleluftstrømmen er uhindret


Vanlige problemer og løsninger

  • Overoppheting → Forbedre ventilasjonen eller reduser belastningen

  • Støy → Inspiser lagre og justering

  • Vibrasjon → Balanser last og aksel



Hvordan velge riktig 7,5 HP / 5,5 KW 3-fase Vekselstrømsmotor


Belastningstype og driftssyklus

Forstå om belastningen din er konstant, variabel eller krever høyt startmoment.


Driftsmiljø

Tøffe miljøer kan kreve høyere IP-beskyttelse eller spesielle belegg.


Valg av effektivitetsklasse ( IE2 , IE3 , IE4 )

IE3 motorer er ofte den beste balansen mellom forhåndskostnader og langsiktige energibesparelser.




Hva er induksjon Vekselstrømsmotor


Konklusjon


7,5 HP / 5,5 KW 3-fasemotoren er en pålitelig, effektiv og kraftig løsning for krevende industrielle applikasjoner. Den bygger bro mellom mellomstore og tunge motorer, og tilbyr sterk ytelse uten unødvendig kompleksitet. Med riktig valg, installasjon og vedlikehold kan denne motoren levere pålitelig service i flere tiår.



Vanlige spørsmål


1. Er 7,5 HP det samme som 5,5 KW?

Ja, omtrent. 7,5 HP konverterer til omtrent 5,6 KW og er vanligvis vurdert til 5,5 KW.


2. Kan en 7.5 HP motor brukes med en VFD ?

Ja. Å bruke en VFD forbedrer hastighetskontrollen og energieffektiviteten.


3. Hvilken rammestørrelse er vanlig for en 5,5 KW motor?

IEC Ramme 132S eller 132M er mest vanlig.


4. Hvilke bransjer bruker 7.5 HP 3-fasemotorer?

Produksjon, VVS, vannbehandling, landbruk og materialhåndtering.


5. Hvor lenge varer en 7,5 HP 3-fase motor?

Med riktig vedlikehold er 15–20 år eller mer typisk.


Installasjonsmetoder

Installasjonsmetoder for 3-fase Vekselstrømsmotor

Her er en strukturert oversikt over de 18 3-fase motormonteringstypene:


IM


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Pumper, miksere, vertikale kompressorer (utstyr som krever vertikal akseljustering)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Vertikale vifter, taljer, små vertikale pumper


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Industrielle blandere, vertikale transportører, kompakt vertikal prosessutstyr


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Små vertikale kompressorer, løftemekanismer, vertikale materialhåndterere


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Liten flens (endemontert, ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Pumper, vifter, matforedlingsmaskiner, landbruksutstyr


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (spesielle fotføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Kraftige vertikale pumper, marineutstyr, offshoremaskineri


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Orientering:  Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (sidemonterte bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Kompakte blandere, vertikale transportører, laboratoriebehandlingsutstyr


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Orientering: Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (sidemonterte bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Små taljer, vertikale vifter, materialløftesystemer


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Orientering: Vertikal  (skaftet oppover)

  • · Montering: Flens (spesielle fotføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Offshore pumper, kompakte vertikale kompressorer, marine utstyr


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Baseføtter + sideflens

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Transportører, industrielle blandere, maskineri som krever doble monteringsmuligheter


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Orientering: Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (forlenget bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Store vertikale pumper, gruveutstyr, kraftige blandere


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Orientering: Vertikal  (skaft nedover)

  • · Montering: Flens (offset base føtter)

  • · Rammestørrelse: 63–132

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 75 kW

  • · Bruksområder: Kompakt vertikalt maskineri, medisinsk utstyr, presisjonsbehandlingsverktøy


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Baseføtter (ingen flens)

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Blåsere, kompressorer, skjæremaskiner, industripumper (generelle tunge maskiner)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Flens (ingen bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–280

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 500 kW

  • · Bruksområder: Pumper, vifter, automasjonsutstyr, transportørsystemer


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Liten flens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Små pumper, laboratoriemaskineri, lett industrielt utstyr


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Orientering: Horisontal

  • · Montering: Spesialflens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Presisjonsmaskineri, tekstilutstyr, små bearbeidingsverktøy


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Forlenget flens (endemontert, med bunnføtter)

  • · Rammestørrelse: 63–160

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 110 kW

  • · Bruksområder: Matforedlingsmaskiner, pakkeutstyr, små industrielle pumper


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Orientering:  Horisontal

  • · Montering: Baseføtter + flens

  • · Rammestørrelse: 63–355

  • · Effektområde: ~0,12 kW til 1000+ kW

  • · Bruksområder: Flerbruksmaskineri, kompressorer, store pumper (fleksible installasjonsbehov)


Bedriftsprofil

Induksjon Vekselstrømsmotor og utstyr Girkasser og hastighetsreduksjoner til salgs – ledende produsent og leverandør


  • ·  Ledende Vekselstrømsmotor og Girkasser og hastighetsreduksjoner produsent siden 2007


  • ·  Tilby ett trinn OEM & ODM service


  • ·  Tilbyr garantiperiode på 18 måneder, sammenlignet med vanlige 12 måneder i bilindustrien


  • ·  Mer enn 15 000 kvadratmeter med fabrikkareal med mer enn 50 ansatte


  • ·  11 produksjonslinjer og årlig produksjon på 300 000 sett med motorer


  • ·  100 % mengdekontroll før levering


  • ·  Mer enn 20 patentsertifikater og CE , CCC , ISO9001-sertifikat


  • ·  Handel med kunder i mer enn 80+ land og 100+ vellykkede saker


Video av seier- Vekselstrømsmotor ---- Induksjon Vekselstrømsmotor og utstyr Girkasser og hastighetsreduksjoner Produsent


Stol på Victory Machinery Technology Co., Ltd. for dine Vekselstrømsmotor -løsninger


Victory Machinery Technology Co., Ltd. tilbyr et bredt utvalg av førsteklasses AC-induksjonsmotorer og relaterte produkter designet for å gi optimal effektivitet, pålitelighet og ytelse på tvers av ulike bransjer. Enten du leter etter høyeffektive motorer, eksplosjonssikre løsninger eller tilpassede produkter, står selskapet som en pålitelig produsent som er i stand til å møte de unike behovene til det globale markedet. Med sin forpliktelse til kvalitet, innovasjon og kundetilfredshet er Victory Machinery Technology Co., Ltd. din ideelle partner for alle dine motorløsninger.



Tilstrekkelig lager av råvarer


Hos Victory Machinery Technology Co., Ltd. opprettholder vi et robust og tilstrekkelig lager av råvarer for å sikre uavbrutt produksjon og rettidig levering av bestillingene dine på AC-induksjonsmotorer. Vi henter kun råvarer av høy kvalitet – inkludert førsteklasses kobberviklinger, høyfast stållaminering og holdbare aluminiumshus – fra sertifiserte globale leverandører, som overholder strenge kvalitetsstandarder. Dette rikelig lageret eliminerer ikke bare produksjonsforsinkelser forårsaket av materialmangel, men gjør oss også i stand til raskt å svare på presserende kundeforespørsler og plutselige ordreøkninger. Enten du trenger standard motormodeller eller tilpassede løsninger, legger vårt velfylte råvarelager et solid grunnlag for effektiv produksjon, og sikrer at prosjektene dine holder tidsplanen.




Tilstrekkelig råvarelager1Tilstrekkelig råvarelager2


Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd


Victory Machinery Technology Co., Ltd. kan skryte av toppmoderne profesjonelt produksjonsutstyr og helautomatiserte samlebånd, som er kjernen i vår høykvalitets motorproduksjon. Vårt produksjonsverksted er utstyrt med avanserte CNC-maskineringssentre, presisjonsstemplingsmaskiner, automatiske viklingsmaskiner og intelligent testutstyr, som sikrer at hver komponent i AC-induksjonsmotoren er produsert med eksepsjonell presisjon. De automatiserte samlebåndene strømlinjeformer produksjonsprosessen, reduserer menneskelige feil samtidig som produksjonseffektiviteten forbedres betydelig. Vi investerer kontinuerlig i å oppgradere utstyret vårt og optimalisere produksjonsarbeidsflytene for å holde tritt med de siste teknologiske fremskritt i bilindustrien. Med våre profesjonelle produksjonsevner kan vi konsekvent levere motorer som oppfyller eller overgår internasjonale kvalitetsstandarder, og gir deg pålitelig ytelse og lang levetid.




Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd3Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd2Profesjonelt produksjonsutstyr og samlebånd1


100 % kvalitetskontroll


Kvalitet er vår hjørnestein. Vi implementerer 100 % streng kvalitetsinspeksjon gjennom hele produksjonen – fra råvareverifisering til sluttprodukttesting. Ved å bruke avansert utstyr (dynamometre, isolasjonstestere, vibrasjonsanalysatorer) vurderer vårt QC-team nøkkelytelsesindikatorer. Ved å følge ISO 9001 garanterer vi feilfrie motorer som yter optimalt i dine applikasjoner.



100 % kvalitetskontroll 1100 % kvalitetskontroll 2


Tilby OEM/ODM tjeneste


Vi tilbyr omfattende OEM/ODM tjenester skreddersydd for dine unike behov. Våre erfarne ingeniører samarbeider med deg fra design for å forstå applikasjonskrav og merkevarebehov – tilpasse kraft, hastighet, størrelse, spenning eller hus, eller produsere under ditt merke. Ved å utnytte sterk R&D og produksjonserfaring leverer vi kostnadseffektive, høyytelsesløsninger med transparente prosesser og IP-beskyttelse.



Tilby OEMODM-tjeneste1Tilby OEMODM-tjeneste2


Eksport standard treboks: Sterk pakking for å sikre god stand ved ankomst


Vi bruker ISPM 15-kompatible eksportstandard trebokser for emballasje, med skumpolstring og plastinnpakning for intern beskyttelse. Denne fuktbestandige emballasjen med høy tetthet overholder globale tollforskrifter og forhindrer skade under transport. Tilpasset emballasje for store/spesielle bestillinger sikrer trygg levering. Du kan stole på at motorene dine kommer i tide og i perfekt stand over hele verden.



Eksporter standard treboks2Eksporter standard treboks3Eksporter standard treboks1



Ofte stilte spørsmål

Q1: Hvilken informasjon bør jeg oppgi når jeg velger en Vekselstrømsmotor , Girkasser og hastighetsreduksjoner eller hastighet Girkasser og hastighetsreduksjoner ?


A1 : Den mest effektive måten å velge riktig motor eller girkasse på er ved å gi en motortegning med relevante parametere. Våre ingeniører vil gjennomgå denne informasjonen og anbefale den mest passende modellen for din applikasjon. Alternativt kan du oppgi følgende spesifikasjoner:


  1. 1. Type, modell, effekt og dreiemoment.

  2. 2. Ønsket forhold eller utgangshastighet.

  3. 3. Arbeidsforhold og tilkoblingsmetode.

  4. 4. Antall og maskinnavn for installasjon.

  5. 5. Inndatamodus og inngangshastighet.

  6. 6. Vekselstrømsmotor merke/modell eller størrelse på flens og motoraksel.

Q2: Er du en produsent?


A2 : Ja, vi er en profesjonell produsent av motorer og reduksjonsgir med 20 års erfaring, lokalisert i Changzhou, Jiangsu, Kina.


Q3: Hva er din leveringstid?


A3 : Vår leveringstid er omtrent 10 dager for prøvebestillinger og 15 dager for bulkbeholderbestillinger.


Q4: Kan jeg få en prøve først?


A4 : Absolutt! Vi vil gjerne gi en prøve for testing før du legger inn en formell bestilling.


Spørsmål 5: Hva er minimumsbestillingsantall ( MOQ )?


A5 : MOQ er 1 stk per modell for fabrikkmerkede produkter og emballasje. For OEM-merkevarebygging og -emballasje er MOQ 50 stykker per modell.


Q6: Tilbyr du OEM/ODM tjenester?


A6 : Ja, vi er en premium OEM/ODM produsent, sertifisert av uavhengige tredjepartsvurderinger.


Q7: Hvordan sikrer fabrikken kvalitetskontroll?


A7 : Kvalitet er vår høyeste prioritet. Vi følger et strengt kvalitetskontrollsystem gjennom hele produksjonsprosessen. Vårt QC-team overvåker kvaliteten på hvert trinn og utfører tester før hver forsendelse for å sikre høye standarder.


Q8: Hva er dine garantivilkår?


A8 : Vi tilbyr 18 måneders garanti, fra leveringsdatoen, som spesifisert i fraktbrevet (B/L).


Q9: Hvordan opprettholder du langsiktige og sterke forretningsforhold?


A9 : Vi verdsetter våre kunder og sikrer langsiktige relasjoner ved å:

  1. · Å tilby produkter av høy kvalitet til konkurransedyktige priser til fordel for våre kunder.

  2. · Behandle hver kunde som en venn og drive forretninger med oppriktighet, uavhengig av hvor de befinner seg.


Tidligere: 
Neste: 

Relaterte produkter

innholdet er tomt!

Trefaset vekselstrømsmotor

Enfaset vekselstrømsmotor

Girkasser og hastighetsreduksjoner

Hvorfor VICTORY

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ALLE RETTIGHETER FORBEHOLDT.