1
1 év
Háromfázisú aszinkron motor
Yongzhuan
650 fordulat / perc 675 fordulat / perc 685 fordulat / perc 695 fordulat / perc 710 fordulat / perc 725 fordulat / perc 730 fordulat / perc 735 fordulat / perc 740 fordulat / perc
220/380V 230/440V 380/660V 400/690V
75 kW/100 LE 90 kW/125 LE 110 kW/150 LE 132 kW/180 LE 160 kW/200 LE 200 kW/270 LE
50HZ 60HZ
2P 4P 6P 8P 10P 12P
IE4 IE3 IE2
Öntöttvas ház/alumínium ház
Szivattyúk, kompresszorok, keverők, szállítószalagok, felvonók, daruk és emelők...
Elfogadható
Erős fa tok vagy testreszabott
CE CCC
| Elérhetőség: | |
|---|---|
Termékleírás
A 3 fázisú váltóáramú villanymotor az egyik legszélesebb körben használt motor az ipari és kereskedelmi alkalmazásokban. A hatékonyságáról, megbízhatóságáról és robusztus teljesítményéről ismert motortípus váltakozó árammal (AC) alakítja át az elektromos energiát mechanikai energiává. Kialakítása és működése ideális választássá teszi a gépek, berendezések és rendszerek táplálására számos iparágban.

keres 3 fázisú AC villanymotort ? Jó helyen jársz! Akár ipari gépezetét korszerűsíti, új projektet indít, akár egy régi motort cserél, mi mindenben állunk. Egyablakos szervizszakértőjeként végigvezetjük Önt mindenen, amit tudnia kell a megalapozott vásárláshoz. A háromfázisú motorok előnyeinek megismerésétől a megfelelő modell kiválasztásáig ez az útmutató mindent tartalmaz.

1. A Yongzhuan háromfázisú váltakozó áramú villanymotorok IE2, IE3 és IE4 hatékonysági osztályokban állnak rendelkezésre , csökkentve az energiafogyasztást.
2. A magas energiahatékonyság alacsonyabb villanyszámlát és kisebb szénlábnyomot jelent.
1. Kiváló minőségű anyagokból készült, hogy ellenálljon a kemény ipari környezetnek.
2. Kopásálló, hosszabb élettartamot biztosítva.
3. Korrózióálló ház a megbízható teljesítmény érdekében nehéz körülmények között.
1. Egyenletes nyomatékot és teljesítményt biztosít , így alkalmas a nagy igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz.
2. A fejlett kialakítás zökkenőmentes működést biztosít minimális vibráció és zaj mellett.
1. Alkalmas olyan iparágakban, mint a gyártás, a mezőgazdaság, a HVAC és a megújuló energia.
2. Ideális berendezések, például szivattyúk, kompresszorok, ventilátorok és szállítószalagok táplálására.
1. A Yongzhuan 3 fázisú váltakozó áramú villanymotorokat az tervezték egyszerű telepítésre és karbantartásra , csökkentve az állásidőt.
2. A kiváló minőségű csapágyak és hűtőrendszerek biztosítják a zavartalan működést gyakori szervizelés nélkül.
1. Tanúsítvánnyal rendelkezik, hogy megfeleljen a nemzetközi hatékonysági és biztonsági szabványoknak.
2. Környezetbarát, csökkentett energiaveszteséggel és optimalizált teljesítménnyel.
1. Különféle teljesítménnyel, méretben és rögzítési konfigurációban kapható.
2. Testreszabható, hogy megfeleljen a speciális működési követelményeknek, beleértve a nagy indítónyomatékot vagy az állandó sebességet.
1. Bár prémium anyagok felhasználásával készültek, a Yongzhuan motorok ára versenyképes.
2. Hosszú távú megtakarítások az alacsonyabb energiaköltségek és alacsonyabb karbantartási igények révén.
1. A legmodernebb tervezési jellemzőket tartalmazza a fokozott teljesítmény érdekében.
2. van felszerelve . hővédelmi rendszerekkel A túlmelegedés megelőzése és a biztonság biztosítása érdekében
A Yongzhuan Motor átfogó támogatást nyújt, beleértve a telepítési útmutatást, a műszaki segítséget és a pótalkatrészek elérhetőségét.
A Yongzhuan 3 fázisú váltakozó áramú villanymotorok megfelelnek a globális energiahatékonysági előírásoknak , biztosítva a megbízhatóságot és a teljesítményt. A szabványok a következőket tartalmazzák:
IEC 60034-30: Meghatározza az IE hatékonysági osztályait az elektromos motorokhoz.
A környezetbarát tervezésről szóló irányelv (EU): Biztosítja az energiahatékonyságot az európai piacokon.
NEMA megfelelőség (USA): megfelel az észak-amerikai magas hatékonysági szabványoknak.
1. Alumínium 3 fázisú váltakozóáramú villanymotor: Az alumínium 3 fázisú váltakozó áramú villanymotor egy rendkívül sokoldalú és hatékony motorkonstrukció, amelyet széles körben használnak olyan iparágakban, ahol könnyű szerkezetre és kiváló hővezető képességre van szükség. A motorvázhoz alumíniumötvözetből készült motorok tökéletes egyensúlyt kínálnak a tartósság, a hatékonyság és a költséghatékonyság között.

2. Robbanásbiztos 3 fázisú váltakozó áramú villanymotor: A robbanásbiztos 3 fázisú váltakozó áramú villanymotort kifejezetten veszélyes környezetben való használatra tervezték, ahol gyúlékony gázok, gőzök vagy porrészecskék lehetnek jelen. Ezek a motorok megerősített burkolattal és fejlett biztonsági funkciókkal készültek, hogy megakadályozzák a belső szikrák, ívek vagy hő által okozott külső gyulladást. Elengedhetetlenek azokban az iparágakban, ahol a biztonság és a megbízhatóság a legfontosabb. A Yongzhuan robbanásbiztos, háromfázisú váltakozó áramú villanymotorok a következő típusúak: YBX3 YBX4 nagy hatásfokú motorok, YFBX3 por- és robbanásbiztos motorok, YBBP VFD robbanásbiztos motorok.

3. VFD 3 fázisú váltakozó áramú villanymotor: A VFD (Variable Frequency Drive) 3 fázisú váltakozó áramú villanymotor olyan motor, amely változtatható frekvenciájú hajtásrendszerrel működik, lehetővé téve a motor fordulatszámának és nyomatékának beállítását. Ez a kombináció nagyobb szabályozást tesz lehetővé a motor teljesítménye felett, így ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol kritikus a pontosság és a hatékonyság. A motor tápellátásának frekvenciájának szabályozásával a VFD javíthatja az energiahatékonyságot, csökkentheti a mechanikai igénybevételt és meghosszabbíthatja a motor élettartamát.

4. Fék háromfázisú váltakozó áramú villanymotor: A háromfázisú fékes váltakozó áramú villanymotor egy speciális motor, amely egy fékrendszert tartalmaz, és a motor gyors és hatékony leállítására vagy lassítására szolgál. Ezeket a motorokat széles körben használják olyan alkalmazásokban, ahol a leállítási folyamat pontos szabályozására van szükség. A fék általában elektromosan vagy mechanikusan működik, hogy leállítsa a motort, biztosítva a biztonságos és ellenőrzött működést. A fékmotorok nélkülözhetetlenek azokban az iparágakban, ahol a gyors leállítás döntő fontosságú, például emelőberendezésekben, szállítószalagokban és ipari gépekben.

5. Változtatható frekvenciájú és fékes 3 fázisú váltakozó áramú elektromos motor: A változtatható frekvenciájú és fékes 3 fázisú váltakozó áramú elektromotor egyesíti előnyeit a VFD (Variable Frequency Drive) technológia és az integrált fékrendszerek . Ez a motor precízen szabályozza a fordulatszámot, a nyomatékot és a leállást, így ideális olyan alkalmazásokhoz, amelyek változó sebességű működést és gyors lassítást igényelnek. A VFD és a fékrendszer integrálásával ez a motortípus jobb hatékonyságot, biztonságot és hosszú élettartamot biztosít különféle ipari körülmények között.

| villanymotor | Névleges teljesítmény (KW) | Névleges teljesítmény (LE) | Névleges fordulatszám (RPM) | Névleges áram (A)-380 V | Névleges áram (A)-400 V | Névleges áram (A)-415 V | Tömeg (Kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| YE3-631-4 | 0.12 | 016 | 1330 | 0.4 | 0.37 | 0.36 | 4.0 |
| YE3-632-4 | 0.18 | 0.24 | 1330 | 0.5 | 0.51 | 0.49 | 4.5 |
| YE3-711-4 | 0.25 | 0.34 | 1350 | 0.7 | 0.66 | 0.64 | 6.5 |
| YE3-712-4 | 0.37 | 0.5 | 1350 | 1.0 | 0.92 | 0.89 | 7.5 |
| YE3-801-4 | 0.55 | 0.75 | 1400 | 1.4 | 1.3 | 1.3 | 17.6 |
| YE3-802-4 | 0.75 | 1 | 1420 | 1.8 | 1.7 | 1.7 | 18.4 |
| YE3-90S-4 | 1.1 | 1.5 | 1445 | 2.6 | 2.5 | 2.4 | 24.2 |
| YE3-100L1-4 | 2.2 | 3 | 1435 | 4.8 | 4.5 | 4.4 | 41.5 |
| YE3-112M-4 | 4 | 5.5 | 1440 | 8.4 | 7.9 | 7.7 | 63.2 |
| YE3-132S-4 | 5.5 | 7.5 | 1460 | 11.2 | 10.7 | 10.3 | 71.2 |
| YE3-132M-4 | 7.5 | 10 | 1460 | 15.0 | 14.3 | 13.7 | 85.1 |
| YE3-160M-4 | 11 | 15 | 1465 | 21.5 | 20.4 | 19.7 | 121 |
| YE3-160L-4 | 15 | 20 | 1465 | 28.8 | 27.3 | 26.3 | 142 |
| YE3-180M-4 | 18.5 | 25 | 1470 | 35.3 | 33.5 | 32.3 | 181 |
| YE3-180L-4 | 22 | 30 | 1470 | 41.8 | 39.7 | 38.3 | 209 |
| YE3-200L-4 | 30 | 40 | 1475 | 56.6 | 53.8 | 51.9 | 284 |
| YE3-225S-4 | 37 | 50 | 1485 | 69.6 | 66.1 | 63.7 | 328 |
| YE3-225M-4 | 45 | 60 | 1485 | 84.4 | 80.2 | 77.3 | 363 |
| YE3-250M-4 | 55 | 75 | 1485 | 102.7 | 97.6 | 94.1 | 442 |
| YE3-280M-4 | 90 | 125 | 1486 | 163.2 | 155.1 | 149.5 | 639 |
| YE3-315M-4 | 132 | 180 | 1488 | 235.7 | 223.9 | 215.8 | 1033 |
| YE3-315L1-4 | 160 | 200 | 1488 | 285.1 | 270.9 | 261.1 | 1126 |
| YE3-355L2-4 | 200 | 270 | 1490 | 315.7 | 334.1 | 322.0 | 1238 |
| YE3-355M-4 | 250 | 340 | 1490 | 439.6 | 417.7 | 402.6 | 1830 |
| YE3-355L-4 | 315 | 430 | 1490 | 553.9 | 526.2 | 507.2 | 1950 |
Yongzhuan 3 fázisú váltakozó áramú elektromos motor termékparaméterei .pdf
Yongzhuan 3 fázisú váltakozó áramú elektromos motor használati útmutatója.pdf
Termékkatalógus-Yongzhuan Motor.pdf
A háromfázisú váltóáramú villanymotorban a '3 fázisú' kifejezés a motort meghajtó tápegység típusára utal. A 3 fázisú tápegység három váltakozó áramból (AC) áll, mindegyik szinuszos hullámformával, amelyeket 120 elektromos fok választ el egymástól. Ezt a konfigurációt általában ipari és kereskedelmi alkalmazásokban használják hatékonyságának, megbízhatóságának és állandó teljesítményének köszönhetően.
A 3 fázisú váltakozó áramú villanymotor az elektromágneses indukció elvén működik, amelyet Michael Faraday fedezett fel. Amikor egy vezetőt (például a motor forgórészét) változó mágneses térbe helyezik, elektromos áram indukálódik a vezetőben. A mágneses tér és az indukált áram közötti kölcsönhatás nyomatékot hoz létre, ami a forgórész forgását okozza.

Az állórész a motor álló része. Laminált acél magokból és tekercsekből áll, amelyek a 3 fázisú tápegységhez csatlakoznak.
A forgórész az állórész belsejében lévő forgó rész. Általában alumíniumból vagy rézből készül, és a mechanikai mozgásért felelős.
Ezek az alkatrészek szerkezeti támogatást nyújtanak, és lehetővé teszik a forgórész egyenletes forgását. A csapágyak minimális súrlódást biztosítanak működés közben.
A tengely egy hengeres alkatrész, amely a rotorhoz kapcsolódik. A motor által termelt mechanikai teljesítményt továbbítja a külső terhelésnek.
A hűtőrendszer megakadályozza a motor túlmelegedését működés közben. Főleg legyezők és uszonyok.
A végpajzsok a motor mindkét végén találhatók, megtámasztva a csapágyakat és körülzárva a forgórészt.
A kapocsdobozban találhatók az állórész tekercseinek elektromos csatlakozásai.

1. Ipari alkalmazások: szivattyúk és kompresszorok, szállítószalag-rendszerek, daruk és emelők, szerszámgépek
2. HVAC rendszerek: fúvók és ventilátorok, hűtőegységek
3. Mezőgazdasági alkalmazások: öntözőszivattyúk, cséplő- és darálógépek, marógépek
4. Közlekedés és infrastruktúra: elektromos vonatok és villamosok, mozgólépcsők és liftek
5. Megújuló energiarendszerek: szélturbinák, napkollektoros vízszivattyúk
6. Háztartási és kiskereskedelmi alkalmazások: mosógépek, légkompresszorok, konyhai készülékek
7. Bányászat és építőipar: fúrógépek, kotrógépek és zúzógépek
8. Tengerészeti alkalmazások: csörlők és horgonyok, meghajtó rendszerek

Az International Efficiency (IE) osztályozási rendszer határozza meg az elektromos motorok hatékonysági szintjeit, segítve az iparágakat abban, hogy a teljesítmény és az energiatakarékossági követelmények alapján tájékozottan döntsenek. Itt összehasonlítjuk a négy kulcsfontosságú hatékonysági osztályba tartozó motorokat: IE1 villanymotorok (Standard Efficiency), IE2 villanymotorok (High Efficiency), IE3 villanymotorok (Prémium Hatékonyság) és IE4 Villanymotorok (Super Premium Efficiency).
Az IE1 háromfázisú váltakozó áramú villanymotor az alapvető szabványos hatásfokú motor. Egyes régiókban még mindig használatban van, de az energiaügyi szabályozások miatt egyre inkább megszüntetik.
1. Hatékonysági szint: A legalacsonyabb a négy osztály közül.
2. Energiafogyasztás: Magas energiafogyasztás, ami megnövekedett működési költségekhez vezet.
3. Alkalmazások: Alkalmas egyszerű, kis igénybevételű alkalmazásokhoz.
4. Megfelelőség: Nem felel meg a modern energetikai előírásoknak, mint például az EU környezetbarát tervezési irányelvének.
1. Legacy rendszerek.
2. Olyan alkalmazások, ahol a hatékonyság nem kritikus, és a kezdeti költség az elsődleges szempont.

Az IE2 háromfázisú váltakozó áramú villanymotor jobb energiahatékonyságot kínál, és világszerte a leggyakrabban használt motor az iparban.
1. Hatékonysági szint: magasabb, mint az IE1 3-fázisú váltakozó áramú villanymotor, csökkentve az energiafogyasztást.
2. Energiamegtakarítás: Mérsékelt energiamegtakarítás az IE1 3-fázisú váltóáramú villanymotorhoz képest.
3. Alkalmazások: Széles körben használják az ipari, kereskedelmi és mezőgazdasági ágazatokban.
4. Megfelelőség: Megfelel a globális szabványoknak, beleértve az IEC 60034-30 szabványt és az EU környezetbarát tervezési irányelvét a kis és közepes motorokra vonatkozóan.
1. A költségeket és az energiahatékonyságot egyensúlyozó iparágak.
2. Alkalmazások, például szivattyúk, ventilátorok, kompresszorok és szállítószalagok.

Az IE3 háromfázisú váltakozó áramú villanymotor lényegesen nagyobb energiamegtakarítást biztosít, és megfelel a világszerte szigorúbb előírásoknak.
1. Hatékonysági szint: Akár 15%-kal hatékonyabb, mint az IE2 3-fázisú váltakozó áramú villanymotor.
2. Energiamegtakarítás: Jelentős megtakarítás az energiaigényes műveleteknél.
3. Alkalmazások: Ideális folyamatos vagy nagy igénybevételű műveletekhez.
4. Megfelelőség: A legtöbb régióban, például az EU-ban és Észak-Amerikában megfelel vagy meghaladja a modern előírásokat.
1. Az energiahatékonyságot előtérbe helyező létesítmények.
2. Magas üzemidővel végzett műveletek, ahol az energiamegtakarítás ellensúlyozza a magasabb kezdeti költséget.

Az IE4 háromfázisú váltakozó áramú villanymotor a szabványos villanymotorokban elérhető legmagasabb hatékonysági szintet képviseli, és páratlan teljesítményt kínál a fejlett energiatakarékossági célok érdekében.
1. Hatékonysági szint: A legmagasabb hatékonysági osztály, jelentősen meghaladja az IE3 szintet.
2. Energiamegtakarítás: Maximális energiamegtakarítás, ideális az üzemeltetési költségek és a szén-dioxid-kibocsátás csökkentésére.
3. Alkalmazások: Fejlett iparágak, megújuló energia projektek és zöld épületek.
4. Megfelelőség: Teljes mértékben megfelel a jövőre kész energiahatékonysági előírásoknak.
1. Fenntarthatóságot és hosszú távú energiamegtakarítást célzó létesítmények.
2. Nagy teljesítményű rendszerek, ahol minden megtakarított watt számít.

| jellemzője | IE1 (standard) | IE2 (nagy hatékonyságú) | IE3 (prémium hatékonyságú) | IE4 (szuper prémium hatékonyságú) |
|---|---|---|---|---|
| Hatékonysági szint | Alacsony | Mérsékelt | Magas | Nagyon magas |
| Energiamegtakarítás | Minimális | Mérsékelt | Jelentős | Maximális |
| Kezdeti költség | Legalacsonyabb | Mérsékelt | Magasabb | Legmagasabb |
| Működési költségek | Magas | Mérsékelt | Alacsony | Legalacsonyabb |
| Alkalmazások | Alapvető, alacsony igényű feladatok | Ipari, kereskedelmi | Nagy teherbírású, folyamatos használat | Fejlett, energiakritikus rendszerek |
| Szabályozási megfelelőség | Korlátozott (fokozatos megszüntetés) | Megfelel a modern szabványoknak | Megfelel a szigorú globális szabványoknak | Jövőre készen |
A kiterjedt raktárkészlettel garantáljuk a gyors kiszállítást és szállítást, hogy megfeleljen a projekt ütemtervének.
Szakértői csapatunk készen áll az Ön igényeinek megfelelő motor kiválasztásában.
Egyedi konfigurációra van szüksége? Személyre szabott megoldásokat kínálunk az egyedi alkalmazási követelményeknek megfelelően.
Minden motorunk átfogó garanciával és célzott értékesítés utáni támogatással érkezik.
| közül ? | a Yongzhuan Motors | versenytárs márkái |
|---|---|---|
| Energiahatékonyság | IE2, IE3, IE4 opciók állnak rendelkezésre | IE4 motorok korlátozott elérhetősége. |
| Tartósság | Kiváló minőségű anyagok és robusztus kialakítás | Szabványos tartósság. |
| Árképzés | Versenyképes magas értékkel | A hasonló modelleknél gyakran magasabb. |
| Testreszabás | Rugalmas konfigurációk állnak rendelkezésre | Korlátozott testreszabási lehetőségek. |
| Támogatás és garancia | Átfogó és megbízható | Alapvető ügyfélszolgálat. |

A teljesítményigény megértése
Határozza meg az adott alkalmazási igényeit a megfelelő motorteljesítmény és hatásfok meghatározásához.
A megfelelő motorméret kiválasztása
A 3 fázisú elektromos motor méretének meg kell felelnie a terhelési követelményeknek, hogy elkerülje az energiapazarlást vagy az alulteljesítményt.
Igen, a 3 fázisú villanymotorok ideálisak olyan kisvállalkozások számára, akik energiaköltségeket szeretnének megtakarítani, miközben megőrzik a megbízható teljesítményt.
Közvetlenül tőlünk vásárolhatja meg őket. Professzionális villanymotor-gyártó vagyunk több mint 20 éve.
Ellenőrizze a motor műszaki jellemzőit, beleértve a teljesítményt, a feszültséget és a méretet, hogy megfeleljen a rendszerkövetelményeknek.
A jótállási időszakok gyártónként eltérőek, de jellemzően 1-5 év a jó minőségű motorok esetében. Egy dolog világos: a háromfázisú váltóáramú villanymotoroknak sokkal tovább kell működniük egy lelkiismeretes motorrendszer-karbantartási terv mellett, mint anélkül. A háromfázisú váltakozó áramú villanymotorok élettartama kevesebb, mint két évtől több évtizedig terjedhet bizonyos körülmények között.
Egyablakos ügyintézésünkben mindent megtalál, amire szüksége van egy megbízható, háromfázisú váltakozó áramú villanymotorral végzett működésének javításához. Széles termékválasztékunkkal, szakértői útmutatásunkkal és páratlan értékesítés utáni támogatásunkkal zökkenőmentessé és problémamentessé tesszük a vásárlási élményt.
Vállalati profil
A Changzhou Yongzhuan Motor Co., LTD egy átfogó motortervező és -gyártó vállalkozás, 25 éves tapasztalattal. Székhelye Changzhou, Jiangsu, Kína. Üzemünk területe 10.000 négyzetméter, jegyzett tőkéje 80 millió jüan, éves gyártása pedig 3000.000 motor.
Erős műszaki és tervezési erővel rendelkezünk, két gyártósoron intelligens robotokat és automatikus gyártást alkalmaztunk, intelligens motorteljesítmény-vizsgáló berendezés több mint 10 készlettel rendelkezik.
Főbb termékeink a YE3(IE3), YE4(IE4) nagy hatékonyságú háromfázisú indukciós motorok, YBX3 robbanásbiztos háromfázisú indukciós motorok, hajtóműves motorok, sebességváltók, sebességváltók és egyéb speciális testreszabott motorok. A termékek megfeleltek a 3C, CE, hiteles, harmadik féltől származó minőségi teszteknek és egyéb tanúsítványoknak. Termékeinket elsősorban az Egyesült Államokba, Németországba, Japánba, Olaszországba és több tucat országba és régióba exportálják.
Mindig ragaszkodunk a 'gondos tervezés, magas minőség és nagy hatékonyság, a hitelesség, az ügyfél az első', a 'társadalom szolgálata, bátor innováció, úttörő előrelépés' céljához, mint vállalkozási elvhez, teljes szívvel szolgáljuk az ügyfeleket.
1990-2005: Tapasztalatgyűjtés - Az alapító 15 éven át az állami tulajdonú elektromos gépek főmérnökeként dolgozott.
2005-2007: A cég megalapítása - több mint tíz éves ipari művelés, többen eltalálták, és úgy döntöttek, hogy saját vállalkozást indítanak.
2007-2009: Az alapítás kezdetén - családias jellegű műhelyek, tőkeforgalmi nehézségek, nincs vevő, partner kivonult.
2009-2019: Erőteljes fejlődés – A nemzetgazdaság gyors fejlődésével, kiváló minőségű termékekkel, integritással és mindenki számára előnyös üzleti modellel a rendelési mennyiség robbanásszerű növekedést eredményezett, és Jiangsu vezető motorgyártójává nőtte ki magát.
2019-2024: Kihívások és lehetőségek – A piaci kereslet általában telített, az iparági verseny pedig kiélezett. Aktívan kutasson és fejlesszen új termékeket, biztosítsa a termékminőséget, mint a lényeget, javítsa a termékek hozzáadott értékét, és fejlesszen csúcsminőségű piacokat és tengerentúli piacokat.
GYIK
A1 : A legjobb módja a motor rajzának megadása paraméterekkel. Mérnökünk ellenőrzi és ajánlja a legmegfelelőbb modellt referenciaként. Vagy megadhatja az alábbi specifikációt is:
1. Típus, modell, teljesítmény és nyomaték.
2. Arány vagy kimeneti sebesség
3. Működési állapot és csatlakozási mód
4. Mennyiség és telepített gép neve
5. Bemeneti mód és bemeneti sebesség
6. A motor márkája vagy a karima és a motortengely mérete
A2 : Igen. Professzionális motor- és reduktorgyártó vagyunk 20 éve, Changzhou-ban, Jiangsu-ban, Kínában.
A3 : 10 nap mintarendelés esetén, 15 nap konténerrendelés esetén.
A4 : Persze, megtiszteltetés számunkra, hogy mintát kínálhatunk a teszthez a hivatalos megrendelés leadása előtt.
A5 : 1 db modellenként gyári márkához és csomaghoz, 50 db modellenként OEM márkához és csomaghoz.
V6 : Igen, prémium OEM/ODM gyártó vagyunk, amelyet független harmadik felek értékeltek.
A7 : A minőség az elsődleges. Minden gyártási folyamat szigorúan követi a minőségbiztosítási rendszert, a minőségellenőrző csapat ellenőrzi a minőséget a gyártás során, és minden szállítás előtt elvégzi a tesztet.
A8 : Garancia: 1 év a szállítási dátum után B/L ellenében.
A9 : 1. A jó minőséget és a versenyképes árat megőrizzük ügyfeleink előnyének biztosítása érdekében ; 2. Minden ügyfelet barátunkként tisztelünk, és őszintén üzletelünk és barátkozunk velük, függetlenül attól, hogy honnan jönnek.
a tartalom üres!
Egyfázisú váltakozó áramú motor
Szűkítő/sebességváltó
Miért GYŐZELEM