1
1 տարի
Եռաֆազ ասինխրոն շարժիչ
Յոնչժուան
650 rpm 675 rpm 685 rpm 695 rpm 710 rpm 725 rpm 730 rpm 735 rpm 740 rpm
220/380V 230/440V 380/660V 400/690V
75 կվտ/100 ձիաուժ 90 կվտ/125 ձիաուժ 110 կվտ/150 ձիաուժ 132 կվտ/180 ձիաուժ 160 կվտ/200 ձիաուժ 200 կվտ/270 ձիաուժ
50 Հց 60 Հց
2P 4P 6P 8P 10P 12P
IE4 IE3 IE2
Չուգունի պատյան/ալյումինե տնակ
Պոմպեր, կոմպրեսորներ, խառնիչներ, փոխակրիչներ, վերելակներ, կռունկներ և վերելակներ...
Ընդունելի
Ամուր փայտե պատյան կամ հարմարեցված
ԵԽ CCC
| Հասանելիություն: | |
|---|---|
Ապրանքի նկարագրությունը
3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչը արդյունաբերական և առևտրային կիրառություններում ամենաշատ օգտագործվող շարժիչներից մեկն է: Հայտնի է իր արդյունավետությամբ, հուսալիությամբ և կայուն գործունակությամբ՝ այս շարժիչի տեսակը փոխակերպում է էլեկտրական էներգիան մեխանիկական էներգիայի՝ օգտագործելով փոփոխական հոսանք (AC): Դրա դիզայնը և շահագործումը դարձնում են այն իդեալական ընտրություն մեքենաների, սարքավորումների և համակարգերի սնուցման համար արդյունաբերության լայն շրջանակում:

Փնտրու՞մ եք 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչ : Դուք ճիշտ տեղում եք: Անկախ նրանից, թե դուք արդիականացնում եք ձեր արդյունաբերական մեքենաները, սկսում եք նոր նախագիծ կամ փոխարինում հին շարժիչը, մենք ձեզ ապահովված ենք: Որպես ձեր միակողմանի սպասարկման փորձագետ՝ մենք ձեզ կառաջնորդենք այն ամենի մեջ, ինչ ձեզ անհրաժեշտ է իմանալ տեղեկացված գնումներ կատարելու համար: Եռաֆազ շարժիչների առավելությունները հասկանալուց մինչև ճիշտ մոդել ընտրելը, այս ուղեցույցն ունի ամեն ինչ:

1. Yongzhuan 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչները հասանելի են IE2, IE3 և IE4 արդյունավետության դասերում ՝ ապահովելով էներգիայի կրճատված սպառումը:
2. Բարձր էներգաարդյունավետությունը նշանակում է էլեկտրաէներգիայի ավելի ցածր վճարներ և ավելի փոքր ածխածնի հետք:
1. Կառուցված է բարձրորակ նյութերով, որոնք դիմակայում են կոշտ արդյունաբերական միջավայրերին:
2. Դիմացկուն է մաշվածության նկատմամբ՝ ապահովելով ավելի երկար գործառնական կյանք:
3. Կոռոզիոն դիմացկուն բնակարան՝ դժվարին պայմաններում հուսալի աշխատանքի համար:
1. Ապահովում է հետևողական ոլորող մոմենտ և հզորություն , ինչը հարմար է դարձնում պահանջկոտ ծրագրերի համար:
2. Ընդլայնված դիզայնը ապահովում է սահուն աշխատանքը նվազագույն թրթռումով և աղմուկով:
1. Հարմար է այնպիսի ոլորտների համար, ինչպիսիք են արտադրությունը, գյուղատնտեսությունը, HVAC-ը և վերականգնվող էներգիան:
2. Իդեալական է այնպիսի սարքավորումների սնուցման համար, ինչպիսիք են պոմպերը, կոմպրեսորները, օդափոխիչները և փոխակրիչ համակարգերը:
1. Yongzhuan 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչները նախատեսված են հեշտ տեղադրման և սպասարկման համար ՝ նվազեցնելով պարապուրդը:
2. Բարձրորակ առանցքակալները և հովացման համակարգերը ապահովում են անխափան աշխատանքը՝ առանց հաճախակի սպասարկման:
1. Հավաստագրված է միջազգային արդյունավետության և անվտանգության չափանիշներին համապատասխանելու համար:
2. Էկոլոգիապես մաքուր, էներգիայի նվազեցված կորուստներով և օպտիմիզացված կատարողականությամբ:
1. Հասանելի է հզորության տարբեր գնահատականներով, չափերով և մոնտաժային կոնֆիգուրացիաներով:
2. Կարող է հարմարեցվել հատուկ գործառնական պահանջներին համապատասխանելու համար, ներառյալ բարձր մեկնարկային մոմենտը կամ մշտական արագությունը:
1. Չնայած պրեմիում նյութերով կառուցված, Yongzhuan շարժիչները մրցունակ գներով են:
2. Երկարաժամկետ խնայողություններ՝ էներգիայի նվազման և պահպանման կարիքների շնորհիվ:
1. Ներառում է ժամանակակից դիզայնի առանձնահատկություններ՝ կատարելագործված կատարողականության համար:
2. Ապահովված է ջերմային պաշտպանության համակարգերով ՝ գերտաքացումից խուսափելու և անվտանգությունն ապահովելու համար։
Yongzhuan Motor-ը տրամադրում է համապարփակ աջակցություն, ներառյալ տեղադրման ուղեցույցը, տեխնիկական աջակցությունը և պահեստամասերի առկայությունը:
Yongzhuan 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչները համապատասխանում են էներգաարդյունավետության համաշխարհային կանոնակարգերին ՝ ապահովելով հուսալիություն և արդյունավետություն: Ստանդարտները ներառում են.
IEC 60034-30. Սահմանում է IE արդյունավետության դասեր էլեկտրական շարժիչների համար:
Էկոնախագծման հրահանգ (ԵՄ). Ապահովում է էներգաարդյունավետությունը եվրոպական շուկաներում:
NEMA-ի համապատասխանություն (ԱՄՆ). Համապատասխանում է Հյուսիսային Ամերիկայի բարձր արդյունավետության չափանիշներին:
1. Ալյումինե 3 փուլ AC Էլեկտրաշարժիչ. Ալյումինե 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչը շատ բազմակողմանի և արդյունավետ շարժիչի դիզայն է, որը լայնորեն օգտագործվում է այն ոլորտներում, որտեղ անհրաժեշտ է թեթև շինարարություն և բարձր ջերմային հաղորդունակություն: Շարժիչի շրջանակի համար կառուցված ալյումինե համաձուլվածքով այս շարժիչներն առաջարկում են կատարյալ հավասարակշռություն ամրության, արդյունավետության և ծախսարդյունավետության միջև:

2. Պայթյունակայուն 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչ. պայթյունակայուն 3-փուլ AC էլեկտրական շարժիչը հատուկ նախագծված է վտանգավոր միջավայրերում օգտագործելու համար, որտեղ կարող են առկա լինել դյուրավառ գազեր, գոլորշիներ կամ փոշու մասնիկներ: Այս շարժիչները կառուցված են ամրացված պարիսպներով և առաջադեմ անվտանգության առանձնահատկություններով՝ կանխելու ներքին կայծերը, աղեղները կամ ջերմությունը արտաքին բռնկում առաջացնելուց: Դրանք կարևոր են այն ոլորտների համար, որտեղ անվտանգությունն ու հուսալիությունը առաջնային են: Yongzhuan պայթյունակայուն 3-փուլ AC էլեկտրական շարժիչները հետևյալ տեսակների են՝ YBX3 YBX4 բարձր արդյունավետության շարժիչներ, YFBX3 Փոշու և պայթյունապաշտպան շարժիչներ, YBBP VFD Պայթյունակայուն շարժիչներ:

3. VFD 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչ. VFD (փոփոխական հաճախականության շարժիչ) եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչը շարժիչ է, որն աշխատում է փոփոխական հաճախականության շարժիչ համակարգով, որը թույլ է տալիս կարգավորել շարժիչի արագությունը և ոլորող մոմենտը: Այս համադրությունը ավելի մեծ վերահսկողություն է ապահովում շարժիչի աշխատանքի վրա՝ դարձնելով այն իդեալական այնպիսի ծրագրերի համար, որտեղ ճշգրտությունն ու արդյունավետությունը կարևոր են: Վերահսկելով շարժիչին մատակարարվող էներգիայի հաճախականությունը՝ VFD-ը կարող է բարձրացնել էներգիայի արդյունավետությունը, նվազեցնել մեխանիկական սթրեսը և երկարացնել շարժիչի ծառայության ժամկետը:

4. Արգելակ 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչ. Արգելակային 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչը մասնագիտացված շարժիչ է, որն ինտեգրում է արգելակման համակարգ, որը նախատեսված է շարժիչը արագ և արդյունավետ կանգնեցնելու կամ դանդաղեցնելու համար: Այս շարժիչները լայնորեն օգտագործվում են այնպիսի ծրագրերում, որտեղ անհրաժեշտ է ճշգրիտ վերահսկել կանգառի գործընթացը: Արգելակը սովորաբար միանում է էլեկտրական կամ մեխանիկական՝ շարժիչը կանգնեցնելու համար՝ ապահովելով անվտանգ և վերահսկվող աշխատանքը: Արգելակային շարժիչները կարևոր են արդյունաբերություններում, որտեղ արագ կանգառը կարևոր է, ինչպիսիք են բարձրացնող սարքավորումները, փոխակրիչները և արդյունաբերական մեքենաները:

5. Variable Frequency and Brake 3 Phase AC Electric Motor. Variable Frequency and Brake 3 Phase AC Electric Motor-ը համատեղում է ինչպես առավելությունները Variable Frequency Drive (VFD) տեխնոլոգիայի, այնպես էլ ինտեգրված արգելակման համակարգերի : Այս շարժիչն առաջարկում է ճշգրիտ կառավարում արագության, ոլորող մոմենտ ստեղծելու և կանգառի նկատմամբ՝ դարձնելով այն իդեալական այնպիսի ծրագրերի համար, որոնք պահանջում են ինչպես փոփոխական արագություն, այնպես էլ արագ դանդաղում: VFD-ն արգելակման համակարգին ինտեգրելով՝ այս տեսակի շարժիչը ապահովում է բարձր արդյունավետություն, անվտանգություն և երկարակեցություն տարբեր արդյունաբերական միջավայրերում:

| մոդելի | Գնահատված հզորություն (KW) | Գնահատված հզորություն (HP) | Գնահատված արագություն (RPM) | Գնահատված հոսանք (A) - 380 Վ | Գնահատված հոսանք (A) - 400 վ | Գնահատված հոսանք (A) - 415 Վ | Քաշ (կգ) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| ԵՔ3-631-4 | 0.12 | 016 | 1330 | 0.4 | 0.37 | 0.36 | 4.0 |
| ԵՔ3-632-4 | 0.18 | 0.24 | 1330 | 0.5 | 0.51 | 0.49 | 4.5 |
| ԵՔ3-711-4 | 0.25 | 0.34 | 1350 | 0.7 | 0.66 | 0.64 | 6.5 |
| ԵՔ3-712-4 | 0.37 | 0.5 | 1350 | 1.0 | 0.92 | 0.89 | 7.5 |
| ԵՔ3-801-4 | 0.55 | 0.75 | 1400 | 1.4 | 1.3 | 1.3 | 17.6 |
| ԵՔ3-802-4 | 0.75 | 1 | 1420 | 1.8 | 1.7 | 1.7 | 18.4 |
| ԵՔ3-90Ս-4 | 1.1 | 1.5 | 1445 | 2.6 | 2.5 | 2.4 | 24.2 |
| ԵՔ3-100Լ1-4 | 2.2 | 3 | 1435 | 4.8 | 4.5 | 4.4 | 41.5 |
| ԵՔ3-112Մ-4 | 4 | 5.5 | 1440 | 8.4 | 7.9 | 7.7 | 63.2 |
| ԵՔ3-132Ս-4 | 5.5 | 7.5 | 1460 | 11.2 | 10.7 | 10.3 | 71.2 |
| ԵՔ3-132Մ-4 | 7.5 | 10 | 1460 | 15.0 | 14.3 | 13.7 | 85.1 |
| ԵՔ3-160Մ-4 | 11 | 15 | 1465 | 21.5 | 20.4 | 19.7 | 121 |
| ԵՔ3-160Լ-4 | 15 | 20 | 1465 | 28.8 | 27.3 | 26.3 | 142 |
| ԵՔ3-180Մ-4 | 18.5 | 25 | 1470 | 35.3 | 33.5 | 32.3 | 181 |
| ԵՔ3-180Լ-4 | 22 | 30 | 1470 | 41.8 | 39.7 | 38.3 | 209 |
| ԵՔ3-200Լ-4 | 30 | 40 | 1475 | 56.6 | 53.8 | 51.9 | 284 |
| ԵՔ3-225Ս-4 | 37 | 50 | 1485 | 69.6 | 66.1 | 63.7 | 328 |
| ԵՔ3-225Մ-4 | 45 | 60 | 1485 | 84.4 | 80.2 | 77.3 | 363 |
| ԵՔ3-250Մ-4 | 55 | 75 | 1485 | 102.7 | 97.6 | 94.1 | 442 |
| ԵՔ3-280Մ-4 | 90 | 125 | 1486 | 163.2 | 155.1 | 149.5 | 639 |
| ԵՔ3-315Մ-4 | 132 | 180 | 1488 | 235.7 | 223.9 | 215.8 | 1033 |
| ԵՔ3-315Լ1-4 | 160 | 200 | 1488 | 285.1 | 270.9 | 261.1 | 1126 |
| ԵՔ3-355Լ2-4 | 200 | 270 | 1490 | 315.7 | 334.1 | 322.0 | 1238 |
| ԵՔ3-355Մ-4 | 250 | 340 | 1490 | 439.6 | 417.7 | 402.6 | 1830 |
| ԵՔ3-355Լ-4 | 315 | 430 | 1490 | 553.9 | 526.2 | 507.2 | 1950 |
Yongzhuan 3 Phase AC Electric Motor Product Parameters .pdf
Yongzhuan 3 Phase AC Electric Motor Instruction Manual.pdf
Ապրանքների կատալոգ-Yongzhuan Motor.pdf
«3-փուլ» տերմինը եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչում վերաբերում է էլեկտրամատակարարման տեսակին, որը շարժիչ է շարժիչը: Եռաֆազ էլեկտրամատակարարումը բաղկացած է երեք փոփոխական հոսանքներից (AC), որոնցից յուրաքանչյուրը ունի սինուսոիդային ալիքի ձև, որոնք բաժանված են 120 էլեկտրական աստիճանով: Այս կոնֆիգուրացիան սովորաբար օգտագործվում է արդյունաբերական և առևտրային ծրագրերում, քանի որ դրա արդյունավետությունը, հուսալիությունը և կայուն հզորություն տրամադրելու կարողությունը:
3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչը գործում է էլեկտրամագնիսական ինդուկցիայի սկզբունքի հիման վրա, որը հայտնաբերել է Մայքլ Ֆարադեյը: Երբ հաղորդիչը (օրինակ՝ շարժիչի ռոտորը) տեղադրվում է փոփոխվող մագնիսական դաշտում, հաղորդիչում էլեկտրական հոսանք է առաջանում: Մագնիսական դաշտի և առաջացած հոսանքի այս փոխազդեցությունը առաջացնում է ոլորող մոմենտ, որի արդյունքում ռոտորը պտտվում է:

Ստատորը շարժիչի անշարժ մասն է: Այն բաղկացած է լամինացված պողպատե միջուկներից և ոլորուններից, որոնք միացված են 3 փուլային էլեկտրամատակարարմանը:
Ռոտորը ստատորի ներսում պտտվող մասն է: Այն սովորաբար պատրաստված է ալյումինից կամ պղնձի ձողերից և պատասխանատու է մեխանիկական շարժման համար:
Այս բաղադրիչները ապահովում են կառուցվածքային աջակցություն և թույլ են տալիս ռոտորի սահուն պտույտը: Առանցքակալները շահագործման ընթացքում ապահովում են նվազագույն շփում:
Լիսեռը ռոտորին միացված գլանաձեւ բաղադրիչ է: Այն փոխանցում է շարժիչի կողմից առաջացած մեխանիկական ուժը արտաքին բեռին:
Սառեցման համակարգը կանխում է շարժիչի գերտաքացումը շահագործման ընթացքում: Հիմնականում երկրպագուներն ու լողակներն են։
Վերջնական վահանները տեղակայված են շարժիչի երկու ծայրերում՝ աջակցելով առանցքակալներին և պարփակելով ռոտորը:
Տերմինալային տուփում տեղադրված են ստատորի ոլորունների էլեկտրական միացումները:

1. Արդյունաբերական կիրառություններ՝ պոմպեր և կոմպրեսորներ, կոնվեյերային համակարգեր, կռունկներ և ամբարձիչներ, հաստոցներ
2. HVAC համակարգեր. փչակներ և օդափոխիչներ, սառնարանային բլոկներ
Գյուղատնտեսական կիրառություններ. 3.
4. Տրանսպորտ և ենթակառուցվածքներ՝ էլեկտրական գնացքներ և տրամվայներ, շարժասանդուղքներ և վերելակներ
5. Վերականգնվող էներգիայի համակարգեր՝ հողմային տուրբիններ, արևային ջրի պոմպեր
6. Կենցաղային և փոքր առևտրային ծրագրեր. լվացքի մեքենաներ, օդային կոմպրեսորներ, խոհանոցային տեխնիկա
7. Հանքարդյունաբերություն և շինարարություն. հորատման մեքենաներ, էքսկավատորներ և ջարդիչներ
8. Ծովային կիրառություններ. ճախարակներ և խարիսխներ, շարժիչ համակարգեր

Միջազգային արդյունավետության (IE) դասակարգման համակարգը սահմանում է էլեկտրական շարժիչների արդյունավետության մակարդակները՝ օգնելով արդյունաբերություններին կատարել տեղեկացված ընտրություն՝ հիմնվելով կատարողականի և էներգախնայողության պահանջների վրա: Այստեղ մենք համեմատում ենք արդյունավետության չորս հիմնական դասի շարժիչները՝ IE1 էլեկտրական շարժիչներ (Ստանդարտ արդյունավետություն), IE2 էլեկտրական շարժիչներ (բարձր արդյունավետություն), IE3 էլեկտրական շարժիչներ (պրեմիում արդյունավետություն) և IE4 էլեկտրաշարժիչներ (գերագույն արդյունավետություն):
IE1 եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչը ստանդարտ արդյունավետության հիմնական շարժիչն է: Այն դեռ օգտագործվում է որոշ շրջաններում, սակայն աստիճանաբար դուրս է գալիս էներգետիկ կանոնակարգերի պատճառով:
1. Արդյունավետության մակարդակ. ամենացածրը չորս դասերից:
2. Էներգիայի սպառում. էներգիայի մեծ սպառում, ինչը հանգեցնում է գործառնական ծախսերի ավելացման:
3. Ծրագրեր. Հարմար է պարզ, ցածր աշխատանքային ծրագրերի համար:
4. Համապատասխանություն. Չհամապատասխանում էներգետիկ ժամանակակից կանոնակարգերին, ինչպիսին է ԵՄ Էկոնախագծման դիրեկտիվը:
1. Ժառանգական համակարգեր.
2. Ծրագրեր, որտեղ արդյունավետությունը կարևոր չէ, և սկզբնական արժեքը առաջնային խնդիր է:

IE2 եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչն առաջարկում է բարելավված էներգաարդյունավետություն և հանդիսանում է ամենաշատ օգտագործվող շարժիչներն ամբողջ աշխարհում:
1. Արդյունավետության մակարդակ. IE1-ից բարձր եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչ՝ նվազեցնելով էներգիայի սպառումը:
2. Էներգիայի խնայողություն. չափավոր էներգիայի խնայողություն՝ համեմատած IE1 եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչի հետ:
3. Կիրառումներ. Լայնորեն օգտագործվում է արդյունաբերական, առևտրային և գյուղատնտեսական ոլորտներում:
4. Համապատասխանություն. Համապատասխանում է համաշխարհային ստանդարտներին, ներառյալ IEC 60034-30 և ԵՄ Էկոնախագծման դիրեկտիվը փոքր և միջին շարժիչների համար:
1. Արդյունաբերություն, որը հավասարակշռում է ծախսերը և էներգաարդյունավետությունը:
2. Ծրագրեր, ինչպիսիք են պոմպերը, օդափոխիչները, կոմպրեսորները և փոխակրիչները:

IE3 3-փուլ AC Էլեկտրաշարժիչն ապահովում է զգալիորեն ավելի մեծ էներգիայի խնայողություն և համապատասխանում է ավելի խիստ կանոնակարգերին ամբողջ աշխարհում:
1. Արդյունավետության մակարդակ. մինչև 15% ավելի արդյունավետ, քան IE2 եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչը:
2. Էներգախնայողություն. էական խնայողություններ էներգատար գործառնություններում:
3. Ծրագրեր. Իդեալական է շարունակական կամ ծանր աշխատանքային գործողությունների համար:
4. Համապատասխանություն. համապատասխանում է կամ գերազանցում է ժամանակակից կանոնակարգերը շատ տարածաշրջաններում, ինչպիսիք են ԵՄ-ն և Հյուսիսային Ամերիկան:
1. Էներգաարդյունավետության առաջնահերթություն ունեցող օբյեկտներ.
2. Գործառնություններ բարձր աշխատանքային ժամերով, որտեղ էներգիայի խնայողությունները փոխհատուցում են ավելի բարձր սկզբնական արժեքը:

IE4 եռաֆազ AC էլեկտրական շարժիչը ներկայացնում է ստանդարտ էլեկտրական շարժիչներում առկա արդյունավետության ամենաբարձր մակարդակը, որն առաջարկում է անզուգական արդյունավետություն էներգախնայողության առաջադեմ նպատակների համար:
1. Արդյունավետության մակարդակ. ամենաբարձր արդյունավետության դասը, որը զգալիորեն գերազանցում է IE3 մակարդակը:
2. Էներգախնայողություն. առավելագույն էներգիայի խնայողություն, իդեալական գործառնական ծախսերը և ածխածնի արտանետումները նվազեցնելու համար:
3. Կիրառումներ. առաջադեմ արդյունաբերություններ, վերականգնվող էներգիայի նախագծեր և կանաչ շենքեր:
4. Համապատասխանություն. լիովին համապատասխանում է ապագայում պատրաստ էներգաարդյունավետության կանոնակարգերին:
1. Կայունության և էներգիայի երկարաժամկետ խնայողությանն ուղղված հարմարություններ:
2. Բարձր արդյունավետության համակարգեր, որտեղ յուրաքանչյուր վտ խնայողությունը կարևոր է:

| հատկանիշ | IE1 (Ստանդարտ) | IE2 (Բարձր արդյունավետություն) | IE3 (Պրեմիում արդյունավետություն) | IE4 (Սուպեր Պրեմիում արդյունավետություն) |
|---|---|---|---|---|
| Արդյունավետության մակարդակ | Ցածր | Չափավոր | Բարձր | Շատ բարձր |
| Էներգախնայողություն | Նվազագույն | Չափավոր | Նշանակալից | Առավելագույնը |
| Նախնական արժեքը | Ամենացածրը | Չափավոր | Ավելի բարձր | Ամենաբարձր |
| Գործառնական ծախսեր | Բարձր | Չափավոր | Ցածր | Ամենացածրը |
| Դիմումներ | Հիմնական, ցածր պահանջարկ ունեցող առաջադրանքներ | Արդյունաբերական, կոմերցիոն | Ծանր աշխատանքային, շարունակական օգտագործում | Ընդլայնված, էներգիայի համար կարևոր համակարգեր |
| Կանոնակարգային համապատասխանություն | Սահմանափակ (փուլային հեռացում) | Համապատասխանում է ժամանակակից չափանիշներին | Համապատասխանում է համաշխարհային խիստ չափանիշներին | Ապագայի պատրաստ |
Ընդարձակ գույքագրմամբ մենք երաշխավորում ենք արագ առաքում և առաքում, որպեսզի համապատասխանի ձեր ծրագրի ժամանակացույցին:
Մեր մասնագետների թիմը պատրաստ է օգնել ձեզ ընտրել ձեր կոնկրետ կարիքներին համապատասխան շարժիչը:
Պե՞տք է անհատական կոնֆիգուրացիա: Մենք առաջարկում ենք հարմարեցված լուծումներ՝ համապատասխան կիրառական եզակի պահանջներին:
Մեր բոլոր շարժիչները գալիս են համապարփակ երաշխիքներով և հատուկ վաճառքի աջակցությամբ:
| մրցակից | Yongzhuan Motors-ի | ապրանքանիշերով |
|---|---|---|
| Էներգաարդյունավետություն | IE2, IE3, IE4 տարբերակները մատչելի են | IE4 շարժիչների սահմանափակ հասանելիություն: |
| Երկարակեցություն | Բարձրորակ նյութեր և ամուր դիզայն | Ստանդարտ ամրություն: |
| Գնագոյացում | Մրցունակ բարձր արժեքով | Հաճախ ավելի բարձր համեմատելի մոդելների համար: |
| Անհատականացում | Հասանելի են ճկուն կոնֆիգուրացիաներ | Անհատականացման սահմանափակ տարբերակներ: |
| Աջակցություն և երաշխիք | Համապարփակ և հուսալի | Հիմնական հաճախորդների աջակցություն: |

Հասկանալով էներգիայի պահանջները
Բացահայտեք ձեր հատուկ հավելվածի կարիքները՝ շարժիչի հզորության և արդյունավետության ճիշտ մակարդակները որոշելու համար:
Ընտրելով շարժիչի ճիշտ չափը
Եռաֆազ էլեկտրական շարժիչի չափը պետք է համապատասխանի բեռի պահանջներին՝ էներգիայի վատնումից կամ թերակատարումից խուսափելու համար:
Այո, եռաֆազ էլեկտրական շարժիչները իդեալական են փոքր ձեռնարկությունների համար, ովքեր ցանկանում են խնայել էներգիայի ծախսերը՝ պահպանելով հուսալի աշխատանքը:
Դուք կարող եք դրանք գնել անմիջապես մեզանից: Մենք պրոֆեսիոնալ էլեկտրական շարժիչ արտադրող ենք ավելի քան 20 տարի:
Ստուգեք շարժիչի բնութագրերը, ներառյալ հզորությունը, լարումը և չափը, որպեսզի համապատասխանեն ձեր համակարգի պահանջներին:
Երաշխիքային ժամկետները տարբերվում են արտադրողի կողմից, բայց սովորաբար տատանվում են 1-ից 5 տարի բարձրորակ շարժիչների համար: Մի բան պարզ է. եռաֆազ հոսանքի էլեկտրական շարժիչները պետք է շատ ավելի երկար աշխատեն շարժիչային համակարգերի բարեխիղճ պահպանման պլանի դեպքում, քան առանց մեկի: Եռաֆազ հոսանքի էլեկտրական շարժիչների կյանքը որոշակի հանգամանքներում կարող է տատանվել երկու տարուց պակասից մինչև մի քանի տասնամյակ:
Մեր մեկ կանգառի խանութում դուք կգտնեք այն ամենը, ինչ անհրաժեշտ է ձեր աշխատանքը բարելավելու համար հուսալի 3 փուլ AC էլեկտրական շարժիչով: Մեր լայնածավալ արտադրանքի տեսականու, փորձագետների առաջնորդության և վաճառքից հետո անզուգական աջակցության շնորհիվ մենք ձեր գնումների փորձը դարձնում ենք անխափան և առանց դժվարությունների:
Ընկերության պրոֆիլը
Changzhou Yongzhuan Motor Co., LTD-ն շարժիչների նախագծման և արտադրության համապարփակ ձեռնարկություն է, որն ունի 25 տարվա փորձ: Այն գտնվում է Չինաստանի Ցզյանսու նահանգի Չանչժոու քաղաքում։ Մեր գործարանը զբաղեցնում է 10,000 քառակուսի մետր տարածք, գրանցված կապիտալը կազմում է 80 միլիոն յուան և տարեկան արտադրությունը 3000,000 շարժիչներ:
Մենք ունենք ուժեղ տեխնիկական և նախագծային ուժ, երկու արտադրական գիծն իրականացրել է խելացի ռոբոտի և ավտոմատ արտադրության օգտագործումը, խելացի շարժիչի կատարողականի փորձարկման սարքավորումն ունի ավելի քան 10 հավաքածու:
Մեր հիմնական արտադրանքներն են YE3 (IE3), YE4 (IE4) բարձր արդյունավետությամբ եռաֆազ ինդուկցիոն շարժիչ, YBX3 պայթյունավտանգ եռաֆազ ինդուկցիոն շարժիչ, փոխանցումատուփ, փոխանցումատուփ, փոխանցումատուփ և այլ հատուկ հարմարեցված շարժիչներ: Ապրանքները անցել են 3C, CE, հեղինակավոր երրորդ կողմի որակի փորձարկում և այլ հավաստագրեր: Մեր արտադրանքը հիմնականում արտահանվում է ԱՄՆ, Գերմանիա, Ճապոնիա, Իտալիա և այլ տասնյակ երկրներ ու շրջաններ։
Մենք միշտ հավատարիմ ենք «զգույշ դիզայնի, բարձր որակի և բարձր արդյունավետության, վստահելիության հետ կապված, առաջին հերթին հաճախորդը» նպատակին, «ծառայել հասարակությանը, խիզախ նորարարությանը, առաջ շարժվելը» որպես ձեռնարկության սկզբունք, սրտանց ծառայել հաճախորդին:
1990-2005թթ. Փորձի կուտակում - Հիմնադիրը 15 տարի աշխատել է որպես պետական էլեկտրական տեխնիկայի գլխավոր ինժեներ:
2005-2007 թվականներ. Ընկերությունը հիմնադրվել է՝ ավելի քան տասը տարի արդյունաբերության մշակում, մի քանի հոգի հարվածել են դրան և որոշել սկսել իրենց սեփական բիզնեսը:
2007-2009 թթ. հիմնադրման սկզբում` ընտանեկան ոճի արհեստանոցներ, կապիտալի շրջանառության դժվարություններ, հաճախորդներ չկան, գործընկերները դուրս են եկել:
2009-2019 թթ. բուռն զարգացում. Ազգային տնտեսության արագ զարգացումով, բարձրորակ արտադրանքով և ամբողջականությամբ և շահավետ բիզնես մոդելով, պատվերների ծավալը պայթուցիկ աճ գրանցեց և դարձավ Jiangsu առաջատար շարժիչ արտադրող:
2019-2024. մարտահրավերներ և հնարավորություններ - Շուկայի պահանջարկը հակված է հագեցվածության, իսկ արդյունաբերության մրցակցությունը կատաղի է: Ակտիվորեն ուսումնասիրեք և մշակեք նոր ապրանքներ, ապահովեք արտադրանքի որակը որպես հիմնական գիծ, բարելավեք ապրանքների ավելացված արժեքը և զարգացրեք բարձրակարգ շուկաներ և արտասահմանյան շուկաներ:
ՀՏՀ
A1 . Լավագույն միջոցը շարժիչի գծագրին պարամետր տրամադրելն է: Մեր ինժեները կստուգի և կառաջարկի ամենահարմար մոդելը ձեր հղման համար: Կամ կարող եք նաև տրամադրել ստորև նշված բնութագրերը.
1. Տեսակ, մոդել, հզորություն և ոլորող մոմենտ:
2. Հարաբերակցությունը կամ ելքային արագությունը
3. Աշխատանքային վիճակը և միացման եղանակը
4. Քանակը և տեղադրված մեքենայի անվանումը
5. Մուտքի ռեժիմ և մուտքագրման արագություն
6. Շարժիչի ապրանքանիշի մոդելը կամ եզրը և շարժիչի լիսեռը
A2 : Այո: Մենք շարժիչների և ռեդուկտորների պրոֆեսիոնալ արտադրող ենք արդեն 20 տարի, որը գտնվում է Չանչժոու, Ցզյանսու, Չինաստան:
A3 : 10 օր նմուշի պատվերի համար, 15 օր բեռնարկղերի պատվերի համար:
A4 : Իհարկե, մենք պատիվ ենք ձեզ առաջարկել փորձարկման նմուշ նախքան պաշտոնական պատվեր դնելը:
A5 : 1 հատ մեկ մոդելի համար գործարանային ապրանքանիշի և փաթեթի համար, 50 հատ մեկ մոդելի համար OEM ապրանքանիշի և փաթեթի համար:
A6 : Այո, մենք պրեմիում OEM/ODM արտադրող ենք, որը գնահատվում է անկախ երրորդ կողմերի կողմից:
A7 : Որակը առաջնային է: Ամբողջ արտադրական գործընթացը խստորեն հետևում է Որակի համակարգին, QC թիմը ստուգում է որակը արտադրության ընթացքում և փորձարկում է կատարում յուրաքանչյուր առաքումից առաջ:
A8 . Երաշխիք՝ B/L-ի դեմ առաքման ամսաթվից 1 տարի հետո:
A9 : 1. Մենք պահպանում ենք լավ որակ և մրցունակ գին` ապահովելու մեր հաճախորդների օգուտը; 2. Մենք հարգում ենք յուրաքանչյուր հաճախորդի որպես մեր ընկեր, և մենք անկեղծորեն բիզնես ենք վարում և ընկերություն անում նրանց հետ, անկախ նրանից, թե որտեղից են նրանք գալիս:
բովանդակությունը դատարկ է:
Կրճատող / փոխանցման տուփ
Ինչու ՀԱՂԹԱՆԱԿ