როგორც წამყვანი მწარმოებელი 20 წლის განმავლობაში. ჩვენი დახვეწილი ოსტატობა დააკმაყოფილებს თქვენს ყველა მოთხოვნას!
პროდუქტები
თქვენ აქ ხართ: მთავარი » ძრავის ცხენის ძალა » 3 HP / 2.2 KW » 3 HP / 2.2 KW 3 ფაზიანი ძრავა

ჩატვირთვა

3 HP / 2.2 KW 3 ფაზა ძრავა

3 HP / 2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზა ძრავა არის საშუალო და მძიმე სამრეწველო ძრავის სისტემის ქვაკუთხედი.
  • ფეხის სამაგრი, ფლანგზე სამაგრი, კეისის სამაგრი

  • 90ლ, 100ლ, 112მ, 132ს

  • 1

  • 18 თვე

  • სამფაზიანი ასინქრონული ძრავა

  • გამარჯვება

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3 HP / 2.2 კვტ

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • თუჯის კორპუსი/ალუმინის კორპუსი

  • ტუმბოები, კომპრესორები, მიქსერები, კონვეიერები, ლიფტები, ამწეები და ამწეები...

  • მისაღებია

  • ძლიერი ხის ყუთი ან მორგებული

  • CE CQC

ხელმისაწვდომობა:
ფეისბუქის გაზიარების ღილაკი
ტვიტერის გაზიარების ღილაკი
ხაზის გაზიარების ღილაკი
wechat-ის გაზიარების ღილაკი
Linkedin-ის გაზიარების ღილაკი
pinterest გაზიარების ღილაკი
whatsapp გაზიარების ღილაკი
გააზიარეთ ეს გაზიარების ღილაკი

პროდუქტის აღწერა


ძაბვის დისბალანსი


გაცნობა 3 HP / 2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზიან ძრავზე


ჩვენ მივიჩნევთ 3 HP / 2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზურ ძრავას, როგორც საშუალო და მძიმე სამრეწველო ძრავის სისტემების ქვაკუთხედს. ძრავის ეს რეიტინგი ფართოდ არის მიღებული, სადაც საჭიროა უფრო მაღალი ბრუნვის სიჩქარე, საიმედო უწყვეტი მუშაობა და ძლიერი მექანიკური გამძლეობა დიდ და ენერგო ინტენსიური ძრავების კატეგორიებში გადასვლის გარეშე. ეს არის სასურველი გადაწყვეტა საწარმოო ქარხნებში, გადამამუშავებელ მრეწველობაში და ინფრასტრუქტურულ პროექტებში, სადაც საოპერაციო სტაბილურობა და ეფექტურობა აუცილებელია.


2.2 კვტ სიმძლავრის სამფაზიანი ძრავა გთავაზობთ მძლავრ, მაგრამ კომპაქტურ ამძრავ გადაწყვეტას, რომელსაც შეუძლია გაუმკლავდეს რთულ დატვირთვას და შეინარჩუნოს შესანიშნავი თერმული და ელექტრული შესრულება. როდესაც ინდუსტრიები მიდიან უფრო მაღალი პროდუქტიულობისა და ენერგოეფექტურობისკენ, ძრავის ეს ზომა გახდა სტანდარტული არჩევანი მოწყობილობებისთვის, რომლებიც მუშაობენ ხანგრძლივი საათის განმავლობაში ცვლადი დატვირთვის პირობებში.


ეს სტატია გთავაზობთ სრულ, პრაქტიკულ მიმოხილვას 3 HP / 2.2 კვტ 3 ფაზური ძრავის შესახებ , რომელიც მოიცავს სიმძლავრის მახასიათებლებს, მუშაობის პრინციპებს, ტექნიკურ მახასიათებლებს, აპლიკაციებს, უპირატესობებს, შერჩევის მოსაზრებებს და ტექნიკური მომსახურების საუკეთესო პრაქტიკას.


სიმძლავრის რეიტინგის გაგება: 3 HP და 2.2 კვტ

ძრავის სიმძლავრის მაჩვენებლები გამოიხატება როგორც ცხენის ძალაში (HP) ასევე კილოვატებში (კვტ) გლობალურ სტანდარტებთან შესაბამისობაში.


  • 3 HP ≈ 2.2 კვტ

  • ორივე მნიშვნელობა წარმოადგენს იგივე მექანიკურ გამომავალ სიმძლავრეს

  • კვტ არის საერთაშორისოდ სასურველი ერთეული სამრეწველო ძრავებისთვის


სიმძლავრის ეს კლასი იდეალურია მანქანებისთვის, რომლებიც ითხოვენ უფრო მაღალ სასტარტო ბრუნვას, სტაბილურ სიჩქარეს და უწყვეტი მუშაობის შესაძლებლობას . ის ჩვეულებრივ შეირჩევა იქ, სადაც 1,5 კვტ სიმძლავრის ძრავა შეიძლება არასაკმარისი იყოს და უფრო დიდი ძრავა ზედმეტად დიდი ზომისაა.



ინდუსტრიული სფერო


როგორ მუშაობს სამფაზიანი ძრავა

სამფაზიანი ძრავა ფუნქციონირებს სამი ალტერნატიული დენის ფაზის გამოყენებით, თითოეული გამოყოფილია 120 გრადუსით. ეს კონფიგურაცია ქმნის მუდმივ მბრუნავ მაგნიტურ ველს , რომელიც მართავს როტორს შეუფერხებლად და ეფექტურად.


ძირითადი ოპერაციული მახასიათებლები

  • ერთიანი და უწყვეტი ბრუნვის გამომუშავება

  • გლუვი დაწყება და სტაბილური სირბილი

  • შემცირებული ვიბრაცია და მექანიკური სტრესი

  • მაღალი ეფექტურობა და სიმძლავრის კოეფიციენტი


ერთფაზიანი ძრავებისგან განსხვავებით, სამფაზიანი ძრავები არ ეყრდნობიან კონდენსატორებს დასაწყებად, რაც იწვევს უფრო მარტივ კონსტრუქციას, ნაკლებ კომპონენტებს და გაძლიერებულ საიმედოობას სამრეწველო გარემოში.


3 HP / 2,2 კვტ 3 ფაზის ძრავის


კვტ / HP სიმძლავრე ნომინალური ) ( მახასიათებლები ტექნიკური სტანდარტული
2.2 / 3 90L 2 2880 / 3456 83.2 / 85.9 / 88.0 0.85 / 0.85 / 0.86 7.3 25
2.2 / 3 100L 4 1445 / 1734 წწ 84.3 / 86.7 / 89.5 0.81 / 0.80 / 0.79 14.5 33
2.2 / 3 112 მ 6 950/1140 81.8 / 84.3 / 87.5 0.76 / 0.75 / 0.74 22.1 42
2.2 / 3 132S 8 710 / 852 წ 77.5 / 80.2 / 84.8 0.72 / 0.71 / 0.69 29.6 61


ძირითადი ძრავის სპეციფიკაციები და შესრულება


✅ გარემოსდაცვითი და ოპერატიული თავსებადობა


1. საიტის პირობები

Victory ძრავები საიმედოდ მუშაობს  უმეტეს ინდუსტრიულ გარემოში :


  • ტემპერატურის დიაპაზონი: -15°C-დან +40°C-მდე (იდეალურია საწყობებისთვის, ქარხნებისთვის და გარე თავშესაფრებისთვის)

  • სიმაღლე: ≤1000 მეტრი (თავსებადია ურბანულ მცენარეებთან, სოფლის სახელოსნოებთან და დაბალი და საშუალო სიმაღლის ობიექტებთან)


ეს მრავალფეროვნება ხდის მათ შესაფერისს გლობალური გამოყენებისთვის არა ექსტრემალურ კლიმატებში, ექსტრემალური ტემპერატურის (-40°C-დან +50°C-მდე) ან მაღალი სიმაღლის ადგილებისთვის (>1000 მ) ხელმისაწვდომი მოდიფიკაციებით.

2. საიზოლაციო სისტემა


ძრავის იზოლაცია აკმაყოფილებს  F კლასის (105K) შესრულების სტანდარტებს  (შეფასებული 155°C უწყვეტი მუშაობისთვის) და დამოწმებულია B კლასის (80K) ტესტირების საშუალებით. ეს ორმაგი შესაბამისობა უზრუნველყოფს გახანგრძლივებულ სიცოცხლეს (20000+ სამუშაო საათს) და თანმიმდევრულ საიმედოობას 24/7 უწყვეტი მუშაობის სცენარებში (მაგ., საწარმოო ხაზები, წყლის გამწმენდი ტუმბოები). ექსტრემალური სითბოს გამოყენებისთვის (მაგ., სამსხმელო ქარხნები),  H კლასის იზოლაცია (მაქს. 180°C)  ხელმისაწვდომია მორგების სახით.


3. ვიბრაციისა და ხმაურის კონტროლი


ტექნოლოგიით  ვიბრაციის A კლასის  (დაბალი ხმაური, მინიმალური მექანიკური აცვიათ), ჩვენი ძრავები იდეალურია ზუსტი აღჭურვილობისთვის, როგორიცაა შესაფუთი მანქანები ან სამედიცინო ხელსაწყოები. უფრო წყნარ გარემოში (მაგ., ლაბორატორიები) ან მგრძნობიარე ხელსაწყოებისთვის, შეიძლება მოითხოვოს  ვიბრაციის კლასი B (უფრო მშვიდი მუშაობა)  ოპერაციული დარღვევის შესამცირებლად.


4. მოვალეობის ციკლი


შექმნილია  უწყვეტი მოვალეობის (S1) მუშაობისთვის , ჩვენი ძრავები მუშაობს განუსაზღვრელი დროით ნომინალური დატვირთვით გადახურების გარეშე - იდეალურია უწყვეტი გამოყენებისთვის: სამრეწველო ტუმბოები, ვენტილაციის ვენტილატორები, კონვეიერის სისტემები და მძიმე ტექნიკა.


✅ელექტრო და დამცავი ფუნქციები


1. ძაბვა და სიხშირე

სტანდარტული სპეციფიკაციები:  380V/50Hz  (გლობალური სამრეწველო ქსელის სტანდარტი). პერსონალიზაციის ვარიანტები მოიცავს:


  • ერთჯერადი ძაბვები: 200V–660V (მაგ., 220V/60Hz ჩრდილოეთ ამერიკაში, 230V/50Hz ევროპისთვის)

  • სიხშირე: 50/60Hz (ან მორგებული რეგულირება სპეციალიზებული საჭიროებისთვის, როგორიცაა 400Hz საჰაერო კოსმოსური აპლიკაციები)


ძრავები ინარჩუნებენ ოპტიმალურ მუშაობას ±5% ძაბვის რყევების შემთხვევაშიც კი, რაც მნიშვნელოვანია არასტაბილური ელექტრო ქსელებისთვის შორეულ ან განვითარებად რეგიონებში.

2. ძრავის დაცვა

გაზარდეთ უსაფრთხოება და შეამცირეთ შეფერხების დრო არჩევითი  PTC თერმისტორებით (გახურებისგან დაცვა)  ან  PT100 ტემპერატურის სენსორებით (რეალურ დროში მონიტორინგი) . ეს კომპონენტები იწვევენ გაფრთხილებებს ან ავტომატურ გამორთვას გადახურების დროს, რაც თავიდან აიცილებს დაზიანებას მაღალი დატვირთვის აპლიკაციებში (კომპრესორები, კონვეიერები) და ამცირებს გრძელვადიან სარემონტო ხარჯებს.


3. დაცვის კლასი

სტანდარტული  IP54/IP55 შეღწევისგან დაცვა  (მტვრისგან მდგრადი, წყალგაუმტარი) ნაწილაკებისგან და დაბალი წნევის წყლის ჭავლებისგან - იდეალურია ნოტიო/მტვრიანი სამუშაო ადგილებისთვის (კვების გადამამუშავებელი ქარხნები, სამშენებლო უბნები). მკაცრი გარემოსთვის (ძლიერი წვიმა, რეცხვა),  IP65 (მტვრის სრული შებოჭილობა + მაღალი წნევის წყლის წინააღმდეგობა)  ხელმისაწვდომია მოთხოვნით.


4. გაგრილება და ვენტილაცია

Victory-Motor იყენებს  სრულად დახურული ვენტილატორით (TEFC) ტექნოლოგიას  (IEC 60034-6, IC411):


  • დალუქავს ძრავას მტვრის, ტენიანობის და ნამსხვრევების დაბლოკვის მიზნით (კრიტიკულია ფერმებისთვის, მაღაროებისთვის ან ბინძური სამრეწველო უბნებისთვის)

  • გარე ვენტილატორები უზრუნველყოფენ სითბოს ეფექტურ გაფრქვევას, სტაბილური ტემპერატურის შენარჩუნებას მაღალი ბრუნვის და ხანგრძლივ სამუშაოებში


✅კონსტრუქცია და მასალების ხარისხი


1. გრაგნილი

აგებულია  100% მაღალი სისუფთავის სპილენძის მავთულით  (არა ალუმინის), ჩვენი გრაგნილები გთავაზობთ:


  • უმაღლესი ელექტროგამტარობა (ამცირებს ენერგიის დაკარგვას და კომუნალურ გადასახადებს)

  • გაძლიერებული სითბოს წინააღმდეგობა (ახანგრძლივებს ძრავის სიცოცხლეს უწყვეტი მუშაობის დროს)

  • უკეთესი შესრულება მაღალი დატვირთვით, ხანგრძლივ სამუშაოებში ალტერნატიულ მასალებთან შედარებით


2. გამომავალი შახტი

სტანდარტული ცილინდრული ლილვი გასაღებით; ჩვენ გთავაზობთ  ლილვის მორგებულ დიამეტრს/სიგრძეს  (მაგ., გაფართოებული ლილვები კონკრეტული შეერთებისთვის, არასტანდარტული საკვანძო ზომები) თქვენი აღჭურვილობის უნიკალური მოთხოვნების შესაბამისად.


მძიმე ძრავა


Victory-Motor's Manufacturing & Quality Assurance


1. საკმარისი ნედლეულის მარაგი

Victory-Motor ინახავს მტკიცე, მაღალი ხარისხის ნედლეულის მარაგს (პრემიუმ სპილენძის გრაგნილები, მაღალი სიმტკიცის ფოლადის ლამინირებები, გამძლე ალუმინის კორპუსები) მიღებული გლობალური სერტიფიცირებული მომწოდებლებისგან. ეს გამორიცხავს წარმოების შეფერხებებს, საშუალებას აძლევს სწრაფ რეაგირებას გადაუდებელ შეკვეთებზე ან მოთხოვნის უეცარ მწვერვალზე და უზრუნველყოფს თქვენი პროექტების ვადაში დარჩენას - იქნება ეს სტანდარტული მოდელები თუ მორგებული გადაწყვეტილებები.


2. პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და ასამბლეის ხაზები

Victory-Motor სახელოსნო აღჭურვილია უახლესი ტექნიკით:


  • CNC დამუშავების ცენტრები (ზუსტი კომპონენტების წარმოება)

  • ავტომატური გრაგნილი მანქანები (თანმიმდევრული კოჭის ხარისხი)

  • ინტელექტუალური ტესტირების სისტემები (რეალურ დროში შესრულების ვალიდაცია)


სრულად ავტომატიზირებული ასამბლეის ხაზები ამცირებს ადამიანურ შეცდომებს, ზრდის წარმოების ეფექტურობას და უზრუნველყოფს, რომ თითოეული ძრავა აკმაყოფილებს ხარისხის საერთაშორისო სტანდარტებს. ჩვენ მუდმივად ვაახლებთ აღჭურვილობას ინდუსტრიის უახლეს მიღწევებთან შესაბამისობაში.


3. 100% ხარისხის შემოწმება

ხარისხი არის გამარჯვება-ძრავის ქვაკუთხედი. Victory-Motor ახორციელებს მკაცრ 100% შემოწმებას მთელი წარმოების პროცესში:


  • ნედლეულის შემოწმება (უზრუნველყოფს სპეციფიკაციების შესაბამისობას)

  • მიმდინარე შემოწმებები (მონიტორინგს უწევს კომპონენტის სიზუსტეს)

  • საბოლოო ტესტირება (ეფექტურობის, ბრუნვის, ვიბრაციის და იზოლაციის წინააღმდეგობის შეფასება დინამომეტრების, ტესტერებისა და ანალიზატორების საშუალებით)


ISO  9001 ხარისხის მართვის სისტემის , Victory-Motor გარანტიას იძლევა დეფექტების გარეშე ძრავები, რომლებიც ოპტიმალურად მუშაობენ თქვენს აპლიკაციებში.


როლიკებით კონვეიერის სისტემები


მორგება და მიწოდების გადაწყვეტილებები


1. OEM/ODM სერვისები

Victory-Motor გთავაზობთ ყოვლისმომცველ OEM/ODM სერვისებს, რომლებიც მორგებულია თქვენს უნიკალურ საჭიროებებზე:


  • ითანამშრომლეთ ჩვენს ინჟინრებთან დიზაინიდან საბოლოო წარმოებამდე

  • სიმძლავრის, სიჩქარის, ზომის, ძაბვის, კორპუსის ან ბრენდის მორგება (წარმოება თქვენი ლოგოს ქვეშ)

  • გამჭვირვალე პროცესები და მკაცრი IP დაცვა (კონფიდენციალურობის ხელშეკრულებები შედის)


ჩვენი R&D და წარმოების ექსპერტიზის გამოყენებით, ჩვენ ვაძლევთ ხარჯთეფექტურ, მაღალი ხარისხის გადაწყვეტილებებს, რომლებიც შეესაბამება თქვენს ბიზნეს მიზნებს.


2. ექსპორტი-სტანდარტული შეფუთვა და მიწოდება

Victory-Motor იყენებს  ISPM 15-თან შესაბამის საექსპორტო სტანდარტებს ხის ყუთებს  (მაღალი სიმკვრივის, ტენიანობის რეზისტენტული პლაივუდი) ქაფით და პლასტმასის შეფუთვით შიდა დაცვისთვის. ეს შეფუთვა:


  • შეესაბამება გლობალურ საბაჟო რეგულაციებს

  • ხელს უშლის დარტყმის, ტენიანობის ან უხეში ტრანსპორტის დაზიანებას

  • შეიძლება მორგებული იყოს დიდი/სპეციალური ფორმის შეკვეთებისთვის


შეგიძლიათ ენდოთ, რომ თქვენი ძრავები ჩამოვა დროულად და იდეალურ სამუშაო მდგომარეობაში, მიუხედავად თქვენი გლობალური დანიშნულების ადგილისა.


3. ხარისხის უზრუნველყოფა და გარანტია

ყველა ძრავა აგებულია  ISO 9001 სტანდარტების შესაბამისად , რაც უზრუნველყოფს წარმოების თანმიმდევრულ ხარისხს და შესაბამისობას გლობალურ ინდუსტრიულ რეგულაციებთან. ჩვენ მხარს ვუჭერთ ჩვენს პროდუქტებს  18 თვიანი გარანტიით : თუ ძრავა დაზიანებულია არაადამიანური ფაქტორებით (მაგ., წარმოების დეფექტებით) ამ პერიოდში, ჩვენ მას  უფასოდ ვცვლით..


ენერგოეფექტურობა და ეფექტურობის სარგებელი

3 HP 3 ფაზიანი ძრავა ცნობილია თავისი შესანიშნავი ენერგოეფექტურობითა და სტაბილური მუშაობისთვის. მსგავსი სიმძლავრის ერთფაზიან ძრავებთან შედარებით, ის აწვდის:


  • ნაკლები ელექტრული და მექანიკური დანაკარგები

  • უფრო მაღალი ეფექტურობა და სიმძლავრის კოეფიციენტი

  • შემცირებული სითბოს გამომუშავება

  • უფრო ხანგრძლივი ოპერაციული ვადა

  • დაბალი საერთო საოპერაციო ხარჯები


ძრავები, რომლებიც შექმნილია შესასრულებლად, IE3 და IE4 ეფექტურობის სტანდარტების უზრუნველყოფენ ენერგიის მნიშვნელოვან დაზოგვას, განსაკუთრებით უწყვეტი სამუშაო აპლიკაციებში, როგორიცაა კონვეიერები, ტუმბოები და ვენტილატორები.



პერსონალიზაციისა და მასშტაბურობის მხარდაჭერა


3 ცხენის/2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზის ძრავების საერთო გამოყენება

ჩვენ ჩვეულებრივ ვხედავთ ამ ძრავის ზომას, რომელიც გამოიყენება ინდუსტრიების ფართო სპექტრში, მისი გამძლეობისა და მრავალფეროვნების გამო.


სამრეწველო აპლიკაციები

  • კონვეიერის სისტემები

  • ცენტრიდანული და გადაცემათა კოლოფის ტუმბოები

  • ჰაერის კომპრესორები

  • სამრეწველო გულშემატკივრები და აფეთქებები

  • მიქსერები, აგიტატორები და დამსხვრევები

  • ჩარხები და საწარმოო აღჭურვილობა

კომერციული და ინფრასტრუქტურული აპლიკაციები

  • HVAC სისტემები

  • წყლისა და ჩამდინარე წყლების გამწმენდი ნაგებობები

  • გამაგრილებელი კოშკები

  • მასალების დამუშავებისა და შეფუთვის სისტემები


მდგრადი დატვირთვების გატარების უნარი მას იდეალურს ხდის კრიტიკული ოპერაციებისთვის, სადაც საიმედოობა უმთავრესია.


სიჩქარის პარამეტრები და ბოძების კონფიგურაცია

სამფაზიანი ძრავის მუშაობის სიჩქარე დამოკიდებულია მის ბოძების რაოდენობაზე :


  • 2 პოლუსი - დაახლოებით 3000 RPM

  • 4 პოლუსი - დაახლოებით 1500 RPM

  • 6 პოლუსი - დაახლოებით 1000 RPM

  • 8 პოლუსი - დაახლოებით 750 RPM


შესაბამისი სიჩქარის არჩევა აუცილებელია ოპტიმალური მუშაობის, ეფექტურობისა და აღჭურვილობის ხანგრძლივობის მისაღწევად. 4-პოლუსიანი ძრავები ყველაზე ხშირად გამოიყენება ზოგადი სამრეწველო გამოყენებისთვის, ხოლო 2-პოლუსიანი ძრავები შერჩეულია მაღალი სიჩქარის მოთხოვნებისთვის.



ორმაგი ძაბვის ძრავები


სამონტაჟო მოწყობა და ინსტალაციის მოქნილობა

2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზიანი ძრავა ხელმისაწვდომია მრავალჯერადი სამონტაჟო კონფიგურაციით, რომელიც გთავაზობთ შესანიშნავი ინსტალაციის მოქნილობას:


  • B3 (ფეხზე დამონტაჟებული) - სტანდარტული სამრეწველო ინსტალაცია

  • B5 (Flange Mounted) - პირდაპირი შეერთება ტუმბოებთან ან გადაცემათა კოლოფებთან

  • B14 (Face Mounted) – კომპაქტური და სივრცის დამზოგავი დანადგარები


სამონტაჟო ეს პარამეტრები ამარტივებს მექანიკურ ინტეგრაციას და ამცირებს ინსტალაციის დროს.


3 ცხენის/2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზის ძრავის გამოყენების უპირატესობები

ჩვენ გამოვყოფთ რამდენიმე უპირატესობას, რაც ამ ძრავის რეიტინგს სასურველ არჩევანს ხდის:


  • მაღალი გაშვების და მუშაობის ბრუნვის სიჩქარე

  • გლუვი, დაბალი ვიბრაციის მუშაობა

  • მინიმალური ტექნიკური მოთხოვნები

  • ხანგრძლივი მომსახურების ვადა

  • შესანიშნავი თავსებადობა VFD-ებთან

  • სტაბილური შესრულება ცვლადი დატვირთვის ქვეშ


დაწყვილებისას ცვლადი სიხშირის დისკთან (VFD) ძრავა საშუალებას იძლევა ზუსტი სიჩქარის კონტროლი, რბილი გაშვება და ენერგიის შემდგომი ოპტიმიზაცია.



მაღალი გადატვირთვის სიმძლავრის სამფაზიანი ასინქრონული ძრავები


როგორ ავირჩიოთ სწორი 3 HP 3 ფაზის ძრავა

სწორი ძრავის არჩევა გულისხმობს საოპერაციო მოთხოვნების ფრთხილად შეფასებას:


  • დატვირთვის ტიპი და ბრუნვის მოთხოვნა

  • საჭირო ოპერაციული სიჩქარე

  • ხელმისაწვდომი კვების წყარო და სიხშირე

  • გარემო პირობები (მტვერი, ტენიანობა, ტემპერატურა)

  • სამუშაო ციკლი და მუშაობის დრო

  • ენერგოეფექტურობისა და შესაბამისობის სტანდარტები


სწორი შერჩევა უზრუნველყოფს საიმედო მუშაობას და ხელს უშლის ძრავის ნაადრევ უკმარისობას.


ტექნიკური მომსახურება და გრძელვადიანი საიმედოობა

სათანადო ინსტალაციისა და რუტინული მოვლის შემთხვევაში, 3 HP 3 ფაზიან ძრავას შეუძლია ეფექტურად იმუშაოს მრავალი წლის განმავლობაში. რეკომენდირებული მოვლის პრაქტიკა მოიცავს:


  • ტარების რეგულარული შეზეთვა

  • საიზოლაციო წინააღმდეგობის ტესტირება

  • გამაგრილებელი ფარფლების და ვენტილაციის ბილიკების გაწმენდა

  • ვიბრაციის, ხმაურის და ტემპერატურის მონიტორინგი

  • ზუსტი განლაგებისა და უსაფრთხო მონტაჟის უზრუნველყოფა


პრევენციული მოვლა ამცირებს მუშაობის ხანგრძლივობას და აძლიერებს ძრავის ხანგრძლივობას.


დასკვნა


ჩვენ მივიჩნევთ 3 HP / 2.2 კვტ სიმძლავრის 3 ფაზურ ძრავას მძლავრ, ეფექტურ და საიმედო გადაწყვეტად თანამედროვე სამრეწველო და კომერციული აპლიკაციებისთვის. მისი ძლიერი ბრუნვის, მაღალი ეფექტურობისა და გამძლე კონსტრუქციის კომბინაცია მას შესანიშნავ არჩევანს ხდის უწყვეტი სამუშაო მანქანებისთვის. სწორად შერჩევისა და შენარჩუნების შემთხვევაში, ეს ძრავა უზრუნველყოფს გრძელვადიან შესრულებას, ენერგიის დაზოგვას და ოპერაციულ ნდობას.


ინსტალაციის მეთოდები

3-ფაზიანი ძრავის დაყენების მეთოდები

აქ არის სტრუქტურირებული მიმოხილვა 18 3-ფაზიანი ძრავის სამონტაჟო ტიპების შესახებ:


1. IM V1 (IM 3011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 1000+ კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, მიქსერები, ვერტიკალური კომპრესორები (მოწყობილობა, რომელიც მოითხოვს ლილვის ვერტიკალურ გასწორებას)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: ვერტიკალური ვენტილატორები, ამწეები, მცირე ვერტიკალური ტუმბოები


3. IM V5 (IM 1011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ბაზის ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: სამრეწველო მიქსერები, ვერტიკალური კონვეიერები, კომპაქტური ვერტიკალური დამუშავების მოწყობილობა


4. IM V6 (IM 1031)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ბაზის ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: მცირე ვერტიკალური კომპრესორები, ამწე მექანიზმები, ვერტიკალური მასალების დამმუშავებლები


5. IM B14 (IM 3601)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: პატარა ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, ძირის გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, ვენტილატორები, საკვების გადამამუშავებელი დანადგარები, სასოფლო-სამეურნეო ტექნიკა


6. IM V15 (IM 2011)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (სპეციალური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: მძიმე ვერტიკალური ტუმბოები, საზღვაო აღჭურვილობა, ოფშორული მანქანები


7. IM V17 (IM 2111)

  • · ორიენტაცია:  ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგა (გვერდით დამონტაჟებული საბაზისო ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: კომპაქტური მიქსერები, ვერტიკალური კონვეიერები, ლაბორატორიული დამუშავების მოწყობილობა


8. IM V18 (IM 3611)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგა (გვერდით დამონტაჟებული საბაზისო ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: მცირე ამწეები, ვერტიკალური ვენტილატორები, მასალების ამწევი სისტემები


9. IM V19 (IM 3631)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ზემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (სპეციალური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: ოფშორული ტუმბოები, კომპაქტური ვერტიკალური კომპრესორები, საზღვაო აღჭურვილობა


10. IM B34 (IM 2101)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები + გვერდითი ფლანგა

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: კონვეიერები, სამრეწველო მიქსერები, მანქანები, რომლებიც საჭიროებენ ორმაგი სამონტაჟო ვარიანტებს


11. IM V35 (IM 2031)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (გაფართოებული ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: დიდი ვერტიკალური ტუმბოები, სამთო აღჭურვილობა, მძიმე სამუშაო მიქსერები


12. IM V37 (IM 2131)

  • · ორიენტაცია: ვერტიკალური  (ლილვი ქვემოთ)

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ოფსეტური ბაზის ფეხები)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–132

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 75 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: კომპაქტური ვერტიკალური მანქანები, სამედიცინო აღჭურვილობა, ზუსტი დამუშავების ხელსაწყოები


13. IM B3 (IM 1001)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები (ფრანგის გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 1000+ კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: აფეთქებები, კომპრესორები, საჭრელი მანქანები, სამრეწველო ტუმბოები (ზოგადი მძიმე ტექნიკა)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: ფლანგი (ძირის ფეხების გარეშე)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–280

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 500 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: ტუმბოები, ვენტილატორები, ავტომატიზაციის აღჭურვილობა, კონვეიერის სისტემები


15. IM B6 (IM 1051)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: პატარა ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: მცირე ტუმბოები, ლაბორატორიული დანადგარები, მსუბუქი სამრეწველო აღჭურვილობა


16. IM B7 (IM 1061)

  • · ორიენტაცია: ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: სპეციალური ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · პროგრამები: ზუსტი მანქანები, ტექსტილის აღჭურვილობა, მცირე გადამამუშავებელი ხელსაწყოები


17. IM B8 (IM 1071)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: გაფართოებული ფლანგა (ბოლოზე დამონტაჟებული, საყრდენი ფეხებით)

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–160

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 110 კვტ-მდე

  • · აპლიკაციები: საკვების გადამამუშავებელი მანქანები, შესაფუთი მოწყობილობა, მცირე სამრეწველო ტუმბოები


18. IM B35 (IM 2001)

  • · ორიენტაცია:  ჰორიზონტალური

  • · მონტაჟი: საყრდენი ფეხები + ფლანგა

  • · ჩარჩოს ზომა: 63–355

  • · სიმძლავრის დიაპაზონი: ~0,12 კვტ-დან 1000+ კვტ-მდე

  • · პროგრამები: მრავალფუნქციური დანადგარები, კომპრესორები, დიდი ტუმბოები (მოქნილი ინსტალაციის საჭიროებები)


კომპანიის პროფილი

იყიდება ინდუქციური ძრავის და გადაცემათა მექანიზმი - წამყვანი მწარმოებელი და მიმწოდებელი


  • ·  AC ელექტროძრავის და რედუქტორების წამყვანი მწარმოებელი 2007 წლიდან


  • ·  გთავაზობთ ერთსაფეხურიან OEM&ODM სერვისს


  • ·  გთავაზობთ 18 თვიან საგარანტიო ვადას, საავტომობილო ინდუსტრიაში ჩვეულებრივ 12 თვესთან შედარებით


  • ·  15000 კვადრატულ მეტრზე მეტი ქარხნის ფართობი 50-ზე მეტი თანამშრომლით


  • ·  11 საწარმოო ხაზი და წლიური გამოშვება 300,000 კომპლექტი ძრავა


  • ·  100% რაოდენობის შემოწმება მიწოდებამდე


  • ·  20-ზე მეტი პატენტის სერთიფიკატი და CE, CCC, ISO9001 სერთიფიკატი


  • ·  ვაჭრობა მომხმარებლებთან 80+ ქვეყანაში და 100+ წარმატებულ შემთხვევაში


ვიდეო Victory-Motor ---- Induction Motor & Gear Reducer მწარმოებელი


ენდეთ Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ს თქვენი საავტომობილო გადაწყვეტილებების მისაღებად


Victory Machinery Technology Co., Ltd. გთავაზობთ უმაღლესი დონის AC ინდუქციური ძრავების ფართო არჩევანს და მათთან დაკავშირებულ პროდუქტებს, რომლებიც შექმნილია ოპტიმალური ეფექტურობის, საიმედოობისა და მუშაობის უზრუნველსაყოფად სხვადასხვა ინდუსტრიაში. მიუხედავად იმისა, თქვენ ეძებთ მაღალი ეფექტურობის ძრავებს, აფეთქების საწინააღმდეგო გადაწყვეტილებებს ან მორგებულ პროდუქტებს, კომპანია არის სანდო მწარმოებელი, რომელსაც შეუძლია დააკმაყოფილოს გლობალური ბაზრის უნიკალური საჭიროებები. ხარისხის, ინოვაციებისა და მომხმარებელთა კმაყოფილების ერთგულებით, Victory Machinery Technology Co., Ltd. არის თქვენი იდეალური პარტნიორი ყველა თქვენი საავტომობილო გადაწყვეტილებისთვის.



საკმარისი ნედლეულის მარაგი


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ში, ჩვენ ვინახავთ მყარ და საკმარის ნედლეულის მარაგს, რათა უზრუნველვყოთ თქვენი AC ინდუქციური ძრავის შეკვეთების უწყვეტი წარმოება და დროული მიწოდება. ჩვენ ვიღებთ მხოლოდ მაღალი ხარისხის ნედლეულს - მათ შორის პრემიუმ სპილენძის გრაგნილებს, მაღალი სიმტკიცის ფოლადის ლამინირებას და გამძლე ალუმინის კორპუსებს - სერტიფიცირებული გლობალური მომწოდებლებისგან, ხარისხის მკაცრი სტანდარტების დაცვით. ეს უხვი ინვენტარი არა მხოლოდ გამორიცხავს წარმოების შეფერხებებს, რომლებიც გამოწვეულია მატერიალური დეფიციტით, არამედ საშუალებას გვაძლევს სწრაფად ვუპასუხოთ მომხმარებელთა გადაუდებელ მოთხოვნებს და შეკვეთების მოულოდნელ ზრდას. მიუხედავად იმისა, გჭირდებათ ძრავის სტანდარტული მოდელები თუ მორგებული გადაწყვეტილებები, ჩვენი კეთილმოწყობილი ნედლეულის საწყობი ქმნის მყარ საფუძველს ეფექტური წარმოებისთვის, რაც უზრუნველყოფს თქვენი პროექტების გრაფიკს.




საკმარისი ნედლეულის მარაგი1საკმარისი ნედლეულის მარაგი2


პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები


Victory Machinery Technology Co., Ltd. ამაყობს უახლესი პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობით და სრულად ავტომატიზირებული ასამბლეის ხაზებით, რომლებიც არის ჩვენი მაღალი ხარისხის ძრავის წარმოების საფუძველი. ჩვენი საწარმოო სახელოსნო აღჭურვილია მოწინავე CNC დამუშავების ცენტრებით, ზუსტი ჭედური მანქანებით, ავტომატური გრაგნილი მანქანებით და ინტელექტუალური ტესტირების მოწყობილობით, რაც უზრუნველყოფს AC ინდუქციური ძრავის ყველა კომპონენტის დამზადებას განსაკუთრებული სიზუსტით. ავტომატური ასამბლეის ხაზები აუმჯობესებს წარმოების პროცესს, ამცირებს ადამიანურ შეცდომებს და მნიშვნელოვნად აუმჯობესებს წარმოების ეფექტურობას. ჩვენ მუდმივად ვახორციელებთ ინვესტიციებს ჩვენი აღჭურვილობის განახლებასა და წარმოების სამუშაო ნაკადების ოპტიმიზაციაში, რათა გავუყვეთ ტემპს საავტომობილო ინდუსტრიის უახლეს ტექნოლოგიურ მიღწევებთან. ჩვენი პროფესიონალური წარმოების შესაძლებლობებით, ჩვენ შეგვიძლია თანმიმდევრულად მივაწოდოთ ძრავები, რომლებიც აკმაყოფილებს ან აღემატება ხარისხის საერთაშორისო სტანდარტებს, უზრუნველყოფენ საიმედო მუშაობას და ხანგრძლივ მომსახურებას.




პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები3პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები2პროფესიონალური წარმოების აღჭურვილობა და შეკრების ხაზები1


100% ხარისხის შემოწმება


ხარისხი ჩვენი ქვაკუთხედია. ჩვენ ვახორციელებთ ხარისხის 100% მკაცრ შემოწმებას მთელი წარმოების განმავლობაში - ნედლეულის შემოწმებიდან საბოლოო პროდუქტის ტესტირებამდე. მოწინავე აღჭურვილობის გამოყენებით (დინამომეტრები, საიზოლაციო ტესტერები, ვიბრაციის ანალიზატორები), ჩვენი QC გუნდი აფასებს შესრულების ძირითად ინდიკატორებს. ISO 9001-ის დაცვით, ჩვენ გარანტიას ვაძლევთ დეფექტების გარეშე ძრავებს, რომლებიც ოპტიმალურად მუშაობენ თქვენს აპლიკაციებში.



100% ხარისხის შემოწმება 1100% ხარისხის შემოწმება 2


გთავაზობთ OEM/ODM სერვისს


ჩვენ გთავაზობთ ყოვლისმომცველ OEM/ODM სერვისებს, რომლებიც მორგებულია თქვენს უნიკალურ საჭიროებებზე. ჩვენი გამოცდილი ინჟინრები თანამშრომლობენ თქვენთან დიზაინიდან, რათა გაიგონ აპლიკაციის მოთხოვნები და ბრენდინგის საჭიროებები — სიმძლავრის, სიჩქარის, ზომის, ძაბვის ან კორპუსის მორგება ან თქვენი ბრენდის ქვეშ წარმოების წარმოება. R&D და წარმოების ძლიერი გამოცდილების გამოყენებით, ჩვენ ვაძლევთ ხარჯთეფექტურ, მაღალი ხარისხის გადაწყვეტილებებს გამჭვირვალე პროცესებითა და IP დაცვით.



გთავაზობთ OEMODM სერვისს1გთავაზობთ OEMODM სერვისს2


სტანდარტული ხის ყუთის ექსპორტი: ძლიერი შეფუთვა კარგი მდგომარეობის უზრუნველსაყოფად ჩამოსვლისას


ჩვენ ვიყენებთ ISPM 15-ის შესაბამის ექსპორტის სტანდარტების ხის ყუთებს შესაფუთად, ქაფით და პლასტმასის შესაფუთით შიდა დაცვისთვის. ეს მაღალი სიმკვრივის, ტენიანობისადმი მდგრადი შეფუთვა შეესაბამება გლობალურ საბაჟო რეგულაციებს და ხელს უშლის ტრანზიტის დროს დაზიანებას. დიდი/სპეციალური შეკვეთების მორგებული შეფუთვა უზრუნველყოფს უსაფრთხო მიწოდებას. შეგიძლიათ ენდოთ, რომ თქვენი ძრავები დროულად და იდეალურ მდგომარეობაში ჩამოვა მთელ მსოფლიოში.



ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი2ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი3ექსპორტის სტანდარტული ხის ყუთი1



ხშირად დასმული კითხვები

Q1: რა ინფორმაცია უნდა მივაწოდო ძრავის, გადაცემათა კოლოფის ან სიჩქარის შემცირების არჩევისას?


A1 : სწორი ძრავის ან გადაცემათა კოლოფის არჩევის ყველაზე ეფექტური გზაა ძრავის ნახაზის უზრუნველყოფა შესაბამისი პარამეტრებით. ჩვენი ინჟინრები განიხილავენ ამ ინფორმაციას და გირჩევენ ყველაზე შესაფერის მოდელს თქვენი განაცხადისთვის. გარდა ამისა, შეგიძლიათ მიუთითოთ შემდეგი სპეციფიკაციები:


  1. 1. ტიპი, მოდელი, სიმძლავრე და ბრუნვის მომენტი.

  2. 2. სასურველი თანაფარდობა ან გამომავალი სიჩქარე.

  3. 3. სამუშაო პირობები და კავშირის მეთოდი.

  4. 4. რაოდენობა და მანქანის დასახელება ინსტალაციისთვის.

  5. 5. შეყვანის რეჟიმი და შეყვანის სიჩქარე.

  6. 6. ძრავის ბრენდი/მოდელი ან ფლანგისა და ძრავის ლილვის ზომა.

Q2: თქვენ ხართ მწარმოებელი?


A2 : დიახ, ჩვენ ვართ ძრავების და რედუქტორების პროფესიონალი მწარმოებელი 20 წლიანი გამოცდილებით, რომელიც მდებარეობს ჩანგჯოუში, ჯიანგსუში, ჩინეთი.


Q3: რა არის თქვენი მიწოდების დრო?


A3 : ჩვენი მიწოდების დრო არის დაახლოებით 10 დღე ნიმუშის შეკვეთებისთვის და 15 დღე ნაყარი კონტეინერის შეკვეთებისთვის.


Q4: შემიძლია თუ არა პირველი ნიმუშის მიღება?


A4 : აბსოლუტურად! ჩვენ მოხარული ვიქნებით მოგაწოდოთ ნიმუში ტესტირებისთვის, სანამ ოფიციალურ შეკვეთას განათავსებთ.


Q5: რა არის თქვენი მინიმალური შეკვეთის რაოდენობა (MOQ)?


A5 : MOQ არის 1 ცალი თითო მოდელზე ქარხნული ბრენდის პროდუქტებისა და შეფუთვისთვის. OEM ბრენდინგისა და შეფუთვისთვის, MOQ არის 50 ცალი თითო მოდელზე.


Q6: გთავაზობთ OEM/ODM სერვისებს?


A6 : დიახ, ჩვენ ვართ პრემიუმ OEM/ODM მწარმოებელი, დამოწმებული დამოუკიდებელი მესამე მხარის შეფასებებით.


Q7: როგორ უზრუნველყოფს თქვენი ქარხანა ხარისხის კონტროლს?


A7 : ხარისხი ჩვენი მთავარი პრიორიტეტია. ჩვენ ვიცავთ ხარისხის კონტროლის მკაცრ სისტემას წარმოების პროცესში. ჩვენი QC გუნდი აკონტროლებს ხარისხს ყველა ეტაპზე და ატარებს ტესტებს ყოველი გადაზიდვის წინ, რათა უზრუნველყოს მაღალი სტანდარტები.


Q8: როგორია თქვენი გარანტიის პირობები?


A8 : ჩვენ გთავაზობთ 18 თვიან გარანტიას, დაწყებული მიწოდების თარიღიდან, როგორც მითითებულია ზედნადებში (B/L).


Q9: როგორ ინარჩუნებთ გრძელვადიან და ძლიერ საქმიან ურთიერთობებს?


A9 : ჩვენ ვაფასებთ ჩვენს მომხმარებლებს და ვუზრუნველყოფთ გრძელვადიან ურთიერთობებს:

  1. · მაღალი ხარისხის პროდუქციის მიწოდება კონკურენტულ ფასებში ჩვენი მომხმარებლების სასარგებლოდ.

  2. · თითოეულ მომხმარებელს მოეპყარი როგორც მეგობარს და აწარმოებს ბიზნესს გულწრფელად, განურჩევლად მათი მდებარეობისა.


წინა: 
შემდეგი: 

დაკავშირებული პროდუქტები

შინაარსი ცარიელია!

სამფაზიანი AC ძრავა

ერთფაზიანი AC ძრავა

რედუქტორი/გადაცემათა კოლოფი

რატომ VICTORY

© საავტორო უფლება 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ყველა უფლება დაცულია.