Jalakinnitus, äärikukinnitus, korpuse kinnitus
90L, 100L,112m, 132S
1
18 kuud
Kolmefaasiline asünkroonmootor
Võit
3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM
200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V
3HP / 2,2 kW
50HZ 60HZ
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
Malmist korpus/alumiiniumkorpus
Pumbad, kompressorid, segistid, konveierid, liftid, kraanad ja tõstukid...
Vastuvõetav
Tugev puidust ümbris või kohandatud
CE CQC
| Saadavus: | |
|---|---|
Toote kirjeldus

Peame 3 hj / 2,2 kW 3-faasilist mootorit keskmise koormusega ja raskete tööstuslike ajamisüsteemide nurgakiviks. Seda mootori reitingut kasutatakse laialdaselt, kui on vaja suuremat pöördemomenti, usaldusväärset pidevat töötamist ja tugevat mehaanilist vastupidavust, ilma suurte ja energiamahukate mootorite kategooriatesse sisenemata. See on eelistatud lahendus tootmisettevõtetes, töötlevas tööstuses ja infrastruktuuriprojektides, kus töö stabiilsus ja tõhusus on olulised.
2,2 kW kolmefaasiline mootor pakub võimsat, kuid kompaktset ajamilahendust, mis suudab toime tulla nõudliku töökoormusega, säilitades samal ajal suurepärase soojus- ja elektrijõudluse. Kuna tööstused liiguvad suurema tootlikkuse ja energiatõhususe poole, on see mootori suurus muutunud standardvalikuks seadmete jaoks, mis töötavad pikki tunde muutuva koormuse tingimustes.
See artikkel annab täieliku ja praktilise ülevaate 3 HP / 2,2 kW 3-faasilisest mootorist , mis hõlmab võimsusomadusi, tööpõhimõtteid, tehnilisi spetsifikatsioone, rakendusi, eeliseid, valikukaalutlusi ja parimaid hooldustavasid.
Mootori võimsust väljendatakse nii hobujõududes (HP) kui ka kilovattides (kW), et need vastaksid ülemaailmsetele standarditele.
3 hj ≈ 2,2 kW
Mõlemad väärtused esindavad sama mehaanilist väljundvõimsust
kW on tööstusmootorite rahvusvaheliselt eelistatud mõõtühik
See võimsusklass sobib ideaalselt masinatele, mis nõuavad suuremat käivitusmomenti, stabiilset kiirust ja pidevat töövõimet . Tavaliselt valitakse see juhul, kui 1,5 kW mootorist ei piisa ja suurem mootor oleks tarbetult ülemõõduline.

Kolmefaasiline mootor töötab, kasutades kolme vahelduvvoolu faasi, millest igaüks on eraldatud 120 kraadi võrra. See konfiguratsioon loob pidevalt pöörleva magnetvälja , mis juhib rootorit sujuvalt ja tõhusalt.
Ühtlane ja pidev pöördemomendi väljund
Sujuv käivitus ja stabiilne jooks
Vähendatud vibratsioon ja mehaaniline pinge
Kõrge kasutegur ja võimsustegur
Erinevalt ühefaasilistest mootoritest ei sõltu kolmefaasilised mootorid käivitamisel kondensaatoritest, mille tulemuseks on lihtsam konstruktsioon, vähem komponente ja suurem töökindlus tööstuskeskkonnas.
| nimivõimsus (kW / HP) standardsed tehnilised andmed | raami suurus | pooluse | nimikiirus (RPM) 50 Hz / 60 Hz | tõhusus-IE2 / IE3 / IE4 | võimsustegur IE2 / IE3 / IE4 | nimipöördemoment (Nm) | kaal (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,2/3 | 90L | 2 | 2880 / 3456 | 83,2 / 85,9 / 88,0 | 0,85 / 0,85 / 0,86 | 7.3 | 25 |
| 2,2/3 | 100L | 4 | 1445 / 1734 | 84,3 / 86,7 / 89,5 | 0,81 / 0,80 / 0,79 | 14.5 | 33 |
| 2,2/3 | 112 miljonit | 6 | 950 / 1140 | 81,8 / 84,3 / 87,5 | 0,76 / 0,75 / 0,74 | 22.1 | 42 |
| 2,2/3 | 132S | 8 | 710 / 852 | 77,5 / 80,2 / 84,8 | 0,72 / 0,71 / 0,69 | 29.6 | 61 |
Victory mootorid töötavad usaldusväärselt enamikus tööstuskeskkondades :
Temperatuurivahemik: -15°C kuni +40°C (ideaalne ladudele, tehastele ja välisvarjupaikadele)
Kõrgus: ≤1000 meetrit (ühildub linnataimede, maatöökodade ja madala kuni mõõduka kõrgusega rajatistega)
See mitmekülgsus muudab need sobilikuks ülemaailmseks kasutamiseks mitteekstreemsetes kliimatingimustes, kusjuures kohandatud modifikatsioonid on saadaval äärmuslike temperatuuride (-40 °C kuni +50 °C) või kõrgmäestiku (>1000 m) jaoks.
Mootori isolatsioon vastab klassi F (105K) jõudlusstandarditele (nimetatud pidevaks tööks temperatuuril 155 °C) ja see on kinnitatud klassi B (80K) testimisega. See topeltvastavus tagab pikema eluea (20 000+ töötundi) ja püsiva töökindluse ööpäevaringse töörežiimi korral (nt tootmisliinid, veepuhastuspumbad). Äärmusliku kuumusega rakenduste jaoks (nt valukojad) H-klassi isolatsioon (max 180 °C) . on kohandatud
Meie mootorid, mis on konstrueeritud vibratsiooniklassile A (madal müra, minimaalne mehaaniline kulumine), sobivad ideaalselt täppisseadmete jaoks, nagu pakkimismasinad või meditsiinitööriistad. Vaiksemate keskkondade (nt laborid) või tundlike mõõteriistade jaoks vibratsiooniklassi B (sujuvam töö) . võib tööhäirete vähendamiseks nõuda
Meie mootorid, mis on mõeldud pidevaks tööks (S1) töötamiseks , töötavad määramata aja nimikoormusel ilma ülekuumenemiseta – sobivad ideaalselt pidevaks kasutamiseks: tööstuslikud pumbad, ventilatsiooniventilaatorid, konveiersüsteemid ja rasked masinad.
Standardsed spetsifikatsioonid: 380V/50Hz (ülemaailmne tööstusvõrgu standard). Kohandamise valikud hõlmavad järgmist:
Üksikud pinged: 200 V–660 V (nt 220 V/60 Hz Põhja-Ameerika jaoks, 230 V/50 Hz Euroopa jaoks)
Sagedus: 50/60 Hz (või kohandatud häälestus erivajaduste jaoks, nagu 400 Hz kosmoserakendused)
Mootorid säilitavad optimaalse jõudluse isegi ±5% pingekõikumiste korral – see on äärmiselt oluline ebastabiilsete elektrivõrkude jaoks kaugetes või arenevates piirkondades.
Suurendage ohutust ja vähendage seisakuid valikuliste PTC-termistoride (ülekuumenemiskaitse) või PT100 temperatuurianduritega (reaalajas jälgimine) . Need komponendid käivitavad ülekuumenemise ajal hoiatusi või automaatseid väljalülitusi, vältides kahjustusi suure koormusega rakendustes (kompressorid, konveierid) ja alandades pikaajalisi remondikulusid.
Standardne IP54/IP55 sissetungimise kaitse (tolmukindel, veekindel) kaitseb osakeste ja madala rõhuga veejugade eest – ideaalne niisketes/tolmustes tööruumides (toidutöötlemisettevõtted, ehitusplatsid). Karmides keskkondades (tugev vihm, pesu) on IP65 (täielik tolmukindlus + kõrgsurve veekindlus) saadaval nõudmisel.
Victory-Motor kasutab täielikult suletud ventilaatoriga jahutatud (TEFC) tehnoloogiat (IEC 60034-6, IC411 järgi):
Tihendab mootorit, et blokeerida tolmu, niiskust ja prahti (oluline farmide, kaevanduste või määrdunud tööstuspiirkondade jaoks)
Välised ventilaatorid tagavad tõhusa soojuse hajumise, säilitades stabiilse temperatuuri suure pöördemomendiga ja pikaajaliste ülesannete puhul
Valmistatud 100% kõrge puhtusastmega vasktraadist (mitte alumiiniumist), pakuvad meie mähised:
Suurepärane elektrijuhtivus (vähendab energiakadusid ja kommunaalmakseid)
Suurenenud kuumakindlus (pikendab mootori eluiga pidevas töös)
Parem jõudlus suure koormusega ja pikaajaliste ülesannete puhul võrreldes alternatiivsete materjalidega
Standardne silindriline võtmeavaga võll; pakume kohandatud võlli läbimõõtu/pikkust (nt pikendatud võllid konkreetsete haakeseadiste jaoks, mittestandardsed võtme suurused), mis vastavad teie seadme ainulaadsetele nõuetele.

Victory-Motoril on tugev ja kõrgekvaliteediline tooraine (premium vaskmähised, ülitugevast terasest laminaadid, vastupidavad alumiiniumkorpused), mis on hangitud sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt. See välistab tootmise viivitused, võimaldab kiiresti reageerida kiireloomulistele tellimustele või äkilistele nõudluse suurenemisele ning tagab teie projektide ajakava püsimise – olenemata sellest, kas vajate standardmudeleid või kohandatud lahendusi.
Victory-Motori töökojas on nüüdisaegsed seadmed:
CNC-töötlemiskeskused (täppiskomponentide tootmine)
Automaatsed kerimismasinad (ühtlane mähise kvaliteet)
Intelligentsed testimissüsteemid (reaalajas jõudluse valideerimine)
Täisautomaatsed koosteliinid vähendavad inimlikke vigu, suurendavad tootmise efektiivsust ja tagavad, et iga mootor vastab rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele. Täiendame seadmeid pidevalt, et viia need vastavusse valdkonna uusimate edusammudega.
Kvaliteet on Victory-Motori nurgakivi. Victory-Motor viib läbi kogu tootmisprotsessi range 100% kontrolli:
Tooraine kontrollimine (tagab vastavuse spetsifikatsioonidele)
Protsessisisesed kontrollid (jälgib komponentide täpsust)
Lõplik testimine (hindab tõhusust, pöördemomenti, vibratsiooni ja isolatsioonitakistust dünamomeetrite, testerite ja analüsaatorite abil)
järgimine ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteemi , Victory-Motor tagab defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.

Victory-Motor pakub terviklikke OEM/ODM-teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele:
Tehke koostööd meie inseneridega alates projekteerimisest kuni lõpptootmiseni
Kohandage võimsust, kiirust, suurust, pinget, korpust või kaubamärki (toote oma logo all)
Läbipaistvad protsessid ja range intellektuaalomandi kaitse (kaasa arvatud konfidentsiaalsuslepingud)
Kasutades ära oma teadus- ja arendustegevuse ning tootmisteadmisi, pakume kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi, mis vastavad teie ärieesmärkidele.
Victory-Motor kasutab ISPM 15 nõuetele vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste (kõrge tihedusega, niiskuskindel vineer), millel on vahtpolster ja sisekaitseks plastümbris. See pakend:
Vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele
Hoiab ära löökidest, niiskusest või raskest transpordist põhjustatud kahjustused
Saab kohandada suurte/erikujuliste tellimuste jaoks
Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad kohale õigeaegselt ja ideaalses töökorras, olenemata teie ülemaailmsest sihtkohast.
Iga mootor on ehitatud vastavalt ISO 9001 standarditele , tagades ühtlase tootmiskvaliteedi ja vastavuse ülemaailmsetele tööstuseeskirjadele. Tagame oma toodetele 18-kuulise garantii : kui mootor saab selle perioodi jooksul kahjustada mitteinimlike tegurite tõttu (nt tootmisdefektid), vahetame selle tasuta välja..
3 HP 3-faasilist mootorit tunnustatakse suurepärase energiatõhususe ja stabiilse jõudluse poolest. Võrreldes sarnase väljundiga ühefaasiliste mootoritega pakub see:
Väiksemad elektrilised ja mehaanilised kaod
Suurem efektiivsus ja võimsustegur
Vähendatud soojuse teke
Pikem kasutusiga
Madalamad üldised tegevuskulud
vastavad mootorid IE3 ja IE4 tõhususstandarditele säästavad märkimisväärselt energiat, eriti pideva tööga rakendustes, nagu konveierid, pumbad ja ventilaatorid.

Seda mootorisuurust kasutatakse selle vastupidavuse ja mitmekülgsuse tõttu sageli paljudes tööstusharudes.
Konveiersüsteemid
Tsentrifugaal- ja hammasrataspumbad
Õhukompressorid
Tööstuslikud ventilaatorid ja puhurid
Mikserid, segajad ja purustid
Tööpingid ja tootmisseadmed
HVAC süsteemid
Vee- ja reoveepuhastid
Jahutustornid
Materjalikäitlus- ja pakkimissüsteemid
Selle võime taluda püsivaid koormusi muudab selle ideaalseks kriitilisteks operatsioonideks, kus töökindlus on ülimalt oluline.
Kolmefaasilise mootori töökiirus sõltub selle pooluste arvust :
2 poolus – umbes 3000 p/min
4 poolus – umbes 1500 p/min
6 poolus – umbes 1000 p/min
8 poolus – umbes 750 p/min
Optimaalse jõudluse, tõhususe ja seadmete pikaealisuse saavutamiseks on oluline valida sobiv kiirus. 4-pooluselised mootorid on kõige sagedamini kasutatavad üldistes tööstuslikes rakendustes, samas kui 2-pooluselised mootorid valitakse kiireks kasutamiseks.

2,2 kW 3-faasiline mootor on saadaval mitmes paigalduskonfiguratsioonis, pakkudes suurepärast paigalduspaindlikkust:
B3 (jalgakinnitus) – standardne tööstuslik paigaldus
B5 (äärikule paigaldatud) – otseühendus pumpade või käigukastidega
B14 (näole paigaldatav) – kompaktsed ja ruumisäästlikud paigaldused
Need paigaldusvõimalused lihtsustavad mehaanilist integreerimist ja lühendavad paigaldusaega.
Tuvastame mitmeid eeliseid, mis muudavad selle mootori reitingu eelistatud valikuks:
Kõrge käivitus- ja käivitusmoment
Sujuv, madala vibratsiooniga töö
Minimaalsed hooldusnõuded
Pikk kasutusiga
Suurepärane ühilduvus VFD-dega
Stabiilne jõudlus muutuva koormuse korral
Kui mootor on ühendatud muutuva sagedusega ajamiga (VFD) , võimaldab mootor täpset kiiruse reguleerimist, pehmet käivitamist ja täiendavat energia optimeerimist.

Õige mootori valimine hõlmab töönõuete hoolikat hindamist:
Koormuse tüüp ja pöördemomendi nõudlus
Nõutav töökiirus
Saadaval toiteallikas ja sagedus
Keskkonnatingimused (tolm, niiskus, temperatuur)
Töötsükkel ja tööaeg
Energiatõhususe ja vastavusstandardid
Õige valik tagab usaldusväärse töö ja hoiab ära mootori enneaegse rikke.
Nõuetekohase paigaldamise ja korrapärase hoolduse korral võib 3 HP 3-faasiline mootor töötada tõhusalt aastaid. Soovitatavad hooldustavad hõlmavad järgmist:
Regulaarne laagrite määrimine
Isolatsioonitakistuse testimine
Jahutusribide ja ventilatsiooniteede puhastamine
Vibratsiooni, müra ja temperatuuri jälgimine
Täpse joondamise ja turvalise paigalduse tagamine
Ennetav hooldus vähendab seisakuid ja pikendab mootori eluiga.
Peame 3 hj / 2,2 kW 3-faasilist mootorit võimsaks, tõhusaks ja usaldusväärseks lahenduseks tänapäevastes tööstus- ja kommertsrakendustes. Selle kombinatsioon tugevast pöördemomendist, suurest efektiivsusest ja vastupidavast konstruktsioonist teeb sellest suurepärase valiku pideva tööga masinate jaoks. Kui see mootor on õigesti valitud ja hooldatud, tagab see pikaajalise jõudluse, energiasäästu ja töökindluse.
Paigaldusmeetodid
Siin on struktureeritud ülevaade 18 3-faasilise mootori kinnitustüübist:
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: pumbad, segistid, vertikaalsed kompressorid (seadmed, mis nõuavad võlli vertikaalset joondamist)
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: vertikaalventilaatorid, tõstukid, väikesed vertikaalsed pumbad
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Tööstuslikud segistid, vertikaalsed konveierid, kompaktsed vertikaalsed töötlemisseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldus: Äärik (koos alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Väikesed vertikaalsed kompressorid, tõstemehhanismid, vertikaalsed materjalikäitlusseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: väike äärik (otsa kinnitatud, ilma jalataldadeta)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: pumbad, ventilaatorid, toiduainete töötlemise masinad, põllumajandusseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: raskeveokite vertikaalsed pumbad, laevaseadmed, avameremasinad
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: Kompaktsed segistid, vertikaalsed konveierid, laboritöötlusseadmed
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldamine: äärik (küljele paigaldatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: Väikesed tõstukid, vertikaalventilaatorid, materjali tõstesüsteemid
· Suunatus: vertikaalne (võll ülespoole)
· Paigaldus: äärik (spetsiaalsed alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: avamerepumbad, kompaktsed vertikaalsed kompressorid, laevaseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldus: Alusjalad + külgäärik
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: konveierid, tööstuslikud segistid, masinad, mis vajavad kahte paigaldusvõimalust
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldamine: äärik (pikendatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Suured vertikaalsed pumbad, kaevandusseadmed, raskeveokite segistid
· Suunatus: vertikaalne (võll allapoole)
· Paigaldus: äärik (nihutatud alusjalad)
· Raami suurus: 63–132
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 75 kW
· Kasutusalad: kompaktsed vertikaalsed masinad, meditsiiniseadmed, täppistöötlustööriistad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: alusjalad (ilma äärikuta)
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: puhurid, kompressorid, lõikemasinad, tööstuspumbad (üldrasked masinad)
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: äärik (alusjalgadeta)
· Raami suurus: 63–280
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 500 kW
· Kasutusalad: Pumbad, ventilaatorid, automaatikaseadmed, konveiersüsteemid
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: Väike äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Väikesed pumbad, laborimasinad, kerged tööstusseadmed
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: spetsiaalne äärik (otsa paigaldatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: Täppismasinad, tekstiiliseadmed, väikesed töötlemistööriistad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldamine: pikendatud äärik (otsa kinnitatud, alusjalgadega)
· Raami suurus: 63–160
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 110 kW
· Kasutusalad: toiduainete töötlemise masinad, pakkimisseadmed, väikesed tööstuslikud pumbad
· Orientatsioon: Horisontaalne
· Paigaldus: Alusjalad + äärik
· Raami suurus: 63–355
· Võimsusvahemik: ~0,12 kW kuni 1000+ kW
· Kasutusalad: mitmeotstarbelised masinad, kompressorid, suured pumbad (paindlikud paigaldusvajadused)
Ettevõtte profiil
· Juhtiv vahelduvvoolu elektrimootorite ja reduktorite tootja alates 2007. aastast
· Pakkuge üheastmelist OEM- ja ODM-teenust
· Pakkumise garantiiaeg on 18 kuud, võrreldes tavalise 12-kuulise autotööstuses
· Rohkem kui 15 000 ruutmeetrit tehasepinda, kus töötab üle 50 töötaja
· 11 tootmisliini ja aastane toodang 300 000 mootorikomplekti
· 100% koguse kontroll enne tarnimist
· Rohkem kui 20 patendisertifikaati ja CE, CCC, ISO9001 sertifikaati
· Kauplege klientidega enam kui 80+ riigis ja üle 100 eduka juhtumi
Victory Machinery Technology Co., Ltd. pakub laia valikut tipptasemel vahelduvvoolu asünkroonmootoreid ja nendega seotud tooteid, mis on loodud optimaalse tõhususe, töökindluse ja jõudluse tagamiseks erinevates tööstusharudes. Ükskõik, kas otsite suure tõhususega mootoreid, plahvatuskindlaid lahendusi või kohandatud tooteid, on ettevõte usaldusväärne tootja, kes suudab rahuldada maailmaturu ainulaadsed vajadused. kes on pühendunud kvaliteedile, innovatsioonile ja klientide rahulolule, Victory Machinery Technology Co., Ltd., on teie ideaalne partner kõigi teie mootorilahenduste jaoks.
Victory Machinery Technology Co., Ltd.-s on meil tugev ja piisav toorainevaru, et tagada katkematu tootmine ja teie vahelduvvoolu asünkroonmootorite tellimuste õigeaegne kohaletoimetamine. Hankime sertifitseeritud ülemaailmsetelt tarnijatelt ainult kõrgekvaliteedilisi toormaterjale, sealhulgas esmaklassilisi vaskmähiseid, ülitugevast terasest lamineerimist ja vastupidavaid alumiiniumkorpusi, järgides rangeid kvaliteedistandardeid. See rikkalik laovaru ei välista mitte ainult materjalipuudusest põhjustatud viivitusi tootmises, vaid võimaldab meil kiiresti reageerida kiireloomulistele klientide nõudmistele ja järsule tellimuste suurenemisele. Ükskõik, kas vajate standardseid mootorimudeleid või kohandatud lahendusi, meie hästi varustatud tooraineladu loob tugeva aluse tõhusale tootmisele, tagades, et teie projektid jäävad ajakavasse.


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-l on tipptasemel professionaalsed tootmisseadmed ja täielikult automatiseeritud koosteliinid, mis on meie kvaliteetse mootoritootmise tuum. Meie tootmistsehh on varustatud täiustatud CNC-töötlemiskeskuste, täppisstantsimismasinate, automaatsete mähismasinate ja intelligentsete testimisseadmetega, tagades, et vahelduvvoolu asünkroonmootori kõik komponendid on valmistatud erakordse täpsusega. Automatiseeritud koosteliinid muudavad tootmisprotsessi sujuvamaks, vähendades inimlikke vigu, parandades samal ajal oluliselt tootmise efektiivsust. Investeerime pidevalt oma seadmete uuendamisse ja tootmise töövoogude optimeerimisse, et pidada sammu autotööstuse uusimate tehnoloogiliste edusammudega. Oma professionaalsete tootmisvõimalustega suudame järjepidevalt tarnida mootoreid, mis vastavad või ületavad rahvusvahelistele kvaliteedistandarditele, tagades teile usaldusväärse jõudluse ja pika kasutusea.



Kvaliteet on meie nurgakivi. Rakendame 100% ranget kvaliteedikontrolli kogu tootmises – alates tooraine kontrollimisest kuni lõpptoote testimiseni. Täiustatud seadmete (dünamomeetrid, isolatsioonitestrid, vibratsioonianalüsaatorid) abil hindab meie kvaliteedikontrolli meeskond peamisi jõudlusnäitajaid. ISO 9001 järgi garanteerime defektideta mootorid, mis töötavad teie rakendustes optimaalselt.


Pakume kõikehõlmavaid OEM/ODM-teenuseid, mis on kohandatud teie ainulaadsetele vajadustele. Meie kogenud insenerid teevad teiega koostööd alates disainist, et mõista rakendusnõudeid ja kaubamärgiga seotud vajadusi – kohandades võimsust, kiirust, suurust, pinget või korpust või tootma teie kaubamärgi all. Kasutades tugevat uurimis- ja arendustegevuse ning tootmiskogemust, pakume läbipaistvate protsesside ja intellektuaalomandi kaitsega kulutõhusaid ja suure jõudlusega lahendusi.


Pakendamiseks kasutame ISPM 15 nõuetele vastavaid ekspordistandarditele vastavaid puitkaste, mille sisekaitseks on vahtpolster ja plastikümbris. See suure tihedusega niiskuskindel pakend vastab ülemaailmsetele tollieeskirjadele ja hoiab ära kahjustused transiidi ajal. Kohandatud pakend suurte/eritellimuste jaoks tagab ohutu kohaletoimetamise. Võite usaldada, et teie mootorid jõuavad õigeaegselt ja ideaalses seisukorras kogu maailmas.



Korduma kippuvad küsimused
A1 : Kõige tõhusam viis õige mootori või käigukasti valimiseks on esitada mootorijoonis asjakohaste parameetritega. Meie insenerid vaatavad selle teabe üle ja soovitavad teie rakenduse jaoks sobivaima mudeli. Teise võimalusena võite esitada järgmised spetsifikatsioonid.
1. Tüüp, mudel, võimsus ja pöördemoment.
2. Soovitud suhe või väljundkiirus.
3. Töötingimused ja ühendusviis.
4. Paigaldamise kogus ja masina nimi.
5. Sisendrežiim ja sisendkiirus.
6. Mootori mark/mudel või ääriku ja mootori võlli suurus.
A2 : Jah, me oleme 20-aastase kogemusega professionaalne mootorite ja reduktorite tootja, mis asub Hiinas Changzhous, Jiangsus.
A3 : meie tarneaeg on näidistellimuste puhul ligikaudu 10 päeva ja hulgikonteinerite tellimuste puhul 15 päeva.
A4 : Absoluutselt! Anname hea meelega proovide testimiseks enne ametliku tellimuse esitamist.
A5 : MOQ on 1 tükk mudeli kohta tehase kaubamärgiga toodete ja pakendite jaoks. OEM-i kaubamärgi ja pakendamise puhul on MOQ 50 tükki mudeli kohta.
V6 : Jah, me oleme esmaklassiline OEM-/ODM-tootja, mis on sertifitseeritud sõltumatute kolmandate osapoolte hinnangutega.
A7 : kvaliteet on meie prioriteet. Järgime ranget kvaliteedikontrolli süsteemi kogu tootmisprotsessi vältel. Meie QC meeskond jälgib kvaliteeti igal etapil ja teeb enne iga saadetist teste, et tagada kõrged standardid.
A8 : Pakume 18-kuulist garantiid alates tarnekuupäevast, nagu on märgitud konossemendis (B/L).
A9 : Väärtustame oma kliente ja tagame pikaajalised suhted:
· Kvaliteetsete toodete pakkumine konkurentsivõimeliste hindadega, et saada kasu meie klientidele.
· Kohtleda iga klienti kui sõpra ja ajada äri siiralt, olenemata tema asukohast.
sisu on tühi!
Ühefaasiline vahelduvvoolu mootor
Reduktor/käigukast
Miks VÕIT