Držiak na nohu, držiak na prírubu, držiak na puzdro
90L, 100L, 112m, 132S
1
18 mesiacov
Trojfázový asynchrónny motor
Víťazstvo
3600 RPM, 3000RPM, 1800RPM, 1500RPM, 1200RPM, 1000RPM, 900RPM, 750RPM
200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V
3HP / 2,2 kW
50 Hz 60 Hz
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
Liatinový kryt/hliníkový kryt
Čerpadlá, kompresory, miešačky, dopravníky, výťahy, žeriavy a zdvíhadlá...
Prijateľné
Pevné drevené puzdro alebo prispôsobené
CE CQC
| Dostupnosť: | |
|---|---|
Popis produktu

považujeme Trojfázový motor s výkonom 3 HP / 2,2 kW za základný kameň stredne ťažkých a ťažkých priemyselných pohonných systémov. Tento typ motora je široko používaný tam, kde je potrebný vyšší krútiaci moment, spoľahlivá nepretržitá prevádzka a silná mechanická odolnosť bez toho, aby ste museli vstúpiť do veľkých a energeticky náročných kategórií motorov. Je to preferované riešenie vo výrobných závodoch, spracovateľskom priemysle a infraštruktúrnych projektoch, kde je nevyhnutná prevádzková stabilita a efektivita.
Trojfázový motor s výkonom 2,2 kW ponúka výkonné a zároveň kompaktné riešenie pohonu, schopné zvládnuť náročné pracovné zaťaženie pri zachovaní vynikajúceho tepelného a elektrického výkonu. Ako sa priemyselné odvetvia posúvajú smerom k vyššej produktivite a energetickej účinnosti, táto veľkosť motora sa stala štandardnou voľbou pre zariadenia pracujúce dlhé hodiny pri premenlivom zaťažení.
Tento článok poskytuje úplný praktický prehľad 3-fázového motora s výkonom 3 HP / 2,2 kW , ktorý zahŕňa výkonové charakteristiky, prevádzkové princípy, technické špecifikácie, aplikácie, výhody, úvahy pri výbere a osvedčené postupy údržby.
Hodnoty výkonu motora sú vyjadrené v koňských silách (HP) aj v kilowattoch (kW), aby boli v súlade s globálnymi normami.
3 HP ≈ 2,2 kW
Obe hodnoty predstavujú rovnaký mechanický výstupný výkon
kW je medzinárodne preferovaná jednotka pre priemyselné motory
Táto výkonová trieda je ideálna pre stroje, ktoré vyžadujú vyšší rozbehový krútiaci moment, stabilnú rýchlosť a nepretržitú prevádzku . Bežne sa vyberá tam, kde 1,5 kW motor môže byť nedostačujúci a väčší motor by bol zbytočne predimenzovaný.

Trojfázový motor funguje tak, že využíva tri fázy striedavého prúdu, z ktorých každá je oddelená o 120 stupňov. Táto konfigurácia vytvára konštantné rotujúce magnetické pole , ktoré poháňa rotor hladko a efektívne.
Rovnomerný a nepretržitý krútiaci moment
Hladký štart a stabilný chod
Znížené vibrácie a mechanické namáhanie
Vysoká účinnosť a účinník
Na rozdiel od jednofázových motorov sa trojfázové motory pri štartovaní nespoliehajú na kondenzátory, čo vedie k jednoduchšej konštrukcii, menšiemu počtu komponentov a zvýšenej spoľahlivosti v priemyselnom prostredí.
| Menovitý výkon (kW / HP) | Veľkosť rámu Menovitá rýchlosť | pólov | (RPM) 50 Hz / 60 Hz | Účinnosť-IE2 / IE3 / IE4 | Faktor výkonu IE2 / IE3 / IE4 | Menovitý krútiaci moment (Nm) | Hmotnosť (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,2 / 3 | 90L | 2 | 2880/3456 | 83,2 / 85,9 / 88,0 | 0,85 / 0,85 / 0,86 | 7.3 | 25 |
| 2,2 / 3 | 100L | 4 | 1445/1734 | 84,3 / 86,7 / 89,5 | 0,81 / 0,80 / 0,79 | 14.5 | 33 |
| 2,2 / 3 | 112 mil | 6 | 950/1140 | 81,8 / 84,3 / 87,5 | 0,76 / 0,75 / 0,74 | 22.1 | 42 |
| 2,2 / 3 | 132S | 8 | 710/852 | 77,5 / 80,2 / 84,8 | 0,72 / 0,71 / 0,69 | 29.6 | 61 |
Victory motory fungujú spoľahlivo vo väčšine priemyselných prostredí :
Teplotný rozsah: -15°C až +40°C (ideálne pre sklady, továrne a vonkajšie prístrešky)
Nadmorská výška: ≤ 1000 metrov (kompatibilné s mestskými rastlinami, vidieckymi dielňami a zariadeniami s nízkou až miernou nadmorskou výškou)
Vďaka tejto všestrannosti sú vhodné pre globálne aplikácie v neextrémnych klimatických podmienkach, pričom sú k dispozícii prispôsobené úpravy pre extrémne teploty (-40 °C až +50 °C) alebo miesta vo vysokých nadmorských výškach (> 1000 m).
Izolácia motora spĺňa výkonnostné normy triedy F (105K) (dimenzované na nepretržitú prevádzku pri 155 °C) a je overená testovaním triedy B (80K). Táto dvojitá zhoda zaisťuje predĺženú životnosť (20 000+ prevádzkových hodín) a konzistentnú spoľahlivosť v nepretržitých prevádzkových scenároch 24/7 (napr. výrobné linky, čerpadlá na úpravu vody). Pre aplikácie s extrémnym teplom (napr. zlievarne) je k dispozícii izolácia triedy H (max. 180 °C) ako prispôsobenie.
Naše motory skonštruované podľa vibračnej triedy A (nízka hlučnosť, minimálne mechanické opotrebenie) sú ideálne pre presné zariadenia, ako sú baliace stroje alebo lekárske nástroje. Pre tichšie prostredie (napr. laboratóriá) alebo citlivé prístroje triedu vibrácií B (hladšia prevádzka), aby sa znížilo rušenie prevádzky. je možné požadovať
Naše motory sú navrhnuté pre nepretržitú prevádzku (S1) a bežia neobmedzene dlho pri menovitom zaťažení bez prehrievania – ideálne pre non-stop aplikácie: priemyselné čerpadlá, ventilačné ventilátory, dopravníkové systémy a ťažké stroje.
Štandardné špecifikácie: 380V/50Hz (globálny štandard priemyselnej siete). Možnosti prispôsobenia zahŕňajú:
Jednotlivé napätia: 200V–660V (napr. 220V/60Hz pre Severnú Ameriku, 230V/50Hz pre Európu)
Frekvencia: 50/60 Hz (alebo vlastné ladenie pre špeciálne potreby, ako sú 400 Hz letecké aplikácie)
Motory si zachovávajú optimálny výkon aj pri kolísaní napätia ± 5 %, čo je kritické pre nestabilné rozvodné siete vo vzdialených alebo rozvojových oblastiach.
Zvýšte bezpečnosť a skráťte prestoje pomocou voliteľných termistorov PTC (ochrana proti prehriatiu) alebo teplotných senzorov PT100 (monitorovanie v reálnom čase) . Tieto komponenty spúšťajú výstrahy alebo automatické vypnutie počas prehriatia, čím zabraňujú poškodeniu pri vysoko zaťažených aplikáciách (kompresory, dopravníky) a znižujú dlhodobé náklady na opravy.
Štandardná ochrana proti vniknutiu IP54/IP55 (prachotesná, vodeodolná) chráni pred časticami a nízkotlakovými prúdmi vody – ideálne pre vlhké/prašné pracovné priestory (potravinárske závody, staveniská). Pre drsné prostredie (silný dážď, umývanie) IP65 (úplná prachotesnosť + odolnosť voči vysokotlakovej vode) . je na požiadanie k dispozícii
Victory-Motor využíva technológiu úplne uzavretého ventilátora (TEFC) (podľa IEC 60034-6, IC411):
Utesňuje motor, aby blokoval prach, vlhkosť a nečistoty (kritické pre farmy, bane alebo špinavé priemyselné oblasti)
Externé ventilátory zaisťujú efektívny odvod tepla a udržiavajú stabilné teploty pri dlhotrvajúcich úlohách s vysokým krútiacim momentom
Naše vinutia sú vyrobené zo 100% vysoko čistého medeného drôtu (nie hliníka) a ponúkajú:
Vynikajúca elektrická vodivosť (znižuje straty energie a účty za energie)
Zvýšená tepelná odolnosť (predlžuje životnosť motora pri nepretržitej prevádzke)
Lepší výkon pri vysokom zaťažení a dlhotrvajúcich úlohách v porovnaní s alternatívnymi materiálmi
Štandardný valcový hriadeľ s drážkou pre pero; ponúkame prispôsobený priemer/dĺžku hriadeľa (napr. predĺžené hriadele pre špecifické spojky, neštandardné veľkosti kľúčov), aby vyhovovali jedinečným požiadavkám vášho zariadenia.

Victory-Motor udržiava robustné zásoby vysokokvalitných surovín (prémiové medené vinutia, vysokopevnostné oceľové laminácie, odolné hliníkové kryty), ktoré pochádzajú od certifikovaných svetových dodávateľov. To eliminuje oneskorenia vo výrobe, umožňuje rýchle reakcie na naliehavé objednávky alebo náhly nárast dopytu a zaisťuje, že vaše projekty zostanú podľa plánu – či už potrebujete štandardné modely alebo vlastné riešenia.
Dielňa Victory-Motor ponúka najmodernejšie vybavenie:
CNC obrábacie centrá (výroba presných komponentov)
Automatické navíjacie stroje (konzistentná kvalita cievky)
Inteligentné testovacie systémy (overenie výkonu v reálnom čase)
Plne automatizované montážne linky znižujú ľudskú chybu, zvyšujú efektivitu výroby a zabezpečujú, že každý motor spĺňa medzinárodné štandardy kvality. Neustále inovujeme vybavenie, aby bolo v súlade s najnovšími pokrokmi v odvetví.
Kvalita je základným kameňom Victory-Motor . Victory-Motor implementuje prísnu 100% kontrolu v celom výrobnom procese:
Overenie surovín (zabezpečuje súlad so špecifikáciami)
Priebežné kontroly (monitoruje presnosť komponentov)
Záverečné testovanie (hodnotí účinnosť, krútiaci moment, vibrácie a izolačný odpor pomocou dynamometrov, testerov a analyzátorov)
Dodržiavanie systému riadenia kvality ISO 9001 , Victory-Motor zaručuje bezporuchové motory, ktoré optimálne fungujú vo vašich aplikáciách.

Victory-Motor ponúka komplexné služby OEM/ODM prispôsobené vašim jedinečným potrebám:
Spolupracujte s našimi inžiniermi od návrhu až po finálnu výrobu
Prispôsobte si výkon, rýchlosť, veľkosť, napätie, kryt alebo značku (vyrábajte pod svojím logom)
Transparentné procesy a prísna ochrana IP (vrátane zmlúv o dôvernosti)
Využitím našich odborných znalostí v oblasti výskumu, vývoja a výroby poskytujeme nákladovo efektívne a vysokovýkonné riešenia, ktoré sú v súlade s vašimi obchodnými cieľmi.
Victory-Motor používa na vnútornú ochranu exportné štandardné drevené škatule v súlade s normou ISPM 15 (preglejka s vysokou hustotou, odolná voči vlhkosti) s penovou výplňou a plastovým obalom. Toto balenie:
Vyhovuje svetovým colným predpisom
Zabraňuje poškodeniu nárazom, vlhkosťou alebo drsnou prepravou
Môže byť prispôsobený pre veľké / špeciálne tvarované objednávky
Môžete sa spoľahnúť, že vaše motory dorazia načas a v perfektnom prevádzkovom stave, bez ohľadu na to, kam smerujete.
Každý motor je skonštruovaný podľa noriem ISO 9001 , čo zaručuje konzistentnú kvalitu výroby a súlad s globálnymi priemyselnými predpismi. Na naše produkty poskytujeme 18-mesačnú záruku : ak je motor počas tejto doby poškodený neľudskými faktormi (napr. výrobné chyby), bezplatne ho vymeníme.
3 -fázový motor s výkonom 3 HP je uznávaný pre svoju vynikajúcu energetickú účinnosť a stabilný výkon. V porovnaní s jednofázovými motormi podobného výkonu poskytuje:
Nižšie elektrické a mechanické straty
Vyššia účinnosť a účinník
Znížená tvorba tepla
Dlhšia prevádzková životnosť
Nižšie celkové prevádzkové náklady
Motory navrhnuté tak, aby spĺňali normy účinnosti IE3 a IE4, poskytujú významné úspory energie, najmä v aplikáciách s nepretržitou prevádzkou, ako sú dopravníky, čerpadlá a ventilátory.

Bežne vidíme, že táto veľkosť motora sa používa v širokej škále priemyselných odvetví kvôli jej robustnosti a všestrannosti.
Dopravníkové systémy
Odstredivé a zubové čerpadlá
Vzduchové kompresory
Priemyselné ventilátory a dúchadlá
Miešačky, miešadlá a drviče
Obrábacie stroje a výrobné zariadenia
HVAC systémy
Čistiarne vody a odpadových vôd
Chladiace veže
Systémy manipulácie s materiálom a balenia
Jeho schopnosť zvládnuť trvalé zaťaženie ho robí ideálnym pre kritické operácie, kde je spoľahlivosť prvoradá.
Prevádzková rýchlosť trojfázového motora závisí od jeho počtu pólov :
2 pólové – približne 3000 ot./min
4 pólové – približne 1500 ot./min
6 pólov – približne 1000 ot./min
8 pólov – približne 750 otáčok za minútu
Výber vhodnej rýchlosti je nevyhnutný na dosiahnutie optimálneho výkonu, účinnosti a životnosti zariadenia. 4-pólové motory sú najčastejšie používané pre všeobecné priemyselné aplikácie, zatiaľ čo 2-pólové motory sú vybrané pre vysokorýchlostné požiadavky.

2,2 kW 3-fázový motor je dostupný vo viacerých montážnych konfiguráciách, ktoré ponúkajú vynikajúcu flexibilitu inštalácie:
B3 (montáž na nohu) – Štandardná priemyselná inštalácia
B5 (montáž na prírubu) – Priama spojka s čerpadlami alebo prevodovkami
B14 (Face Mounted) – Kompaktné a priestorovo úsporné inštalácie
Tieto možnosti montáže zjednodušujú mechanickú integráciu a skracujú čas inštalácie.
Identifikujeme niekoľko výhod, vďaka ktorým je tento typ motora preferovanou voľbou:
Vysoký rozbehový a krútiaci moment
Hladký chod s nízkymi vibráciami
Minimálne nároky na údržbu
Dlhá životnosť
Vynikajúca kompatibilita s VFD
Stabilný výkon pri premenlivom zaťažení
Keď je spárovaný s pohonom s premenlivou frekvenciou (VFD) , umožňuje presné riadenie rýchlosti, mäkký štart a ďalšiu optimalizáciu energie.motor

Výber správneho motora zahŕňa starostlivé vyhodnotenie prevádzkových požiadaviek:
Typ zaťaženia a požiadavka na krútiaci moment
Požadovaná prevádzková rýchlosť
Dostupné napájanie a frekvencia
Podmienky prostredia (prach, vlhkosť, teplota)
Pracovný cyklus a doba chodu
Energetická účinnosť a dodržiavanie noriem
Správny výber zaisťuje spoľahlivú prevádzku a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora.
Pri správnej inštalácii a bežnej údržbe môže 3-fázový motor s výkonom 3 HP efektívne fungovať mnoho rokov. Odporúčané postupy údržby zahŕňajú:
Pravidelné mazanie ložísk
Testovanie izolačného odporu
Čistenie chladiacich rebier a ventilačných ciest
Monitorovanie vibrácií, hluku a teploty
Zabezpečenie presného vyrovnania a bezpečnej montáže
Preventívna údržba znižuje prestoje a maximalizuje životnosť motora.
považujeme Trojfázový motor s výkonom 3 HP / 2,2 kW za výkonné, efektívne a spoľahlivé riešenie pre moderné priemyselné a komerčné aplikácie. Jeho kombinácia silného krútiaceho momentu, vysokej účinnosti a odolnej konštrukcie z neho robí vynikajúcu voľbu pre stroje s nepretržitou prevádzkou. Pri správnom výbere a údržbe tento motor poskytuje dlhodobý výkon, úsporu energie a prevádzkovú istotu.
Spôsoby inštalácie
Tu je štruktúrovaný prehľad 18 typov montáže 3-fázových motorov:
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (bez pätiek)
· Veľkosť rámu: 63–355
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW
· Použitie: čerpadlá, miešačky, vertikálne kompresory (zariadenia vyžadujúce vertikálne vyrovnanie hriadeľa)
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nahor)
· Montáž: Príruba (bez pätiek)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Vertikálne ventilátory, kladkostroje, malé vertikálne čerpadlá
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (so základňou)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Priemyselné miešačky, vertikálne dopravníky, kompaktné vertikálne spracovateľské zariadenia
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nahor)
· Montáž: Príruba (so základňou)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Malé vertikálne kompresory, zdvíhacie mechanizmy, vertikálne manipulátory s materiálom
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Malá príruba (namontovaná na konci, bez pätiek)
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Použitie: Čerpadlá, ventilátory, stroje na spracovanie potravín, poľnohospodárska technika
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (špeciálne pätky)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Aplikácie: Vertikálne čerpadlá pre veľké zaťaženie, námorné zariadenia, stroje na mori
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (bočné pätky)
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Použitie: Kompaktné miešačky, vertikálne dopravníky, laboratórne spracovateľské zariadenia
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nahor)
· Montáž: Príruba (bočné pätky)
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Použitie: Malé kladkostroje, vertikálne ventilátory, systémy na zdvíhanie materiálu
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nahor)
· Montáž: Príruba (špeciálne pätky)
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Aplikácie: Pobrežné čerpadlá, kompaktné vertikálne kompresory, námorné zariadenia
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Základné nožičky + bočná príruba
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Aplikácie: Dopravníky, priemyselné miešačky, stroje vyžadujúce dvojité možnosti montáže
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (predĺžené pätky základne)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Veľké vertikálne čerpadlá, banské zariadenia, vysokovýkonné miešačky
· Orientácia: Vertikálna (hriadeľ nadol)
· Montáž: Príruba (odsadené pätky)
· Veľkosť rámu: 63–132
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW
· Aplikácie: Kompaktné vertikálne stroje, lekárske vybavenie, nástroje na presné spracovanie
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Základné nožičky (bez príruby)
· Veľkosť rámu: 63–355
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW
· Použitie: Dúchadlá, kompresory, rezacie stroje, priemyselné čerpadlá (všeobecné ťažké stroje)
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Príruba (bez pätiek)
· Veľkosť rámu: 63–280
· Rozsah výkonu: ~0,12 kW až 500 kW
· Použitie: Čerpadlá, ventilátory, automatizačné zariadenia, dopravníkové systémy
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Malá príruba (namontovaná na konci, so základnými nožičkami)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Malé čerpadlá, laboratórne stroje, zariadenia ľahkého priemyslu
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Špeciálna príruba (namontovaná na konci, so základnými nožičkami)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Presné stroje, textilné zariadenia, malé spracovateľské nástroje
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Predĺžená príruba (namontovaná na konci, so základnými nožičkami)
· Veľkosť rámu: 63–160
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW
· Použitie: Potravinárske stroje, baliace zariadenia, malé priemyselné čerpadlá
· Orientácia: Horizontálna
· Montáž: Základné pätky + príruba
· Veľkosť rámu: 63–355
· Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW
· Použitie: Viacúčelové stroje, kompresory, veľké čerpadlá (potreby flexibilnej inštalácie)
Profil spoločnosti
· Popredný výrobca striedavých elektromotorov a reduktorov od roku 2007
· Ponúknite službu OEM & ODM v jednom kroku
· Ponuka záručnej doby 18 mesiacov oproti bežným 12 mesiacom v automobilovom priemysle
· Viac ako 15 000 metrov štvorcových továrenskej plochy s viac ako 50 zamestnancami
· 11 výrobných liniek a ročná produkcia 300 000 súprav motorov
· 100% kontrola množstva pred dodaním
· Viac ako 20 patentových certifikátov a certifikátov CE, CCC, ISO9001
· Obchodujte so zákazníkmi vo viac ako 80 krajinách a vo viac ako 100 úspešných prípadoch
Victory Machinery Technology Co., Ltd. ponúka široký výber špičkových striedavých indukčných motorov a súvisiacich produktov navrhnutých tak, aby poskytovali optimálnu účinnosť, spoľahlivosť a výkon v rôznych priemyselných odvetviach. Či už hľadáte vysokoúčinné motory, riešenia odolné voči výbuchu alebo prispôsobené produkty, spoločnosť stojí ako dôveryhodný výrobca schopný splniť jedinečné potreby globálneho trhu. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a spokojnosti zákazníkov je Victory Machinery Technology Co., Ltd. vaším ideálnym partnerom pre všetky vaše motorové riešenia.
V spoločnosti Victory Machinery Technology Co., Ltd. udržiavame robustné a dostatočné zásoby surovín, aby sme zabezpečili neprerušovanú výrobu a včasné dodanie vašich objednávok indukčných motorov na striedavý prúd. Dodávame len vysokokvalitné suroviny – vrátane prémiových medených vinutí, vysokopevnostných oceľových laminácií a odolných hliníkových krytov – od certifikovaných svetových dodávateľov, ktorí dodržiavajú prísne normy kvality. Tieto bohaté zásoby nielenže eliminujú omeškania výroby spôsobené nedostatkom materiálu, ale tiež nám umožňujú rýchlo reagovať na naliehavé požiadavky zákazníkov a náhly nárast objednávok. Či už potrebujete štandardné modely motorov alebo prispôsobené riešenia, náš dobre zásobený sklad surovín položí pevný základ pre efektívnu výrobu a zabezpečí, že vaše projekty zostanú podľa plánu.


Victory Machinery Technology Co., Ltd. sa môže pochváliť najmodernejším profesionálnym výrobným zariadením a plne automatizovanými montážnymi linkami, ktoré sú jadrom našej vysokokvalitnej výroby motorov. Naša výrobná dielňa je vybavená pokročilými CNC obrábacími centrami, presnými lisovacími strojmi, automatickými navíjacími strojmi a inteligentným testovacím zariadením, ktoré zaisťujú, že každý komponent AC indukčného motora je vyrobený s výnimočnou presnosťou. Automatizované montážne linky zefektívňujú výrobný proces, znižujú ľudskú chybu a zároveň výrazne zlepšujú efektivitu výroby. Neustále investujeme do modernizácie našich zariadení a optimalizácie výrobných pracovných postupov, aby sme držali krok s najnovším technologickým pokrokom v automobilovom priemysle. Vďaka našim profesionálnym výrobným schopnostiam môžeme neustále dodávať motory, ktoré spĺňajú alebo prekračujú medzinárodné štandardy kvality a poskytujú vám spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.



Kvalita je naším základným kameňom. Zavádzame 100% prísnu kontrolu kvality počas celej výroby – od overenia surovín až po testovanie finálneho produktu. Pomocou pokročilého vybavenia (dynamometre, testery izolácie, analyzátory vibrácií) náš tím kontroly kvality hodnotí kľúčové ukazovatele výkonnosti. V súlade s normou ISO 9001 garantujeme bezchybné motory, ktoré optimálne fungujú vo vašich aplikáciách.


Ponúkame komplexné služby OEM/ODM prispôsobené vašim jedinečným potrebám. Naši skúsení inžinieri s vami spolupracujú od návrhu, aby pochopili aplikačné požiadavky a potreby značky – prispôsobenie výkonu, rýchlosti, veľkosti, napätia alebo krytu alebo výrobu pod vašou značkou. Využitím silných skúseností v oblasti výskumu, vývoja a výroby dodávame nákladovo efektívne, vysokovýkonné riešenia s transparentnými procesmi a ochranou IP.


Na balenie používame drevené škatule v súlade s normou ISPM 15, s penovou výplňou a plastovým obalom na vnútornú ochranu. Tento obal s vysokou hustotou a vlhkosťou je v súlade s globálnymi colnými predpismi a zabraňuje poškodeniu počas prepravy. Vlastné balenie pre veľké/špeciálne objednávky zaisťuje bezpečné doručenie. Môžete sa spoľahnúť, že vaše motory dorazia včas a v perfektnom stave na celom svete.



Často kladené otázky
A1 : Najúčinnejším spôsobom výberu správneho motora alebo prevodovky je poskytnutie výkresu motora s príslušnými parametrami. Naši inžinieri skontrolujú tieto informácie a odporučia najvhodnejší model pre vašu aplikáciu. Prípadne môžete poskytnúť nasledujúce špecifikácie:
1. Typ, model, výkon a krútiaci moment.
2. Požadovaný pomer alebo výstupná rýchlosť.
3. Pracovné podmienky a spôsob pripojenia.
4. Množstvo a názov počítača pre inštaláciu.
5. Vstupný režim a vstupná rýchlosť.
6. Značka/model motora alebo veľkosť príruby a hriadeľa motora.
A2 : Áno, sme profesionálny výrobca motorov a reduktorov s 20-ročnými skúsenosťami so sídlom v Changzhou, Jiangsu, Čína.
A3 : Naša dodacia lehota je približne 10 dní pre vzorové objednávky a 15 dní pre hromadné objednávky kontajnerov.
A4 : Určite! Radi vám poskytneme vzorku na testovanie skôr, ako zadáte formálnu objednávku.
A5 : MOQ je 1 kus na model pre výrobky a balenie továrenskej značky. Pre značku a balenie OEM je MOQ 50 kusov na model.
A6 : Áno, sme prémiový výrobca OEM/ODM, certifikovaný nezávislými hodnoteniami tretích strán.
A7 : Kvalita je našou najvyššou prioritou. Počas celého výrobného procesu dodržiavame prísny systém kontroly kvality. Náš tím kontroly kvality monitoruje kvalitu v každej fáze a vykonáva testy pred každou zásielkou, aby sa zabezpečili vysoké štandardy.
A8 : Ponúkame 18-mesačnú záruku, počnúc dátumom odoslania, ako je uvedené v nákladnom liste (B/L).
A9 : Ceníme si našich zákazníkov a zabezpečujeme dlhodobé vzťahy prostredníctvom:
· Poskytovanie vysokokvalitných produktov za konkurencieschopné ceny v prospech našich zákazníkov.
· Zaobchádzajte s každým zákazníkom ako s priateľom a obchodujte úprimne, bez ohľadu na to, kde sa nachádza.
obsah je prázdny!
Jednofázový striedavý motor
Prečo VÍŤAZSTVO