Kājas stiprinājums, atloka stiprinājums, korpusa stiprinājums
90L, 100L,112m, 132S
1
18 mēneši
Trīsfāzu asinhronais motors
Uzvara
3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM
200 V, 210 V, 220 V, 230 V, 240 V, 380 V, 400 V, 415 V, 440 V, 460 V, 480 V, 660 V, 690 V
3 ZS / 2,2 kW
50HZ 60HZ
2P 4P 6P 8P
IE4 IE3 IE2
Čuguna korpuss/alumīnija korpuss
Sūkņi, kompresori, maisītāji, konveijeri, lifti, celtņi un pacēlāji...
Pieņemams
Spēcīgs koka korpuss vai pielāgots
CE CQC
| Pieejamība: | |
|---|---|
Produkta apraksts

Mēs uzskatām, ka 3 ZS / 2,2 kW 3 fāžu motors ir vidējas slodzes un lieljaudas industriālo piedziņas sistēmu stūrakmens. Šis motora novērtējums tiek plaši izmantots, ja ir nepieciešams lielāks griezes moments, uzticama nepārtraukta darbība un spēcīga mehāniskā izturība, nepārkāpjot lielu un energoietilpīgu motoru kategorijās. Tas ir vēlamais risinājums ražotnēs, pārstrādes nozarēs un infrastruktūras projektos, kur darbības stabilitāte un efektivitāte ir būtiska.
2,2 kW trīsfāzu motors piedāvā jaudīgu, bet kompaktu piedziņas risinājumu, kas spēj izturēt lielas darba slodzes, vienlaikus saglabājot izcilu termisko un elektrisko veiktspēju. Nozarēm virzoties uz augstāku produktivitāti un energoefektivitāti, šis motora izmērs ir kļuvis par standarta izvēli iekārtām, kas darbojas ilgas stundas mainīgas slodzes apstākļos.
Šajā rakstā ir sniegts pilnīgs, praktisks pārskats par 3 ZS/2,2 kW 3 fāžu motoru , aptverot jaudas raksturlielumus, darbības principus, tehniskās specifikācijas, lietojumus, priekšrocības, atlases apsvērumus un apkopes labāko praksi.
Motora jaudas rādītāji ir izteikti gan zirgspēkos (ZS) , gan kilovatos (kW), lai tie atbilstu globālajiem standartiem.
3 ZS ≈ 2,2 kW
Abas vērtības atspoguļo to pašu mehānisko izejas jaudu
kW ir starptautiski ieteicamā mērvienība rūpnieciskajiem motoriem
Šī jaudas klase ir ideāli piemērota iekārtām, kurām nepieciešams lielāks palaišanas griezes moments, stabils ātrums un nepārtrauktas darbības spēja . To parasti izvēlas gadījumos, kad 1,5 kW motors var būt nepietiekams un lielāks motors būtu nevajadzīgi pārāk liels.

Trīsfāzu motors darbojas, izmantojot trīs maiņstrāvas fāzes, no kurām katra ir atdalīta par 120 grādiem. Šī konfigurācija rada nemainīgu rotējošu magnētisko lauku , kas vienmērīgi un efektīvi virza rotoru.
Vienmērīga un nepārtraukta griezes momenta izvade
Vienmērīga iedarbināšana un stabila gaita
Samazināta vibrācija un mehāniskais spriegums
Augsta efektivitāte un jaudas koeficients
Atšķirībā no vienfāzes motoriem, trīsfāzu motoru palaišana nav atkarīga no kondensatoriem, kā rezultātā ir vienkāršāka konstrukcija, mazāk komponentu un paaugstināta uzticamība rūpnieciskā vidē.
| nominālā jauda (kW / HP) | Rāmja izmērs | Pola | nominālais ātrums (RPM) 50 Hz / 60 Hz | Efektivitāte-IE2 / IE3 / IE4 | Jaudas koeficients IE2 / IE3 / IE4 | Nominālais griezes moments (Nm) | Svars (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,2/3 | 90L | 2 | 2880/3456 | 83,2 / 85,9 / 88,0 | 0,85 / 0,85 / 0,86 | 7.3 | 25 |
| 2,2/3 | 100L | 4 | 1445/1734 | 84,3 / 86,7 / 89,5 | 0,81 / 0,80 / 0,79 | 14.5 | 33 |
| 2,2/3 | 112 miljoni | 6 | 950/1140 | 81,8 / 84,3 / 87,5 | 0,76 / 0,75 / 0,74 | 22.1 | 42 |
| 2,2/3 | 132S | 8 | 710/852 | 77,5 / 80,2 / 84,8 | 0,72 / 0,71 / 0,69 | 29.6 | 61 |
Victory motori darbojas uzticami lielākajā daļā industriālo vidi :
Temperatūras diapazons: -15°C līdz +40°C (ideāli piemērots noliktavām, rūpnīcām un āra nojumēm)
Augstums: ≤1000 metri (saderīgs ar pilsētas augiem, lauku darbnīcām un iekārtām zemā vai mērenā augstumā)
Šī daudzpusība padara tos piemērotus globālam lietojumam neekstrēmos klimatiskajos apstākļos, un ir pieejamas pielāgotas modifikācijas ekstremālām temperatūrām (-40°C līdz +50°C) vai vietām lielā augstumā (>1000m).
Motora izolācija atbilst F klases (105K) veiktspējas standartiem (novērtēta nepārtrauktai darbībai 155°C temperatūrā) un ir apstiprināta ar B klases (80K) testēšanu. Šī dubultā atbilstība nodrošina ilgāku kalpošanas laiku (20 000+ darba stundu) un nemainīgu uzticamību 24/7 nepārtrauktas darbības scenārijos (piemēram, ražošanas līnijas, ūdens attīrīšanas sūkņi). Īpaši karstiem lietojumiem (piemēram, lietuvēs) H klases izolācija (maksimums 180°C) ir pieejama kā pielāgojums.
Mūsu motori, kas izstrādāti atbilstoši A vibrācijas klasei (zems trokšņa līmenis, minimāls mehāniskais nodilums), ir ideāli piemēroti precīzām iekārtām, piemēram, iepakošanas mašīnām vai medicīnas instrumentiem. Klusākām vidēm (piemēram, laboratorijām) vai jutīgām ierīcēm B vibrācijas klasi (vienmērīgāku darbību) , lai samazinātu darbības traucējumus. var pieprasīt
Mūsu motori, kas paredzēti nepārtrauktai darbībai (S1) , darbojas neierobežotu laiku ar nominālo slodzi bez pārkaršanas — lieliski piemēroti nepārtrauktai lietošanai: rūpnieciskiem sūkņiem, ventilācijas ventilatoriem, konveijeru sistēmām un smagajām mašīnām.
Standarta specifikācijas: 380V/50Hz (globālais rūpnieciskā tīkla standarts). Pielāgošanas iespējas ietver:
Atsevišķi spriegumi: 200V–660V (piemēram, 220V/60Hz Ziemeļamerikā, 230V/50Hz Eiropai)
Frekvence: 50/60 Hz (vai pielāgota regulēšana īpašām vajadzībām, piemēram, 400 Hz kosmosa lietojumiem)
Motori uztur optimālu veiktspēju pat ar ±5% sprieguma svārstībām, kas ir ļoti svarīgi nestabiliem elektrotīkliem attālos vai jaunattīstības reģionos.
Uzlabojiet drošību un samaziniet dīkstāves laiku, izmantojot papildu PTC termistorus (aizsardzība pret pārkaršanu) vai PT100 temperatūras sensorus (reāllaika uzraudzība) . Šie komponenti izsauc brīdinājumus vai automātisku izslēgšanos pārkaršanas laikā, novēršot bojājumus lielas slodzes lietojumos (kompresori, konveijeri) un samazinot ilgtermiņa remonta izmaksas.
Standarta IP54/IP55 iekļūšanas aizsardzība (putekļu necaurlaidīga, ūdensizturīga) aizsardzība pret daļiņām un zema spiediena ūdens strūklām — ideāli piemērota mitrām/putekļainām darba telpām (pārtikas pārstrādes rūpnīcām, būvlaukumiem). Skarbām vidēm (stiprs lietus, mazgāšana) IP65 (pilnīga putekļu necaurlaidība + augstspiediena ūdensizturība) . pēc pieprasījuma ir pieejams
Victory-Motor izmanto pilnībā slēgtu ventilatora dzesēšanas (TEFC) tehnoloģiju (atbilstoši IEC 60034-6, IC411):
Noblīvē motoru, lai bloķētu putekļus, mitrumu un gružus (būtiski fermām, raktuvēm vai netīrām rūpniecības zonām)
Ārējie ventilatori nodrošina efektīvu siltuma izkliedi, saglabājot stabilu temperatūru, veicot lielas griezes momenta un ilgstošas darbības.
Izgatavoti no 100% augstas tīrības vara stieples (nevis alumīnija), mūsu tinumi piedāvā:
Lieliska elektrovadītspēja (samazina enerģijas zudumus un komunālo pakalpojumu rēķinus)
Uzlabota karstumizturība (pagarina motora kalpošanas laiku nepārtrauktā darbībā)
Labāka veiktspēja lielas slodzes un ilgstošu uzdevumu veikšanā, salīdzinot ar alternatīviem materiāliem
Standarta cilindriskā vārpsta ar atslēgu; mēs piedāvājam pielāgotu vārpstas diametru/garumu (piem., pagarinātas vārpstas konkrētiem savienojumiem, nestandarta atslēgas izmērus), lai atbilstu jūsu aprīkojuma unikālajām prasībām.

Victory-Motor uztur stabilu, augstas kvalitātes izejvielu krājumu (premium vara tinumi, augstas stiprības tērauda laminēšana, izturīgi alumīnija korpusi), ko iegūst no sertificētiem pasaules piegādātājiem. Tas novērš ražošanas aizkavēšanos, ļauj ātri reaģēt uz steidzamiem pasūtījumiem vai pēkšņām pieprasījuma kāpnēm, kā arī nodrošina, ka jūsu projekti atbilst grafikam — neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami standarta modeļi vai pielāgoti risinājumi.
Victory-Motor darbnīcā ir vismodernākais aprīkojums:
CNC apstrādes centri (precīzas detaļu ražošana)
Automātiskās uztīšanas mašīnas (pastāvīga spoles kvalitāte)
Inteliģentas testēšanas sistēmas (reāllaika veiktspējas validācija)
Pilnībā automatizētas montāžas līnijas samazina cilvēku kļūdas, palielina ražošanas efektivitāti un nodrošina, ka katrs motors atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem. Mēs nepārtraukti pilnveidojam aprīkojumu, lai tas atbilstu jaunākajiem nozares sasniegumiem.
Kvalitāte ir Victory-Motor stūrakmens. Victory-Motor veic stingru 100% pārbaudi visā ražošanas procesā:
Izejvielu pārbaude (nodrošina atbilstību specifikācijām)
Pārbaudes procesa laikā (pārrauga komponentu precizitāti)
Galīgā pārbaude (ar dinamometriem, testeriem un analizatoriem novērtē efektivitāti, griezes momentu, vibrāciju un izolācijas pretestību)
Atbilstība ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmai , Victory-Motor garantē motorus bez defektiem, kas darbojas optimāli jūsu lietojumos.

Victory-Motor piedāvā visaptverošus OEM/ODM pakalpojumus, kas pielāgoti jūsu unikālajām vajadzībām:
Sadarbojieties ar mūsu inženieriem no projektēšanas līdz gala ražošanai
Pielāgojiet jaudu, ātrumu, izmēru, spriegumu, korpusu vai zīmolu (ražojiet ar savu logotipu)
Caurspīdīgi procesi un stingra intelektuālā īpašuma aizsardzība (iekļauti konfidencialitātes līgumi)
Izmantojot mūsu pētniecības, izstrādes un ražošanas pieredzi, mēs piedāvājam rentablus, augstas veiktspējas risinājumus, kas atbilst jūsu biznesa mērķiem.
Victory-Motor izmanto ISPM 15 saderīgas eksporta standarta koka kastes (augsta blīvuma, mitrumizturīgs saplāksnis) ar putu polsterējumu un plastmasas iesaiņojumu iekšējai aizsardzībai. Šis iepakojums:
Atbilst globālajiem muitas noteikumiem
Novērš bojājumus trieciena, mitruma vai nelīdzenas transportēšanas rezultātā
Var pielāgot lieliem/īpašas formas pasūtījumiem
Varat paļauties, ka jūsu motori ieradīsies laikā un ideālā darba stāvoklī neatkarīgi no jūsu globālā galamērķa.
Katrs motors ir izgatavots atbilstoši ISO 9001 standartiem , nodrošinot nemainīgu ražošanas kvalitāti un atbilstību globālajiem rūpniecības noteikumiem. Mēs nodrošinām saviem produktiem 18 mēnešu garantiju : ja motoram šajā periodā ir radušies necilvēciski faktori (piem., ražošanas defekti), mēs to nomainām bez maksas..
3 ZS 3 fāžu motors ir atzīts par izcilu energoefektivitāti un stabilu veiktspēju. Salīdzinot ar līdzīgas jaudas vienfāzes motoriem, tas nodrošina:
Mazāki elektriskie un mehāniskie zudumi
Augstāks efektivitātes un jaudas koeficients
Samazināta siltuma ražošana
Ilgāks ekspluatācijas ilgums
Zemākas kopējās ekspluatācijas izmaksas
Motori, kas izstrādāti, lai atbilstu IE3 un IE4 efektivitātes standartiem, nodrošina ievērojamu enerģijas ietaupījumu, jo īpaši nepārtrauktas darbības lietojumos, piemēram, konveijeros, sūkņos un ventilatoros.

Mēs parasti redzam, ka šis motora izmērs tiek izmantots dažādās nozarēs tā robustuma un daudzpusības dēļ.
Konveijera sistēmas
Centrbēdzes un zobratu sūkņi
Gaisa kompresori
Rūpnieciskie ventilatori un pūtēji
Mikseri, maisītāji un drupinātāji
Darbgaldi un ražošanas iekārtas
HVAC sistēmas
Ūdens un notekūdeņu attīrīšanas iekārtas
Dzesēšanas torņi
Materiālu apstrādes un iepakošanas sistēmas
Tā spēja izturēt ilgstošas slodzes padara to ideāli piemērotu kritiskām darbībām, kur uzticamība ir vissvarīgākā.
Trīsfāzu motora darbības ātrums ir atkarīgs no tā polu skaita :
2 pols – aptuveni 3000 RPM
4 pols – aptuveni 1500 apgr./min
6 pols – aptuveni 1000 apgr./min
8 pols – aptuveni 750 RPM
Atbilstoša ātruma izvēle ir būtiska, lai sasniegtu optimālu veiktspēju, efektivitāti un iekārtas ilgmūžību. 4 polu motorus , savukārt Vispārīgiem rūpnieciskiem lietojumiem visbiežāk izmanto 2 polu motori . ātrgaitas prasībām tiek izvēlēti

2,2 kW 3 fāžu motors ir pieejams vairākās montāžas konfigurācijās, kas piedāvā izcilu uzstādīšanas elastību:
B3 (Kāju uzstādīšana) – standarta rūpnieciskā instalācija
B5 (montēts ar atloku) – tieša savienošana ar sūkņiem vai pārnesumkārbām
B14 (montēts uz sejas) – kompaktas un vietu taupošas iekārtas
Šīs montāžas iespējas vienkāršo mehānisko integrāciju un samazina uzstādīšanas laiku.
Mēs identificējam vairākas priekšrocības, kas padara šo motora reitingu par vēlamo izvēli:
Augsts palaišanas un darbības griezes moments
Vienmērīga, zemas vibrācijas darbība
Minimālās apkopes prasības
Ilgs kalpošanas laiks
Lieliska saderība ar VFD
Stabila veiktspēja pie mainīgām slodzēm
Savienojot pārī ar mainīgas frekvences piedziņu (VFD) , motors nodrošina precīzu ātruma regulēšanu, mīkstu iedarbināšanu un turpmāku enerģijas optimizāciju.

Izvēloties pareizo motoru, rūpīgi jāizvērtē ekspluatācijas prasības:
Slodzes veids un griezes momenta pieprasījums
Nepieciešamais darbības ātrums
Pieejamais barošanas avots un frekvence
Vides apstākļi (putekļi, mitrums, temperatūra)
Darba cikls un darbības laiks
Energoefektivitātes un atbilstības standarti
Pareiza izvēle nodrošina drošu darbību un novērš priekšlaicīgu motora atteici.
Pareizi uzstādot un veicot regulāru apkopi, 3 ZS 3 fāžu motors var darboties efektīvi daudzus gadus. Ieteicamā apkopes prakse ietver:
Regulāra gultņu eļļošana
Izolācijas pretestības pārbaude
Dzesēšanas spuru un ventilācijas ceļu tīrīšana
Vibrācijas, trokšņa un temperatūras uzraudzība
Nodrošina precīzu izlīdzināšanu un drošu montāžu
Profilaktiskā apkope samazina dīkstāves laiku un palielina motora kalpošanas laiku.
Mēs uzskatām, ka 3 ZS / 2,2 kW 3 fāžu motors ir jaudīgs, efektīvs un uzticams risinājums mūsdienu rūpnieciskiem un komerciāliem lietojumiem. Tā spēcīga griezes momenta, augstas efektivitātes un izturīgas konstrukcijas kombinācija padara to par lielisku izvēli nepārtrauktas darbības iekārtām. Pareizi izvēloties un apkopjot, šis motors nodrošina ilgtermiņa veiktspēju, enerģijas ietaupījumu un darbības pārliecību.
Uzstādīšanas metodes
Šeit ir strukturēts pārskats par 18 trīsfāzu motora stiprinājuma veidiem:
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Montāža: atloka (bez pamatnes pēdām)
· Rāmja izmērs: 63–355
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 1000+ kW
· Pielietojums: Sūkņi, maisītāji, vertikālie kompresori (iekārtas, kurām nepieciešama vertikāla vārpstas izlīdzināšana)
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz augšu)
· Montāža: atloka (bez pamatnes pēdām)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Vertikālie ventilatori, pacēlāji, mazi vertikāli sūkņi
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Montāža: atloka (ar pamatnes kājām)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Rūpnieciskie maisītāji, vertikālie konveijeri, kompaktas vertikālās apstrādes iekārtas
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz augšu)
· Montāža: atloka (ar pamatnes kājām)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Mazie vertikālie kompresori, pacelšanas mehānismi, vertikālie materiālu iekrāvēji
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: mazs atloks (montēts galā, bez pamatnes pēdām)
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: Sūkņi, ventilatori, pārtikas pārstrādes iekārtas, lauksaimniecības iekārtas
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Montāža: atloks (īpašas pamatnes kājas)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Lieljaudas vertikālie sūkņi, kuģu aprīkojums, ārzonas tehnika
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Stiprinājums: atloks (sānos montētas pamatnes kājas)
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: Kompaktie maisītāji, vertikālie konveijeri, laboratorijas apstrādes iekārtas
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz augšu)
· Stiprinājums: atloks (sānos montētas pamatnes kājas)
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: Mazie pacēlāji, vertikālie ventilatori, materiālu pacelšanas sistēmas
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz augšu)
· Montāža: atloks (īpašas pamatnes kājas)
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: Offshore sūkņi, kompakti vertikālie kompresori, jūras aprīkojums
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: Pamatnes pēdas + sānu atloks
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: konveijeri, rūpnieciskie maisītāji, iekārtas, kurām nepieciešamas dubultas montāžas iespējas
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Stiprinājums: atloks (pagarinātas pamatnes pēdas)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: lieli vertikāli sūkņi, kalnrūpniecības iekārtas, lieljaudas maisītāji
· Orientācija: vertikāla (vārpsta uz leju)
· Stiprinājums: atloks (nobīdītas pamatnes pēdas)
· Rāmja izmērs: 63–132
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 75 kW
· Pielietojums: kompaktas vertikālas iekārtas, medicīnas iekārtas, precīzas apstrādes instrumenti
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: pamatnes pēdas (bez atloka)
· Rāmja izmērs: 63–355
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 1000+ kW
· Pielietojums: pūtēji, kompresori, griešanas mašīnas, rūpnieciskie sūkņi (vispārējā smagā tehnika)
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: atloka (bez pamatnes pēdām)
· Rāmja izmērs: 63–280
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 500 kW
· Pielietojums: Sūkņi, ventilatori, automatizācijas iekārtas, konveijeru sistēmas
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: mazs atloks (uzmontēts galā, ar pamata kājām)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Mazie sūkņi, laboratorijas tehnika, vieglās rūpniecības iekārtas
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: Speciāls atloks (montēts galā, ar pamata kājām)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Precīzijas iekārtas, tekstila iekārtas, nelieli apstrādes instrumenti
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: pagarināts atloks (montēts galā, ar pamatni)
· Rāmja izmērs: 63–160
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 110 kW
· Pielietojums: Pārtikas apstrādes mašīnas, iepakošanas iekārtas, mazi rūpnieciskie sūkņi
· Orientācija: Horizontāli
· Montāža: Pamatnes pēdas + atloks
· Rāmja izmērs: 63–355
· Jaudas diapazons: ~0,12 kW līdz 1000+ kW
· Pielietojums: daudzfunkcionālas iekārtas, kompresori, lieli sūkņi (elastīgas uzstādīšanas vajadzības)
Uzņēmuma profils
· Vadošais maiņstrāvas elektromotoru un reduktoru ražotājs kopš 2007. gada
· Piedāvājiet viena posma OEM un ODM pakalpojumu
· Piedāvājuma garantijas periods ir 18 mēneši, salīdzinot ar parasto 12 mēnešu periodu automobiļu rūpniecībā
· Vairāk nekā 15 000 kvadrātmetru rūpnīcas platība ar vairāk nekā 50 darbiniekiem
· 11 ražošanas līnijas un gada produkcija 300 000 motoru komplektu
· 100% daudzuma pārbaude pirms piegādes
· Vairāk nekā 20 patentu sertifikāti un CE, CCC, ISO9001 sertifikāts
· Tirdzniecība ar klientiem vairāk nekā 80+ valstīs un 100+ veiksmīgu gadījumu
Victory Machinery Technology Co., Ltd. piedāvā plašu augstākā līmeņa maiņstrāvas indukcijas motoru un saistīto produktu izvēli, kas izstrādāti, lai nodrošinātu optimālu efektivitāti, uzticamību un veiktspēju dažādās nozarēs. Neatkarīgi no tā, vai meklējat augstas efektivitātes motorus, sprādziendrošus risinājumus vai pielāgotus produktus, uzņēmums ir uzticams ražotājs, kas spēj apmierināt globālā tirgus unikālās vajadzības. Pateicoties savām saistībām attiecībā uz kvalitāti, inovācijām un klientu apmierinātību, Victory Machinery Technology Co., Ltd. ir jūsu ideāls partneris visiem jūsu motoru risinājumiem.
Uzņēmumā Victory Machinery Technology Co., Ltd. mēs uzturam stabilu un pietiekamu izejvielu krājumu, lai nodrošinātu nepārtrauktu ražošanu un savlaicīgu jūsu maiņstrāvas indukcijas motoru pasūtījumu piegādi. Mēs iepērkam tikai augstas kvalitātes izejvielas, tostarp augstākās kvalitātes vara tinumus, augstas stiprības tērauda laminējumus un izturīgus alumīnija korpusus, no sertificētiem pasaules piegādātājiem, ievērojot stingrus kvalitātes standartus. Šis bagātīgais krājums ne tikai novērš ražošanas aizkavēšanos, ko izraisa materiālu trūkums, bet arī ļauj mums ātri reaģēt uz steidzamiem klientu pieprasījumiem un pēkšņu pasūtījumu pieaugumu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešami standarta motoru modeļi vai pielāgoti risinājumi, mūsu labi aprīkotā izejmateriālu noliktava ieliek stabilu pamatu efektīvai ražošanai, nodrošinot, ka jūsu projekti atbilst grafikam.


Victory Machinery Technology Co., Ltd. lepojas ar mūsdienīgām profesionālām ražošanas iekārtām un pilnībā automatizētām montāžas līnijām, kas ir mūsu augstas kvalitātes motoru ražošanas pamatā. Mūsu ražošanas cehs ir aprīkots ar uzlabotiem CNC apstrādes centriem, precīzas štancēšanas iekārtām, automātiskajām tinumu iekārtām un inteliģentām testēšanas iekārtām, nodrošinot, ka katra maiņstrāvas asinhronā motora sastāvdaļa tiek ražota ar izcilu precizitāti. Automatizētās montāžas līnijas racionalizē ražošanas procesu, samazinot cilvēku kļūdas, vienlaikus būtiski uzlabojot ražošanas efektivitāti. Mēs nepārtraukti ieguldām līdzekļus mūsu aprīkojuma modernizācijā un ražošanas darbplūsmu optimizēšanā, lai neatpaliktu no jaunākajiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem automobiļu nozarē. Izmantojot mūsu profesionālās ražošanas iespējas, mēs varam pastāvīgi piegādāt motorus, kas atbilst vai pārsniedz starptautiskajiem kvalitātes standartiem, nodrošinot jums uzticamu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.



Kvalitāte ir mūsu stūrakmens. Mēs īstenojam 100% stingru kvalitātes pārbaudi visā ražošanas laikā — no izejvielu pārbaudes līdz gala produkta testēšanai. Izmantojot modernu aprīkojumu (dinamometrus, izolācijas testētājus, vibrācijas analizatorus), mūsu kvalitātes kontroles komanda novērtē galvenos darbības rādītājus. Ievērojot ISO 9001, mēs garantējam motorus bez defektiem, kas darbojas optimāli jūsu lietojumos.


Mēs piedāvājam visaptverošus OEM/ODM pakalpojumus, kas pielāgoti jūsu unikālajām vajadzībām. Mūsu pieredzējušie inženieri sadarbojas ar jums, sākot no projektēšanas, lai izprastu lietojumprogrammu prasības un zīmola vajadzības — pielāgo jaudu, ātrumu, izmēru, spriegumu vai korpusu vai ražo ar jūsu zīmolu. Izmantojot spēcīgu pētniecības, izstrādes un ražošanas pieredzi, mēs piedāvājam rentablus, augstas veiktspējas risinājumus ar pārredzamiem procesiem un IP aizsardzību.


Iepakošanai izmantojam ISPM 15 atbilstošās eksportstandarta koka kastes ar putu polsterējumu un plastmasas iesaiņojumu iekšējai aizsardzībai. Šis augsta blīvuma, mitrumizturīgais iepakojums atbilst globālajiem muitas noteikumiem un novērš bojājumus tranzīta laikā. Pielāgots iepakojums lieliem/īpašiem pasūtījumiem nodrošina drošu piegādi. Varat paļauties, ka jūsu motori visā pasaulē ieradīsies laikā un ideālā stāvoklī.



Bieži uzdotie jautājumi
A1 : visefektīvākais veids, kā izvēlēties pareizo motoru vai pārnesumkārbu, ir nodrošināt motora rasējumu ar atbilstošiem parametriem. Mūsu inženieri izskatīs šo informāciju un ieteiks jūsu lietojumprogrammai vispiemērotāko modeli. Varat arī norādīt šādas specifikācijas:
1. Tips, modelis, jauda un griezes moments.
2. Vēlamā attiecība vai izvades ātrums.
3. Darba apstākļi un savienojuma metode.
4. Daudzums un iekārtas nosaukums uzstādīšanai.
5. Ievades režīms un ievades ātrums.
6. Motora zīmols/modelis vai atloka un motora vārpstas izmērs.
A2 : Jā, mēs esam profesionāls motoru un reduktoru ražotājs ar 20 gadu pieredzi, kas atrodas Čandžou, Dzjansu, Ķīnā.
A3 : Mūsu piegādes laiks ir aptuveni 10 dienas pasūtījumu paraugiem un 15 dienas lielapjoma konteineru pasūtījumiem.
A4 : Pilnīgi noteikti! Mēs ar prieku nodrošināsim paraugu pārbaudei pirms oficiāla pasūtījuma veikšanas.
A5 : MOQ ir 1 gabals katram modelim rūpnīcas zīmola produktiem un iepakojumam. OEM zīmolam un iepakojumam MOQ ir 50 gabali vienam modelim.
A6 : Jā, mēs esam augstākās kvalitātes OEM/ODM ražotājs, ko sertificējuši neatkarīgi trešās puses novērtējumi.
A7 : kvalitāte ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs ievērojam stingru kvalitātes kontroles sistēmu visā ražošanas procesā. Mūsu kvalitātes kontroles komanda uzrauga kvalitāti katrā posmā un veic testus pirms katra sūtījuma, lai nodrošinātu augstus standartus.
A8 : Mēs piedāvājam 18 mēnešu garantiju, sākot no piegādes datuma, kā norādīts pavadzīmē (B/L).
A9 : Mēs novērtējam savus klientus un nodrošinām ilgtermiņa attiecības:
· Augstas kvalitātes produktu nodrošināšana par konkurētspējīgām cenām, lai sniegtu labumu mūsu klientiem.
· Izturēties pret katru klientu kā pret draugu un veikt darījumus ar sirsnību neatkarīgi no viņa atrašanās vietas.
saturs ir tukšs!
Vienfāzes maiņstrāvas motors
Reduktoru / Ātrumkārba
Kāpēc UZVARA