Jako přední výrobce již 20 let. Naše vynikající řemeslo dokáže splnit všechny vaše požadavky!
Produkty
Nacházíte se zde: Domov » Výkon motoru » 3 HP / 2,2 kW » Třífázový motor 3 HP / 2,2 KW

3 Fázový motor 3 HP / 2,2 KW

Třífázový motor o výkonu 3 HP / 2,2 kW je základním kamenem středně těžkých a těžkých průmyslových pohonných systémů.
  • Držák na patku, držák na přírubu, držák na pouzdro

  • 90L, 100L, 112m, 132S

  • 1

  • 18 měsíců

  • Třífázový asynchronní motor

  • Vítězství

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3HP / 2,2 kW

  • 50 Hz 60 Hz

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Pouzdro z litiny/Hliníkové pouzdro

  • Čerpadla, kompresory, mixéry, dopravníky, výtahy, jeřáby a kladkostroje...

  • Přijatelný

  • Pevné dřevěné pouzdro nebo přizpůsobené

  • CE CQC

Dostupnost:
tlačítko sdílení na facebooku
tlačítko sdílení na twitteru
tlačítko sdílení linky
tlačítko sdílení wechat
tlačítko sdílení linkedin
tlačítko sdílení na pinterestu
tlačítko sdílení whatsapp
sdílet toto tlačítko sdílení

Popis produktu


Nerovnováha napětí


Představení 3fázového motoru 3 HP / 2,2 kW


považujeme Třífázový motor o výkonu 3 HP / 2,2 kW za základní kámen středně těžkých a těžkých průmyslových pohonných systémů. Tento typ motoru je široce používán tam, kde je vyžadován vyšší krouticí moment, spolehlivý nepřetržitý provoz a silná mechanická odolnost, aniž by bylo nutné přecházet do velkých a energeticky náročných kategorií motorů. Jedná se o preferované řešení napříč výrobními závody, zpracovatelským průmyslem a infrastrukturními projekty, kde je zásadní provozní stabilita a efektivita.


Třífázový motor o výkonu 2,2 kW nabízí výkonné a přitom kompaktní řešení pohonu, schopné zvládnout náročné pracovní zatížení při zachování vynikajícího tepelného a elektrického výkonu. Jak se průmyslová odvětví posouvají směrem k vyšší produktivitě a energetické účinnosti, tato velikost motoru se stala standardní volbou pro zařízení běžící dlouhé hodiny za podmínek proměnlivého zatížení.


Tento článek přináší úplný, praktický přehled 3fázového motoru 3 HP / 2,2 kW , který zahrnuje výkonové charakteristiky, provozní principy, technické specifikace, aplikace, výhody, úvahy o výběru a osvědčené postupy údržby.


Vysvětlení jmenovitého výkonu: 3 HP a 2,2 kW

Výkon motoru je vyjádřen jak v koňských silách (HP) , tak v kilowattech (kW), aby byl v souladu s globálními standardy.


  • 3 HP ≈ 2,2 kW

  • Obě hodnoty představují stejný mechanický výstupní výkon

  • kW je mezinárodně preferovaná jednotka pro průmyslové motory


Tato výkonová třída je ideální pro stroje, které vyžadují vyšší rozběhový moment, stabilní rychlost a schopnost nepřetržitého provozu . Běžně se volí tam, kde 1,5 kW motor může být nedostačující a větší motor by byl zbytečně předimenzovaný.



Průmyslová oblast


Jak funguje 3fázový motor

Třífázový motor funguje tak, že využívá tři fáze střídavého proudu, každou oddělenou o 120 stupňů. Tato konfigurace vytváří konstantní rotující magnetické pole , které pohání rotor hladce a efektivně.


Klíčové provozní vlastnosti

  • Rovnoměrný a trvalý točivý moment

  • Hladký start a stabilní chod

  • Snížené vibrace a mechanické namáhání

  • Vysoká účinnost a účiník


Na rozdíl od jednofázových motorů se třífázové motory nespoléhají při spouštění na kondenzátory, což má za následek jednodušší konstrukci, méně součástí a zvýšenou spolehlivost v průmyslovém prostředí.


Standardní technické specifikace třífázového motoru 3 HP / 2,2 kW


Jmenovitý výkon (kW / HP) Velikost rámu Jmenovitá rychlost pólu (RPM) 50 Hz / 60 Hz Účinnost-IE2 / IE3 / IE4 Účiník IE2 / IE3 / IE4 Jmenovitý točivý moment (Nm) Hmotnost (kg)
2,2 / 3 90L 2 2880/3456 83,2 / 85,9 / 88,0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2,2 / 3 100L 4 1445/1734 84,3 / 86,7 / 89,5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2,2 / 3 112 mil 6 950/1140 81,8 / 84,3 / 87,5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2,2 / 3 132S 8 710/852 77,5 / 80,2 / 84,8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Základní specifikace motoru a výkon


✅ Ekologická a provozní kompatibilita


1. Podmínky webu

Victory motory fungují spolehlivě ve  většině průmyslových prostředí :


  • Teplotní rozsah: -15°C až +40°C (ideální pro sklady, továrny a venkovní přístřešky)

  • Nadmořská výška: ≤ 1000 metrů (kompatibilní s městskými závody, venkovskými dílnami a zařízeními s nízkou až střední nadmořskou výškou)


Tato všestrannost je činí vhodnými pro globální aplikace v neextrémních podnebích, s vlastními úpravami dostupnými pro extrémní teploty (-40 °C až +50 °C) nebo místa ve vysokých nadmořských výškách (> 1000 m).

2. Izolační systém


Izolace motoru splňuje  výkonnostní normy třídy F (105K)  (určené pro nepřetržitý provoz 155°C) a je ověřena testováním třídy B (80K). Tato dvojí shoda zajišťuje prodlouženou životnost (20 000+ provozních hodin) a konzistentní spolehlivost ve scénářích nepřetržitého provozu 24/7 (např. výrobní linky, čerpadla na úpravu vody). Pro aplikace s extrémním teplem (např. slévárny) je k dispozici  izolace třídy H (max. 180 °C)  jako přizpůsobení.


3. Kontrola vibrací a hluku


Naše motory jsou navrženy podle  vibrační třídy A  (nízká hlučnost, minimální mechanické opotřebení) a jsou ideální pro přesná zařízení, jako jsou balicí stroje nebo lékařské nástroje. Pro tišší prostředí (např. laboratoře) nebo citlivá instrumentace  vibrační třída B (plynulejší provoz), aby se snížilo provozní rušení. může být požadována


4. Pracovní cyklus


Naše motory jsou navrženy pro  nepřetržitý provoz (S1) a běží neomezeně dlouho při jmenovité zátěži bez přehřívání – ideální pro nepřetržité aplikace: průmyslová čerpadla, ventilační ventilátory, dopravníkové systémy a těžké stroje.


✅Elektrické a ochranné funkce


1. Napětí a frekvence

Standardní specifikace:  380V/50Hz  (globální standard průmyslové sítě). Možnosti přizpůsobení zahrnují:


  • Jednotlivá napětí: 200V–660V (např. 220V/60Hz pro Severní Ameriku, 230V/50Hz pro Evropu)

  • Frekvence: 50/60Hz (nebo vlastní ladění pro speciální potřeby, jako jsou 400Hz letecké aplikace)


Motory si udržují optimální výkon i při ±5% kolísání napětí, což je kritické pro nestabilní rozvodné sítě ve vzdálených nebo rozvojových oblastech.

2. Ochrana motoru

Zvyšte bezpečnost a zkraťte prostoje pomocí volitelných  termistorů PTC (ochrana proti přehřátí)  nebo  teplotních senzorů PT100 (monitorování v reálném čase) . Tyto komponenty spouštějí výstrahy nebo automatické vypnutí při přehřátí, čímž zabraňují poškození při vysoce zatěžovaných aplikacích (kompresory, dopravníky) a snižují dlouhodobé náklady na opravy.


3. Třída ochrany

Standardní  krytí IP54/IP55  (prachotěsné, voděodolné) chrání před částicemi a nízkotlakým proudem vody – ideální pro vlhké/prašné pracovní prostory (potravinářské závody, staveniště). Pro drsná prostředí (silný déšť, oplachy)  IP65 (úplná prachotěsnost + odolnost proti vysokotlaké vodě) . je na vyžádání k dispozici


4. Chlazení a ventilace

Victory-Motor využívá  technologii TEFC (Totally Enclosed Fan-Cooled)  (podle IEC 60034-6, IC411):


  • Utěsní motor, aby zablokoval prach, vlhkost a nečistoty (kritické pro farmy, doly nebo špinavé průmyslové oblasti)

  • Externí ventilátory zajišťují účinný odvod tepla a udržují stabilní teploty při úkolech s vysokým točivým momentem a dlouhou životností


✅Konstrukce a kvalita materiálu


1. Navíjení

Naše vinutí jsou vyrobena ze  100% vysoce čistého měděného drátu  (ne hliníku) a nabízejí:


  • Vynikající elektrická vodivost (snižuje energetické ztráty a účty za energie)

  • Zvýšená tepelná odolnost (prodlužuje životnost motoru v nepřetržitém provozu)

  • Lepší výkon při vysokém zatížení a dlouhodobých úlohách ve srovnání s alternativními materiály


2. Výstupní hřídel

Standardní válcová hřídel s drážkou pro pero; nabízíme  vlastní průměr/délku hřídele  (např. prodloužené hřídele pro specifické spojky, nestandardní velikosti klíčů), aby vyhovovaly jedinečným požadavkům vašeho zařízení.


výkonný motor


Victory-Motor's Manufacturing & Quality Assurance


1. Dostatečná zásoba surovin

Victory-Motor udržuje robustní zásoby vysoce kvalitních surovin (prémiové měděné vinutí, vysoce pevné ocelové laminace, odolná hliníková pouzdra), které pocházejí od certifikovaných světových dodavatelů. To eliminuje zpoždění výroby, umožňuje rychlé reakce na naléhavé objednávky nebo náhlé výkyvy poptávky a zajišťuje, že vaše projekty zůstanou podle plánu – ať už potřebujete standardní modely nebo vlastní řešení.


2. Profesionální výrobní zařízení a montážní linky

Dílna Victory-Motor nabízí nejmodernější vybavení:


  • CNC obráběcí centra (výroba přesných součástí)

  • Automatické navíjecí stroje (konzistentní kvalita cívky)

  • Inteligentní testovací systémy (ověření výkonu v reálném čase)


Plně automatizované montážní linky snižují lidskou chybu, zvyšují efektivitu výroby a zajišťují, že každý motor splňuje mezinárodní standardy kvality. Zařízení neustále modernizujeme, aby odpovídalo nejnovějším průmyslovým pokrokům.


3. 100% kontrola kvality

Základním kamenem je kvalita Victory-Motor . Victory-Motor zavádí přísnou 100% kontrolu v celém výrobním procesu:


  • Ověření surovin (zajišťuje shodu se specifikacemi)

  • Průběžné kontroly (monitoruje přesnost součástí)

  • Závěrečné testování (hodnotí účinnost, točivý moment, vibrace a izolační odpor pomocí dynamometrů, testerů a analyzátorů)


Dodržování  systému řízení kvality ISO 9001 , Victory-Motor zaručuje bezvadné motory, které optimálně fungují ve vašich aplikacích.


Systémy válečkových dopravníků


Přizpůsobení a řešení dodání


1. Služby OEM/ODM

Victory-Motor nabízí komplexní služby OEM/ODM přizpůsobené vašim jedinečným potřebám:


  • Spolupracujte s našimi inženýry od návrhu až po finální výrobu

  • Přizpůsobte si výkon, rychlost, velikost, napětí, pouzdro nebo značku (vyrábějte pod vaším logem)

  • Transparentní procesy a přísná IP ochrana (včetně dohod o mlčenlivosti)


S využitím našich odborných znalostí v oblasti výzkumu, vývoje a výroby dodáváme nákladově efektivní a vysoce výkonná řešení, která jsou v souladu s vašimi obchodními cíli.


2. Exportní standardní balení a dodávka

Victory-Motor používá  dřevěné krabice podle standardu exportu ISPM 15  (překližka s vysokou hustotou, odolná proti vlhkosti) s pěnovou výplní a plastovým obalem pro vnitřní ochranu. Tento obal:


  • Splňuje globální celní předpisy

  • Zabraňuje poškození nárazem, vlhkostí nebo hrubým transportem

  • Lze přizpůsobit pro velké zakázky/objednávky speciálního tvaru


Můžete se spolehnout, že vaše motory dorazí včas a v perfektním provozním stavu, bez ohledu na vaši globální destinaci.


3. Zajištění kvality a záruka

Každý motor je vyroben podle  norem ISO 9001 , což zajišťuje konzistentní kvalitu výroby a shodu s globálními průmyslovými předpisy. Na naše produkty poskytujeme  záruku 18 měsíců : pokud je motor během této doby poškozen nelidskými faktory (např. výrobní vady), vyměníme jej  zdarma.


Výhody energetické účinnosti a výkonu

Třífázový motor 3 HP je uznáván pro svou vynikající energetickou účinnost a stabilní výkon. Ve srovnání s jednofázovými motory podobného výkonu poskytuje:


  • Nižší elektrické a mechanické ztráty

  • Vyšší účinnost a účiník

  • Snížená tvorba tepla

  • Delší provozní životnost

  • Nižší celkové provozní náklady


Motory navržené tak, aby splňovaly normy účinnosti IE3 a IE4, poskytují významné úspory energie, zejména v aplikacích s nepřetržitým provozem, jako jsou dopravníky, čerpadla a ventilátory.



Podpora přizpůsobení a škálovatelnosti


Běžné aplikace 3fázových motorů 3 HP / 2,2 kW

Díky své robustnosti a všestrannosti se tato velikost motoru běžně používá v celé řadě průmyslových odvětví.


Průmyslové aplikace

  • Dopravníkové systémy

  • Odstředivá a zubová čerpadla

  • Vzduchové kompresory

  • Průmyslové ventilátory a dmychadla

  • Míchačky, míchadla a drtiče

  • Obráběcí stroje a výrobní zařízení

Komerční a infrastrukturní aplikace

  • HVAC systémy

  • Čistírny vod a odpadních vod

  • Chladicí věže

  • Systémy manipulace s materiálem a balení


Díky své schopnosti zvládnout trvalé zatížení je ideální pro kritické operace, kde je spolehlivost prvořadá.


Možnosti rychlosti a konfigurace pólů

Provozní rychlost třífázového motoru závisí na jeho počtu pólů :


  • 2 pólové – přibližně 3000 ot./min

  • 4 pólové – přibližně 1500 ot./min

  • 6 pólů – přibližně 1000 ot./min

  • 8 pólů – přibližně 750 ot./min


Výběr vhodné rychlosti je nezbytný pro dosažení optimálního výkonu, účinnosti a životnosti zařízení. 4-pólové motory jsou nejčastěji používané pro obecné průmyslové aplikace, zatímco 2-pólové motory jsou vybírány pro vysokorychlostní požadavky.



Dvounapěťové motory


Montážní uspořádání a flexibilita instalace

Třífázový motor o výkonu 2,2 kW je k dispozici v několika montážních konfiguracích a nabízí vynikající flexibilitu instalace:


  • B3 (Nožní montáž) – Standardní průmyslová instalace

  • B5 (přírubová montáž) – Přímá spojka s čerpadly nebo převodovkami

  • B14 (Face Mounted) – Kompaktní a prostorově úsporné instalace


Tyto možnosti montáže zjednodušují mechanickou integraci a zkracují dobu instalace.


Výhody použití 3fázového motoru 3 HP / 2,2 kW

Identifikujeme několik výhod, díky kterým je tento typ motoru preferovanou volbou:


  • Vysoký startovací a provozní moment

  • Hladký provoz s nízkými vibracemi

  • Minimální nároky na údržbu

  • Dlouhá životnost

  • Výborná kompatibilita s VFD

  • Stabilní výkon při proměnlivém zatížení


Když je spárován s frekvenčním měničem (VFD) , umožňuje přesné řízení rychlosti, měkký rozběh a další optimalizaci energie.motor



třífázové asynchronní motory s vysokou přetížitelností


Jak vybrat správný 3fázový motor 3 HP

Výběr správného motoru zahrnuje pečlivé vyhodnocení provozních požadavků:


  • Typ zatížení a požadavek na krouticí moment

  • Požadovaná provozní rychlost

  • Dostupné napájení a frekvence

  • Podmínky prostředí (prach, vlhkost, teplota)

  • Pracovní cyklus a doba běhu

  • Energetická účinnost a dodržování norem


Správný výběr zajišťuje spolehlivý provoz a zabraňuje předčasnému selhání motoru.


Údržba a dlouhodobá spolehlivost

Při správné instalaci a běžné údržbě může 3fázový motor o výkonu 3 HP efektivně fungovat po mnoho let. Doporučené postupy údržby zahrnují:


  • Pravidelné mazání ložisek

  • Testování izolačního odporu

  • Čištění chladicích žeber a ventilačních cest

  • Monitorování vibrací, hluku a teploty

  • Zajištění přesného vyrovnání a bezpečné montáže


Preventivní údržba snižuje prostoje a maximalizuje životnost motoru.


Závěr


považujeme Třífázový motor o výkonu 3 HP / 2,2 kW za výkonné, efektivní a spolehlivé řešení pro moderní průmyslové a komerční aplikace. Jeho kombinace silného točivého momentu, vysoké účinnosti a odolné konstrukce z něj činí vynikající volbu pro stroje s nepřetržitým provozem. Při správném výběru a údržbě poskytuje tento motor dlouhodobý výkon, úsporu energie a provozní jistotu.


Způsoby instalace

Způsoby instalace 3-fázového motoru

Zde je strukturovaný přehled 18 typů montáže 3fázových motorů:


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Čerpadla, mixéry, vertikální kompresory (zařízení vyžadující vertikální vyrovnání hřídele)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Vertikální ventilátory, kladkostroje, malá vertikální čerpadla


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Průmyslové míchačky, vertikální dopravníky, kompaktní vertikální zpracovatelská zařízení


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Malé vertikální kompresory, zdvihací mechanismy, vertikální manipulátory s materiálem


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Malá příruba (namontovaná na konci, bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Čerpadla, ventilátory, potravinářské stroje, zemědělská technika


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (speciální patky)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Vertikální čerpadla pro velká zatížení, námořní zařízení, stroje na moři


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Orientace:  Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (postranně namontované základní nohy)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Kompaktní míchačky, vertikální dopravníky, laboratorní zařízení


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (postranně namontované základní nohy)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Malé kladkostroje, vertikální ventilátory, systémy zvedání materiálu


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele nahoru)

  • · Montáž: Příruba (speciální patky)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Pobřežní čerpadla, kompaktní vertikální kompresory, námořní zařízení


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Základní nohy + boční příruba

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Dopravníky, průmyslové míchačky, stroje vyžadující dvojí montáž


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (prodloužené patky základny)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Velká vertikální čerpadla, důlní zařízení, vysoce výkonná míchadla


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Orientace: Vertikální  (hřídele dolů)

  • · Montáž: Příruba (odsazené patky základny)

  • · Velikost rámu: 63–132

  • · Rozsah výkonu: ~0,12 kW až 75 kW

  • · Použití: Kompaktní vertikální stroje, lékařská zařízení, nástroje pro přesné zpracování


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Základní nohy (bez příruby)

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Dmychadla, kompresory, řezací stroje, průmyslová čerpadla (obecné těžké stroje)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Příruba (bez patek)

  • · Velikost rámu: 63–280

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 500 kW

  • · Použití: Čerpadla, ventilátory, automatizační zařízení, dopravníkové systémy


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Malá příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Malá čerpadla, laboratorní stroje, zařízení lehkého průmyslu


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Orientace: Horizontální

  • · Montáž: Speciální příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Přesné stroje, textilní zařízení, malé zpracovatelské nástroje


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Prodloužená příruba (namontovaná na konci, se základními nožičkami)

  • · Velikost rámu: 63–160

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 110 kW

  • · Použití: Potravinářské stroje, balicí zařízení, malá průmyslová čerpadla


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Orientace:  Horizontální

  • · Montáž: Základní patky + příruba

  • · Velikost rámu: 63–355

  • · Výkonový rozsah: ~0,12 kW až 1 000+ kW

  • · Použití: Víceúčelové stroje, kompresory, velká čerpadla (potřeby flexibilní instalace)


Profil společnosti

Prodej indukčního motoru a převodovky – přední výrobce a dodavatel


  • ·  Přední výrobce střídavých elektromotorů a reduktorů od roku 2007


  • ·  Nabídka jednokrokové služby OEM & ODM


  • ·  Nabídka záruční doby 18 měsíců oproti běžným 12 měsícům v automobilovém průmyslu


  • ·  Více než 15 000 metrů čtverečních tovární plochy s více než 50 zaměstnanci


  • ·  11 výrobních linek a roční produkce 300 000 sad motorů


  • ·  100% kontrola množství před dodáním


  • ·  Více než 20 patentových certifikátů a certifikátů CE, CCC, ISO9001


  • ·  Obchodujte se zákazníky ve více než 80 zemích a ve více než 100 úspěšných případech


Video Victory-Motor ---- indukčního motoru a převodovky Výrobce


Důvěřujte Victory Machinery Technology Co., Ltd. pro vaše motorová řešení


Victory Machinery Technology Co., Ltd. nabízí široký výběr špičkových střídavých indukčních motorů a souvisejících produktů navržených tak, aby poskytovaly optimální účinnost, spolehlivost a výkon v různých průmyslových odvětvích. Ať už hledáte vysoce účinné motory, řešení odolná proti výbuchu nebo přizpůsobené produkty, společnost je důvěryhodným výrobcem schopným uspokojit jedinečné potřeby globálního trhu. Se svým závazkem ke kvalitě, inovacím a spokojenosti zákazníků je Victory Machinery Technology Co., Ltd. vaším ideálním partnerem pro všechna vaše motorová řešení.



Dostatečná zásoba surovin


Ve Victory Machinery Technology Co., Ltd. udržujeme robustní a dostatečné zásoby surovin, abychom zajistili nepřerušenou výrobu a včasné dodání vašich objednávek indukčních motorů na střídavý proud. Odebíráme pouze prvotřídní suroviny – včetně prémiových měděných vinutí, vysoce pevných ocelových laminací a odolných hliníkových krytů – od certifikovaných světových dodavatelů, kteří dodržují přísné standardy kvality. Tato bohatá zásoba nejen eliminuje zpoždění výroby způsobená nedostatkem materiálu, ale také nám umožňuje rychle reagovat na naléhavé požadavky zákazníků a náhlé zvýšení objednávek. Ať už potřebujete standardní modely motorů nebo přizpůsobená řešení, náš dobře zásobený sklad surovin položí pevný základ pro efektivní výrobu a zajistí, že vaše projekty zůstanou podle plánu.




Dostatečná zásoba surovin1Dostatečná zásoba surovin2


Profesionální výrobní zařízení a montážní linky


Victory Machinery Technology Co., Ltd. se může pochlubit nejmodernějším profesionálním výrobním zařízením a plně automatizovanými montážními linkami, které jsou jádrem naší vysoce kvalitní výroby motorů. Naše výrobní dílna je vybavena pokročilými CNC obráběcími centry, přesnými lisovacími stroji, automatickými navíjecími stroji a inteligentním testovacím zařízením, které zajišťují, že každý komponent AC indukčního motoru je vyroben s výjimečnou přesností. Automatizované montážní linky zefektivňují výrobní proces, snižují lidskou chybu a výrazně zvyšují efektivitu výroby. Neustále investujeme do modernizace našeho vybavení a optimalizace výrobních pracovních postupů, abychom udrželi krok s nejnovějšími technologickými pokroky v automobilovém průmyslu. Díky našim profesionálním výrobním schopnostem můžeme trvale dodávat motory, které splňují nebo překračují mezinárodní standardy kvality, a poskytují vám spolehlivý výkon a dlouhou životnost.




Profesionální výrobní zařízení a montážní linky3Profesionální výrobní zařízení a montážní linky2Profesionální výrobní zařízení a montážní linky1


100% kontrola kvality


Kvalita je naším základním kamenem. Zavádíme 100% přísnou kontrolu kvality v celé výrobě – od ověřování surovin až po testování finálního produktu. Náš tým kontroly kvality pomocí pokročilého vybavení (dynamometry, testery izolace, analyzátory vibrací) vyhodnocuje klíčové ukazatele výkonnosti. V souladu s ISO 9001 garantujeme bezchybné motory, které optimálně fungují ve vašich aplikacích.



100% kontrola kvality 1100% kontrola kvality 2


Nabídka služeb OEM/ODM


Nabízíme komplexní služby OEM/ODM přizpůsobené vašim jedinečným potřebám. Naši zkušení inženýři s vámi spolupracují od návrhu, aby porozuměli aplikačním požadavkům a potřebám značky – přizpůsobení výkonu, rychlosti, velikosti, napětí nebo krytu nebo výrobu pod vaší značkou. S využitím silných zkušeností z výzkumu, vývoje a výroby dodáváme nákladově efektivní, vysoce výkonná řešení s transparentními procesy a ochranou IP.



Nabídka služby OEMODM1Nabídka služby OEMODM2


Exportní standardní dřevěná krabice: Silné balení pro zajištění dobrého stavu při příjezdu


K balení používáme dřevěné krabice podle standardu exportu ISPM 15 s pěnovou výplní a plastovým obalem pro vnitřní ochranu. Tento obal s vysokou hustotou a vlhkostí je v souladu s celosvětovými celními předpisy a zabraňuje poškození během přepravy. Vlastní balení pro velké/speciální objednávky zajišťuje bezpečné doručení. Můžete se spolehnout, že vaše motory dorazí včas a v perfektním stavu po celém světě.



Exportní standardní dřevěná krabice2Exportní standardní dřevěná krabice 3Exportní standardní dřevěná krabice1



Často kladené otázky

Q1: Jaké informace bych měl poskytnout při výběru motoru, převodovky nebo reduktoru rychlosti?


A1 : Nejúčinnějším způsobem výběru správného motoru nebo převodovky je poskytnutí výkresu motoru s příslušnými parametry. Naši inženýři tyto informace zkontrolují a doporučí nejvhodnější model pro vaši aplikaci. Případně můžete poskytnout následující specifikace:


  1. 1. Typ, model, výkon a točivý moment.

  2. 2. Požadovaný poměr nebo výstupní rychlost.

  3. 3. Pracovní podmínky a způsob připojení.

  4. 4. Množství a název počítače pro instalaci.

  5. 5. Vstupní režim a vstupní rychlost.

  6. 6. Značka/model motoru nebo velikost příruby a hřídele motoru.

Q2: Jste výrobce?


A2 : Ano, jsme profesionální výrobce motorů a reduktorů s 20letými zkušenostmi se sídlem v Changzhou, Jiangsu, Čína.


Q3: Jaká je vaše dodací lhůta?


A3 : Naše dodací lhůta je přibližně 10 dní pro vzorové objednávky a 15 dní pro hromadné objednávky kontejnerů.


Q4: Mohu nejprve získat vzorek?


A4 : Rozhodně! Rádi vám poskytneme vzorek pro testování, než zadáte formální objednávku.


Q5: Jaké je vaše minimální množství objednávky (MOQ)?


A5 : MOQ je 1 kus na model pro produkty a balení tovární značky. Pro značku a balení OEM je MOQ 50 kusů na model.


Q6: Poskytujete služby OEM/ODM?


A6 : Ano, jsme prémiový výrobce OEM/ODM, certifikovaný nezávislými hodnoceními třetích stran.


Q7: Jak vaše továrna zajišťuje kontrolu kvality?


A7 : Kvalita je naší nejvyšší prioritou. Během celého výrobního procesu dodržujeme přísný systém kontroly kvality. Náš tým kontroly kvality monitoruje kvalitu v každé fázi a před každou zásilkou provádí testy, aby byly zajištěny vysoké standardy.


Q8: Jaké jsou vaše záruční podmínky?


A8 : Nabízíme 18měsíční záruku, počínaje datem odeslání, jak je uvedeno v nákladním listu (B/L).


Q9: Jak si udržujete dlouhodobé a silné obchodní vztahy?


A9 : Vážíme si našich zákazníků a zajišťujeme dlouhodobé vztahy:

  1. · Poskytování vysoce kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny ve prospěch našich zákazníků.

  2. · Ke každému zákazníkovi přistupujte jako k příteli a obchodujte upřímně, bez ohledu na to, kde se nachází.


Předchozí: 
Další: 

Související produkty

obsah je prázdný!

Třífázový AC motor

Jednofázový AC motor

Reduktor/převodovka

Proč VÍTĚZSTVÍ

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA.