Kot vodilni proizvajalec že 20 let. Naša izvrstna izdelava lahko izpolni vse vaše zahteve!
Izdelki
Nahajate se tukaj: domov » Motorna konjska moč » 3 KM / 2,2 KW » 3-fazni motor s 3 HP / 2,2 KW

Trifazni motor 3 KM / 2,2 KW

Trifazni motor s 3 KM / 2,2 kW je temelj srednje in težkih industrijskih pogonskih sistemov.
  • Nožni nosilec, prirobniški nosilec, nosilec ohišja

  • 90L, 100L, 112m, 132S

  • 1

  • 18 mesecev

  • Trifazni asinhroni motor

  • Zmaga

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3 KM / 2,2 kW

  • 50HZ 60HZ

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Ohišje iz litega železa/aluminijasto ohišje

  • Črpalke, kompresorji, mešalniki, transporterji, dvigala, žerjavi in ​​dvigala...

  • Sprejemljivo

  • Močno leseno ohišje ali po meri

  • CE CQC

Razpoložljivost:
facebook gumb za skupno rabo
gumb za skupno rabo na Twitterju
gumb za skupno rabo linije
gumb za skupno rabo v wechatu
Linkedin gumb za skupno rabo
gumb za skupno rabo na pinterestu
gumb za skupno rabo WhatsApp
deli ta gumb za skupno rabo

Opis izdelka


Napetostno neravnovesje


Uvod v trifazni motor s 3 KM / 2,2 kW


smatramo Trifazni motor s 3 KM / 2,2 kW za temelj srednje in težkih industrijskih pogonskih sistemov. Ta ocena motorja je splošno sprejeta, kjer so potrebni višji navor, zanesljivo neprekinjeno delovanje in močna mehanska vzdržljivost, ne da bi stopili v kategorije velikih in energetsko intenzivnih motorjev. Je prednostna rešitev v proizvodnih obratih, predelovalni industriji in infrastrukturnih projektih, kjer sta stabilnost in učinkovitost delovanja bistvenega pomena.


Trifazni motor z močjo 2,2 kW ponuja zmogljivo, a kompaktno pogonsko rešitev, ki je sposobna obvladati zahtevne delovne obremenitve, hkrati pa ohranja odlično toplotno in električno zmogljivost. Ker se industrije premikajo proti višji produktivnosti in energetski učinkovitosti, je ta velikost motorja postala standardna izbira za opremo, ki deluje dolgo časa pod pogoji spremenljive obremenitve.


Ta članek ponuja popoln, praktičen pregled 3-faznega motorja s 3 HP / 2,2 kW , ki zajema značilnosti moči, načela delovanja, tehnične specifikacije, aplikacije, prednosti, premisleke pri izbiri in najboljše prakse vzdrževanja.


Razumevanje nazivne moči: 3 KM in 2,2 kW

Ocene moči motorja so izražene v konjskih močeh (HP) in kilovatih (kW), da se uskladijo z globalnimi standardi.


  • 3 KM ≈ 2,2 kW

  • Obe vrednosti predstavljata enako mehansko izhodno moč

  • kW je mednarodno priljubljena enota za industrijske motorje


Ta razred moči je idealen za stroje, ki zahtevajo višji zagonski navor, stabilno hitrost in zmogljivost neprekinjenega delovanja . Običajno se izbere tam, kjer motor z močjo 1,5 kW morda ne zadostuje in bi bil večji motor po nepotrebnem prevelik.



Industrijsko področje


Kako deluje 3-fazni motor

Trifazni motor deluje z uporabo treh faz izmeničnega toka, od katerih je vsaka ločena za 120 stopinj. Ta konfiguracija ustvarja konstantno rotirajoče magnetno polje , ki gladko in učinkovito poganja rotor.


Ključne karakteristike delovanja

  • Enoten in neprekinjen izhod navora

  • Lahek zagon in stabilen tek

  • Zmanjšane vibracije in mehanske obremenitve

  • Visoka učinkovitost in faktor moči


Za razliko od enofaznih motorjev se trifazni motorji za zagon ne zanašajo na kondenzatorje, kar ima za posledico preprostejšo konstrukcijo, manj komponent in večjo zanesljivost v industrijskih okoljih.


Standardne tehnične specifikacije 3-faznega motorja s 3 KM / 2,2 kW


Nazivna moč (kW / KM) Velikost okvirja Polna nazivna vrtilna frekvenca (RPM) 50Hz / 60Hz Učinkovitost-IE2 / IE3 / IE4 Faktor moči IE2 / IE3 / IE4 Nazivni navor (Nm) Teža (kg)
2,2 / 3 90L 2 2880 / 3456 83,2 / 85,9 / 88,0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2,2 / 3 100L 4 1445/1734 84,3 / 86,7 / 89,5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2,2 / 3 112M 6 950 / 1140 81,8 / 84,3 / 87,5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2,2 / 3 132S 8 710 / 852 77,5 / 80,2 / 84,8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Specifikacije in zmogljivost osnovnega motorja


✅Okoljska in operativna združljivost


1. Pogoji spletnega mesta

Motorji Victory delujejo zanesljivo v  večini industrijskih okolij :


  • Temperaturno območje: -15°C do +40°C (idealno za skladišča, tovarne in zunanja zavetišča)

  • Nadmorska višina: ≤1000 metrov (združljivo z mestnimi obrati, podeželskimi delavnicami in objekti na nizki do zmerni nadmorski višini)


Zaradi te vsestranskosti so primerni za globalno uporabo v neekstremnih podnebjih, s prilagoditvami po meri, ki so na voljo za ekstremne temperature (-40 °C do +50 °C) ali mesta na visoki nadmorski višini (>1000 m).

2. Izolacijski sistem


Izolacija motorja ustreza  standardom zmogljivosti razreda F (105K)  (ocenjeno za neprekinjeno delovanje pri 155°C) in je potrjena s testiranjem razreda B (80K). Ta dvojna skladnost zagotavlja podaljšano življenjsko dobo (20.000+ delovnih ur) in dosledno zanesljivost v scenarijih neprekinjenega delovanja 24/7 (npr. proizvodne linije, črpalke za čiščenje vode). Za uporabo pri ekstremni vročini (npr. livarne) je  izolacija razreda H (največ 180 °C)  na voljo kot prilagoditev.


3. Nadzor vibracij in hrupa


Naši motorji, zasnovani za  vibracijski razred A  (nizek hrup, minimalna mehanska obraba), so idealni za natančno opremo, kot so pakirni stroji ali medicinska orodja. Za tišja okolja (npr. laboratorije) ali občutljive instrumente  razred vibracij B (bolj gladko delovanje), da se zmanjšajo motnje pri delovanju. je mogoče zahtevati


4. Delovni cikel


Naši motorji, zasnovani za  neprekinjeno delovanje (S1) , delujejo neomejeno dolgo pri nazivni obremenitvi brez pregrevanja – kot nalašč za neprekinjeno uporabo: industrijske črpalke, prezračevalni ventilatorji, transportni sistemi in težki stroji.


✅Električne in zaščitne lastnosti


1. Napetost in frekvenca

Standardne specifikacije:  380 V/50 Hz  (globalni industrijski omrežni standard). Možnosti prilagajanja vključujejo:


  • Posamezne napetosti: 200V–660V (npr. 220V/60Hz za Severno Ameriko, 230V/50Hz za Evropo)

  • Frekvenca: 50/60 Hz (ali nastavitev po meri za specializirane potrebe, kot so 400 Hz letalske aplikacije)


Motorji ohranjajo optimalno delovanje tudi pri ±5-odstotnih nihanjih napetosti, kar je kritično za nestabilna električna omrežja v oddaljenih regijah ali regijah v razvoju.

2. Zaščita motorja

Izboljšajte varnost in skrajšajte čas izpadov z dodatnimi  termistorji PTC (zaščita pred pregrevanjem)  ali  temperaturnimi senzorji PT100 (nadzor v realnem času) . Te komponente sprožijo opozorila ali samodejni izklop med pregrevanjem, s čimer preprečijo poškodbe pri aplikacijah z visoko obremenitvijo (kompresorji, transporterji) in znižajo dolgoročne stroške popravil.


3. Zaščitni razred

Standardna  zaščita pred vdorom IP54/IP55  (neprepustna za prah, vodoodporna) ščiti pred delci in nizkotlačnimi vodnimi curki – idealno za vlažne/prašne delovne prostore (obrate za predelavo hrane, gradbišča). Za težka okolja (močan dež, izpiranje)  IP65 (popolna odpornost proti prahu + odpornost na vodo pod visokim pritiskom) . je na zahtevo na voljo


4. Hlajenje in prezračevanje

Victory-Motor uporablja  tehnologijo popolnoma zaprtega ventilatorskega hlajenja (TEFC)  (po IEC 60034-6, IC411):


  • Tesni motor, da blokira prah, vlago in smeti (kritično za kmetije, rudnike ali umazana industrijska območja)

  • Zunanji ventilatorji zagotavljajo učinkovito odvajanje toplote in ohranjajo stabilne temperature pri dolgotrajnih nalogah z visokim navorom


✅ Kakovost konstrukcije in materiala


1. Navijanje

Naša navitja, izdelana iz  100 % bakrene žice visoke čistosti  (ne iz aluminija), ponujajo:


  • Vrhunska električna prevodnost (zmanjša izgubo energije in račune za komunalne storitve)

  • Izboljšana toplotna odpornost (podaljša življenjsko dobo motorja pri neprekinjenem delovanju)

  • Boljša zmogljivost pri visoko obremenjenih in dolgotrajnih nalogah v primerjavi z alternativnimi materiali


2. Izhodna gred

Standardna cilindrična gred z utorom za moznik; nudimo  premer/dolžino gredi po meri  (npr. podaljšane gredi za posebne sklopke, nestandardne velikosti ključev), da ustreza edinstvenim zahtevam vaše opreme.


močan motor


Proizvodnja in zagotavljanje kakovosti podjetja Victory-Motor


1. Zadostne zaloge surovin

Victory-Motor vzdržuje robusten inventar visokokakovostnih surovin (vrhunska bakrena navitja, laminacije iz jekla visoke trdnosti, trpežna aluminijasta ohišja), ki jih pridobivajo od certificiranih svetovnih dobaviteljev. To odpravlja zamude pri proizvodnji, omogoča hitre odzive na nujna naročila ali nenadne skoke povpraševanja in zagotavlja, da vaši projekti ostanejo v skladu z načrtom – ne glede na to, ali potrebujete standardne modele ali rešitve po meri.


2. Profesionalna proizvodna oprema in montažne linije

Delavnica Victory-Motor je opremljena z najsodobnejšo opremo:


  • CNC obdelovalni centri (proizvodnja natančnih komponent)

  • Avtomatski navijalni stroji (stalna kakovost tuljav)

  • Inteligentni sistemi testiranja (preverjanje delovanja v realnem času)


Popolnoma avtomatizirane montažne linije zmanjšujejo človeške napake, povečujejo učinkovitost proizvodnje in zagotavljajo, da vsak motor izpolnjuje mednarodne standarde kakovosti. Nenehno nadgrajujemo opremo, da jo uskladimo z najnovejšimi dosežki industrije.


3. 100% pregled kakovosti

Kakovost je temelj podjetja Victory-Motor . Victory-Motor izvaja stroge 100-odstotne preglede v celotnem proizvodnem procesu:


  • Preverjanje surovin (zagotavlja skladnost s specifikacijami)

  • Preverjanja v procesu (nadzoruje natančnost komponent)

  • Končno testiranje (oceni učinkovitost, navor, vibracije in izolacijsko odpornost z dinamometri, testerji in analizatorji)


Upoštevanje  sistema vodenja kakovosti ISO 9001 , Victory-Motor zagotavlja brezhibne motorje, ki optimalno delujejo v vaših aplikacijah.


Valjčni transportni sistemi


Rešitve za prilagajanje in dostavo


1. Storitve OEM/ODM

Victory-Motor ponuja celovite storitve OEM/ODM, prilagojene vašim edinstvenim potrebam:


  • Sodelujte z našimi inženirji od načrtovanja do končne proizvodnje

  • Prilagodite moč, hitrost, velikost, napetost, ohišje ali blagovno znamko (proizvajajte pod svojim logotipom)

  • Transparentni procesi in stroga zaščita IP (vključene pogodbe o zaupnosti)


Z izkoriščanjem našega strokovnega znanja o raziskavah in razvoju ter proizvodnji zagotavljamo stroškovno učinkovite in visoko zmogljive rešitve, ki so v skladu z vašimi poslovnimi cilji.


2. Izvozno standardno pakiranje in dostava

Victory-Motor uporablja  izvozne lesene škatle, skladne s standardom ISPM 15  (vezan les visoke gostote, odporen proti vlagi), s penastim oblazinjenjem in plastičnim ovojem za notranjo zaščito. Ta embalaža:


  • Ustreza globalnim carinskim predpisom

  • Preprečuje poškodbe zaradi udarcev, vlage ali grobega transporta

  • Lahko se prilagodi za naročila velikih/posebnih oblik


Zaupate lahko, da bodo vaši motorji prispeli pravočasno in v brezhibnem stanju, ne glede na vaš globalni cilj.


3. Zagotavljanje kakovosti in garancija

Vsak motor je izdelan v skladu s  standardi ISO 9001 , kar zagotavlja dosledno kakovost izdelave in skladnost z globalnimi industrijskimi predpisi. Za svoje izdelke nudimo  18-mesečno garancijo : če se motor v tem obdobju poškoduje zaradi nečloveških dejavnikov (npr. proizvodne napake), ga  brezplačno zamenjamo.


Energijska učinkovitost in prednosti delovanja

Trifazni motor s 3 KM je znan po odlični energetski učinkovitosti in stabilnem delovanju. V primerjavi z enofaznimi motorji podobne moči zagotavlja:


  • Manjše električne in mehanske izgube

  • Večja učinkovitost in faktor moči

  • Zmanjšana proizvodnja toplote

  • Daljša življenjska doba delovanja

  • Nižji skupni obratovalni stroški


Motorji, zasnovani za izpolnjevanje standardov učinkovitosti IE3 in IE4, zagotavljajo znatne prihranke energije, zlasti pri neprekinjenih aplikacijah, kot so transporterji, črpalke in ventilatorji.



Podpora prilagajanju in razširljivosti


Običajne uporabe trifaznih motorjev s 3 KM / 2,2 kW

Zaradi svoje robustnosti in vsestranskosti se ta velikost motorja pogosto uporablja v številnih panogah.


Industrijske aplikacije

  • Transportni sistemi

  • Centrifugalne in zobniške črpalke

  • Zračni kompresorji

  • Industrijski ventilatorji in puhala

  • Mešalniki, mešalniki in drobilniki

  • Strojna orodja in proizvodna oprema

Komercialne in infrastrukturne aplikacije

  • HVAC sistemi

  • Čistilne naprave za vodo in odpadne vode

  • Hladilni stolpi

  • Sistemi za ravnanje z materialom in pakiranje


Zaradi njegove zmožnosti obvladovanja trajnih obremenitev je idealen za kritične operacije, kjer je zanesljivost najpomembnejša.


Možnosti hitrosti in konfiguracija pola

Hitrost delovanja trifaznega motorja je odvisna od njegovega števila polov :


  • 2 pola – približno 3000 vrt/min

  • 4-polni – približno 1500 RPM

  • 6 Pol – približno 1000 RPM

  • 8 Pol – približno 750 RPM


Izbira ustrezne hitrosti je bistvena za doseganje optimalne zmogljivosti, učinkovitosti in dolgo življenjsko dobo opreme. 4-polni motorji se najpogosteje uporabljajo za splošne industrijske aplikacije, medtem ko so 2-polni motorji izbrani za zahteve po visoki hitrosti.



Dvonapetostni motorji


Namestitev in prilagodljivost namestitve

Trifazni motor z močjo 2,2 kW je na voljo v več konfiguracijah vgradnje, kar ponuja odlično prilagodljivost vgradnje:


  • B3 (na nogi) – standardna industrijska namestitev

  • B5 (vgrajen na prirobnico) – neposreden priklop na črpalke ali menjalnike

  • B14 (na obraz) – Kompaktne in prostorsko varčne namestitve


Te možnosti namestitve poenostavljajo mehansko integracijo in skrajšajo čas namestitve.


Prednosti uporabe trifaznega motorja s 3 KM / 2,2 kW

Ugotavljamo več prednosti, zaradi katerih je ta ocena motorja prednostna izbira:


  • Visok začetni in tekalni navor

  • Gladko delovanje z nizkimi vibracijami

  • Minimalne zahteve glede vzdrževanja

  • Dolga življenjska doba

  • Odlična združljivost z VFD-ji

  • Stabilna zmogljivost pri spremenljivih obremenitvah


V povezavi s pogonom s spremenljivo frekvenco (VFD) motor omogoča natančen nadzor hitrosti, mehak zagon in dodatno optimizacijo energije.



trifazni asinhroni motorji z visoko preobremenitveno zmogljivostjo


Kako izbrati pravi 3-fazni motor s 3 KM

Izbira pravega motorja vključuje natančno oceno operativnih zahtev:


  • Vrsta obremenitve in zahteva po navoru

  • Zahtevana delovna hitrost

  • Razpoložljivo napajanje in frekvenca

  • Okoljski pogoji (prah, vlažnost, temperatura)

  • Delovni cikel in čas delovanja

  • Standardi energetske učinkovitosti in skladnosti


Pravilna izbira zagotavlja zanesljivo delovanje in preprečuje prezgodnjo odpoved motorja.


Vzdrževanje in dolgoročna zanesljivost

S pravilno namestitvijo in rednim vzdrževanjem lahko trifazni motor s 3 KM učinkovito deluje več let. Priporočene vzdrževalne prakse vključujejo:


  • Redno mazanje ležajev

  • Testiranje izolacijske upornosti

  • Čiščenje hladilnih reber in prezračevalnih poti

  • Nadzor vibracij, hrupa in temperature

  • Zagotavlja natančno poravnavo in varno pritrditev


Preventivno vzdrževanje skrajša čas izpada in poveča življenjsko dobo motorja.


Zaključek


Menimo, da je 3-fazni motor s 3 KM / 2,2 kW močna, učinkovita in zanesljiva rešitev za sodobne industrijske in komercialne aplikacije. Njegova kombinacija močnega navora, visoke učinkovitosti in vzdržljive konstrukcije je odlična izbira za stroje z neprekinjenim delovanjem. Če je pravilno izbran in vzdrževan, ta motor zagotavlja dolgoročno delovanje, varčevanje z energijo in zanesljivost delovanja.


Metode namestitve

Metode namestitve 3-faznega motorja

Tukaj je strukturiran pregled 18 vrst vgradnje trifaznega motorja:


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (brez podnožja)

  • · Velikost okvirja: 63–355

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 1.000+ kW

  • · Uporaba: Črpalke, mešalniki, navpični kompresorji (oprema, ki zahteva navpično poravnavo gredi)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzgor)

  • · Montaža: prirobnica (brez podnožja)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: Vertikalni ventilatorji, dvigala, majhne vertikalne črpalke


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (z osnovnimi nogami)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: industrijski mešalniki, navpični transporterji, kompaktna navpična oprema za obdelavo


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzgor)

  • · Montaža: prirobnica (z osnovnimi nogami)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: majhni navpični kompresorji, dvižni mehanizmi, navpični dvigovalci materiala


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Usmerjenost: Vodoravna

  • · Montaža: majhna prirobnica (na koncu, brez podnožja)

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: Črpalke, ventilatorji, stroji za predelavo hrane, kmetijska oprema


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (posebne osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: težke navpične črpalke, pomorska oprema, stroji na morju


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Usmerjenost:  navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (stransko nameščene osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: kompaktni mešalniki, navpični transporterji, oprema za laboratorijsko obdelavo


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Usmerjenost: navpično  (gred navzgor)

  • · Montaža: prirobnica (stransko nameščene osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: majhna dvigala, navpični ventilatorji, sistemi za dvigovanje materiala


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Usmerjenost: navpično  (gred navzgor)

  • · Montaža: prirobnica (posebne osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: črpalke na morju, kompaktni navpični kompresorji, pomorska oprema


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Usmerjenost:  Vodoravna

  • · Montaža: osnovne noge + stranska prirobnica

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: transporterji, industrijski mešalniki, stroji, ki zahtevajo dvojne možnosti namestitve


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Usmerjenost: navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (podaljšane osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: velike navpične črpalke, rudarska oprema, težki mešalniki


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Usmerjenost: navpično  (gred navzdol)

  • · Montaža: prirobnica (pomaknjene osnovne noge)

  • · Velikost okvirja: 63–132

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 75 kW

  • · Uporaba: kompaktni vertikalni stroji, medicinska oprema, orodja za natančno obdelavo


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Usmerjenost: Vodoravna

  • · Montaža: osnovne noge (brez prirobnice)

  • · Velikost okvirja: 63–355

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 1.000+ kW

  • · Uporaba: puhala, kompresorji, rezalni stroji, industrijske črpalke (splošni težki stroji)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Usmerjenost: Vodoravna

  • · Montaža: prirobnica (brez podnožja)

  • · Velikost okvirja: 63–280

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 500 kW

  • · Uporaba: Črpalke, ventilatorji, oprema za avtomatizacijo, transportni sistemi


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Usmerjenost:  Vodoravna

  • · Montaža: majhna prirobnica (na koncu, z osnovnimi nogami)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: majhne črpalke, laboratorijski stroji, lahka industrijska oprema


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Usmerjenost: Vodoravna

  • · Montaža: posebna prirobnica (na koncu, z osnovnimi nogami)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: precizni stroji, tekstilna oprema, majhna orodja za obdelavo


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Usmerjenost:  Vodoravna

  • · Montaža: Podaljšana prirobnica (na koncu, z osnovnimi nogami)

  • · Velikost okvirja: 63–160

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 110 kW

  • · Uporaba: stroji za predelavo hrane, oprema za pakiranje, majhne industrijske črpalke


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Usmerjenost:  Vodoravna

  • · Montaža: osnovne noge + prirobnica

  • · Velikost okvirja: 63–355

  • · Razpon moči: ~0,12 kW do 1.000+ kW

  • · Aplikacije: večnamenski stroji, kompresorji, velike črpalke (prilagodljive potrebe po namestitvi)


Profil podjetja

Indukcijski motor in reduktor za prodajo – vodilni proizvajalec in dobavitelj


  • ·  Vodilni proizvajalec AC električnih motorjev in reduktorjev od leta 2007


  • ·  Ponudite storitev OEM & ODM v enem koraku


  • ·  Garancijska doba ponudbe je 18 mesecev v primerjavi z običajnimi 12 meseci v avtomobilski industriji


  • ·  Več kot 15.000 kvadratnih metrov tovarniške površine z več kot 50 zaposlenimi


  • ·  11 proizvodnih linij in letna proizvodnja 300.000 kompletov motorjev


  • ·  100% pregled količine pred dostavo


  • ·  Več kot 20 patentnih certifikatov in certifikat CE, CCC, ISO9001


  • ·  Trgujte s strankami v več kot 80+ državah in 100+ uspešnih primerov


Videoposnetek podjetja Victory-Motor ---- indukcijskih motorjev in reduktorjev Proizvajalec


Zaupajte Victory Machinery Technology Co., Ltd. za vaše motorne rešitve


Victory Machinery Technology Co., Ltd. ponuja široko izbiro vrhunskih AC indukcijskih motorjev in sorodnih izdelkov, zasnovanih za zagotavljanje optimalne učinkovitosti, zanesljivosti in zmogljivosti v različnih panogah. Ne glede na to, ali iščete visoko učinkovite motorje, protieksplozijsko varne rešitve ali prilagojene izdelke, je podjetje zaupanja vreden proizvajalec, ki je sposoben izpolniti edinstvene potrebe svetovnega trga. S svojo predanostjo kakovosti, inovativnosti in zadovoljstvu strank je Victory Machinery Technology Co., Ltd. vaš idealen partner za vse vaše motorne rešitve.



Zadostna zaloga surovin


V podjetju Victory Machinery Technology Co., Ltd. vzdržujemo robusten in zadosten inventar surovin, da zagotovimo nemoteno proizvodnjo in pravočasno dostavo vaših naročil indukcijskih motorjev na izmenični tok. Pridobivamo samo visokokakovostne surovine – vključno z vrhunskimi bakrenimi navitji, visokotrdnimi jeklenimi laminati in trpežnimi aluminijastimi ohišji – od certificiranih svetovnih dobaviteljev, ki upoštevajo stroge standarde kakovosti. Ta obilen inventar ne le odpravlja zamude pri proizvodnji zaradi pomanjkanja materiala, temveč nam omogoča tudi hiter odziv na nujne zahteve strank in nenadno povečanje naročil. Ne glede na to, ali potrebujete standardne modele motorjev ali prilagojene rešitve, naše dobro založeno skladišče surovin postavlja trdne temelje za učinkovito proizvodnjo in zagotavlja, da vaši projekti ostanejo v skladu z načrtom.




Zadostne zaloge surovin1Zadostne zaloge surovin2


Profesionalna proizvodna oprema in montažne linije


Victory Machinery Technology Co., Ltd. se ponaša z najsodobnejšo profesionalno proizvodno opremo in popolnoma avtomatiziranimi montažnimi linijami, ki so jedro naše visokokakovostne proizvodnje motorjev. Naša proizvodna delavnica je opremljena z naprednimi CNC obdelovalnimi centri, natančnimi stroji za žigosanje, avtomatskimi navijalnimi stroji in inteligentno opremo za testiranje, ki zagotavljajo, da je vsaka komponenta AC indukcijskega motorja izdelana z izjemno natančnostjo. Avtomatizirane montažne linije poenostavijo proizvodni proces, zmanjšajo človeške napake in hkrati bistveno izboljšajo učinkovitost proizvodnje. Nenehno vlagamo v nadgradnjo naše opreme in optimizacijo proizvodnih delovnih tokov, da bi sledili najnovejšim tehnološkim napredkom v avtomobilski industriji. Z našimi profesionalnimi proizvodnimi zmogljivostmi lahko dosledno dobavljamo motorje, ki izpolnjujejo ali presegajo mednarodne standarde kakovosti, kar vam zagotavlja zanesljivo delovanje in dolgo življenjsko dobo.




Profesionalna proizvodna oprema in montažne linije3Profesionalna proizvodna oprema in montažne linije2Profesionalna proizvodna oprema in montažne linije1


100% pregled kakovosti


Kakovost je naš temelj. V celotni proizvodnji izvajamo 100-odstotno strog nadzor kakovosti – od preverjanja surovin do testiranja končnega izdelka. Z uporabo napredne opreme (dinamometri, testerji izolacije, analizatorji vibracij) naša ekipa QC ocenjuje ključne kazalnike uspešnosti. V skladu z ISO 9001 zagotavljamo motorje brez napak, ki optimalno delujejo v vaših aplikacijah.



100 % pregled kakovosti 1100 % pregled kakovosti 2


Ponudite storitev OEM/ODM


Ponujamo celovite storitve OEM/ODM, prilagojene vašim edinstvenim potrebam. Naši izkušeni inženirji sodelujejo z vami od načrtovanja do razumevanja aplikacijskih zahtev in potreb blagovne znamke – prilagajanje moči, hitrosti, velikosti, napetosti ali ohišja ali proizvodnja pod vašo blagovno znamko. Z močnimi izkušnjami na področju raziskav in razvoja ter proizvodnje zagotavljamo stroškovno učinkovite, visoko zmogljive rešitve s preglednimi procesi in zaščito IP.



Ponudba storitve OEMODM1Ponudite storitev OEMODM2


Izvozna standardna lesena škatla: močno pakiranje, ki zagotavlja dobro stanje ob prihodu


Za embalažo uporabljamo lesene škatle, skladne z izvoznim standardom ISPM 15, s penasto podlogo in plastičnim ovojem za notranjo zaščito. Ta embalaža visoke gostote, odporna na vlago, je v skladu z globalnimi carinskimi predpisi in preprečuje poškodbe med prevozom. Pakiranje po meri za velika/posebna naročila zagotavlja varno dostavo. Zaupate lahko, da bodo vaši motorji prispeli pravočasno in v popolnem stanju po vsem svetu.



Izvozna standardna lesena škatla2Izvozna standardna lesena škatla3Izvozna standardna lesena škatla1



Pogosto zastavljena vprašanja

V1: Katere informacije naj navedem pri izbiri motorja, menjalnika ali reduktorja hitrosti?


A1 : Najučinkovitejši način za izbiro pravega motorja ali menjalnika je predložitev risbe motorja z ustreznimi parametri. Naši inženirji bodo pregledali te informacije in priporočili najprimernejši model za vašo aplikacijo. Lahko pa navedete naslednje specifikacije:


  1. 1. Vrsta, model, moč in navor.

  2. 2. Želeno razmerje ali izhodna hitrost.

  3. 3. Delovni pogoji in način povezave.

  4. 4. Količina in ime stroja za namestitev.

  5. 5. Način vnosa in hitrost vnosa.

  6. 6. Znamka/model motorja ali velikost prirobnice in gredi motorja.

V2: Ali ste proizvajalec?


A2 : Da, smo profesionalni proizvajalec motorjev in reduktorjev z 20-letnimi izkušnjami, ki se nahaja v mestu Changzhou, Jiangsu, Kitajska.


V3: Kakšen je vaš čas dostave?


A3 : Naš dobavni rok je približno 10 dni za naročila vzorcev in 15 dni za naročila zabojnikov v razsutem stanju.


V4: Ali lahko najprej dobim vzorec?


A4 : Vsekakor! Z veseljem vam bomo zagotovili vzorec za testiranje, preden oddate uradno naročilo.


V5: Kakšna je vaša najmanjša količina naročila (MOQ)?


A5 : MOQ je 1 kos na model za izdelke in embalažo tovarniške blagovne znamke. Za blagovno znamko OEM in pakiranje je MOQ 50 kosov na model.


V6: Ali nudite storitve OEM/ODM?


A6 : Da, smo vrhunski proizvajalec OEM/ODM, certificiran s strani neodvisnih ocenjevalcev tretjih oseb.


V7: Kako vaša tovarna zagotavlja nadzor kakovosti?


A7 : Kakovost je naša prednostna naloga. V celotnem proizvodnem procesu sledimo strogemu sistemu nadzora kakovosti. Naša ekipa QC spremlja kakovost na vsaki stopnji in izvaja teste pred vsako pošiljko, da zagotovi visoke standarde.


V8: Kakšni so vaši garancijski pogoji?


A8 : Ponujamo 18-mesečno garancijo, ki se začne od datuma pošiljanja, kot je navedeno na tovornem listu (B/L).


V9: Kako ohranjate dolgoročne in močne poslovne odnose?


A9 : Cenimo svoje stranke in zagotavljamo dolgoročne odnose z:

  1. · Zagotavljanje visokokakovostnih izdelkov po konkurenčnih cenah v korist naših strank.

  2. · Vsako stranko obravnavati kot prijatelja in poslovati z iskrenostjo, ne glede na njihovo lokacijo.


Prejšnja: 
Naprej: 

Sorodni izdelki

vsebina je prazna!

Trifazni AC motor

Enofazni AC motor

Reduktor/menjalnik

Zakaj ZMAGA

© AVTORSKE PRAVICE 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. VSE PRAVICE PRIDRŽANE.