Որպես առաջատար արտադրող 20 տարի: Մեր նուրբ վարպետությունը կարող է բավարարել ձեր բոլոր պահանջները:
Ապրանքներ
Դուք այստեղ եք՝ Տուն » Շարժիչի ձիաուժ » 3 ձիաուժ / 2,2 կՎտ » 3 HP / 2.2 KW 3 Phase Motor

3 HP / 2.2 ԿՎտ 3 փուլային շարժիչ

3 HP / 2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչը միջին և ծանր աշխատանքային արդյունաբերական շարժիչ համակարգերի հիմնաքարն է:
  • Foot Mount, Flange Mount, Case Mount

  • 90 լ, 100 լ, 112 մ, 132 ս

  • 1

  • 18 ամիս

  • Եռաֆազ ասինխրոն շարժիչ

  • Հաղթանակ

  • 3600 RPM, 3000 RPM, 1800 RPM, 1500 RPM, 1200 RPM, 1000 RPM, 900 RPM, 750 RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3 ձիաուժ / 2,2 կՎտ

  • 50 Հց 60 Հց

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Չուգունի պատյան/ալյումինե տնակ

  • Պոմպեր, կոմպրեսորներ, խառնիչներ, փոխակրիչներ, վերելակներ, կռունկներ և վերելակներ...

  • Ընդունելի

  • Ամուր փայտե պատյան կամ հարմարեցված

  • ԵԽ CQC

Հասանելիություն:
Ֆեյսբուքի փոխանակման կոճակը
Twitter-ի համօգտագործման կոճակը
տողերի փոխանակման կոճակ
wechat-ի փոխանակման կոճակը
linkedin-ի համօգտագործման կոճակը
pinterest-ի համօգտագործման կոճակը
whatsapp-ի համօգտագործման կոճակը
կիսել այս համօգտագործման կոճակը

Ապրանքի նկարագրությունը


Լարման անհավասարակշռություն


Ներածություն 3 ձիաուժ / 2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչին


Մենք համարում ենք 3 HP / 2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչը որպես միջին և ծանր աշխատանքային արդյունաբերական շարժիչ համակարգերի հիմնաքար: Շարժիչի այս վարկանիշը լայնորեն ընդունված է, որտեղ պահանջվում է ավելի մեծ ոլորող մոմենտ, հուսալի շարունակական աշխատանք և ուժեղ մեխանիկական դիմացկունություն՝ առանց անցնելու մեծ և էներգատար շարժիչների կատեգորիաներ: Այն նախընտրելի լուծում է արտադրական գործարաններում, վերամշակող արդյունաբերություններում և ենթակառուցվածքային նախագծերում, որտեղ գործառնական կայունությունն ու արդյունավետությունը կարևոր են:


2,2 կՎտ հզորությամբ եռաֆազ շարժիչն առաջարկում է հզոր, բայց կոմպակտ շարժիչ լուծում, որն ի վիճակի է բեռնաթափել ծանր բեռները՝ պահպանելով գերազանց ջերմային և էլեկտրական արդյունավետությունը: Քանի որ արդյունաբերությունները շարժվում են դեպի բարձր արտադրողականություն և էներգաարդյունավետություն, շարժիչի այս չափսը դարձել է ստանդարտ ընտրություն այն սարքավորումների համար, որոնք երկար ժամեր են աշխատում փոփոխական բեռի պայմաններում:


Այս հոդվածը ներկայացնում է ամբողջական, գործնական ակնարկ՝ 3 HP / 2.2 կՎտ 3 փուլային շարժիչի ընդգրկելով հզորության բնութագրերը, շահագործման սկզբունքները, տեխնիկական բնութագրերը, կիրառությունները, առավելությունները, ընտրության նկատառումները և սպասարկման լավագույն փորձը:


Հասկանալով հզորության վարկանիշը՝ 3 ձիաուժ և 2,2 կՎտ

Շարժիչի հզորության գնահատականներն արտահայտված են ինչպես ձիաուժով (HP) այնպես էլ կիլովատներով (կՎտ) ՝ համաշխարհային ստանդարտներին համապատասխանեցնելու համար:


  • 3 HP ≈ 2,2 կՎտ

  • Երկու արժեքներն էլ ներկայացնում են նույն մեխանիկական ելքային հզորությունը

  • կՎտ-ը միջազգայնորեն նախընտրելի միավորն է արդյունաբերական շարժիչների համար


Այս հզորության դասը իդեալական է մեքենաների համար, որոնք պահանջում են ավելի բարձր մեկնարկային ոլորող մոմենտ, կայուն արագություն և շարունակական աշխատանքի հնարավորություն : Այն սովորաբար ընտրվում է այն դեպքում, երբ 1,5 կՎտ հզորությամբ շարժիչը կարող է անբավարար լինել, իսկ ավելի մեծ շարժիչն անհարկի չափից ավելի մեծ է:



Արդյունաբերական ոլորտ


Ինչպես է աշխատում 3 փուլային շարժիչը

Եռաֆազ շարժիչը գործում է՝ օգտագործելով երեք փոփոխական հոսանքի փուլեր, որոնցից յուրաքանչյուրը բաժանված է 120 աստիճանով: Այս կոնֆիգուրացիան ստեղծում է մշտական ​​պտտվող մագնիսական դաշտ , որը սահուն և արդյունավետ կերպով շարժում է ռոտորը:


Հիմնական գործառնական բնութագրերը

  • Միատեսակ և շարունակական ոլորող մոմենտ ելք

  • Հարթ մեկնարկ և կայուն վազք

  • Նվազեցված թրթռում և մեխանիկական սթրես

  • Բարձր արդյունավետություն և հզորության գործակից


Ի տարբերություն միաֆազ շարժիչների, եռաֆազ շարժիչները գործարկելու համար չեն հիմնվում կոնդենսատորների վրա, ինչը հանգեցնում է ավելի պարզ կառուցվածքի, ավելի քիչ բաղադրիչների և արդյունաբերական միջավայրում ուժեղացված հուսալիության:


3 ձիաուժ / 2,2 կՎտ 3 ֆազային շարժիչի


գնահատված հզորություն (կՎտ / ձիաուժ) Շրջանակի չափը բևեռի գնահատված արագություն (RPM) 50 Հց / 60 Հց Արդյունավետություն-IE2 / IE3 / IE4 Հզորության գործակից IE2 / IE3 / IE4 Գնահատված ոլորող մոմենտ (կգ) քաշը
2.2 / 3 90L 2 2880 / 3456 83.2 / 85.9 / 88.0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2.2 / 3 100L 4 1445 / 1734 թթ 84.3 / 86.7 / 89.5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2.2 / 3 112 մ 6 950 / 1140 թթ 81.8 / 84.3 / 87.5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2.2 / 3 132Ս 8 710 / 852 77.5 / 80.2 / 84.8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Հիմնական շարժիչի տեխնիկական բնութագրերը և կատարումը


✅Բնապահպանական և գործառնական համատեղելիություն


1. Կայքի պայմանները

Victory շարժիչները հուսալիորեն գործում են  արդյունաբերական միջավայրերի մեծ մասում .


  • Ջերմաստիճանի միջակայք՝ -15°C-ից +40°C (իդեալական է պահեստների, գործարանների և բացօթյա ապաստարանների համար)

  • Բարձրությունը՝ ≤1000 մետր (համատեղելի է քաղաքային բույսերի, գյուղական արտադրամասերի և ցածր և միջին բարձրության օբյեկտների հետ)


Այս բազմակողմանիությունը դրանք դարձնում է գլոբալ կիրառման համար ոչ ծայրահեղ կլիմայական պայմաններում, հատուկ փոփոխություններով, որոնք հասանելի են ծայրահեղ ջերմաստիճանների (-40°C-ից +50°C) կամ բարձր բարձրության վայրերում (>1000 մ):

2. Մեկուսիչ համակարգ


Շարժիչի մեկուսացումը համապատասխանում է  F դասի (105K) աշխատանքի ստանդարտներին  (նշված է 155°C շարունակական շահագործման համար) և վավերացված է B դասի (80K) փորձարկման միջոցով: Այս երկակի համապատասխանությունն ապահովում է երկարատև կյանքի տևողությունը (20000+ աշխատանքային ժամ) և հետևողական հուսալիություն 24/7 շարունակական աշխատանքային սցենարներում (օրինակ՝ արտադրական գծեր, ջրի մաքրման պոմպեր): Ծայրահեղ ջերմային կիրառությունների համար (օրինակ՝ ձուլարաններ)  H դասի մեկուսացումը (առավելագույնը 180°C)  հասանելի է որպես հարմարեցում:


3. Վիբրացիայի և աղմուկի վերահսկում


Մեր շարժիչները նախագծված են համար  A դասի թրթռումների  (ցածր աղմուկ, նվազագույն մեխանիկական մաշվածություն), մեր շարժիչները իդեալական են ճշգրիտ սարքավորումների համար, ինչպիսիք են փաթեթավորման մեքենաները կամ բժշկական գործիքները: Ավելի հանգիստ միջավայրերի (օրինակ՝ լաբորատորիաների) կամ զգայուն գործիքավորման համար կարող է պահանջվել  թրթռման դասի B (ավելի սահուն աշխատանք)  ՝ նվազեցնելու գործառնական խանգարումները:


4. Duty Cycle


Նախագծված  Continuous Duty (S1) շահագործման համար ՝ մեր շարժիչները անժամկետ աշխատում են գնահատված բեռնվածությամբ՝ առանց գերտաքացման՝ կատարյալ անդադար օգտագործման համար՝ արդյունաբերական պոմպեր, օդափոխման օդափոխիչներ, փոխակրիչ համակարգեր և ծանր մեքենաներ:


✅Էլեկտրական և պաշտպանիչ հատկություններ


1. Լարման և հաճախականության

Ստանդարտ բնութագրեր.  380V/50Hz  (գլոբալ արդյունաբերական ցանցի ստանդարտ): Անհատականացման տարբերակները ներառում են.


  • Միայնակ լարումներ՝ 200V–660V (օրինակ՝ 220V/60Hz Հյուսիսային Ամերիկայի համար, 230V/50Hz Եվրոպայի համար)

  • Հաճախականություն՝ 50/60 Հց (կամ հատուկ թյունինգ մասնագիտացված կարիքների համար, ինչպիսիք են 400 Հց օդատիեզերական ծրագրերը)


Շարժիչները պահպանում են օպտիմալ աշխատանքը նույնիսկ ±5% լարման տատանումների դեպքում, ինչը կարևոր է հեռավոր կամ զարգացող շրջաններում անկայուն էլեկտրացանցերի համար:

2. Շարժիչի պաշտպանություն

Բարելավեք անվտանգությունը և կրճատեք աշխատանքի ժամանակի աշխատանքը կամընտիր  PTC թերմիստորներով (գերտաքացումից պաշտպանություն)  կամ  PT100 ջերմաստիճանի տվիչներով (իրական ժամանակի մոնիտորինգ) : Այս բաղադրիչները առաջացնում են ահազանգեր կամ ավտոմատ անջատումներ գերտաքացման ժամանակ՝ կանխելով վնասը բարձր բեռնվածության ծրագրերում (կոմպրեսորներ, փոխակրիչներ) և նվազեցնելով երկարաժամկետ վերանորոգման ծախսերը:


3. Պաշտպանության դաս

Ստանդարտ  IP54/IP55 ներխուժման պաշտպանություն  (փոշու նկատմամբ, ջրի դիմացկուն) պաշտպանիչ միջոցներ մասնիկների և ցածր ճնշման ջրի շիթերից՝ իդեալական խոնավ/փոշոտ աշխատանքային տարածքների համար (սննդի վերամշակման գործարաններ, շինհրապարակներ): Դաժան միջավայրերի համար (հորդառատ անձրև, լվացումներ)  IP65 (փոշու ամբողջական ամրություն + բարձր ճնշման ջրի դիմադրություն)  հասանելի է ըստ պահանջի:


4. Սառեցում և օդափոխություն

Victory-Motor-ն օգտագործում է  Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC) տեխնոլոգիա  (ըստ IEC 60034-6, IC411).


  • Շարժիչը փակում է փոշու, խոնավության և բեկորների արգելափակման համար (կարևոր է ֆերմաների, հանքերի կամ կեղտոտ արդյունաբերական տարածքների համար)

  • Արտաքին օդափոխիչները ապահովում են ջերմության արդյունավետ արտահոսք՝ պահպանելով կայուն ջերմաստիճան բարձր պտտվող և երկարատև առաջադրանքներում


✅Շինարարության և նյութերի որակ


1. Փաթաթում

Կառուցված է  100% բարձր մաքրության պղնձե մետաղալարով  (ոչ ալյումինից), մեր ոլորուններն առաջարկում են.


  • Բարձրագույն էլեկտրական հաղորդունակություն (նվազեցնում է էներգիայի կորուստը և կոմունալ վճարումները)

  • Ընդլայնված ջերմային դիմադրություն (երկարացնում է շարժիչի կյանքը շարունակական շահագործման ընթացքում)

  • Ավելի լավ կատարում բարձր բեռնվածության, երկարատև առաջադրանքների ժամանակ՝ համեմատած այլընտրանքային նյութերի հետ


2. Ելքային լիսեռ

Ստանդարտ գլանաձև լիսեռ առանցքային միջանցքով; մենք առաջարկում ենք  հատուկ լիսեռի տրամագիծ/երկարություն  (օրինակ՝ երկարացված լիսեռներ հատուկ ագույցների համար, ոչ ստանդարտ բանալիների չափսեր)՝ ձեր սարքավորման յուրահատուկ պահանջներին համապատասխանելու համար:


ծանր աշխատանքային շարժիչ


Victory-Motor's Manufacturing & Quality Assurance


1. Հումքի բավարար պաշար

Victory-Motor-ը պահպանում է ամուր, բարձրորակ հումքի պաշար (պրեմիում պղնձե ոլորուններ, բարձր ամրության պողպատե շերտավորումներ, դիմացկուն ալյումինե պատյաններ) ստացված հավաստագրված համաշխարհային մատակարարներից: Սա վերացնում է արտադրության ձգձգումները, հնարավորություն է տալիս արագ արձագանքել հրատապ պատվերներին կամ պահանջարկի հանկարծակի աճին և երաշխավորում է, որ ձեր նախագծերը մնան ժամանակացույցի մեջ՝ անկախ նրանից՝ ձեզ պետք են ստանդարտ մոդելներ, թե հատուկ լուծումներ:


2. Պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներ և հավաքման գծեր

Victory-Motor-ի սեմինարն ունի ժամանակակից սարքավորումներ.


  • CNC հաստոցների կենտրոններ (ճշգրիտ բաղադրիչների արտադրություն)

  • Ավտոմատ ոլորուն մեքենաներ (կծիկի հետևողական որակ)

  • Խելացի փորձարկման համակարգեր (իրական ժամանակի կատարողականի վավերացում)


Լիովին ավտոմատացված հավաքման գծերը նվազեցնում են մարդկային սխալները, բարձրացնում արտադրության արդյունավետությունը և ապահովում են, որ յուրաքանչյուր շարժիչ համապատասխանում է միջազգային որակի չափանիշներին: Մենք անընդհատ արդիականացնում ենք սարքավորումները՝ համապատասխանեցնելով ոլորտի վերջին առաջընթացներին:


3. 100% Որակի ստուգում

Որակը Հաղթանակ-Շարժիչային հիմնաքար է: Victory-Motor-ն իրականացնում է խիստ 100% ստուգում ամբողջ արտադրական գործընթացում.


  • Հումքի ստուգում (ապահովում է տեխնիկական պայմանների համապատասխանությունը)

  • Ընթացիկ ստուգումներ (վերահսկում է բաղադրիչի ճշգրտությունը)

  • Վերջնական փորձարկում (գնահատում է արդյունավետությունը, ոլորող մոմենտը, թրթռումը և մեկուսացման դիմադրությունը դինամոմետրերի, փորձարկիչների և անալիզատորների միջոցով)


հավատարիմ մնալը  ISO 9001 որակի կառավարման , Victory-Motor համակարգին երաշխավորում է առանց թերությունների շարժիչներ, որոնք օպտիմալ են աշխատում ձեր ծրագրերում:


Roller Conveyor համակարգեր


Անհատականացման և առաքման լուծումներ


1. OEM/ODM ծառայություններ

Victory-Motor-ն առաջարկում է համապարփակ OEM/ODM ծառայություններ՝ հարմարեցված ձեր յուրահատուկ կարիքներին.


  • Համագործակցեք մեր ինժեներների հետ դիզայնից մինչև վերջնական արտադրություն

  • Անհատականացրեք հզորությունը, արագությունը, չափը, լարումը, բնակարանը կամ ապրանքանիշը (արտադրեք ձեր պատկերանշանի տակ)

  • Թափանցիկ գործընթացներ և խիստ IP պաշտպանություն (ներառյալ գաղտնիության համաձայնագրերը)


Օգտագործելով մեր R&D և արտադրական փորձը՝ մենք տրամադրում ենք ծախսարդյունավետ, բարձր արդյունավետությամբ լուծումներ, որոնք համահունչ են ձեր բիզնես նպատակներին:


2. Արտահանում-Ստանդարտ փաթեթավորում և առաքում

Victory-Motor-ը ներքին պաշտպանության համար օգտագործում է  ISPM 15-ին համապատասխան արտահանման ստանդարտներին համապատասխանող փայտե տուփեր  (բարձր խտության, խոնավության դիմացկուն նրբատախտակ)՝ փրփուր ծածկույթով և պլաստմասսե փաթաթմամբ: Այս փաթեթավորումը.


  • Համապատասխանում է համաշխարհային մաքսային կանոնակարգերին

  • Կանխում է հարվածի, խոնավության կամ կոպիտ տրանսպորտի վնասը

  • Կարող է հարմարեցվել մեծ/հատուկ ձևի պատվերների համար


Դուք կարող եք վստահել, որ ձեր շարժիչները կժամանեն ժամանակին և կատարյալ աշխատանքային վիճակում՝ անկախ ձեր համաշխարհային նպատակակետից:


3. Որակի ապահովում և երաշխիք

Յուրաքանչյուր շարժիչ կառուցված է  ISO 9001 ստանդարտներով ՝ ապահովելով արտադրության հետևողական որակ և համապատասխանություն համաշխարհային արդյունաբերական կանոնակարգերին: Մենք տրամադրում ենք մեր արտադրանքը  18-ամսյա երաշխիքով . եթե շարժիչը վնասվել է ոչ մարդկային գործոններից (օրինակ՝ արտադրական թերություններ) այս ժամանակահատվածում, մենք այն փոխարինում ենք  անվճար։.


Էներգաարդյունավետության և արդյունավետության առավելությունները

3 HP 3 փուլային շարժիչը ճանաչված է իր գերազանց էներգաարդյունավետությամբ և կայուն գործունակությամբ: Համեմատած համանման հզորությամբ միաֆազ շարժիչների հետ, այն ապահովում է.


  • Ավելի ցածր էլեկտրական և մեխանիկական կորուստներ

  • Ավելի բարձր արդյունավետություն և հզորության գործակից

  • Կրճատված ջերմության արտադրությունը

  • Ավելի երկար գործառնական ժամկետ

  • Ավելի ցածր ընդհանուր գործառնական ծախսեր


Շարժիչները, որոնք նախատեսված են համապատասխանելու համար, IE3 և IE4 արդյունավետության չափանիշներին ապահովում են էներգիայի զգալի խնայողություն, հատկապես շարունակական աշխատանքային ծրագրերում, ինչպիսիք են փոխակրիչները, պոմպերը և օդափոխիչները:



Աջակցում է անհատականացմանը և մասշտաբայնությանը


3 HP / 2,2 կՎտ 3 փուլային շարժիչների ընդհանուր կիրառություններ

Մենք սովորաբար տեսնում ենք այս շարժիչի չափը, որն օգտագործվում է արդյունաբերության լայն շրջանակում՝ շնորհիվ իր ամրության և բազմակողմանի:


Արդյունաբերական հավելվածներ

  • Փոխակրիչ համակարգեր

  • Կենտրոնախույս և փոխանցման պոմպեր

  • Օդային կոմպրեսորներ

  • Արդյունաբերական երկրպագուներ և փչակներ

  • Խառնիչներ, խառնիչներ և ջարդիչներ

  • Հաստոցներ և արտադրական սարքավորումներ

Առևտրային և ենթակառուցվածքային ծրագրեր

  • HVAC համակարգեր

  • Ջրի և կեղտաջրերի մաքրման կայաններ

  • Սառեցման աշտարակներ

  • Նյութերի բեռնաթափման և փաթեթավորման համակարգեր


Կայուն բեռների հետ վարվելու նրա կարողությունը այն դարձնում է իդեալական կարևոր գործառնությունների համար, որտեղ հուսալիությունն առաջնային է:


Արագության ընտրանքներ և բևեռի կոնֆիգուրացիա

Եռաֆազ շարժիչի աշխատանքային արագությունը կախված է նրա բևեռների քանակից .


  • 2 բևեռ – մոտավորապես 3000 RPM

  • 4 բևեռ – մոտավորապես 1500 RPM

  • 6 բևեռ – մոտավորապես 1000 RPM

  • 8 բևեռ – մոտավորապես 750 RPM


Համապատասխան արագության ընտրությունը կարևոր է օպտիմալ աշխատանքի, արդյունավետության և սարքավորումների երկարակեցության հասնելու համար: 4-բևեռ շարժիչներն առավել հաճախ օգտագործվում են ընդհանուր արդյունաբերական ծրագրերի համար, մինչդեռ 2-բևեռ շարժիչներն ընտրվում են բարձր արագության պահանջների համար:



Կրկնակի լարման շարժիչներ


Մոնտաժային պայմանավորվածություններ և տեղադրման ճկունություն

2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչը հասանելի է մի քանի մոնտաժային կոնֆիգուրացիաներով՝ առաջարկելով տեղադրման գերազանց ճկունություն.


  • B3 (Foot Mounted) – Ստանդարտ արդյունաբերական տեղադրում

  • B5 (ֆլանժով ամրացված) – Ուղղակի միացում պոմպերին կամ փոխանցումատուփերին

  • B14 (Դեմքի վրա տեղադրված) – Կոմպակտ և տարածություն խնայող սարքեր


Մոնտաժման այս տարբերակները պարզեցնում են մեխանիկական ինտեգրումը և նվազեցնում տեղադրման ժամանակը:


3 ձիաուժ / 2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչի օգտագործման առավելությունները

Մենք առանձնացնում ենք մի քանի առավելություններ, որոնք այս շարժիչի վարկանիշը դարձնում են նախընտրելի ընտրություն.


  • Բարձր մեկնարկային և գործարկման ոլորող մոմենտ

  • Հարթ, ցածր թրթռումային աշխատանք

  • Պահպանման նվազագույն պահանջներ

  • Երկար ծառայության ժամկետ

  • Գերազանց համատեղելիություն VFD-ների հետ

  • Կայուն կատարում փոփոխական բեռների տակ


Երբ զուգակցվում է հետ փոփոխական հաճախականության շարժիչի (VFD) , շարժիչը թույլ է տալիս ճշգրիտ վերահսկել արագությունը, փափուկ մեկնարկը և էներգիայի հետագա օպտիմալացումը:



բարձր ծանրաբեռնված հզորությամբ եռաֆազ ասինխրոն շարժիչներ


Ինչպես ընտրել ճիշտ 3 HP 3 փուլային շարժիչը

Ճիշտ շարժիչի ընտրությունը ներառում է գործառնական պահանջների մանրակրկիտ գնահատում.


  • Բեռի տեսակը և ոլորող մոմենտների պահանջարկը

  • Պահանջվող աշխատանքային արագությունը

  • Հասանելի էլեկտրամատակարարում և հաճախականություն

  • Շրջակա միջավայրի պայմանները (փոշի, խոնավություն, ջերմաստիճան)

  • Աշխատանքային ցիկլ և գործարկման ժամանակ

  • Էներգաարդյունավետության և համապատասխանության ստանդարտներ


Ճիշտ ընտրությունը ապահովում է հուսալի շահագործում և կանխում շարժիչի վաղաժամ խափանումը:


Սպասարկում և երկարաժամկետ հուսալիություն

Պատշաճ տեղադրման և ընթացիկ սպասարկման դեպքում 3 HP 3 փուլային շարժիչը կարող է արդյունավետ աշխատել երկար տարիներ: Առաջարկվող պահպանման պրակտիկաները ներառում են.


  • Կանոնավոր առանցքակալների քսում

  • Մեկուսացման դիմադրության փորձարկում

  • Սառեցման լողակների և օդափոխման ուղիների մաքրում

  • Թրթռումների, աղմուկի և ջերմաստիճանի մոնիտորինգ

  • Ապահովում է ճշգրիտ հավասարեցում և անվտանգ տեղադրում


Կանխարգելիչ սպասարկումը նվազեցնում է անգործության ժամանակը և առավելագույնի հասցնում շարժիչի կյանքի տևողությունը:


Եզրակացություն


Մենք համարում ենք 3 HP / 2,2 կՎտ հզորությամբ 3 փուլային շարժիչը հզոր, արդյունավետ և հուսալի լուծում ժամանակակից արդյունաբերական և առևտրային կիրառությունների համար: Հզոր ոլորող մոմենտների, բարձր արդյունավետության և դիմացկուն կառուցվածքի համադրությունը այն դարձնում է հիանալի ընտրություն շարունակական աշխատանքային մեքենաների համար: Պատշաճ ընտրության և պահպանման դեպքում այս շարժիչը ապահովում է երկարաժամկետ արդյունավետություն, էներգիայի խնայողություն և գործառնական վստահություն:


Տեղադրման մեթոդներ

Եռաֆազ շարժիչի տեղադրման մեթոդներ

Ահա 18 եռաֆազ շարժիչի մոնտաժային տեսակների կառուցվածքային ակնարկ.


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (առանց հիմքի ոտքերի)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–355

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 1000+ կՎտ

  • · Ծրագրեր. պոմպեր, խառնիչներ, ուղղահայաց կոմպրեսորներ (սարքավորումներ, որոնք պահանջում են ուղղահայաց լիսեռի հավասարեցում)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի վեր)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (առանց հիմքի ոտքերի)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր՝ ուղղահայաց օդափոխիչներ, ամբարձիչներ, փոքր ուղղահայաց պոմպեր


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (բազային ոտքերով)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Արդյունաբերական խառնիչներ, ուղղահայաց փոխակրիչներ, կոմպակտ ուղղահայաց մշակման սարքավորումներ


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի վեր)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (բազային ոտքերով)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Փոքր ուղղահայաց կոմպրեսորներ, բարձրացնող մեխանիզմներ, ուղղահայաց նյութերի մշակիչներ


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Կողմնորոշումը՝ Հորիզոնական

  • · Մոնտաժ. Փոքր եզր (վերջում տեղադրված, առանց հիմքի ոտքերի)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Ծրագրեր՝ պոմպեր, օդափոխիչներ, սննդի վերամշակման մեքենաներ, գյուղատնտեսական սարքավորումներ


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (հատուկ հիմքի ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Ծանր աշխատանքային ուղղահայաց պոմպեր, ծովային սարքավորումներ, օֆշորային մեքենաներ


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Կողմնորոշումը՝  ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (կողային ամրացված բազային ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Կիրառումներ՝ կոմպակտ խառնիչներ, ուղղահայաց փոխակրիչներ, լաբորատոր մշակման սարքավորումներ


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Կողմնորոշումը՝ ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի վեր)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (կողային ամրացված բազային ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Փոքր վերելակներ, ուղղահայաց օդափոխիչներ, նյութերի բարձրացման համակարգեր


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Կողմնորոշումը՝ ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի վեր)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (հատուկ հիմքի ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Օֆշորային պոմպեր, կոմպակտ ուղղահայաց կոմպրեսորներ, ծովային սարքավորումներ


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Կողմնորոշումը՝  Հորիզոնական

  • · Մոնտաժում՝ հիմքի ոտքեր + կողային եզր

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Ծրագրեր. փոխակրիչներ, արդյունաբերական խառնիչներ, մեքենաներ, որոնք պահանջում են կրկնակի մոնտաժման տարբերակներ


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Կողմնորոշումը՝ ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (երկարացված հիմքի ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. մեծ ուղղահայաց պոմպեր, հանքարդյունաբերական սարքավորումներ, ծանր աշխատանքային խառնիչներ


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Կողմնորոշումը՝ ուղղահայաց  (լիսեռ դեպի ներքև)

  • · Մոնտաժում՝ եզր (օֆսեթ հիմքի ոտքեր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–132

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 75 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Կոմպակտ ուղղահայաց մեքենաներ, բժշկական սարքավորումներ, ճշգրիտ մշակման գործիքներ


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Կողմնորոշումը՝ Հորիզոնական

  • · Մոնտաժում. բազային ոտքեր (առանց եզր)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–355

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 1000+ կՎտ

  • · Ծրագրեր՝ փչակներ, կոմպրեսորներ, կտրող մեքենաներ, արդյունաբերական պոմպեր (ընդհանուր ծանր մեքենաներ)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Կողմնորոշումը՝ Հորիզոնական

  • · Մոնտաժում՝ եզր (առանց հիմքի ոտքերի)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–280

  • · Հզորության միջակայքը՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 500 կՎտ

  • · Ծրագրեր՝ պոմպեր, օդափոխիչներ, ավտոմատացման սարքավորումներ, փոխակրիչ համակարգեր


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Կողմնորոշումը՝  Հորիզոնական

  • · Մոնտաժ. Փոքր եզր (վերջին ամրացված, հիմքի ոտքերով)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Փոքր պոմպեր, լաբորատոր մեքենաներ, թեթև արդյունաբերական սարքավորումներ


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Կողմնորոշումը՝ Հորիզոնական

  • · Մոնտաժում. հատուկ եզր (վերջին ամրացված, բազային ոտքերով)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Ճշգրիտ մեքենաներ, տեքստիլ սարքավորումներ, փոքր մշակման գործիքներ


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Կողմնորոշումը՝  Հորիզոնական

  • · Մոնտաժ. Ընդլայնված եզր (վերջին ամրացված, հիմքի ոտքերով)

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–160

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 110 կՎտ

  • · Ծրագրեր. Սննդի վերամշակման մեքենաներ, փաթեթավորման սարքավորումներ, փոքր արդյունաբերական պոմպեր


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Կողմնորոշումը՝  Հորիզոնական

  • · Մոնտաժում՝ հիմքի ոտքեր + եզր

  • · Շրջանակի չափսը՝ 63–355

  • · Հզորության միջակայք՝ ~0,12 կՎտ-ից մինչև 1000+ կՎտ

  • · Ծրագրեր՝ բազմաֆունկցիոնալ մեքենաներ, կոմպրեսորներ, մեծ պոմպեր (տեղակայման ճկուն կարիքներ)


Ընկերության պրոֆիլը

Վաճառվում է ինդուկցիոն շարժիչ և փոխանցումատուփ – առաջատար արտադրող և մատակարար


  • ·  AC էլեկտրական շարժիչների և ռեդուկտորների առաջատար արտադրողը 2007 թվականից


  • ·  Առաջարկել մեկ քայլ OEM&ODM ծառայություն


  • ·  Առաջարկեք երաշխիքային ժամկետը 18 ամիս, համեմատած ավտոմոբիլային արդյունաբերության սովորական 12 ամսվա հետ


  • ·  Ավելի քան 15000 քառակուսի մետր գործարանային տարածք՝ ավելի քան 50 աշխատակիցներով


  • ·  11 արտադրական գիծ և 300,000 շարժիչների տարեկան արտադրություն


  • ·  100% քանակի ստուգում առաքումից առաջ


  • ·  Ավելի քան 20 արտոնագիր և CE, CCC, ISO9001 վկայական


  • ·  Առևտուր հաճախորդների հետ ավելի քան 80+ երկրներում և 100+ հաջողված գործերում


Victory-Motor-ի տեսահոլովակը ---- Ինդուկցիոն շարժիչ և հանդերձում ռեդուկտոր արտադրող


Վստահեք Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ին ձեր շարժիչ լուծումների համար


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ն առաջարկում է բարձրակարգ AC ինդուկցիոն շարժիչների և հարակից արտադրանքների լայն ընտրություն, որոնք նախատեսված են տարբեր ոլորտներում օպտիմալ արդյունավետություն, հուսալիություն և կատարողականություն ապահովելու համար: Անկախ նրանից՝ դուք փնտրում եք բարձր արդյունավետությամբ շարժիչներ, պայթյունավտանգ լուծումներ կամ հարմարեցված ապրանքներ, ընկերությունը հանդես է գալիս որպես վստահելի արտադրող, որը կարող է բավարարել համաշխարհային շուկայի եզակի կարիքները: Որակի, նորարարության և հաճախորդների գոհունակության իր հանձնառությամբ Victory Machinery Technology Co., Ltd.- ն ձեր իդեալական գործընկերն է ձեր բոլոր շարժիչային լուծումների համար:



Հումքի բավարար պաշար


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ում մենք պահպանում ենք կայուն և բավարար հումքի պաշար՝ ապահովելու ձեր AC ինդուկցիոն շարժիչների պատվերների անխափան արտադրությունը և ժամանակին առաքումը: Մենք ստանում ենք միայն բարձրորակ հումք՝ ներառյալ բարձրակարգ պղնձե ոլորունները, բարձր ամրության պողպատե շերտավորումը և դիմացկուն ալյումինե պատյանները՝ սերտիֆիկացված համաշխարհային մատակարարներից՝ պահպանելով որակի խիստ չափանիշները: Այս առատ գույքագրումը ոչ միայն վերացնում է արտադրության ձգձգումները, որոնք առաջանում են նյութերի պակասից, այլև մեզ հնարավորություն է տալիս արագ արձագանքել հաճախորդների հրատապ պահանջներին և պատվերի հանկարծակի աճին: Անկախ նրանից, թե դուք ստանդարտ շարժիչի մոդելների կամ հարմարեցված լուծումների կարիք ունեք, մեր լավ հագեցած հումքի պահեստը ամուր հիմք է ստեղծում արդյունավետ արտադրության համար՝ ապահովելով, որ ձեր նախագծերը մնան ժամանակացույցի մեջ:




Հումքի բավարար պաշար 1Հումքի բավարար պաշար 2


Պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներ և հավաքման գծեր


Victory Machinery Technology Co., Ltd.-ն պարծենում է ժամանակակից պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներով և ամբողջությամբ ավտոմատացված հավաքման գծերով, որոնք մեր բարձրորակ շարժիչների արտադրության հիմքն են: Մեր արտադրական արտադրամասը հագեցած է առաջադեմ CNC մշակման կենտրոններով, ճշգրիտ դրոշմման մեքենաներով, ավտոմատ ոլորման մեքենաներով և խելացի փորձարկման սարքավորումներով, ապահովելով, որ AC ինդուկցիոն շարժիչի յուրաքանչյուր բաղադրիչ արտադրված է բացառիկ ճշգրտությամբ: Ավտոմատացված հավաքման գծերը հեշտացնում են արտադրական գործընթացը՝ նվազեցնելով մարդկային սխալը՝ միաժամանակ զգալիորեն բարելավելով արտադրության արդյունավետությունը: Մենք շարունակաբար ներդրումներ ենք կատարում մեր սարքավորումների արդիականացման և արտադրության աշխատանքային հոսքերի օպտիմալացման մեջ՝ ավտոմոբիլային արդյունաբերության վերջին տեխնոլոգիական առաջընթացին համընթաց պահելու համար: Մեր պրոֆեսիոնալ արտադրական հնարավորություններով մենք կարող ենք հետևողականորեն մատակարարել շարժիչներ, որոնք համապատասխանում են կամ գերազանցում են միջազգային որակի ստանդարտները՝ ապահովելով ձեզ հուսալի աշխատանք և երկար սպասարկում:




Պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներ և հավաքման գծեր3Պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներ և հավաքման գծեր2Պրոֆեսիոնալ արտադրական սարքավորումներ և հավաքման գծեր1


100% որակի ստուգում


Որակը մեր հիմնաքարն է։ Մենք իրականացնում ենք որակի 100% խիստ ստուգում արտադրության ողջ ընթացքում՝ սկսած հումքի ստուգումից մինչև վերջնական արտադրանքի փորձարկում: Օգտագործելով առաջադեմ սարքավորումներ (դինամոմետրեր, մեկուսացման փորձարկիչներ, թրթռման անալիզատորներ) մեր QC թիմը գնահատում է հիմնական կատարողականի ցուցանիշները: Հավատարիմ մնալով ISO 9001-ին՝ մենք երաշխավորում ենք անսարք շարժիչներ, որոնք օպտիմալ են աշխատում ձեր ծրագրերում:



100% որակի ստուգում 1100% որակի ստուգում 2


Առաջարկեք OEM/ODM ծառայություն


Մենք առաջարկում ենք համապարփակ OEM/ODM ծառայություններ՝ հարմարեցված ձեր յուրահատուկ կարիքներին: Մեր փորձառու ինժեներները համագործակցում են ձեզ հետ՝ սկսած դիզայնից՝ հասկանալու կիրառման պահանջները և բրենդավորման կարիքները՝ հարմարեցնելով հզորությունը, արագությունը, չափը, լարումը կամ բնակարանը կամ արտադրել ձեր ապրանքանիշի ներքո: Օգտագործելով գիտահետազոտական ​​և զարգացման և արտադրության հզոր փորձը՝ մենք տրամադրում ենք ծախսարդյունավետ, բարձր արդյունավետ լուծումներ՝ թափանցիկ գործընթացներով և IP պաշտպանությամբ:



Առաջարկեք OEMODM ծառայություն1Առաջարկել OEMODM ծառայություն2


Արտահանել ստանդարտ փայտե տուփ. ամուր փաթեթավորում՝ ժամանումին լավ վիճակ ապահովելու համար


Փաթեթավորման համար մենք օգտագործում ենք ISPM 15-ին համապատասխան արտահանման ստանդարտներին համապատասխանող փայտե տուփեր, ներքին պաշտպանության համար փրփուր ծածկույթով և պլաստիկ փաթեթավորմամբ: Այս բարձր խտության, խոնավության դիմացկուն փաթեթավորումը համապատասխանում է համաշխարհային մաքսային կանոնակարգերին և կանխում է վնասը տարանցման ընթացքում: Մեծ/հատուկ պատվերների համար անհատական ​​փաթեթավորումն ապահովում է անվտանգ առաքում: Դուք կարող եք վստահ լինել, որ ձեր շարժիչները ժամանակին և կատարյալ վիճակում կհասնեն ամբողջ աշխարհում:



Արտահանել ստանդարտ փայտե տուփ2Արտահանել ստանդարտ փայտե տուփ3Արտահանել ստանդարտ փայտե տուփ1



Հաճախակի տրվող հարցեր

Q1. Ի՞նչ տեղեկատվություն պետք է տրամադրեմ շարժիչ, փոխանցման տուփ կամ արագության նվազեցնող սարք ընտրելիս:


A1 . Ճիշտ շարժիչը կամ փոխանցման տուփը ընտրելու ամենաարդյունավետ միջոցը համապատասխան պարամետրերով շարժիչի գծագիր տրամադրելն է: Մեր ինժեներները կվերանայեն այս տեղեկատվությունը և կառաջարկեն ամենահարմար մոդելը ձեր դիմումի համար: Որպես այլընտրանք, կարող եք տրամադրել հետևյալ բնութագրերը.


  1. 1. Տեսակ, մոդել, հզորություն և ոլորող մոմենտ:

  2. 2. Ցանկալի հարաբերակցություն կամ ելքային արագություն:

  3. 3. Աշխատանքային պայմանները և միացման եղանակը.

  4. 4. Քանակը և մեքենայի անվանումը տեղադրման համար:

  5. 5. Մուտքի ռեժիմ և մուտքագրման արագություն:

  6. 6. Շարժիչի ապրանքանիշը/մոդելը կամ եզրը և շարժիչի լիսեռը:

Q2: Դուք արտադրող եք:


A2 : Այո, մենք շարժիչների և ռեդուկտորների պրոֆեսիոնալ արտադրող ենք 20 տարվա փորձով, որը գտնվում է Չանչժոուում, Ցզյանսու, Չինաստան:


Q3: Ո՞րն է ձեր առաքման ժամանակը:


A3 : Մեր առաքման ժամանակը մոտավորապես 10 օր է նմուշների պատվերների համար և 15 օր մեծածախ կոնտեյների պատվերների համար:


Q4. Կարո՞ղ եմ նախ նմուշ ստանալ:


A4 : Բացարձակապես! Մենք ուրախ կլինենք տրամադրել նմուշ փորձարկման համար, նախքան պաշտոնական պատվեր տեղադրելը:


Q5: Ո՞րն է ձեր նվազագույն պատվերի քանակը (MOQ):


A5 . MOQ-ն 1 հատ է յուրաքանչյուր մոդելի համար գործարանային ապրանքանիշով ապրանքների և փաթեթավորման համար: OEM ապրանքանիշի և փաթեթավորման համար MOQ-ն 50 հատ է մեկ մոդելի համար:


Q6. Դուք տրամադրո՞ւմ եք OEM/ODM ծառայություններ:


A6 : Այո, մենք պրեմիում OEM/ODM արտադրող ենք, որը վավերացված է անկախ երրորդ կողմի գնահատականներով:


Q7. Ինչպե՞ս է ձեր գործարանն ապահովում որակի վերահսկողությունը:


A7 : Որակը մեր առաջնահերթությունն է: Մենք հետևում ենք որակի վերահսկման խիստ համակարգին արտադրության ողջ ընթացքում: Մեր QC թիմը վերահսկում է որակը յուրաքանչյուր փուլում և կատարում է թեստեր յուրաքանչյուր առաքումից առաջ՝ բարձր չափանիշներ ապահովելու համար:


Q8: Որո՞նք են ձեր երաշխիքային պայմանները:


A8 . Մենք առաջարկում ենք 18 ամիս երաշխիք՝ սկսած առաքման ամսաթվից, ինչպես նշված է Բեռնագրում (B/L):


Q9. Ինչպե՞ս եք պահպանում երկարաժամկետ և ամուր գործարար հարաբերություններ:


A9 : Մենք գնահատում ենք մեր հաճախորդներին և ապահովում ենք երկարաժամկետ հարաբերություններ հետևյալով.

  1. · Բարձրորակ արտադրանքի տրամադրում մրցունակ գներով՝ մեր հաճախորդներին օգուտ բերելու համար:

  2. · Յուրաքանչյուր հաճախորդի վերաբերվել որպես ընկերոջ և անկեղծորեն վարել բիզնեսը՝ անկախ նրանց գտնվելու վայրից:


Նախորդը: 
Հաջորդը: 

Առնչվող ապրանքներ

բովանդակությունը դատարկ է:

Եռաֆազ AC շարժիչ

Մեկաֆազ AC շարժիչ

Կրճատող / փոխանցման տուփ

Ինչու ՀԱՂԹԱՆԱԿ

© Հեղինակային իրավունք 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ԲՈԼՈՐ ԻՐԱՎՈՒՆՔՆԵՐԸ ՊԱՇՏՊԱՆՎԱԾ ԵՆ։