Як вядучы вытворца на працягу 20 гадоў. Наша вытанчанае майстэрства можа задаволіць усе вашы патрабаванні!
прадукты
Вы тут: дадому » Моц рухавіка » 3 HP / 2,2 кВт » 3-фазны рухавік магутнасцю 3 HP / 2,2 кВт

3 л.з. / 2,2 кВт 3-фазны рухавік

3-фазны рухавік магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт з'яўляецца краевугольным каменем прамысловых прывадных сістэм сярэдняга і цяжкага рэжыму.
  • Нажное мацаванне, фланцавае мацаванне, мацаванне корпуса

  • 90L, 100L, 112m, 132S

  • 1

  • 18 месяцаў

  • Трохфазны асінхронны рухавік

  • Перамога

  • 3600 абаротаў у хвіліну, 3000 абаротаў у хвіліну, 1800 абаротаў у хвіліну, 1500 абаротаў у хвіліну, 1200 абаротаў у хвіліну, 1000 абаротаў у хвіліну, 900 абаротаў у хвіліну, 750 абаротаў у хвіліну

  • 200В, 210В, 220В, 230В, 240В, 380В, 400В, 415В, 440В, 460В, 480В, 660В, 690В

  • 3HP / 2,2 кВт

  • 50 Гц 60 Гц

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Чыгунны корпус/алюмініевы корпус

  • Помпы, кампрэсары, міксеры, канвееры, ліфты, краны і пад'ёмнікі...

  • Прымальна

  • Трывалы драўляны футляр або індывідуальны

  • CE CQC

Даступнасць:
кнопка абмену facebook
кнопка абмену ў Twitter
кнопка сумеснага выкарыстання лініі
кнопка абмену wechat
кнопка абмену LinkedIn
кнопка абагульвання pinterest
кнопка абмену WhatsApp
падзяліцца гэтай кнопкай абагульвання

Апісанне прадукту


Дысбаланс напружання


Знаёмства з трохфазным рухавіком магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт


Мы разглядаем трохфазны рухавік магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт як краевугольны камень прамысловых прывадных сістэм сярэдняй і вялікай нагрузкі. Гэты рэйтынг рухавіка шырока распаўсюджаны там, дзе патрабуюцца больш высокі крутоўны момант, надзейная бесперапынная праца і моцная механічная трываласць без пераходу ў катэгорыі вялікіх і энергаёмістых рухавікоў. Гэта пераважнае рашэнне для вытворчых прадпрыемстваў, апрацоўчай прамысловасці і інфраструктурных праектаў, дзе важная стабільнасць і эфектыўнасць працы.


Трохфазны рухавік магутнасцю 2,2 кВт прапануе магутнае, але кампактнае рашэнне прывада, здольнае спраўляцца з патрабавальнымі працоўнымі нагрузкамі, захоўваючы выдатныя цеплавыя і электрычныя характарыстыкі. Паколькі галіны рухаюцца да большай прадукцыйнасці і энергаэфектыўнасці, гэты памер рухавіка стаў стандартным выбарам для абсталявання, якое працуе доўгі час пры зменных умовах нагрузкі.


У гэтым артыкуле прадстаўлены поўны практычны агляд 3-фазнага рухавіка магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт , які ахоплівае характарыстыкі магутнасці, прынцыпы працы, тэхнічныя характарыстыкі, прымяненне, перавагі, меркаванні пры выбары і лепшыя практыкі тэхнічнага абслугоўвання.


Разуменне намінальнай магутнасці: 3 HP і 2,2 кВт

Намінальная магутнасць рухавіка выражаецца як у конскіх сілах (HP) , так і ў кілаватах (кВт), каб адпавядаць сусветным стандартам.


  • 3 HP ≈ 2,2 кВт

  • Абодва значэння ўяўляюць аднолькавую механічную выходную магутнасць

  • кВт з'яўляецца міжнароднай пераважнай адзінкай для прамысловых рухавікоў


Гэты клас магутнасці ідэальна падыходзіць для машын, якія патрабуюць большага пускавога моманту, стабільнай хуткасці і магчымасці бесперапыннай працы . Яго звычайна выбіраюць у тых выпадках, калі рухавік магутнасцю 1,5 кВт можа быць недастатковым, а матор большай магутнасці будзе залішне вялікім.



Прамысловая сфера


Як працуе трохфазны рухавік

3 -фазны рухавік працуе за кошт выкарыстання трох фаз пераменнага току, кожная з якіх разнесена на 120 градусаў. Гэтая канфігурацыя стварае пастаяннае верціцца магнітнае поле , якое рухае ротар плаўна і эфектыўна.


Асноўныя эксплуатацыйныя характарыстыкі

  • Раўнамерны і бесперапынны выхад крутоўнага моманту

  • Плаўны запуск і стабільны ход

  • Зніжэнне вібрацыі і механічных нагрузак

  • Высокі ККД і каэфіцыент магутнасці


У адрозненне ад аднафазных рухавікоў, трохфазныя рухавікі не залежаць ад кандэнсатараў для запуску, што прыводзіць да больш простай канструкцыі, меншай колькасці кампанентаў і павышэння надзейнасці ў прамысловых умовах.


Стандартныя тэхнічныя характарыстыкі трохфазнага рухавіка


магутнасцю 3 л.с. / 2,2 кВт. Намінальная магутнасць (кВт / л. с.) Памер корпуса. Намінальная частата кручэння полюса (а/хв.) 50 Гц / 60 Гц. Эфектыўнасць-IE2 / IE3 / IE4. магутнасці IE2 / IE3 / IE4 Каэфіцыент .
2,2 / 3 90L 2 2880 / 3456 83,2 / 85,9 / 88,0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2,2 / 3 100L 4 1445/1734 84,3 / 86,7 / 89,5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2,2 / 3 112М 6 950 / 1140 81,8 / 84,3 / 87,5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2,2 / 3 132S 8 710 / 852 77,5 / 80,2 / 84,8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Асноўныя характарыстыкі і прадукцыйнасць рухавіка


✅Экалагічная і эксплуатацыйная сумяшчальнасць


1. Умовы сайта

Рухавікі Victory надзейна працуюць у  большасці прамысловых умоў :


  • Дыяпазон тэмператур: ад -15°C да +40°C (ідэальна падыходзіць для складоў, фабрык і адкрытых хованак)

  • Вышыня над узроўнем мора: ≤1000 метраў (сумяшчальна з гарадскімі заводамі, сельскімі майстэрнямі і аб'ектамі ад нізкай да ўмеранай вышыні)


Такая ўніверсальнасць робіць іх прыдатнымі для глабальнага прымянення ў неэкстрэмальных кліматычных умовах, з індывідуальнымі мадыфікацыямі, даступнымі для экстрэмальных тэмператур (ад -40°C да +50°C) або месцаў на вялікай вышыні (>1000 м).

2. Сістэма ізаляцыі


Ізаляцыя рухавіка адпавядае  стандартам прадукцыйнасці класа F (105K)  (разлічаны на бесперапынную працу пры 155°C) і пацверджана тэставаннем класа B (80K). Такая падвойная адпаведнасць гарантуе падоўжаны тэрмін службы (20 000+ гадзін працы) і нязменную надзейнасць у сцэнарыях бесперапыннай працы 24/7 (напрыклад, вытворчыя лініі, помпы для ачысткі вады). Для прымянення ў экстрэмальных тэмпературах (напрыклад, у ліцейных цэхах)  ізаляцыя класа H (макс. 180°C)  даступная ў якасці індывідуальнай налады.


3. Кантроль вібрацыі і шуму


Распрацаваныя з улікам  вібрацыі класа А  (нізкі ўзровень шуму, мінімальны механічны знос), нашы рухавікі ідэальна падыходзяць для высокадакладнага абсталявання, напрыклад, упаковачных машын або медыцынскіх інструментаў. Для ціхіх умоў (напрыклад, лабараторый) або адчувальных прыбораў  клас вібрацыі B (больш плаўная праца), каб паменшыць перашкоды пры працы. можна запытаць


4. Працоўны цыкл


Распрацаваныя для  бесперапыннай працы (S1) , нашы рухавікі працуюць бясконца доўга пры намінальнай нагрузцы без перагрэву — ідэальна падыходзяць для бесперапыннага прымянення: прамысловыя помпы, вентылятары, канвеерныя сістэмы і цяжкае абсталяванне.


✅Электрычныя і ахоўныя функцыі


1. Напружанне і частата

Стандартныя характарыстыкі:  380 В/50 Гц  (глабальны стандарт прамысловай сеткі). Параметры наладкі ўключаюць:


  • Адзінкавыя напружання: 200–660 В (напрыклад, 220 В/60 Гц для Паўночнай Амерыкі, 230 В/50 Гц для Еўропы)

  • Частата: 50/60 Гц (або індывідуальная настройка для спецыяльных патрэб, такіх як 400 Гц для аэракасмічных прыкладанняў)


Рухавікі падтрымліваюць аптымальную прадукцыйнасць нават пры ваганнях напружання ±5%, што вельмі важна для нестабільных электрасетак у аддаленых рэгіёнах або рэгіёнах, якія развіваюцца.

2. Абарона рухавіка

Павысьце бяспеку і скароціце час прастою з дапамогай дадатковых  тэрмістараў PTC (абарона ад перагрэву)  або  датчыкаў тэмпературы PT100 (маніторынг у рэжыме рэальнага часу) . Гэтыя кампаненты выклікаюць папярэджанні або аўтаматычныя адключэнні падчас перагрэву, прадухіляючы пашкоджанні пры высокай нагрузцы (кампрэсары, канвееры) і зніжаючы доўгатэрміновыя выдаткі на рамонт.


3. Клас абароны

Стандартная  абарона ад пранікнення IP54/IP55  (пыланепранікальная, воданепранікальная) абараняе ад часціц і бруі вады пад нізкім ціскам—ідэальна падыходзіць для вільготных/пыльных працоўных памяшканняў (харчовыя заводы, будаўнічыя пляцоўкі). Для цяжкіх умоў (моцны дождж, мыйкі)  IP65 (поўная пыленепроницаемость + вадаўстойлівасць пад высокім ціскам)  даступны па запыце.


4. Астуджэнне і вентыляцыя

Victory-Motor выкарыстоўвае  тэхналогію Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC)  (у адпаведнасці з IEC 60034-6, IC411):


  • Ўшчыльняе рухавік, каб блакаваць пыл, вільгаць і смецце (важна для ферм, шахт або брудных прамысловых зон)

  • Знешнія вентылятары забяспечваюць эфектыўнае рассейванне цяпла, падтрымліваючы стабільную тэмпературу пры выкананні доўгатэрміновых задач з вялікім крутоўным момантам


✅Канструкцыя і якасць матэрыялаў


1. Накручванне

Нашы абмоткі, вырабленыя з  100% меднага дроту высокай чысціні  (не алюмінія), прапануюць:


  • Выдатная электраправоднасць (памяншае страты энергіі і камунальныя плацяжы)

  • Палепшаная тэрмаўстойлівасць (падаўжае тэрмін службы рухавіка пры бесперапыннай працы)

  • Лепшая прадукцыйнасць пры выкананні задач з высокай нагрузкай і доўгай працягласцю ў параўнанні з альтэрнатыўнымі матэрыяламі


2. Выхадны вал

Стандартны цыліндрычны вал са шпоночным пазам; мы прапануем  індывідуальны дыяметр/даўжыню вала  (напрыклад, падоўжаныя валы для пэўных муфт, нестандартныя памеры шпонак), каб адпавядаць унікальным патрабаванням вашага абсталявання.


звышмагутны рухавік


Вытворчасць Victory-Motor і забеспячэнне якасці


1. Дастатковыя запасы сыравіны

Кампанія Victory-Motor падтрымлівае надзейны запас высакаякаснай сыравіны (медныя абмоткі прэміум-класа, высокатрывалыя сталёвыя пласты, трывалыя алюмініевыя карпусы), атрыманыя ад сертыфікаваных сусветных пастаўшчыкоў. Гэта ліквідуе затрымкі ў вытворчасці, дазваляе хутка рэагаваць на тэрміновыя заказы або раптоўныя ўсплёскі попыту і гарантуе, што вашыя праекты будуць выконвацца па графіку - незалежна ад таго, патрэбныя вам стандартныя мадэлі або індывідуальныя рашэнні.


2. Прафесійнае вытворчае абсталяванне і зборачныя лініі

Майстэрня «Перамога-Матор» абсталявана самым сучасным абсталяваннем:


  • Апрацоўчыя цэнтры з ЧПУ (вытворчасць дакладных дэталяў)

  • Аўтаматычная намотка (стабільная якасць рулонаў)

  • Інтэлектуальныя сістэмы тэсціравання (праверка прадукцыйнасці ў рэжыме рэальнага часу)


Цалкам аўтаматызаваныя зборачныя лініі памяншаюць чалавечыя памылкі, павышаюць эфектыўнасць вытворчасці і гарантуюць, што кожны рухавік адпавядае міжнародным стандартам якасці. Мы пастаянна абнаўляем абсталяванне ў адпаведнасці з апошнімі дасягненнямі галіны.


3. 100% кантроль якасці

Якасць - краевугольны камень 'Перамога-Матор' . Кампанія Victory-Motor праводзіць строгую 100% інспекцыю ўсяго вытворчага працэсу:


  • Праверка сыравіны (забяспечвае адпаведнасць спецыфікацыям)

  • Праверкі ў працэсе (кантралюе дакладнасць кампанентаў)

  • Фінальнае тэсціраванне (ацэнка эфектыўнасці, крутоўнага моманту, вібрацыі і ўстойлівасці ізаляцыі з дапамогай дынамометраў, тэстараў і аналізатараў)


Прытрымліваючыся  сістэмы кіравання якасцю ISO 9001, , Victory-Motor гарантуе бездакорныя рухавікі, якія аптымальна працуюць у вашых прыкладаннях.


Ролікавыя канвеерныя сістэмы


Рашэнні для персаналізацыі і дастаўкі


1. Паслугі OEM/ODM

Victory-Motor прапануе комплексныя паслугі OEM/ODM з улікам вашых унікальных патрэбаў:


  • Супрацоўнічайце з нашымі інжынерамі ад праектавання да канчатковай вытворчасці

  • Наладзьце магутнасць, хуткасць, памер, напружанне, корпус або брэнд (вытворчасць пад вашым лагатыпам)

  • Празрыстыя працэсы і строгая абарона IP (уключаны пагадненні аб канфідэнцыяльнасці)


Выкарыстоўваючы наш вопыт даследаванняў і распрацовак і вытворчасці, мы прапануем эканамічна эфектыўныя, высокапрадукцыйныя рашэнні, якія адпавядаюць вашым бізнес-мэтам.


2. Экспартная стандартная ўпакоўка і дастаўка

Victory-Motor выкарыстоўвае  экспартныя драўляныя скрыні  (сумяшчальныя з ISPM 15, вільгацятрывалая фанера высокай шчыльнасці) з пенапластам і поліэтыленавай абгорткай для ўнутранай абароны. Гэтая ўпакоўка:


  • Адпавядае сусветным мытным правілам

  • Прадухіляе пашкоджанні ад удараў, вільготнасці або цяжкай транспарціроўкі

  • Можна наладзіць для вялікіх/спецыяльных заказаў


Вы можаце верыць, што вашыя рухавікі прыбудуць своечасова і ў ідэальным працоўным стане, незалежна ад вашага прызначэння.


3. Забеспячэнне якасці і гарантыя

Кожны рухавік створаны ў адпаведнасці са  стандартам ISO 9001 , што забяспечвае нязменную якасць вытворчасці і адпаведнасць сусветным прамысловым правілам. Мы забяспечваем нашу прадукцыю  18-месячнай гарантыяй : калі рухавік быў пашкоджаны нечалавечымі фактарамі (напрыклад, вытворчымі дэфектамі) на працягу гэтага перыяду, мы замяняем яго  бясплатна.


Энергаэфектыўнасць і перавагі прадукцыйнасці

3 -фазны рухавік магутнасцю 3 л.з. прызнаны выдатнай энергаэфектыўнасцю і стабільнай прадукцыйнасцю. У параўнанні з аднафазнымі рухавікамі аналагічнай магутнасці, ён забяспечвае:


  • Больш нізкія электрычныя і механічныя страты

  • Больш высокі ККД і каэфіцыент магутнасці

  • Зніжэнне цеплавыдзялення

  • Больш працяглы тэрмін службы

  • Больш нізкія агульныя эксплуатацыйныя выдаткі


Рухавікі, распрацаваныя ў адпаведнасці са стандартамі эфектыўнасці IE3 і IE4, забяспечваюць значную эканомію энергіі, асабліва ў бесперапыннай працы, напрыклад, у канвеерах, помпах і вентылятарах.



Падтрымка наладкі і маштабаванасці


Звычайнае прымяненне трохфазных рухавікоў 3 HP / 2,2 кВт

Мы звычайна бачым гэты памер рухавіка, які выкарыстоўваецца ў шырокім спектры галін дзякуючы яго трываласці і ўніверсальнасці.


Прамысловыя прымянення

  • Канвеерныя сістэмы

  • Цэнтрабежныя і шестеренчатые помпы

  • Паветраныя кампрэсары

  • Прамысловыя вентылятары і паветранадзімалкі

  • Міксеры, мешалкі і драбнілкі

  • Станкі і вытворчае абсталяванне

Камерцыйныя і інфраструктурныя праграмы

  • Сістэмы вентыляцыі і вентыляцыі

  • Водныя і ачышчальныя збудаванні

  • Градзірні

  • Сістэмы апрацоўкі матэрыялаў і ўпакоўкі


Яго здольнасць вытрымліваць працяглыя нагрузкі робіць яго ідэальным для крытычных аперацый, дзе надзейнасць мае першараднае значэнне.


Параметры хуткасці і канфігурацыя полюса

Хуткасць працы трохфазнага рухавіка залежыць ад яго колькасці полюсаў :


  • 2 полюса - прыкладна 3000 абаротаў у хвіліну

  • 4 полюса - прыкладна 1500 абаротаў у хвіліну

  • 6 полюс - прыкладна 1000 абаротаў у хвіліну

  • 8 полюс - прыкладна 750 абаротаў у хвіліну


Выбар адпаведнай хуткасці вельмі важны для дасягнення аптымальнай прадукцыйнасці, эфектыўнасці і даўгавечнасці абсталявання. Чатырохполюсныя рухавікі часцей за ўсё выкарыстоўваюцца для агульнага прамысловага прымянення, у той час як 2-полюсныя рухавікі выбіраюцца для патрабаванняў высокай хуткасці.



Рухавікі падвойнага напружання


Спосабы мантажу і гібкасць мантажу

даступны 3-фазны рухавік магутнасцю 2,2 кВт ў розных канфігурацыях мантажу, што забяспечвае выдатную гібкасць пры ўсталёўцы:


  • B3 (на нагах) – стандартная прамысловая ўстаноўка

  • B5 (усталяваны на фланцы) – прамое злучэнне з помпамі або каробкамі перадач

  • B14 (асабовы мантаж) – кампактныя ўстаноўкі, якія зэканомяць месца


Гэтыя варыянты мацавання спрашчаюць механічную інтэграцыю і скарачаюць час мантажу.


Перавагі выкарыстання трохфазнага рухавіка магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт

Мы вызначаем некалькі пераваг, якія робяць гэты рэйтынг рухавіка пераважным выбарам:


  • Высокі пускавы і хадавы момант

  • Плыўная праца з нізкім узроўнем вібрацыі

  • Мінімальныя патрабаванні да абслугоўвання

  • Доўгі тэрмін службы

  • Выдатная сумяшчальнасць з VFD

  • Стабільная праца пры зменных нагрузках


У спалучэнні з прывадам з пераменнай частатой (VFD) рухавік дазваляе дакладна кантраляваць хуткасць, плаўны пуск і далейшую аптымізацыю энергіі.



трохфазныя асінхронныя рухавікі высокай перагрузачнай здольнасці


Як правільна выбраць трохфазны рухавік магутнасцю 3 л.с

Выбар правільнага рухавіка прадугледжвае дбайную ацэнку эксплуатацыйных патрабаванняў:


  • Тып нагрузкі і крутоўны момант

  • Неабходная хуткасць працы

  • Даступнае харчаванне і частата

  • Умовы навакольнага асяроддзя (пыл, вільготнасць, тэмпература)

  • Працоўны цыкл і час выканання

  • Стандарты энергаэфектыўнасці і адпаведнасці


Правільны выбар забяспечвае надзейную працу і прадухіляе заўчасны выхад рухавіка з ладу.


Абслугоўванне і доўгатэрміновая надзейнасць

Пры правільнай устаноўцы і планавым тэхнічным абслугоўванні трохфазны рухавік магутнасцю 3 л.с. можа эфектыўна працаваць шмат гадоў. Рэкамендуемыя метады абслугоўвання ўключаюць:


  • Рэгулярная змазка падшыпнікаў

  • Выпрабаванне супраціву ізаляцыі

  • Ачыстка рэбраў астуджэння і вентыляцыйных шляхоў

  • Маніторынг вібрацыі, шуму і тэмпературы

  • Забеспячэнне дакладнага выраўноўвання і надзейнага мацавання


Прафілактычнае абслугоўванне скарачае час прастою і павялічвае тэрмін службы рухавіка.


Заключэнне


Мы лічым трохфазны рухавік магутнасцю 3 л.з. / 2,2 кВт магутным, эфектыўным і надзейным рашэннем для сучаснага прамысловага і камерцыйнага прымянення. Яго спалучэнне моцнага крутоўнага моманту, высокай эфектыўнасці і трывалай канструкцыі робіць яго выдатным выбарам для машын бесперапыннага рэжыму. Пры правільным выбары і абслугоўванні гэты рухавік забяспечвае доўгатэрміновую працу, эканомію энергіі і ўпэўненасць у працы.


Спосабы ўстаноўкі

Спосабы ўстаноўкі 3-фазнага рухавіка

Вось структураваны агляд 18 тыпаў мацавання 3-фазнага рухавіка:


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: фланец (без базавых ножак)

  • · Памер рамы: 63–355

  • · Дыяпазон магутнасці: ад ~0,12 кВт да 1000+ кВт

  • · Ужыванне: помпы, змяшальнікі, вертыкальныя кампрэсары (абсталяванне, якое патрабуе вертыкальнага выраўноўвання вала)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уверх)

  • · Мантаж: фланец (без базавых ножак)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Ужыванне: вертыкальныя вентылятары, пад'ёмнікі, невялікія вертыкальныя помпы


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: фланец (з базавымі ножкамі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Ужыванне: прамысловыя міксеры, вертыкальныя канвееры, кампактнае вертыкальнае абсталяванне для апрацоўкі


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уверх)

  • · Мантаж: фланец (з базавымі ножкамі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Прымяненне: невялікія вертыкальныя кампрэсары, пад'ёмныя механізмы, вертыкальныя пагрузчыкі матэрыялаў


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Арыентацыя: гарызантальная

  • · Мантаж: невялікі фланец (канцовы мантаж, без базавых ножак)

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: помпы, вентылятары, харчовыя машыны, сельскагаспадарчае абсталяванне


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: Фланец (спецыяльныя базавыя ножкі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Ужыванне: цяжкія вертыкальныя помпы, марское абсталяванне, афшорныя машыны


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Арыентацыя:  вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: Фланец (бакавыя базавыя ножкі)

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: кампактныя міксеры, вертыкальныя канвееры, лабараторнае апрацоўчае абсталяванне


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Арыентацыя: вертыкальная  (вал уверх)

  • · Мантаж: Фланец (бакавыя базавыя ножкі)

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: невялікія пад'ёмнікі, вертыкальныя вентылятары, сістэмы пад'ёму матэрыялаў


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Арыентацыя: вертыкальная  (вал уверх)

  • · Мантаж: Фланец (спецыяльныя базавыя ножкі)

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: марскія помпы, кампактныя вертыкальныя кампрэсары, марское абсталяванне


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Арыентацыя:  Гарызантальная

  • · Мантаж: ножкі падставы + бакавы фланец

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: канвееры, прамысловыя змяшальнікі, машыны, якія патрабуюць падвойных варыянтаў мацавання


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Арыентацыя: вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: Фланец (падоўжаныя базавыя ножкі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Прымяненне: вялікія вертыкальныя помпы, горна-шахтавае абсталяванне, звышмоцныя змяшальнікі


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Арыентацыя: вертыкальная  (вал уніз)

  • · Мантаж: Фланец (зрушэнне базавых ножак)

  • · Памер рамы: 63–132

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 75 кВт

  • · Ужыванне: кампактнае вертыкальнае абсталяванне, медыцынскае абсталяванне, прэцызійныя інструменты апрацоўкі


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Арыентацыя: Гарызантальная

  • · Мантаж: базавыя ножкі (без фланца)

  • · Памер рамы: 63–355

  • · Дыяпазон магутнасці: ад ~0,12 кВт да 1000+ кВт

  • · Ужыванне: паветранадзімалкі, кампрэсары, станкі для рэзкі, прамысловыя помпы (агульнае цяжкае машынабудаванне)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Арыентацыя: Гарызантальная

  • · Мантаж: фланец (без базавых ножак)

  • · Памер рамы: 63–280

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 500 кВт

  • · Ужыванне: помпы, вентылятары, абсталяванне для аўтаматызацыі, канвеерныя сістэмы


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Арыентацыя:  Гарызантальная

  • · Мантаж: невялікі фланец (канцовы, з базавымі ножкамі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Ужыванне: невялікія помпы, лабараторнае абсталяванне, лёгкае прамысловае абсталяванне


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Арыентацыя: Гарызантальная

  • · Мантаж: Спецыяльны фланец (канцовы мантаж, з базавымі ножкамі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Ужыванне: прэцызійныя машыны, тэкстыльнае абсталяванне, невялікія інструменты для апрацоўкі


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Арыентацыя:  Гарызантальная

  • · Мантаж: падоўжаны фланец (канцовы мантаж, з базавымі ножкамі)

  • · Памер рамы: 63–160

  • · Дыяпазон магутнасці: ~0,12 кВт да 110 кВт

  • · Сферы прымянення: харчовыя машыны, упаковачнае абсталяванне, невялікія прамысловыя помпы


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Арыентацыя:  Гарызантальная

  • · Мантаж: ножкі падставы + фланец

  • · Памер рамы: 63–355

  • · Дыяпазон магутнасці: ад ~0,12 кВт да 1000+ кВт

  • · Сфера прымянення: шматфункцыянальнае абсталяванне, кампрэсары, вялікія помпы (гібкія патрэбы ўстаноўкі)


Профіль кампаніі

Продаж асінхроннага рухавіка і рэдуктара – вядучы вытворца і пастаўшчык


  • ·  Вядучы вытворца электрарухавікоў пераменнага току і рэдуктараў з 2007 года


  • ·  Прапанова аднаго кроку абслугоўвання OEM і ODM


  • ·  Гарантыйны тэрмін прапановы складае 18 месяцаў у параўнанні са звычайным 12-месячным тэрмінам у аўтамабільнай прамысловасці


  • ·  Больш за 15 000 квадратных метраў фабрычнай плошчы з больш чым 50 супрацоўнікамі


  • ·  11 вытворчых ліній і гадавая прадукцыйнасць 300 000 камплектаў рухавікоў


  • ·  100% праверка колькасці перад пастаўкай


  • ·  Больш за 20 патэнтавых сертыфікатаў і сертыфікат CE, CCC, ISO9001


  • ·  Гандаль з кліентамі ў больш чым 80+ краінах і 100+ паспяховых кейсаў


Відэа Victory-Motor ---- асінхронных рухавікоў і рэдуктараў Вытворцы


Давярайце сваім маторным рашэнням Victory Machinery Technology Co., Ltd


Victory Machinery Technology Co., Ltd. прапануе шырокі выбар асінхронных рухавікоў пераменнага току вышэйшага ўзроўню і спадарожных тавараў, прызначаных для забеспячэння аптымальнай эфектыўнасці, надзейнасці і прадукцыйнасці ў розных галінах прамысловасці. Незалежна ад таго, шукаеце вы высокаэфектыўныя рухавікі, выбухаабароненыя рашэнні або індывідуальныя прадукты, кампанія выступае ў якасці надзейнага вытворцы, здольнага задаволіць унікальныя патрэбы сусветнага рынку. Дзякуючы сваёй прыхільнасці якасці, інавацыям і задаволенасці кліентаў, Victory Machinery Technology Co., Ltd. з'яўляецца вашым ідэальным партнёрам для ўсіх вашых рухавікоў.



Дастатковыя запасы сыравіны


Кампанія Victory Machinery Technology Co., Ltd. падтрымлівае надзейныя і дастатковыя запасы сыравіны, каб забяспечыць бесперабойную вытворчасць і своечасовую дастаўку вашых заказаў на асінхронны рухавік пераменнага току. Мы пастаўляем толькі высакаякасную сыравіну — у тым ліку медныя абмоткі прэміум-класа, высокатрывалыя сталёвыя пласты і трывалыя алюмініевыя корпусы — ад сертыфікаваных сусветных пастаўшчыкоў, якія прытрымліваюцца строгіх стандартаў якасці. Гэты багаты запас не толькі ліквідуе затрымкі вытворчасці, выкліканыя дэфіцытам матэрыялаў, але таксама дазваляе нам хутка рэагаваць на тэрміновыя запыты кліентаў і раптоўнае павелічэнне заказаў. Незалежна ад таго, патрэбныя вам стандартныя мадэлі рухавікоў або індывідуальныя рашэнні, наш добра ўкамплектаваны склад сыравіны закладвае трывалую аснову для эфектыўнай вытворчасці, гарантуючы, што вашыя праекты будуць выконвацца па графіку.




Дастатковыя запасы сыравіны1Дастатковыя запасы сыравіны2


Прафесійнае вытворчае абсталяванне і зборачныя лініі


Victory Machinery Technology Co., Ltd. можа пахваліцца самым сучасным прафесійным вытворчым абсталяваннем і цалкам аўтаматызаванымі лініямі зборкі, якія з'яўляюцца ядром нашай высакаякаснай вытворчасці рухавікоў. Наша вытворчая майстэрня абсталявана перадавымі апрацоўваючымі цэнтрамі з ЧПУ, прэцызійнымі штампоўнымі машынамі, аўтаматычнымі намоткавымі машынамі і інтэлектуальным выпрабавальным абсталяваннем, якія гарантуюць, што кожны кампанент асінхроннага рухавіка пераменнага току вырабляецца з выключнай дакладнасцю. Аўтаматызаваныя зборачныя лініі ўпарадкоўваюць вытворчы працэс, памяншаючы чалавечыя памылкі і адначасова значна павышаючы эфектыўнасць вытворчасці. Мы пастаянна інвестуем у мадэрнізацыю нашага абсталявання і аптымізацыю вытворчых працоўных працэсаў, каб ісці ў нагу з апошнімі тэхналагічнымі дасягненнямі ў аўтамабільнай прамысловасці. Дзякуючы нашым прафесійным вытворчым магчымасцям, мы можам пастаянна пастаўляць рухавікі, якія адпавядаюць або перавышаюць міжнародныя стандарты якасці, забяспечваючы вам надзейную працу і працяглы тэрмін службы.




Прафесійнае вытворчае абсталяванне і зборачныя лініі3Прафесійнае вытворчае абсталяванне і зборачныя лініі2Прафесійнае вытворчае абсталяванне і зборачныя лініі1


100% праверка якасці


Якасць - наш краевугольны камень. Мы праводзім 100% строгі кантроль якасці на працягу ўсёй вытворчасці — ад праверкі сыравіны да тэставання канчатковага прадукту. Выкарыстоўваючы сучаснае абсталяванне (дынамометры, тэстары ізаляцыі, аналізатары вібрацыі), наша каманда кантролю якасці ацэньвае ключавыя паказчыкі эфектыўнасці. Прытрымліваючыся ISO 9001, мы гарантуем бездакорныя рухавікі, якія аптымальна працуюць у вашых прылажэннях.



100% праверка якасці 1100% праверка якасці 2


Прапануйце паслугі OEM/ODM


Мы прапануем комплексныя паслугі OEM/ODM з улікам вашых унікальных патрэб. Нашы вопытныя інжынеры супрацоўнічаюць з вамі, пачынаючы ад праектавання і заканчваючы разуменнем патрабаванняў прымянення і брэндынгу — наладжваючы магутнасць, хуткасць, памер, напружанне або корпус, або вырабляючы пад вашым брэндам. Выкарыстоўваючы моцны вопыт даследаванняў і распрацовак і вытворчасці, мы прапануем эканамічна эфектыўныя, высокапрадукцыйныя рашэнні з празрыстымі працэсамі і абаронай IP.



Прапануйце паслугу OEMODM1Прапануйце паслугу OEMODM2


Экспартная стандартная драўляная скрынка: моцная ўпакоўка для забеспячэння добрага стану па прыбыцці


Для ўпакоўкі мы выкарыстоўваем сумяшчальныя з ISPM 15 драўляныя скрыні экспартнага стандарту з пенапластам і поліэтыленавай абгорткай для ўнутранай абароны. Гэтая вільгацятрывалая ўпакоўка высокай шчыльнасці адпавядае сусветным мытным правілам і прадухіляе пашкоджанні падчас транспарціроўкі. Спецыяльная ўпакоўка для вялікіх/спецыяльных заказаў забяспечвае бяспечную дастаўку. Вы можаце верыць, што вашы рухавікі прыбудуць своечасова і ў ідэальным стане па ўсім свеце.



Экспарт стандартнай драўлянай скрыні2Экспарт стандартнай драўлянай скрыні3Экспарт стандартнай драўлянай скрыні1



Часта задаюць пытанні

Q1: Якую інфармацыю я павінен падаць пры выбары рухавіка, каробкі перадач або рэдуктара?


A1 : Самы эфектыўны спосаб выбраць правільны рухавік або каробку перадач - гэта прадастаўленне чарцяжа рухавіка з адпаведнымі параметрамі. Нашы інжынеры правераць гэтую інфармацыю і парэкамендуюць найбольш прыдатную мадэль для вашага прымянення. У якасці альтэрнатывы вы можаце прадаставіць наступныя характарыстыкі:


  1. 1. Тып, мадэль, магутнасць і крутоўны момант.

  2. 2. Жаданы каэфіцыент або хуткасць выхаду.

  3. 3. Умовы працы і спосаб падключэння.

  4. 4. Колькасць і назва машыны для ўстаноўкі.

  5. 5. Рэжым уводу і хуткасць уводу.

  6. 6. Марка/мадэль рухавіка або памер фланца і вала рухавіка.

Q2: Вы вытворца?


A2 : Так, мы з'яўляемся прафесійным вытворцам рухавікоў і рэдуктараў з 20-гадовым вопытам работы, размешчаным у Чанчжоу, Цзянсу, Кітай.


Q3: Які ваш час дастаўкі?


A3 : Наш час дастаўкі складае прыблізна 10 дзён для заказаў узораў і 15 дзён для заказаў у кантэйнерах.


Q4: Ці магу я спачатку атрымаць узор?


A4 : Безумоўна! Мы будзем рады прадаставіць узор для тэставання, перш чым вы зробіце афіцыйны заказ.


Q5: Якая ваша мінімальная колькасць замовы (MOQ)?


A5 : MOQ складае 1 штуку на мадэль для фабрычных прадуктаў і ўпакоўкі. Для OEM брэндынгу і ўпакоўкі, MOQ складае 50 штук на мадэль.


Q6: Ці забяспечваеце вы паслугі OEM/ODM?


A6 : Так, мы з'яўляемся вытворцам прэміум-класа OEM/ODM, сертыфікаваным незалежнымі ацэнкамі трэціх асоб.


Q7: Як ваша фабрыка забяспечвае кантроль якасці?


A7 : Якасць - наш галоўны прыярытэт. Мы прытрымліваемся строгай сістэмы кантролю якасці на працягу ўсяго вытворчага працэсу. Наша каманда кантролю якасці кантралюе якасць на кожным этапе і праводзіць тэсты перад кожнай адпраўкай, каб забяспечыць высокія стандарты.


Q8: Якія вашы ўмовы гарантыі?


A8 : Мы прапануем 18 месяцаў гарантыі, пачынаючы з даты адгрузкі, як паказана ў накладной (B/L).


Q9: Як вы падтрымліваеце доўгатэрміновыя і трывалыя дзелавыя адносіны?


A9 : Мы цэнім нашых кліентаў і забяспечваем доўгатэрміновыя адносіны шляхам:

  1. · Прадастаўленне высакаякаснай прадукцыі па канкурэнтаздольным цэнах на карысць нашых кліентаў.

  2. · Адносіцца да кожнага кліента як да сябра і весці справы шчыра, незалежна ад іх месцазнаходжання.


Папярэдняя: 
далей: 

Спадарожныя тавары

змест пусты!

Трохфазны рухавік пераменнага току

Аднафазны рухавік пераменнага току

Рэдуктар / скрынка перадач

Чаму ПЕРАМОГА

© АВТОРСКАЕ ПРАВО 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. УСЕ ПРАВЫ ЗАХОЖАНЫ.