20 yıldır lider üretici olarak. Mükemmel işçiliğimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir!
Ürünler
Buradasınız: Ev » Motor Beygir Gücü » 3 HP / 2,2 KW » 3 HP / 2,2 KW 3 Fazlı Motor

3 HP / 2,2 KW 3 Fazlı Motor

3 HP / 2,2 kW 3 fazlı motor, orta ve ağır hizmet endüstriyel tahrik sistemlerinin temel taşıdır.
  • Ayak Montajı, Flanş Montajı, Kasa Montajı

  • 90L, 100L,112m, 132S

  • 1

  • 18 ay

  • Üç Fazlı Asenkron Motor

  • Zafer

  • 3600RPM, 3000RPM, 1800RPM, 1500RPM, 1200RPM, 1000RPM, 900RPM, 750RPM

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3HP / 2,2 kW

  • 50Hz 60Hz

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Dökme Demir Muhafaza/Alüminyum Muhafaza

  • Pompalar, Kompresörler, Mikserler, Konveyörler, Asansörler, Vinçler ve Kaldıraçlar...

  • Kabul edilebilir

  • Güçlü Tahta Sandık veya Özelleştirilmiş

  • CE Kalite Kontrol

Kullanılabilirlik:
Sor

facebook paylaşım butonu
twitter paylaşım butonu
hat paylaşma butonu
wechat paylaşım düğmesi
linkedin paylaşım butonu
ilgi alanı paylaşma düğmesi
whatsapp paylaşım butonu
bu paylaşım düğmesini paylaş

Ürün Açıklaması


Gerilim Dengesizliği


3 HP / 2,2 kW 3 Fazlı Motora Giriş


görüyoruz . 3 HP / 2,2 kW 3 fazlı motoru orta ve ağır hizmet endüstriyel tahrik sistemlerinin temel taşı olarak Bu motor sınıfı, büyük ve enerji yoğun motor kategorilerine girmeden daha yüksek tork, güvenilir sürekli çalışma ve güçlü mekanik dayanıklılığın gerekli olduğu yerlerde yaygın olarak benimsenmektedir. Operasyonel istikrar ve verimliliğin önemli olduğu üretim tesisleri, işleme endüstrileri ve altyapı projelerinde tercih edilen bir çözümdür.


2,2 kW'lık üç fazlı motor, mükemmel termal ve elektriksel performansı korurken zorlu iş yüklerinin üstesinden gelebilen güçlü ancak kompakt bir sürücü çözümü sunar. Endüstriler daha yüksek üretkenliğe ve enerji verimliliğine doğru ilerledikçe, bu motor boyutu, değişken yük koşulları altında uzun saatler çalışan ekipmanlar için standart bir seçim haline geldi.


Bu makale 3 HP / 2,2 kW 3 fazlı motora ilişkin eksiksiz ve pratik bir genel bakış sunar., güç özelliklerini, çalışma ilkelerini, teknik özellikleri, uygulamaları, avantajları, seçim hususlarını ve en iyi bakım uygulamalarını kapsayan


Güç Değerini Anlamak: 3 HP ve 2,2 kW

Motor gücü değerleri, cinsinden ifade edilir . beygir gücü (HP) hem de kilovat (kW) küresel standartlara uyum sağlamak amacıyla hem


  • 3 beygir gücü ≈ 2,2 kW

  • Her iki değer de aynı mekanik çıkış gücünü temsil eder

  • kW, endüstriyel motorlar için uluslararası alanda tercih edilen birimdir


Bu güç sınıfı gerektiren makineler için idealdir , daha yüksek başlatma torku, sabit hız ve sürekli çalışma kapasitesi . Genellikle 1,5 kW'lık bir motorun yetersiz olabileceği ve daha büyük bir motorun gereksiz yere büyük olacağı durumlarda seçilir.



Endüstriyel alan


3 Fazlı Motor Nasıl Çalışır?

bir motor 3 fazlı , her biri 120 derece ayrılmış üç alternatif akım fazı kullanılarak çalışır. Bu konfigürasyon, sabit dönen bir manyetik alan yaratır.rotoru sorunsuz ve verimli bir şekilde çalıştıran


Temel Çalışma Özellikleri

  • Düzgün ve sürekli tork çıkışı

  • Sorunsuz başlangıç ​​ve istikrarlı çalışma

  • Daha az titreşim ve mekanik stres

  • Yüksek verimlilik ve güç faktörü


Tek fazlı motorların aksine, üç fazlı motorlar başlatma için kapasitörlere ihtiyaç duymaz; bu da daha basit yapı, daha az bileşen ve endüstriyel ortamlarda daha fazla güvenilirlik sağlar.


3 HP / 2,2 kW 3 Fazlı Motorun Standart Teknik Özellikleri


Nominal Güç (kW / HP) Kasa Boyutu Kutup Nominal Hızı (RPM) 50Hz / 60Hz Verimlilik-IE2 / IE3 / IE4 Güç Faktörü IE2 / IE3 / IE4 Nominal Tork (Nm) Ağırlık (kg)
2,2 / 3 90L 2 2880 / 3456 83,2 / 85,9 / 88,0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2,2 / 3 100L 4 1445 / 1734 84,3 / 86,7 / 89,5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2,2 / 3 112M 6 950 / 1140 81,8 / 84,3 / 87,5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2,2 / 3 132S 8 710 / 852 77,5 / 80,2 / 84,8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Temel Motor Özellikleri ve Performansı


✅Çevresel ve Operasyonel Uyumluluk


1. Saha Koşulları

Victory motorlar  çoğu endüstriyel ortamda güvenilir şekilde çalışır :


  • Sıcaklık aralığı: -15°C ila +40°C (depolar, fabrikalar ve dış mekan barınakları için ideal)

  • Yükseklik: ≤1000 metre (kentsel bitkiler, kırsal atölyeler ve alçak-orta yükseklikteki tesislerle uyumlu)


Bu çok yönlülük, aşırı sıcaklıklar (-40°C ila +50°C) veya yüksek rakımlı alanlar (>1000 m) için özel modifikasyonlar sunarak onları aşırı olmayan iklimlerdeki küresel uygulamalar için uygun hale getirir.

2. Yalıtım Sistemi


Motorun yalıtımı,  Sınıf F (105K) performans standartlarını  (155°C sürekli çalışma için derecelendirilmiştir) karşılar ve Sınıf B (80K) testiyle doğrulanmıştır. Bu ikili uyumluluk, daha uzun bir kullanım ömrü (20.000'den fazla çalışma saati) ve 7/24 sürekli çalışma senaryolarında (örn. üretim hatları, su arıtma pompaları) tutarlı güvenilirlik sağlar. Aşırı ısı uygulamaları (örn. dökümhaneler) için  H Sınıfı yalıtım (maks. 180°C)  özelleştirme olarak mevcuttur.


3. Titreşim ve Gürültü Kontrolü


göre tasarlanan  Titreşim Sınıfı A'ya (düşük gürültü, minimum mekanik aşınma)  motorlarımız, paketleme makineleri veya tıbbi aletler gibi hassas ekipmanlar için idealdir. Daha sessiz ortamlar (örn. laboratuvarlar) veya hassas cihazlar için, operasyonel rahatsızlığı azaltmak amacıyla  Titreşim Sınıfı B (daha düzgün çalışma)  talep edilebilir.


4. Görev Döngüsü


için tasarlanan  Sürekli Çalışma (S1) çalışması motorlarımız, aşırı ısınmadan nominal yükte süresiz olarak çalışır; kesintisiz uygulamalar için mükemmeldir: endüstriyel pompalar, havalandırma fanları, konveyör sistemleri ve ağır makineler.


✅Elektriksel ve Koruyucu Özellikler


1. Gerilim ve Frekans

Standart özellikler:  380V/50Hz  (küresel endüstriyel şebeke standardı). Özelleştirme seçenekleri şunları içerir:


  • Tek voltajlar: 200V–660V (örneğin, Kuzey Amerika için 220V/60Hz, Avrupa için 230V/50Hz)

  • Frekans: 50/60Hz (veya 400Hz havacılık uygulamaları gibi özel ihtiyaçlar için özel ayar)


Motorlar, ±%5 voltaj dalgalanmalarında bile optimum performansı korur; bu, uzak veya gelişmekte olan bölgelerdeki dengesiz güç şebekeleri için kritik öneme sahiptir.

2.Motor Koruması

İsteğe bağlı ile güvenliği artırın ve arıza süresini azaltın  PTC termistörleri (aşırı ısınma koruması)  veya  PT100 sıcaklık sensörleri (gerçek zamanlı izleme) . Bu bileşenler aşırı ısınma sırasında uyarıları veya otomatik kapanmaları tetikleyerek yüksek yüklü uygulamalarda (kompresörler, konveyörler) hasarı önler ve uzun vadeli onarım maliyetlerini azaltır.


3. Koruma Sınıfı

Standart  IP54/IP55 Giriş Koruması  (toz geçirmez, suya dayanıklı) parçacıklara ve düşük basınçlı su jetlerine karşı koruma sağlar; nemli/tozlu çalışma alanları (gıda işleme tesisleri, inşaat sahaları) için idealdir. Zorlu ortamlar için (şiddetli yağmur, yıkamalar),  IP65 (tam toz geçirmezlik + yüksek basınçlı suya dayanıklılık)  istek üzerine mevcuttur.


4. Soğutma ve Havalandırma

Victory-Motor, kullanır  Tamamen Kapalı Fan Soğutmalı (TEFC) teknolojisini  (IEC 60034-6, IC411'e göre):


  • Tozu, nemi ve döküntüleri engellemek için motoru yalıtır (çiftlikler, madenler veya kirli endüstriyel alanlar için kritiktir)

  • Harici fanlar, yüksek torklu, uzun süreli görevlerde sabit sıcaklıkları koruyarak verimli ısı dağılımı sağlar


✅İnşaat ve Malzeme Kalitesi


1. Sarma

üretilen  %100 yüksek saflıkta bakır telden (alüminyum değil)  sargılarımız şunları sunar:


  • Üstün elektrik iletkenliği (enerji kaybını ve elektrik faturalarını azaltır)

  • Geliştirilmiş ısı direnci (sürekli çalışmada motor ömrünü uzatır)

  • Yüksek yüklü, uzun süreli görevlerde alternatif malzemelere kıyasla daha iyi performans


2. Çıkış Mili

Kama kanallı standart silindirik şaft; sunuyoruz . özel şaft çapı/uzunluğu (örneğin, belirli kaplinler için uzatılmış şaftlar, standart dışı kama boyutları)  Ekipmanınızın benzersiz gereksinimlerine uyacak şekilde


ağır hizmet motoru


Victory-Motor Üretimi ve Kalite Güvencesi


1. Yeterli Hammadde Envanteri

Victory-Motor, sertifikalı küresel tedarikçilerden temin edilen sağlam, yüksek kaliteli bir hammadde envanteri (birinci sınıf bakır sargılar, yüksek mukavemetli çelik laminasyonlar, dayanıklı alüminyum muhafazalar) tutar. Bu, üretimdeki gecikmeleri ortadan kaldırır, acil siparişlere veya ani talep artışlarına hızlı yanıt verilmesini sağlar ve ister standart modellere ister özel çözümlere ihtiyacınız olsun, projelerinizin programa uygun kalmasını sağlar.


2. Profesyonel Üretim Ekipmanları ve Montaj Hatları

Victory-Motor atölyesi son teknoloji ekipmanlara sahiptir:


  • CNC işleme merkezleri (hassas bileşen imalatı)

  • Otomatik sarma makineleri (tutarlı bobin kalitesi)

  • Akıllı test sistemleri (gerçek zamanlı performans doğrulama)


Tam otomatik montaj hatları insan hatasını azaltır, üretim verimliliğini artırır ve her motorun uluslararası kalite standartlarını karşılamasını sağlar. En son endüstri gelişmelerine uyum sağlamak için ekipmanı sürekli olarak yükseltiyoruz.


3. %100 Kalite Denetimi

Kalite, Victory-Motor'un temel taşıdır. Victory-Motor, tüm üretim süreci boyunca %100 sıkı denetim uygular:


  • Hammadde doğrulaması (şartnamelere uygunluğu sağlar)

  • Proses içi kontroller (bileşen doğruluğunu izler)

  • Son test (dinamometreler, test cihazları ve analizörler aracılığıyla verimliliği, torku, titreşimi ve yalıtım direncini değerlendirir)


bağlı kalan  ISO 9001 kalite yönetim sistemine , Victory-Motor, uygulamalarınızda en iyi performansı gösteren hatasız motorları garanti eder.


Makaralı Konveyör Sistemleri


Özelleştirme ve Teslimat Çözümleri


1. OEM/ODM Hizmetleri

Victory-Motor, benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kapsamlı OEM/ODM hizmetleri sunar:


  • Tasarımdan nihai üretime kadar mühendislerimizle işbirliği yapın

  • Gücü, hızı, boyutu, voltajı, muhafazayı veya markalamayı özelleştirin (logonuz altında üretim yapın)

  • Şeffaf süreçler ve sıkı fikri mülkiyet koruması (gizlilik anlaşmaları dahil)


Ar-Ge ve üretim uzmanlığımızdan yararlanarak iş hedeflerinize uygun, uygun maliyetli, yüksek performanslı çözümler sunuyoruz.


2. İhracat Standartında Paketleme ve Teslimat

Victory-Motor, iç koruma için köpük dolgulu ve plastik ambalajlı kullanır .  ISPM 15 uyumlu ihracat standardına sahip ahşap kutular  (yüksek yoğunluklu, neme dayanıklı kontrplak) Bu ambalaj:


  • Küresel gümrük düzenlemelerine uygundur

  • Darbe, nem veya zorlu geçişlerden kaynaklanan hasarları önler

  • Büyük/özel şekilli siparişler için özelleştirilebilir


Küresel varış noktanız ne olursa olsun, motorlarınızın zamanında ve mükemmel çalışır durumda ulaşacağına güvenebilirsiniz.


3. Kalite Güvencesi ve Garanti

Her motor uygun olarak üretilmiş olup  ISO 9001 standartlarına , tutarlı üretim kalitesi ve küresel endüstriyel düzenlemelere uygunluk sağlar. Ürünlerimizi destekliyoruz : Bu süre içerisinde motor insan dışı faktörlerden (örn. üretim hataları) dolayı hasar görürse,  18 ay garantiyle değiştiriyoruz. ücretsiz olarak .


Enerji Verimliliği ve Performans Avantajları

3 HP 3 fazlı motor, mükemmel enerji verimliliği ve istikrarlı performansıyla tanınmaktadır. Benzer çıkışa sahip tek fazlı motorlarla karşılaştırıldığında şunları sağlar:


  • Daha düşük elektrik ve mekanik kayıplar

  • Daha yüksek verimlilik ve güç faktörü

  • Azaltılmış ısı üretimi

  • Daha uzun çalışma ömrü

  • Genel işletme maliyetlerini düşürün


karşılayacak şekilde tasarlanan motorlar IE3 ve IE4 verimlilik standartlarını , özellikle konveyörler, pompalar ve fanlar gibi sürekli çalışan uygulamalarda önemli miktarda enerji tasarrufu sağlar.



Özelleştirme ve Ölçeklenebilirliğin Desteklenmesi


3 HP / 2,2 kW 3 Fazlı Motorların Genel Uygulamaları

Sağlamlığı ve çok yönlülüğü nedeniyle bu motor boyutunun çok çeşitli endüstrilerde kullanıldığını yaygın olarak görüyoruz.


Endüstriyel Uygulamalar

  • Konveyör sistemleri

  • Santrifüj ve dişli pompalar

  • Hava kompresörleri

  • Endüstriyel fanlar ve üfleyiciler

  • Karıştırıcılar, karıştırıcılar ve kırıcılar

  • Takım tezgahları ve üretim ekipmanları

Ticari ve Altyapı Uygulamaları

  • HVAC sistemleri

  • Su ve atık su arıtma tesisleri

  • Soğutma kuleleri

  • Malzeme taşıma ve paketleme sistemleri


Sürekli yükleri kaldırabilme yeteneği, onu güvenilirliğin çok önemli olduğu kritik operasyonlar için ideal kılar.


Hız Seçenekleri ve Kutup Yapılandırması

Üç fazlı bir motorun çalışma hızı kutup sayısına bağlıdır :


  • 2 Kutuplu – yaklaşık 3000 RPM

  • 4 Kutuplu – yaklaşık 1500 RPM

  • 6 Kutuplu – yaklaşık 1000 RPM

  • 8 Kutuplu – yaklaşık 750 RPM


Optimum performansa, verimliliğe ve ekipmanın uzun ömürlülüğüne ulaşmak için uygun hızın seçilmesi çok önemlidir. 4 kutuplu motorlar genel endüstriyel uygulamalarda en yaygın olarak kullanılırken, 2 kutuplu motorlar yüksek hız gereksinimleri için seçilir.



Çift Voltajlı Motorlar


Montaj Düzenlemeleri ve Kurulum Esnekliği

2,2 kW 3 fazlı motor , mükemmel kurulum esnekliği sunan çoklu montaj konfigürasyonlarında mevcuttur:


  • B3 (Ayak Montajlı) – Standart endüstriyel kurulum

  • B5 (Flanş Montajlı) – Pompalara veya dişli kutularına doğrudan bağlantı

  • B14 (Yüze Monte) – Kompakt ve yerden tasarruf sağlayan kurulumlar


Bu montaj seçenekleri mekanik entegrasyonu basitleştirir ve kurulum süresini azaltır.


3 HP / 2,2 kW 3 Fazlı Motor Kullanmanın Avantajları

Bu motor derecelendirmesini tercih edilen bir seçenek haline getiren çeşitli avantajları belirledik:


  • Yüksek başlangıç ​​ve çalışma torku

  • Sorunsuz, düşük titreşimli çalışma

  • Minimum bakım gereksinimleri

  • Uzun servis ömrü

  • VFD'lerle mükemmel uyumluluk

  • Değişken yükler altında istikrarlı performans


bir sürücü (VFD) ile eşleştirildiğinde Değişken frekanslı motor, hassas hız kontrolüne, yumuşak başlatmaya ve daha fazla enerji optimizasyonuna olanak tanır.



yüksek aşırı yük kapasiteli üç fazlı asenkron motorlar


Doğru 3 HP 3 Fazlı Motor Nasıl Seçilir

Doğru motorun seçilmesi, operasyonel gereksinimlerin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini gerektirir:


  • Yük tipi ve tork talebi

  • Gerekli çalışma hızı

  • Mevcut güç kaynağı ve frekans

  • Çevre koşulları (toz, nem, sıcaklık)

  • Görev döngüsü ve çalışma süresi

  • Enerji verimliliği ve uyumluluk standartları


Doğru seçim, güvenilir çalışmayı sağlar ve erken motor arızasını önler.


Bakım ve Uzun Süreli Güvenilirlik

Doğru kurulum ve rutin bakım ile 3 HP 3 fazlı bir motor uzun yıllar verimli bir şekilde çalışabilir. Önerilen bakım uygulamaları şunları içerir:


  • Düzenli rulman yağlaması

  • Yalıtım direnci testi

  • Soğutma kanatçıklarının ve havalandırma yollarının temizlenmesi

  • Titreşimi, gürültüyü ve sıcaklığı izleme

  • Doğru hizalama ve güvenli montajın sağlanması


Önleyici bakım arıza süresini azaltır ve motor ömrünü maksimuma çıkarır.


Çözüm


düşünüyoruz . 3 HP / 2,2 kW 3 fazlı motorun modern endüstriyel ve ticari uygulamalar için güçlü, verimli ve güvenilir bir çözüm olduğunu Güçlü tork, yüksek verimlilik ve dayanıklı yapının birleşimi, onu sürekli çalışan makineler için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Bu motor, doğru şekilde seçildiğinde ve bakımı yapıldığında uzun vadeli performans, enerji tasarrufu ve operasyonel güven sağlar.


Kurulum Yöntemleri

3 Fazlı Motorun Kurulum Yöntemleri

Burada 18 adet 3 fazlı motor montaj tipine ilişkin yapılandırılmış bir genel bakış verilmiştir:


1.IM V1 (IM3011)

  • · Yön:  Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (taban ayağı yok)

  • · Çerçeve boyutu: 63–355

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 1.000+ kW

  • · Uygulamalar: Pompalar, karıştırıcılar, dikey kompresörler (dikey şaft hizalaması gerektiren ekipmanlar)


2.IM V3 (IM3031)

  • · Yön:  Dikey  (şaft yukarı doğru)

  • · Montaj: Flanş (taban ayağı yok)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Dikey fanlar, yük asansörleri, küçük dikey pompalar


3.IM V5 (IM1011)

  • · Yön:  Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (taban ayaklı)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Endüstriyel karıştırıcılar, dikey konveyörler, kompakt dikey işleme ekipmanları


4.IM V6 (IM1031)

  • · Yön:  Dikey  (şaft yukarı doğru)

  • · Montaj: Flanş (taban ayaklı)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Küçük dikey kompresörler, kaldırma mekanizmaları, dikey malzeme taşıyıcıları


5.IM B14 (IM 3601)

  • · Yön: Yatay

  • · Montaj: Küçük flanş (uçtan monteli, taban ayağı yok)

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Pompalar, fanlar, gıda işleme makineleri, tarım ekipmanları


6.IM V15 (IM 2011)

  • · Yön:  Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (özel taban ayakları)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Ağır hizmet dikey pompaları, denizcilik ekipmanları, açık deniz makineleri


7.IM V17 (IM2111)

  • · Yön:  Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (yana monteli taban ayakları)

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Kompakt karıştırıcılar, dikey konveyörler, laboratuvar işleme ekipmanları


8.IM V18 (IM3611)

  • · Yön: Dikey  (şaft yukarı doğru)

  • · Montaj: Flanş (yana monteli taban ayakları)

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Küçük vinçler, dikey fanlar, malzeme kaldırma sistemleri


9.IM V19 (IM3631)

  • · Yön: Dikey  (şaft yukarı doğru)

  • · Montaj: Flanş (özel taban ayakları)

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Açık deniz pompaları, kompakt dikey kompresörler, denizcilik ekipmanları


10.İM B34 (İM 2101)

  • · Yön:  Yatay

  • · Montaj: Taban ayakları + yan flanş

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Konveyörler, endüstriyel karıştırıcılar, çift montaj seçeneği gerektiren makineler


11.IM V35 (IM2031)

  • · Yön: Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (uzatılmış taban ayakları)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Büyük dikey pompalar, madencilik ekipmanları, ağır hizmet tipi karıştırıcılar


12.IM V37 (IM2131)

  • · Yön: Dikey  (şaft aşağı doğru)

  • · Montaj: Flanş (taban ayakları ofset)

  • · Çerçeve boyutu: 63–132

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 75 kW

  • · Uygulamalar: Kompakt dikey makineler, tıbbi ekipman, hassas işleme aletleri


13.IM B3 (IM1001)

  • · Yön: Yatay

  • · Montaj: Taban ayakları (flanşsız)

  • · Çerçeve boyutu: 63–355

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 1.000+ kW

  • · Uygulamalar: Üfleyiciler, kompresörler, kesme makineleri, endüstriyel pompalar (genel ağır makineler)


14.IM B5 (IM3001)

  • · Yön: Yatay

  • · Montaj: Flanş (taban ayağı yok)

  • · Çerçeve boyutu: 63–280

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 500 kW

  • · Uygulamalar: Pompalar, fanlar, otomasyon ekipmanları, konveyör sistemleri


15.IM B6 (IM1051)

  • · Yön:  Yatay

  • · Montaj: Küçük flanş (uçtan monteli, taban ayaklı)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Küçük pompalar, laboratuvar makineleri, hafif endüstriyel ekipmanlar


16.İM B7 (İM 1061)

  • · Yön: Yatay

  • · Montaj: Özel flanş (uçtan montajlı, taban ayaklı)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Hassas makineler, tekstil ekipmanları, küçük işleme aletleri


17.İM B8 (İM 1071)

  • · Yön:  Yatay

  • · Montaj: Uzatılmış flanş (uçtan monteli, taban ayaklı)

  • · Çerçeve boyutu: 63–160

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 110 kW

  • · Uygulamalar: Gıda işleme makineleri, paketleme ekipmanları, küçük endüstriyel pompalar


18.IM B35 (IM 2001)

  • · Yön:  Yatay

  • · Montaj: Taban ayakları + flanş

  • · Çerçeve boyutu: 63–355

  • · Güç aralığı: ~0,12 kW ila 1.000+ kW

  • · Uygulamalar: Çok amaçlı makineler, kompresörler, büyük pompalar (esnek kurulum ihtiyaçları)


Şirket Profili

Satılık Asenkron Motor ve Dişli Redüktörü – Lider Üretici ve Tedarikçi


  • ·  2007'den Bu Yana Lider AC Elektrik Motoru ve Redüktör Üreticisi


  • ·  Tek adımda OEM ve ODM hizmeti sunun


  • ·  Motor endüstrisinde yaygın olan 12 ay ile karşılaştırıldığında 18 aylık garanti süresi sunuyoruz


  • ·  50'den fazla çalışanı ile 15.000 metrekareden fazla fabrika alanı


  • ·  11 üretim hattı ve yıllık 300.000 set motor üretimi


  • ·  Teslimattan önce %100 miktar kontrolü


  • ·  20'den fazla patent sertifikası ve CE, CCC, ISO9001 sertifikası


  • ·  80'den fazla ülkedeki müşterilerle ve 100'den fazla başarılı vakayla ticaret yapın


Victory-Motor ---- Videosu Asenkron Motor ve Dişli Redüktör Üreticisinin


Motor Çözümleriniz için Victory Machinery Technology Co., Ltd.'ye Güvenin


Victory Machinery Technology Co., Ltd., çeşitli endüstrilerde optimum verimlilik, güvenilirlik ve performans sağlamak üzere tasarlanmış geniş bir üst düzey AC endüksiyon motorları ve ilgili ürünler yelpazesi sunar. Aradığınız ister yüksek verimli motorlar, ister patlamaya dayanıklı çözümler, ister özelleştirilmiş ürünler olsun, şirket, küresel pazarın benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilecek güvenilir bir üretici olarak durmaktadır. Kaliteye, yeniliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla Victory Machinery Technology Co., Ltd. tüm motor çözümleriniz için ideal ortağınızdır.



Yeterli hammadde stoğu


Victory Machinery Technology Co., Ltd. olarak, AC endüksiyon motor siparişlerinizin kesintisiz üretimini ve zamanında teslimatını sağlamak için sağlam ve yeterli bir hammadde envanteri tutuyoruz. Birinci sınıf bakır sargılar, yüksek mukavemetli çelik laminasyonlar ve dayanıklı alüminyum muhafazalar dahil olmak üzere yalnızca yüksek kaliteli hammaddeleri, sıkı kalite standartlarına bağlı kalarak sertifikalı küresel tedarikçilerden tedarik ediyoruz. Bu bol stok, hem malzeme sıkıntısından kaynaklanan üretim gecikmelerini ortadan kaldırıyor, hem de acil müşteri taleplerine ve ani sipariş artışlarına hızlı bir şekilde cevap vermemizi sağlıyor. İster standart motor modellerine ister özelleştirilmiş çözümlere ihtiyacınız olsun, iyi stoklanmış hammadde depomuz verimli üretim için sağlam bir temel oluşturarak projelerinizin programa uygun kalmasını sağlar.




Yeterli hammadde stoğu1Yeterli hammadde stoğu2


Profesyonel üretim ekipmanları ve montaj hatları


Victory Machinery Technology Co., Ltd., yüksek kaliteli motor üretimimizin temelini oluşturan son teknolojiye sahip profesyonel üretim ekipmanlarına ve tam otomatik montaj hatlarına sahiptir. Üretim atölyemiz, AC endüksiyon motorunun her bileşeninin olağanüstü hassasiyetle üretilmesini sağlayan gelişmiş CNC işleme merkezleri, hassas damgalama makineleri, otomatik sarma makineleri ve akıllı test ekipmanlarıyla donatılmıştır. Otomatik montaj hatları üretim sürecini düzene sokarak insan hatasını azaltırken üretim verimliliğini de önemli ölçüde artırır. Motor endüstrisindeki en son teknolojik gelişmelere ayak uydurmak için ekipmanlarımızı geliştirmeye ve üretim iş akışlarını optimize etmeye sürekli yatırım yapıyoruz. Profesyonel üretim yeteneklerimizle, uluslararası kalite standartlarını karşılayan veya aşan, size güvenilir performans ve uzun hizmet ömrü sağlayan motorları sürekli olarak sunabiliriz.




Profesyonel üretim ekipmanları ve montaj hatları3Profesyonel üretim ekipmanları ve montaj hatları2Profesyonel üretim ekipmanları ve montaj hatları1


% 100 kalite denetimi


Kalite bizim temel taşımızdır. Hammadde doğrulamasından son ürün testine kadar üretim boyunca %100 sıkı kalite denetimi uyguluyoruz. Kalite Kontrol ekibimiz gelişmiş ekipmanlar (dinamometreler, yalıtım test cihazları, titreşim analizörleri) kullanarak temel performans göstergelerini değerlendirir. ISO 9001'e bağlı kalarak uygulamalarınızda en iyi performansı gösteren hatasız motorları garanti ediyoruz.



%100 kalite denetimi 1%100 kalite denetimi 2


OEM/ODM hizmeti sunun


Benzersiz ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kapsamlı OEM/ODM hizmetleri sunuyoruz. Deneyimli mühendislerimiz, gücü, hızı, boyutu, voltajı veya muhafazayı özelleştirerek veya markanız altında üretim yaparak, uygulama gereksinimlerini ve markalama ihtiyaçlarını anlamak için tasarım aşamasından sizinle işbirliği yapar. Güçlü Ar-Ge ve üretim deneyimimizden yararlanarak, şeffaf süreçler ve IP korumasıyla uygun maliyetli, yüksek performanslı çözümler sunuyoruz.



OEMODM hizmeti sunun1OEMODM hizmeti sunun2


İhracat standart ahşap kutu: Varışta iyi durumda olmasını sağlamak için güçlü ambalaj


Paketleme için ISPM 15 uyumlu ihracat standardına uygun ahşap kutular, iç koruma için köpük dolgulu ve plastik ambalajlı ahşap kutular kullanıyoruz. Bu yüksek yoğunluklu, neme dayanıklı ambalaj, küresel gümrük düzenlemelerine uygundur ve nakliye sırasında hasar görmesini önler. Büyük/özel siparişler için özel paketleme, güvenli teslimatı sağlar. Motorlarınızın dünya çapında zamanında ve mükemmel durumda ulaşacağına güvenebilirsiniz.



İhracat standart ahşap kutu2İhracat standart ahşap kutu3İhracat standart ahşap kutu1



Sıkça Sorulan Sorular

S1: Motor, Redüktör veya Hız Düşürücü Seçerken Hangi Bilgileri Sağlamalıyım?


Cevap 1 : Doğru motoru veya dişli kutusunu seçmenin en etkili yolu, ilgili parametrelerle birlikte bir motor çizimi sağlamaktır. Mühendislerimiz bu bilgiyi inceleyecek ve uygulamanız için en uygun modeli önerecektir. Alternatif olarak aşağıdaki özellikleri de sağlayabilirsiniz:


  1. 1. Tip, model, güç ve tork.

  2. 2. İstenilen oran veya çıkış hızı.

  3. 3. Çalışma koşulları ve bağlantı yöntemi.

  4. 4. Kurulum için miktar ve makine adı.

  5. 5. Giriş modu ve giriş hızı.

  6. 6. Motor markası/modeli veya flanşı ve motor mili boyutu.

S2: Üretici misiniz?


C2 : Evet, Changzhou, Jiangsu, Çin'de bulunan 20 yıllık deneyime sahip profesyonel bir motor ve redüktör üreticisiyiz.


S3: Teslim Süreniz Nedir?


C3 : Teslim süremiz numune siparişleri için yaklaşık 10 gün, toplu konteyner siparişleri için ise 15 gündür.


S4: Önce Örnek Alabilir miyim?


A4 : Kesinlikle! Resmi bir sipariş vermeden önce test için bir örnek vermekten mutluluk duyarız.


S5: Minimum Sipariş Miktarınız (MOQ) Nedir?


A5 : Fabrika markalı ürünler ve ambalajlar için minimum sipariş miktarı model başına 1 adettir. OEM markalama ve paketleme için Minimum Sipariş Adedi model başına 50 adettir.


S6: OEM/ODM Hizmetleri Sağlıyor musunuz?


A6 : Evet, bağımsız üçüncü taraf değerlendirmeleriyle onaylanmış birinci sınıf bir OEM/ODM üreticisiyiz.


S7: Fabrikanız Kalite Kontrolünü Nasıl Sağlıyor?


A7 : Kalite bizim önceliğimizdir. Üretim süreci boyunca sıkı bir kalite kontrol sistemi uyguluyoruz. Kalite Kontrol ekibimiz kaliteyi her aşamada izler ve yüksek standartları sağlamak için her sevkiyattan önce testler gerçekleştirir.


S8: Garanti Koşullarınız Nelerdir?


Cevap 8 : Konşimentoda (B/L) belirtildiği gibi nakliye tarihinden itibaren 18 ay garanti veriyoruz.


S9: Uzun Vadeli ve Güçlü İş İlişkilerini Nasıl Sürdürürsünüz?


A9 : Müşterilerimize değer veriyoruz ve aşağıdakileri yaparak uzun vadeli ilişkiler sağlıyoruz:

  1. · Müşterilerimize fayda sağlamak için rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmak.

  2. · Her müşteriye bir dost gibi davranmak ve nerede olursa olsun samimiyetle iş yapmak.


Öncesi: 
Sonraki: 

İlgili Ürünler

içerik boş!

Üç Fazlı AC Motor

Tek Fazlı AC Motor

Redüktör/Şanzıman

Neden ZAFER

© TELİF HAKKI 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. HER HAKKI SAKLIDIR.