Al 20 jaar een toonaangevende fabrikant. Ons voortreffelijke vakmanschap kan aan al uw eisen voldoen!
Producten
U bevindt zich hier: Thuis » Motorvermogen » 3 pk / 2,2 kW » 3 PK / 2,2 KW 3-fasenmotor

3 PK / 2,2 KW 3-fasenmotor

3 pk / 2,2 kW 3-fasemotor is een hoeksteen van middelzware en zware industriële aandrijfsystemen.
  • Voetmontage, flensmontage, behuizingsmontage

  • 90L, 100L, 112m, 132S

  • 1

  • 18 maanden

  • Driefasige asynchrone motor

  • Overwinning

  • 3600 tpm, 3000 tpm, 1800 tpm, 1500 tpm, 1200 tpm, 1000 tpm, 900 tpm, 750 tpm

  • 200V, 210V, 220V, 230V, 240V, 380V, 400V, 415V, 440V, 460V, 480V, 660V, 690V

  • 3PK / 2,2 kW

  • 50 Hz 60 Hz

  • 2P 4P 6P 8P

  • IE4 IE3 IE2

  • Gietijzeren behuizing/aluminium behuizing

  • Pompen, compressoren, mixers, transportbanden, liften, kranen en takels...

  • Aanvaardbaar

  • Sterke houten kist of aangepast

  • CE CQC

Beschikbaarheid:
knop voor delen op Facebook
Twitter-deelknop
knop voor lijn delen
knop voor het delen van wechat
linkedin deelknop
knop voor het delen van Pinterest
WhatsApp-knop voor delen
deel deze deelknop

Productbeschrijving


Spanningsonbalans


Introductie van de 3 pk / 2,2 kW driefasige motor


Wij beschouwen de 3 PK / 2,2 kW 3-fasemotor als hoeksteen van middelzware en zware industriële aandrijfsystemen. Deze motorclassificatie wordt algemeen toegepast waar een hoger koppel, een betrouwbare continue werking en een sterk mechanisch uithoudingsvermogen vereist zijn zonder in grote en energie-intensieve motorcategorieën te stappen. Het is een voorkeursoplossing voor productiefabrieken, verwerkende industrieën en infrastructuurprojecten waar operationele stabiliteit en efficiëntie essentieel zijn.


De driefasige motor van 2,2 kW biedt een krachtige maar toch compacte aandrijfoplossing, die veeleisende werklasten aankan en tegelijkertijd uitstekende thermische en elektrische prestaties behoudt. Nu industrieën steeds meer productiviteit en energie-efficiëntie bereiken, is dit motorformaat een standaardkeuze geworden voor apparatuur die lange uren draait onder variabele belastingsomstandigheden.


Dit artikel geeft een compleet, praktisch overzicht van de 3 pk / 2,2 kW driefasige motor , met aandacht voor vermogenskarakteristieken, werkingsprincipes, technische specificaties, toepassingen, voordelen, selectieoverwegingen en best practices op het gebied van onderhoud.


Het vermogen begrijpen: 3 pk en 2,2 kW

Het motorvermogen wordt uitgedrukt in zowel paardenkracht (pk) als kilowatt (kW) om te voldoen aan de mondiale normen.


  • 3 pk ≈ 2,2 kW

  • Beide waarden vertegenwoordigen hetzelfde mechanische uitgangsvermogen

  • kW is de internationaal geprefereerde eenheid voor industriële motoren


Deze vermogensklasse is ideaal voor machines die een hoger startkoppel, stabiel toerental en continu vermogen vereisen . Deze wordt gewoonlijk gekozen wanneer een motor van 1,5 kW onvoldoende kan zijn en een grotere motor onnodig te groot zou zijn.



Industrieel veld


Hoe een driefasige motor werkt

Een driefasige motor werkt door gebruik te maken van drie wisselstroomfasen, elk gescheiden door 120 graden. Deze configuratie creëert een constant roterend magnetisch veld , dat de rotor soepel en efficiënt aandrijft.


Belangrijkste operationele kenmerken

  • Uniforme en continue koppeloutput

  • Soepel starten en stabiel lopen

  • Verminderde trillingen en mechanische belasting

  • Hoge efficiëntie en arbeidsfactor


In tegenstelling tot enkelfasige motoren zijn driefasige motoren voor het starten niet afhankelijk van condensatoren, wat resulteert in een eenvoudiger constructie, minder componenten en verbeterde betrouwbaarheid in industriële omgevingen.


Standaard technische specificaties van een 3-fasenmotor van 2,2 kW


Nominaal vermogen (kW / HP) Framegrootte pool (RPM) 50 Hz / 60 Hz Nominaal toerental Efficiëntie-IE2 / IE3 / IE4 Vermogensfactor IE2 / IE3 / IE4 Nominaal koppel (Nm) Gewicht (kg)
2.2 / 3 90L 2 2880/3456 83,2 / 85,9 / 88,0 0,85 / 0,85 / 0,86 7.3 25
2.2 / 3 100L 4 1445/1734 84,3 / 86,7 / 89,5 0,81 / 0,80 / 0,79 14.5 33
2.2 / 3 112M 6 950/1140 81,8 / 84,3 / 87,5 0,76 / 0,75 / 0,74 22.1 42
2.2 / 3 132S 8 710 / 852 77,5 / 80,2 / 84,8 0,72 / 0,71 / 0,69 29.6 61


Specificaties en prestaties van de kernmotor


✅Milieu- en operationele compatibiliteit


1. Locatievoorwaarden

Victory-motoren werken betrouwbaar in  de meeste industriële omgevingen :


  • Temperatuurbereik: -15°C tot +40°C (ideaal voor magazijnen, fabrieken en buitenverblijven)

  • Hoogte: ≤1000 meter (compatibel met stadsplanten, landelijke werkplaatsen en faciliteiten op lage tot middelmatige hoogte)


Deze veelzijdigheid maakt ze geschikt voor wereldwijde toepassingen in niet-extreme klimaten, met aangepaste aanpassingen beschikbaar voor extreme temperaturen (-40°C tot +50°C) of locaties op grote hoogte (>1000m).

2. Isolatiesysteem


De isolatie van de motor voldoet aan  de prestatienormen van klasse F (105K)  (gespecificeerd voor continu gebruik bij 155 °C) en is gevalideerd via tests van klasse B (80K). Deze dubbele naleving garandeert een langere levensduur (meer dan 20.000 bedrijfsuren) en consistente betrouwbaarheid in 24/7 continubedrijfsscenario's (bijvoorbeeld productielijnen, waterbehandelingspompen). Voor toepassingen bij extreme hitte (bijvoorbeeld gieterijen) is  klasse H-isolatie (max. 180°C)  op maat verkrijgbaar.


3. Trillings- en geluidsbeheersing


Onze motoren zijn ontworpen volgens  trillingsklasse A  (laag geluidsniveau, minimale mechanische slijtage) en zijn ideaal voor precisieapparatuur zoals verpakkingsmachines of medische hulpmiddelen. Voor stillere omgevingen (bijvoorbeeld laboratoria) of gevoelige instrumentatie kan  trillingsklasse B (soepelere werking)  worden aangevraagd om operationele verstoringen te verminderen.


4. Inschakelduur


Onze motoren zijn ontworpen voor  continu gebruik (S1) en draaien voor onbepaalde tijd op nominale belasting zonder oververhitting – perfect voor non-stop toepassingen: industriële pompen, ventilatieventilatoren, transportsystemen en zware machines.


✅Elektrische en beschermende eigenschappen


1. Spanning en frequentie

Standaardspecificaties:  380V/50Hz  (wereldwijde industriële netwerkstandaard). Aanpassingsopties omvatten:


  • Enkele spanningen: 200V–660V (bijv. 220V/60Hz voor Noord-Amerika, 230V/50Hz voor Europa)

  • Frequentie: 50/60 Hz (of aangepaste afstemming voor gespecialiseerde behoeften zoals 400 Hz ruimtevaarttoepassingen)


Motoren behouden optimale prestaties, zelfs bij spanningsschommelingen van ±5% – van cruciaal belang voor onstabiele elektriciteitsnetten in afgelegen of ontwikkelingsgebieden.

2. Motorbeveiliging

Verbeter de veiligheid en verminder de uitvaltijd met optionele  PTC-thermistors (bescherming tegen oververhitting)  of  PT100-temperatuursensoren (real-time monitoring) . Deze componenten activeren waarschuwingen of automatische uitschakelingen bij oververhitting, waardoor schade bij toepassingen met hoge belasting (compressoren, transportbanden) wordt voorkomen en de reparatiekosten op de lange termijn worden verlaagd.


3. Beschermingsklasse

Standaard  IP54/IP55 Ingress Protection  (stofdicht, waterbestendig) beschermt tegen deeltjes en waterstralen onder lage druk – ideaal voor vochtige/stoffige werkruimtes (voedselverwerkingsfabrieken, bouwplaatsen). Voor zware omstandigheden (zware regen, washdowns) is  IP65 (volledige stofdichtheid + hogedrukwaterbestendigheid)  op aanvraag verkrijgbaar.


4. Koeling en ventilatie

Victory-Motor maakt gebruik van  Totally Enclosed Fan-Cooled (TEFC) technologie  (volgens IEC 60034-6, IC411):


  • Sluit de motor af om stof, vocht en vuil tegen te houden (cruciaal voor boerderijen, mijnen of vuile industriële gebieden)

  • Externe ventilatoren zorgen voor een efficiënte warmteafvoer en handhaven stabiele temperaturen bij langdurige taken met een hoog koppel


✅Constructie- en materiaalkwaliteit


1. Opwinden

Onze wikkelingen zijn gemaakt van  100% zeer zuiver koperdraad  (geen aluminium) en bieden:


  • Superieure elektrische geleidbaarheid (vermindert energieverlies en energierekeningen)

  • Verbeterde hittebestendigheid (verlengt de levensduur van de motor bij continu gebruik)

  • Betere prestaties bij taken met hoge belasting en lange duur in vergelijking met alternatieve materialen


2. Uitgaande as

Standaard cilindrische as met spiebaan; wij bieden  aangepaste asdiameter/lengte  (bijv. verlengde assen voor specifieke koppelingen, niet-standaard sleutelmaten) om aan de unieke vereisten van uw apparatuur te voldoen.


zware motor


Victory-Motor's productie- en kwaliteitsborging


1. Voldoende grondstoffeninventaris

Victory-Motor onderhoudt een robuuste, hoogwaardige grondstoffeninventaris (eersteklas koperwikkelingen, zeer sterke stalen lamellen, duurzame aluminium behuizingen) afkomstig van gecertificeerde wereldwijde leveranciers. Dit elimineert productievertragingen, maakt snelle reacties op urgente bestellingen of plotselinge vraagpieken mogelijk en zorgt ervoor dat uw projecten op schema blijven, of u nu standaardmodellen of maatwerkoplossingen nodig heeft.


2. Professionele productieapparatuur en assemblagelijnen

De werkplaats van Victory-Motor beschikt over de modernste uitrusting:


  • CNC-bewerkingscentra (productie van precisiecomponenten)

  • Automatische wikkelmachines (constante spoelkwaliteit)

  • Intelligente testsystemen (real-time prestatievalidatie)


Volledig geautomatiseerde assemblagelijnen verminderen menselijke fouten, verhogen de productie-efficiëntie en zorgen ervoor dat elke motor voldoet aan de internationale kwaliteitsnormen. We upgraden apparatuur voortdurend om deze aan te passen aan de nieuwste ontwikkelingen in de sector.


3. 100% kwaliteitsinspectie

Kwaliteit is de hoeksteen van Victory-Motor . Victory-Motor implementeert strenge 100% inspecties gedurende het gehele productieproces:


  • Grondstofverificatie (zorgt voor naleving van specificaties)

  • Controles tijdens het proces (bewaakt de nauwkeurigheid van componenten)

  • Eindtesten (beoordeelt efficiëntie, koppel, trillingen en isolatieweerstand via rollenbanken, testers en analysatoren)


Door het  ISO 9001 kwaliteitsmanagementsysteem te volgen, garandeert , Victory-Motor defectvrije motoren die optimaal presteren in uw toepassingen.


Rollenbaansystemen


Maatwerk- en leveringsoplossingen


1. OEM/ODM-diensten

Victory-Motor biedt uitgebreide OEM/ODM-diensten die zijn afgestemd op uw unieke behoeften:


  • Werk samen met onze ingenieurs van ontwerp tot uiteindelijke productie

  • Pas vermogen, snelheid, grootte, spanning, behuizing of branding aan (produceer onder uw logo)

  • Transparante processen en strikte IE-bescherming (inclusief vertrouwelijkheidsovereenkomsten)


Door gebruik te maken van onze R&D- en productie-expertise, leveren wij kosteneffectieve, hoogwaardige oplossingen die aansluiten bij uw bedrijfsdoelstellingen.


2. Exportstandaardverpakking en -levering

Victory-Motor maakt gebruik van  houten kisten die voldoen aan de ISPM 15-standaard  (vochtbestendig multiplex met hoge dichtheid) met schuimvulling en plastic omhulsel voor interne bescherming. Deze verpakking:


  • Voldoet aan de wereldwijde douanevoorschriften

  • Voorkomt schade door stoten, vocht of ruw transport

  • Kan worden aangepast voor grote/speciale bestellingen


U kunt erop vertrouwen dat uw motoren op tijd en in perfecte staat aankomen, ongeacht uw wereldwijde bestemming.


3. Kwaliteitsborging en garantie

Elke motor is gebouwd volgens  de ISO 9001-normen , waardoor een consistente productiekwaliteit en naleving van de wereldwijde industriële regelgeving wordt gegarandeerd. We ondersteunen onze producten met een  garantie van 18 maanden : als een motor binnen deze periode wordt beschadigd door niet-menselijke factoren (bijvoorbeeld fabricagefouten), vervangen we deze  gratis.


Energie-efficiëntie en prestatievoordelen

De 3 pk driefasige motor staat bekend om zijn uitstekende energie-efficiëntie en stabiele prestaties. Vergeleken met eenfasige motoren met een vergelijkbaar vermogen levert het:


  • Lagere elektrische en mechanische verliezen

  • Hogere efficiëntie en arbeidsfactor

  • Verminderde warmteontwikkeling

  • Langere operationele levensduur

  • Lagere totale bedrijfskosten


Motoren die zijn ontworpen om te voldoen aan de IE3- en IE4-efficiëntienormen zorgen voor aanzienlijke energiebesparingen, vooral bij toepassingen met continu gebruik, zoals transportbanden, pompen en ventilatoren.



Ondersteuning van maatwerk en schaalbaarheid


Veel voorkomende toepassingen van 3 pk / 2,2 kW driefasige motoren

We zien dit motorformaat vaak gebruikt in een breed scala van industrieën vanwege de robuustheid en veelzijdigheid ervan.


Industriële toepassingen

  • Transportsystemen

  • Centrifugaal- en tandwielpompen

  • Luchtcompressoren

  • Industriële ventilatoren en blowers

  • Mixers, roerwerken en brekers

  • Werktuigmachines en productieapparatuur

Commerciële en infrastructuurtoepassingen

  • HVAC-systemen

  • Water- en afvalwaterzuiveringsinstallaties

  • Koeltorens

  • Materiaalbehandelings- en verpakkingssystemen


Het vermogen om langdurige belastingen aan te kunnen, maakt hem ideaal voor kritische werkzaamheden waarbij betrouwbaarheid voorop staat.


Snelheidsopties en poolconfiguratie

De bedrijfssnelheid van een driefasige motor hangt af van het aantal polen :


  • 2-polig – ongeveer 3000 tpm

  • 4-polig – ongeveer 1500 tpm

  • 6-polig – ongeveer 1000 tpm

  • 8-polig – ongeveer 750 tpm


Het selecteren van de juiste snelheid is essentieel voor het bereiken van optimale prestaties, efficiëntie en een lange levensduur van de apparatuur. 4-polige motoren worden het meest gebruikt voor algemene industriële toepassingen, terwijl 2-polige motoren worden geselecteerd voor hoge snelheidsvereisten.



Motoren met dubbele spanning


Montagemogelijkheden en installatieflexibiliteit

De 2,2 kW driefasenmotor is verkrijgbaar in meerdere montageconfiguraties en biedt uitstekende installatieflexibiliteit:


  • B3 (op voet gemonteerd) – Standaard industriële installatie

  • B5 (flensgemonteerd) – Directe koppeling met pompen of tandwielkasten

  • B14 (op het gezicht gemonteerd) – Compacte en ruimtebesparende installaties


Deze montageopties vereenvoudigen de mechanische integratie en verkorten de installatietijd.


Voordelen van het gebruik van een driefasige motor van 3 pk / 2,2 kW

We identificeren verschillende voordelen die deze motorclassificatie tot een voorkeurskeuze maken:


  • Hoog start- en loopkoppel

  • Soepele, trillingsarme werking

  • Minimale onderhoudsvereisten

  • Lange levensduur

  • Uitstekende compatibiliteit met VFD's

  • Stabiele prestaties onder variabele belastingen


In combinatie met een variabele frequentieaandrijving (VFD) maakt de motor nauwkeurige snelheidsregeling, zachte start en verdere energie-optimalisatie mogelijk.



driefasige asynchrone motoren met hoge overbelastingscapaciteit


Hoe u de juiste 3 pk 3-fasemotor selecteert

Het selecteren van de juiste motor impliceert een zorgvuldige evaluatie van de operationele vereisten:


  • Belastingstype en koppelvraag

  • Vereiste bedrijfssnelheid

  • Beschikbare voeding en frequentie

  • Omgevingsomstandigheden (stof, vochtigheid, temperatuur)

  • Inschakelduur en looptijd

  • Energie-efficiëntie en nalevingsnormen


Een juiste selectie garandeert een betrouwbare werking en voorkomt voortijdige motorstoring.


Onderhoud en betrouwbaarheid op lange termijn

Met de juiste installatie en routineonderhoud kan een driefasenmotor van 3 pk vele jaren efficiënt werken. Aanbevolen onderhoudspraktijken zijn onder meer:


  • Regelmatige lagersmering

  • Testen van isolatieweerstand

  • Reinigen van koelribben en ventilatiekanalen

  • Monitoring van trillingen, geluid en temperatuur

  • Zorgt voor nauwkeurige uitlijning en veilige montage


Preventief onderhoud vermindert stilstand en maximaliseert de levensduur van de motor.


Conclusie


Wij beschouwen de 3 PK / 2,2 kW 3-fasemotor als een krachtige, efficiënte en betrouwbare oplossing voor moderne industriële en commerciële toepassingen. De combinatie van een sterk koppel, hoog rendement en duurzame constructie maakt het een uitstekende keuze voor machines met continu gebruik. Wanneer deze motor op de juiste manier wordt geselecteerd en onderhouden, levert hij prestaties op de lange termijn, energiebesparingen en operationeel vertrouwen.


Installatiemethoden

Installatiemethoden van driefasige motor

Hier vindt u een gestructureerd overzicht van de 18 montagetypes voor driefasige motoren:


1. IM V1 (IM 3011)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (geen basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–355

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW

  • · Toepassingen: pompen, mixers, verticale compressoren (apparatuur waarbij verticale asuitlijning vereist is)


2. IM V3 (IM 3031)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar boven)

  • · Montage: Flens (geen basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: Verticale ventilatoren, takels, kleine verticale pompen


3. IM V5 (IM 1011)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (met voetjes)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: industriële mixers, verticale transportbanden, compacte verticale verwerkingsapparatuur


4. IM V6 (IM 1031)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar boven)

  • · Montage: Flens (met voetjes)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: kleine verticale compressoren, hefmechanismen, verticale overslagmachines


5. IM B14 (IM 3601)

  • · Oriëntatie: Horizontaal

  • · Montage: kleine flens (aan het uiteinde gemonteerd, geen basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: pompen, ventilatoren, voedselverwerkende machines, landbouwmachines


6. IM V15 (IM 2011)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (speciale voetjes)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: zware verticale pompen, uitrusting van zeeschepen, offshore-machines


7. IM V17 (IM 2111)

  • · Oriëntatie:  Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (aan de zijkant gemonteerde basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: compacte mixers, verticale transportbanden, laboratoriumverwerkingsapparatuur


8. IM V18 (IM 3611)

  • · Oriëntatie: Verticaal  (schacht naar boven)

  • · Montage: Flens (aan de zijkant gemonteerde basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: kleine takels, verticale ventilatoren, materiaalhefsystemen


9. IM V19 (IM 3631)

  • · Oriëntatie: Verticaal  (schacht naar boven)

  • · Montage: Flens (speciale voetjes)

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: Offshore-pompen, compacte verticale compressoren, uitrusting van zeeschepen


10. IM B34 (IM 2101)

  • · Oriëntatie:  Horizontaal

  • · Montage: Basisvoeten + zijflens

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: transportbanden, industriële mixers, machines die dubbele montagemogelijkheden vereisen


11. IM V35 (IM 2031)

  • · Oriëntatie: Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (verlengde basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: grote verticale pompen, mijnbouwapparatuur, zware mixers


12. IM V37 (IM 2131)

  • · Oriëntatie: Verticaal  (schacht naar beneden)

  • · Montage: Flens (offset basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–132

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 75 kW

  • · Toepassingen: compacte verticale machines, medische apparatuur, precisiebewerkingsgereedschappen


13. IM B3 (IM 1001)

  • · Oriëntatie: Horizontaal

  • · Montage: Basisvoeten (geen flens)

  • · Framemaat: 63–355

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW

  • · Toepassingen: Blowers, compressoren, snijmachines, industriële pompen (algemene zware machines)


14. IM B5 (IM 3001)

  • · Oriëntatie: Horizontaal

  • · Montage: Flens (geen basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–280

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 500 kW

  • · Toepassingen: pompen, ventilatoren, automatiseringsapparatuur, transportsystemen


15. IM B6 (IM 1051)

  • · Oriëntatie:  Horizontaal

  • · Montage: kleine flens (aan het uiteinde gemonteerd, met voetjes)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: kleine pompen, laboratoriummachines, licht industriële apparatuur


16. IM B7 (IM 1061)

  • · Oriëntatie: Horizontaal

  • · Montage: speciale flens (eindmontage, met voetjes)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: precisiemachines, textielapparatuur, kleine bewerkingsgereedschappen


17. IM B8 (IM 1071)

  • · Oriëntatie:  Horizontaal

  • · Montage: Verlengde flens (aan het uiteinde gemonteerd, met basisvoeten)

  • · Framemaat: 63–160

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 110 kW

  • · Toepassingen: Voedselverwerkingsmachines, verpakkingsapparatuur, kleine industriële pompen


18. IM B35 (IM 2001)

  • · Oriëntatie:  Horizontaal

  • · Montage: Basisvoeten + flens

  • · Framemaat: 63–355

  • · Vermogensbereik: ~0,12 kW tot 1.000+ kW

  • · Toepassingen: multifunctionele machines, compressoren, grote pompen (flexibele installatiebehoeften)


Bedrijfsprofiel

Inductiemotor en tandwielreductor te koop - toonaangevende fabrikant en leverancier


  • ·  Toonaangevende fabrikant van AC-elektromotoren en reductiemotoren sinds 2007


  • ·  Bied OEM- en ODM-service in één stap aan


  • ·  Aanbiedingsgarantieperiode van 18 maanden, vergeleken met de gebruikelijke 12 maanden in de auto-industrie


  • ·  Meer dan 15.000 vierkante meter fabrieksoppervlakte met meer dan 50 medewerkers


  • ·  11 productielijnen en een jaarlijkse productie van 300.000 sets motoren


  • ·  100% kwantiteitsinspectie vóór levering


  • ·  Meer dan 20 patentcertificaten en CE-, CCC-, ISO9001-certificaat


  • ·  Handel met klanten in meer dan 80+ landen en 100+ succesvolle cases


Video van Victory-Motor ---- inductiemotoren en tandwielreductoren Fabrikant van


Vertrouw op Victory Machinery Technology Co., Ltd. voor uw motoroplossingen


Victory Machinery Technology Co., Ltd. biedt een brede selectie AC-inductiemotoren van het hoogste niveau en aanverwante producten die zijn ontworpen om optimale efficiëntie, betrouwbaarheid en prestaties te bieden in verschillende industrieën. Of u nu op zoek bent naar hoogefficiënte motoren, explosieveilige oplossingen of op maat gemaakte producten, het bedrijf staat bekend als een vertrouwde fabrikant die in staat is om aan de unieke behoeften van de wereldmarkt te voldoen. Met zijn toewijding aan kwaliteit, innovatie en klanttevredenheid is Victory Machinery Technology Co., Ltd. uw ideale partner voor al uw motoroplossingen.



Voldoende voorraad grondstoffen


Bij Victory Machinery Technology Co., Ltd. houden we een robuuste en voldoende grondstoffeninventaris bij om een ​​ononderbroken productie en tijdige levering van uw bestellingen voor AC-inductiemotoren te garanderen. We betrekken alleen hoogwaardige grondstoffen, waaronder eersteklas koperen wikkelingen, hoogwaardige stalen lamellen en duurzame aluminium behuizingen, van gecertificeerde wereldwijde leveranciers, die zich houden aan strikte kwaliteitsnormen. Deze overvloedige voorraad elimineert niet alleen productievertragingen veroorzaakt door materiaaltekorten, maar stelt ons ook in staat snel te reageren op dringende klantverzoeken en plotselinge orderverhogingen. Of u nu standaardmotormodellen of maatwerkoplossingen nodig heeft, ons goed gevulde grondstoffenmagazijn legt een solide basis voor een efficiënte productie, zodat uw projecten op schema blijven.




Voldoende grondstoffeninventaris1Voldoende grondstoffeninventaris2


Professionele productieapparatuur en assemblagelijnen


Victory Machinery Technology Co., Ltd. beschikt over ultramoderne professionele productieapparatuur en volledig geautomatiseerde assemblagelijnen, die de kern vormen van onze hoogwaardige motorproductie. Onze productiewerkplaats is uitgerust met geavanceerde CNC-bewerkingscentra, precisiestempelmachines, automatische wikkelmachines en intelligente testapparatuur, waardoor elk onderdeel van de AC-inductiemotor met uitzonderlijke precisie wordt vervaardigd. De geautomatiseerde assemblagelijnen stroomlijnen het productieproces, verminderen menselijke fouten en verbeteren de productie-efficiëntie aanzienlijk. We investeren voortdurend in het upgraden van onze apparatuur en het optimaliseren van productieworkflows om gelijke tred te houden met de nieuwste technologische ontwikkelingen in de auto-industrie. Met onze professionele productiecapaciteiten kunnen we consequent motoren leveren die voldoen aan de internationale kwaliteitsnormen of deze zelfs overtreffen, waardoor u betrouwbare prestaties en een lange levensduur krijgt.




Professionele productieapparatuur en assemblagelijnen3Professionele productieapparatuur en assemblagelijnen2Professionele productieapparatuur en assemblagelijnen1


100% kwaliteitscontrole


Kwaliteit is onze hoeksteen. We implementeren 100% strenge kwaliteitsinspecties tijdens de hele productie, van de verificatie van grondstoffen tot het testen van het eindproduct. Met behulp van geavanceerde apparatuur (dynamometers, isolatietesters, trillingsanalysatoren) beoordeelt ons QC-team de belangrijkste prestatie-indicatoren. Met inachtneming van ISO 9001 garanderen wij defectvrije motoren die optimaal presteren in uw toepassingen.



100% kwaliteitscontrole 1100% kwaliteitscontrole 2


Bied OEM / ODM-service aan


Wij bieden uitgebreide OEM/ODM-diensten die zijn afgestemd op uw unieke behoeften. Onze ervaren technici werken vanaf het ontwerp met u samen om de toepassingsvereisten en merkbehoeften te begrijpen: het aanpassen van vermogen, snelheid, grootte, spanning of behuizing, of produceren onder uw merk. Door gebruik te maken van sterke R&D- en productie-ervaring, leveren wij kosteneffectieve, hoogwaardige oplossingen met transparante processen en IP-bescherming.



Bied OEMODM-service aan1Bied OEMODM-service aan2


Standaard houten kist exporteren: sterke verpakking om bij aankomst een goede staat te garanderen


Voor de verpakking gebruiken we ISPM 15-conforme, exportstandaard houten kisten, met schuimvulling en plastic verpakking voor interne bescherming. Deze vochtbestendige verpakking met hoge dichtheid voldoet aan de wereldwijde douanevoorschriften en voorkomt schade tijdens het transport. Aangepaste verpakking voor grote/speciale bestellingen zorgt voor een veilige levering. U kunt erop vertrouwen dat uw motoren wereldwijd op tijd en in perfecte staat aankomen.



Export standaard houten box2Export standaard houten box3Export standaard houten box1



Veelgestelde vragen

V1: Welke informatie moet ik verstrekken bij het kiezen van een motor, versnellingsbak of snelheidsreductiemiddel?


A1 : De meest effectieve manier om de juiste motor of versnellingsbak te selecteren is door een motortekening met relevante parameters aan te leveren. Onze ingenieurs zullen deze informatie beoordelen en het meest geschikte model voor uw toepassing aanbevelen. Als alternatief kunt u de volgende specificaties opgeven:


  1. 1. Type, model, vermogen en koppel.

  2. 2. Gewenste verhouding of uitvoersnelheid.

  3. 3. Arbeidsomstandigheden en aansluitmethode.

  4. 4. Aantal en machinenaam voor installatie.

  5. 5. Invoermodus en invoersnelheid.

  6. 6. Merk/model motor of flens en maat motoras.

Vraag 2: Bent u een fabrikant?


A2 : Ja, wij zijn een professionele fabrikant van motoren en reductoren met 20 jaar ervaring, gevestigd in Changzhou, Jiangsu, China.


Q3: Wat is uw levertijd?


A3 : Onze levertijd bedraagt ​​ongeveer 10 dagen voor monsterbestellingen en 15 dagen voor bulkcontainerbestellingen.


Vraag 4: Kan ik eerst een monster krijgen?


A4 : Absoluut! Voordat u een formele bestelling plaatst, verstrekken wij u graag een monster om te testen.


Q5: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid (MOQ)?


A5 : De MOQ is 1 stuk per model voor producten en verpakkingen van fabrieksmerken. Voor OEM-branding en verpakking is de MOQ 50 stuks per model.


Vraag 6: Biedt u OEM/ODM-services?


A6 : Ja, wij zijn een premium OEM/ODM-fabrikant, gecertificeerd door onafhankelijke beoordelingen door derden.


Vraag 7: Hoe garandeert uw fabriek kwaliteitscontrole?


A7 : Kwaliteit is onze topprioriteit. We volgen een strikt kwaliteitscontrolesysteem gedurende het hele productieproces. Ons QC-team bewaakt de kwaliteit in elke fase en voert tests uit vóór elke verzending om hoge normen te garanderen.


Vraag 8: Wat zijn uw garantievoorwaarden?


A8 : Wij bieden 18 maanden garantie, vanaf de verzenddatum, zoals gespecificeerd in de vrachtbrief (B/L).


Vraag 9: Hoe onderhoudt u langdurige en sterke zakelijke relaties?


A9 : Wij waarderen onze klanten en zorgen voor langdurige relaties door:

  1. · Het leveren van producten van hoge kwaliteit tegen concurrerende prijzen ten behoeve van onze klanten.

  2. · Elke klant als vriend behandelen en met oprechtheid zakendoen, ongeacht hun locatie.


Vorig: 
Volgende: 

Gerelateerde producten

inhoud is leeg!

Driefasige wisselstroommotor

Eenfasige wisselstroommotor

Reductiemiddel/versnellingsbak

Waarom OVERWINNING

© COPYRIGHT 2024 VICTORY MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD. ALLE RECHTEN VOORBEHOUDEN.